Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δώρα σου εξήγησα κατ' ιδίαν τι εννοούσα (περί ειδικών τροφών), εκτός από την προειδοποίηση που έλαβες πριν λίγο, σε παρακαλώ να κόψεις τα σαλιαρίσματα με τους Μπλιτζ & Μυρτίλο μην έχουμε τίποτε ματς και αρχίσουν οι στοιχηματισμοί :grin: είναι και της μόδας τον τελευταίο καιρό :grin:
Toν Βάγκον πάντως τον εμπιστεύομαι (κι ας είμαστε αντίθετοι πολιτικά). Σε περίπτωση πολέμου θα ενεργήσει ως Βελουχιώτης (πριν το 1944) ενώ εγώ είμαι Ζέρβας :rockon:
Είχαν συνεργαστεί κι οι 2 σε μια ανατίναξη τέσπα, δεν κάνουμε ιστορικές αφηγήσεις εδώ!

Υ.Γ.
ΕΟΚΑ ΞΑΝΑ ΣΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΤΑ ΒΟΥΝΑ!

Εγω εμπιστευομαι τον σελφι ,φαινεται πολυ λογικος και ισορροπημενος ανθρωπος  :S
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
Οταν γυρισει ο αρχηγος ,θα του παραδωσω το θρονο του. Μετα θα τα λεμε στις ελλεηνιδες
Δις ιπποδαμεια πρωτεινω μετα την επανοδο του κυριου πικερ να δημιουργησουμε ενα θρεντ με τον τίτλο. Η επιστροφή και μετενσαρκωση της Ιπποδαμειας σε Δωρα. Θα εχει μεγαλο ενδιαφερον νομιζω πως η αυλη , πνευματική μετενσαρκωση θα μεταλαχτεί σε σαρκική και ολοκληρωτική συνουσιαση . Παρακαλω κυρια μου να το σκεφτήται σοβαρα
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δις ιπποδαμεια πρωτεινω μετα την επανοδο του κυριου πικερ να δημιουργησουμε ενα θρεντ με τον τίτλο. Η επιστροφή και μετενσαρκωση της Ιπποδαμειας σε Δωρα. Θα εχει μεγαλο ενδιαφερον νομιζω πως η αυλη , πνευματική μετενσαρκωση θα μεταλαχτεί σε σαρκική και ολοκληρωτική συνουσιαση . Παρακαλω κυρια μου να το σκεφτήται σοβαρα

Σας παρακαλω ,δε εχω ξεπερασει ακομα οτι προδωσατε τον πατερα μου. Θα πρεπει να με πεισετε για τις αγνες σας προθεσεις ,αυτη τη φορα. Να πολεμησετε επαξια για μενα ,μην καταληξω παλι με κανεναν  ξενερωτο πελοπα . (Μεταξυ μας ηταν αθλιος σεξουαλικα ,μη το πειτε παραεξω )
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
Σας παρακαλω ,δε εχω ξεπερασει ακομα οτι προδωσατε τον πατερα μου. Θα πρεπει να με πεισετε για τις αγνες σας προθεσεις ,αυτη τη φορα. Να πολεμησετε επαξια για μενα ,μην καταληξω παλι με κανεναν  ξενερωτο πελοπα . (Μεταξυ μας ηταν αθλιος σεξουαλικα ,μη το πειτε παραεξω )
Γλυκια μου το εκανα μονο και μονο για την δική σας ευχαριστηση νομιζα οτι ησουν ερωτευμενη. Τωρα αν στην πορεία αθετησε την υποσχεσή του  ηταν λαθος του . Σε αυτη την ζωη που δεν υπαρχει αυτος ο ξενερωτος ελπιζω να πραγματοποιηθή το πεπρομενο της μοιρας. Αλλωστε ισως γι αυτο μας εστειλαν πίσω σε αυτον τον κόσμο.
 

Επισκέπτης
Δώρα, πριν σε αφήσω μείνε ήσυχη άσε τι έγραψε ο κλαρινογαμπρός

κάτι μου λέει ότι ετοιμάζεσαι να παίξεις τον ρόλο του λαδέμπορα της μαύρης αγοράς
που με βάφτισε μαυραγορίτη  :jerking:
Έχω σχεδόν τα πάντα, είμαστε μακρυά από τα σύνορα, δεν πατάει κανείς εδώ!
Θα μείνεις όσο γουστάρεις και τα υπόλοιπα θα έλθουν από μόνα τους :smitten:

αποκρουστική πολεμοχαρή αλλά ταυτοχρόνως εθνικοδιχαστική λινάτσα
Ξεσκόνισε την καραμπίνα γαμπρούλη, έπεσε τρόμος.....
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Στρατηγε μπλιτς ,μολις μου ηρθε μηνυμα στο viber ,οτι πλησιαζει η μερα της γυναικας και πρεπει οι αντρες να σιγουρευτειτε οτι ξερουμε ποσο μας εκτιματε . Το μυαλο μου πηγε κατευθειαν σε σενα ,που ξερω ποσο αγαπας τις γυναικες. Μην παιδευτεις πολυ ,ασπρα τριανταφυλλα :cheesy:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
και μενα ηρθε στο βαιμπερ

χρονια πολλα στις γυναικες

αλλα δωρα σε μια βδομαδα ακριβως ξερεις τι μερα ειναι??


14 μαρτιου μια μερα που γιορταζεται ειδικα απο τα μελη του σαιτ

θα το αφησω προς το παρον...
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
και μενα ηρθε στο βαιμπερ

χρονια πολλα στις γυναικες

αλλα δωρα σε μια βδομαδα ακριβως ξερεις τι μερα ειναι??


14 μαρτιου μια μερα που γιορταζεται ειδικα απο τα μελη του σαιτ

θα το αφησω προς το παρον...

Για πες για πες. Συναντηση; να ερθω κι εγωωωω
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Στρατηγε μπλιτς ,μολις μου ηρθε μηνυμα στο viber ,οτι πλησιαζει η μερα της γυναικας και πρεπει οι αντρες να σιγουρευτειτε οτι ξερουμε ποσο μας εκτιματε . Το μυαλο μου πηγε κατευθειαν σε σενα ,που ξερω ποσο αγαπας τις γυναικες. Μην παιδευτεις πολυ ,ασπρα τριανταφυλλα :cheesy:

Αν μιλάω στο γυναικείο μέλος του ντουέτου, εκκρεμεί η απάντηση στο θέμα που έθεσα. Δήλωσες ότι οι γυναίκες μπορούν να κάνουν πολλά πράγματα ταυτόχρονα κι απάντησα ότι αν αντιστρέψουμε τους ρόλους και εμείς προσπαθήσουμε να κάνουμε τις δουλειές του σπιτιού χρησιμοποιώντας τα μηχανήματα που ανακαλύψαμε, εξελίσσουμε και συντηρούμε θα τα καταφέρουμε μια χαρά. Ενώ εσείς είστε ανίκανες (δεν μιλάω για συγκεκριμένα άτομα, υπάρχουν πανάξιες γυναίκες) απλά να συντηρήσετε τον ήδη υπάρχοντα πολιτισμό. Ελπίζω να έχω μια ευθεία απάντηση κι όχι κάποια από τα λογικά σφάλματα ή τις ταμπέλες του μισογύνη, φασίστα φαλλοκράτη κλπ
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Για πες για πες. Συναντηση; να ερθω κι εγωωωω

κοιτα

ειναι μια μερα που ενδυκνειται για συναντηση

θα σου δωσω ενα στοιχειο

ειναι θεσμοθευημενη παγκοσμια μερα και δες λιγο την ημερομηνια αν σου λεει κατι :grin:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Αν μιλάω στο γυναικείο μέλος του ντουέτου, εκκρεμεί η απάντηση στο θέμα που έθεσα. Δήλωσες ότι οι γυναίκες μπορούν να κάνουν πολλά πράγματα ταυτόχρονα κι απάντησα ότι αν αντιστρέψουμε τους ρόλους και εμείς προσπαθήσουμε να κάνουμε τις δουλειές του σπιτιού χρησιμοποιώντας τα μηχανήματα που ανακαλύψαμε, εξελίσσουμε και συντηρούμε θα τα καταφέρουμε μια χαρά. Ενώ εσείς είστε ανίκανες (δεν μιλάω για συγκεκριμένα άτομα, υπάρχουν πανάξιες γυναίκες) απλά να συντηρήσετε τον ήδη υπάρχοντα πολιτισμό. Ελπίζω να έχω μια ευθεία απάντηση κι όχι κάποια από τα λογικά σφάλματα ή τις ταμπέλες του μισογύνη, φασίστα φαλλοκράτη κλπ

τυπε οι γυναικες αν κυβερνουσαν σιγουρα δεν θα γινοντουσαν πολεμοι και θα ειχαν μια μεση ανατολη στολιδι
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα

ειναι μια μερα που ενδυκνειται συναντηση

θα σου δωσω ενα στοιχειο

ειναι θεσμοθευημενη παγκοσμια μερα και δες λιγο την ημερομηνια αν σου λεει κατι :grin:

Ρε συ το γκουγκλαρα και μου βγαλε οτι ειναι παγκοσμια μερα μπριζολας :(
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Ρε συ το γκουγκλαρα και μου βγαλε οτι ειναι παγκοσμια μερα μπριζολας :(

οχι μονο

96b3f8081550cf58ee6d97bd4d35f38b.jpg
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
τυπε οι γυναικες αν κυβερνουσαν σιγουρα δεν θα γινοντουσαν πολεμοι και θα ειχαν μια μεση ανατολη στολιδι

Μήπως να το υποστήριζες με στοιχεία; Εκτός αυτού, η ερώτησή μου ήταν σαφέστατη και μάλλον δεν απάντησες εσύ στη θέση της. Αν όμως αισθάνεσαι ότι μπορείς να απαντήσεις στο θέμα που έθεσα, ανυπομονώ
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Μήπως να το υποστήριζες με στοιχεία; Εκτός αυτού, η ερώτησή μου ήταν σαφέστατη και μάλλον δεν απάντησες εσύ στη θέση της. Αν όμως αισθάνεσαι ότι μπορείς να απαντήσεις στο θέμα που έθεσα, ανυπομονώ

οι γυναικες θα κυβερνουσαν με συνεση και θα διναν βαση στα παιδια και οχι στον πολεμο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
οι γυναικες θα κυβερνουσαν με συνεση και θα διναν βαση στα παιδια και οχι στον πολεμο

όχι, δεν θα κυβερνούσαν με σύνεση, κοίτα με τι σύνεση αγοράζουν πράγματα που δεν χρειάζονται. Και δεν θα έδινα βάση στα παιδιά, γιατί τώρα που είναι ελεύθερες η μέση Ευρωπαία γεννάει ένα παιδί στα 39 της χρόνια. Άλλη αυθαίρετη φαντασία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom