Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
όχι, δεν θα κυβερνούσαν με σύνεση, κοίτα με τι σύνεση αγοράζουν πράγματα που δεν χρειάζονται. Και δεν θα έδινα βάση στα παιδιά, γιατί τώρα που είναι ελεύθερες η μέση Ευρωπαία γεννάει ένα παιδί στα 39 της χρόνια. Άλλη αυθαίρετη φαντασία;

και πολυ σωστα πραττει

τυπε οι δικες σου αυθαιρετες φαντασιες μου θυμιζουν τους ψευδοεπιστημονες ανθρωπολογους του 19αιωννα που εξεταζαν τα κρανια των ινδιανων και μαυρων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Lucky-Luke-Black-Hills-int.jpg
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
και πολυ σωστα πραττει

τυπε οι δικες σου αυθαιρετες φαντασιες μου θυμιζουν τους ψευδοεπιστημονες ανθρωπολογους του 19αιωννα που εξεταζαν τα κρανια των ινδιανων και μαυρων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Lucky-Luke-Black-Hills-int.jpg

Άντε πάλι. Οι άνθρωποι που δεν μπορούν να απαντήσουν ευθέως, πολλές φορές χρησιμοποιούν το Redb Herring, που δεν πιάνει σε μένα. Το τι έκαναν αυτοί που μέτραγαν τα κρανία των Ινδιάνων, δεν έχει σχέση με τον ισχυρισμό μου ότι οι γυναίκες είναι ικανές να αγοράσουν 50 ζευγάρια παπούτσια και 10 διαφορετικές μάσκες ομορφιάς, ούτε απαντάει στον ισχυρισμό μου ότι η σύγχρονη Ευρωπαία κάνει ένα παιδί στα 39 της. Ακούω λοιπόν σχετική απάντηση, αν έχεις
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Άντε πάλι. Οι άνθρωποι που δεν μπορούν να απαντήσουν ευθέως, πολλές φορές χρησιμοποιούν το Redb Herring, που δεν πιάνει σε μένα. Το τι έκαναν αυτοί που μέτραγαν τα κρανία των Ινδιάνων, δεν έχει σχέση με τον ισχυρισμό μου ότι οι γυναίκες είναι ικανές να αγοράσουν 50 ζευγάρια παπούτσια και 10 διαφορετικές μάσκες ομορφιάς, ούτε απαντάει στον ισχυρισμό μου ότι η σύγχρονη Ευρωπαία κάνει ένα παιδί στα 39 της. Ακούω λοιπόν σχετική απάντηση, αν έχεις

η βαρυτητα της δηλωσης σου εχει τοση αξια οσες οι θεωριες που σου εγραψα
οπωτε πως να απαντησω σε μια φανφαρα σοβαρα
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Άντε πάλι. Οι άνθρωποι που δεν μπορούν να απαντήσουν ευθέως, πολλές φορές χρησιμοποιούν το Redb Herring, που δεν πιάνει σε μένα. Το τι έκαναν αυτοί που μέτραγαν τα κρανία των Ινδιάνων, δεν έχει σχέση με τον ισχυρισμό μου ότι οι γυναίκες είναι ικανές να αγοράσουν 50 ζευγάρια παπούτσια και 10 διαφορετικές μάσκες ομορφιάς, ούτε απαντάει στον ισχυρισμό μου ότι η σύγχρονη Ευρωπαία κάνει ένα παιδί στα 39 της. Ακούω λοιπόν σχετική απάντηση, αν έχεις

Τύπε μου αρέσει που προσπαθείς να κάνεις σοβαρό διάλογο με τον Βανάκια :S :S :S
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Άντε πάλι. Οι άνθρωποι που δεν μπορούν να απαντήσουν ευθέως, πολλές φορές χρησιμοποιούν το Redb Herring, που δεν πιάνει σε μένα. Το τι έκαναν αυτοί που μέτραγαν τα κρανία των Ινδιάνων, δεν έχει σχέση με τον ισχυρισμό μου ότι οι γυναίκες είναι ικανές να αγοράσουν 50 ζευγάρια παπούτσια και 10 διαφορετικές μάσκες ομορφιάς, ούτε απαντάει στον ισχυρισμό μου ότι η σύγχρονη Ευρωπαία κάνει ένα παιδί στα 39 της. Ακούω λοιπόν σχετική απάντηση, αν έχεις

Κινειται η οικονομια ετσι κυριε,μη συγχιζεστε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
η βαρυτητα της δηλωσης σου εχει τοση αξια οσες οι θεωριες που σου εγραψα
οπωτε πως να απαντησω σε μια φανφαρα σοβαρα

ναι, έχεις δίκιο, έπρεπε να το ξαναελέγξω το θυμόμουν λάθος, κατά 10 χρόνια. Ποια είναι η μέση ηλικία κατά την οποία οι γυναίκες της Ευρώπης φέρνουν στον κόσμο το πρώτο τους παιδί;

Σύμφωνα με τα νέα στοιχεία που έδωσε στη δημοσιότητα η Eurostat, (βάσει στοιχείων για το 2015) ο μέσος όρος είναι τα 28,9 έτη και για το Ηνωμένο Βασίλειο τα 28,7.

Οι γυναίκες που τεκνοποιούν κατά μέσο όρο σε μεγαλύτερες ηλικίες είναι οι Ιταλίδες (στα 30,8 χρόνια) και οι πιο μικρές σε ηλικία μητέρες της ΕΕ είναι οι γυναίκες της Βουλγαρίας (στα 26 τους χρόνια). πηγή
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ναι, έχεις δίκιο, έπρεπε να το ξαναελέγξω το θυμόμουν λάθος, κατά 10 χρόνια. Ποια είναι η μέση ηλικία κατά την οποία οι γυναίκες της Ευρώπης φέρνουν στον κόσμο το πρώτο τους παιδί;

Σύμφωνα με τα νέα στοιχεία που έδωσε στη δημοσιότητα η Eurostat, (βάσει στοιχείων για το 2015) ο μέσος όρος είναι τα 28,9 έτη και για το Ηνωμένο Βασίλειο τα 28,7.

Οι γυναίκες που τεκνοποιούν κατά μέσο όρο σε μεγαλύτερες ηλικίες είναι οι Ιταλίδες (στα 30,8 χρόνια) και οι πιο μικρές σε ηλικία μητέρες της ΕΕ είναι οι γυναίκες της Βουλγαρίας (στα 26 τους χρόνια). πηγή


μπραβο και καλα κανουν

τιποτε αλλο?
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Άντε πάλι. Οι άνθρωποι που δεν μπορούν να απαντήσουν ευθέως, πολλές φορές χρησιμοποιούν το Redb Herring, που δεν πιάνει σε μένα. Το τι έκαναν αυτοί που μέτραγαν τα κρανία των Ινδιάνων, δεν έχει σχέση με τον ισχυρισμό μου ότι οι γυναίκες είναι ικανές να αγοράσουν 50 ζευγάρια παπούτσια και 10 διαφορετικές μάσκες ομορφιάς, ούτε απαντάει στον ισχυρισμό μου ότι η σύγχρονη Ευρωπαία κάνει ένα παιδί στα 39 της. Ακούω λοιπόν σχετική απάντηση, αν έχεις


Φροντιζουμε για τον πλανητη για,αυτο δε γενναμε
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Ωραιο αβαταρ. Για πες ,για πες
Εγώ, διδα Δώρα, δεν έχω ωραίο αβατάρ;
Εσείς οι γυναίκες μόνο τα "κακά" αγόρια προσέχετε, ενώ εμας τους ευαίσθητους καλλιτέχνες μας περιφρονείτε  :(
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
ναι, έχεις δίκιο, έπρεπε να το ξαναελέγξω το θυμόμουν λάθος, κατά 10 χρόνια. Ποια είναι η μέση ηλικία κατά την οποία οι γυναίκες της Ευρώπης φέρνουν στον κόσμο το πρώτο τους παιδί;

Σύμφωνα με τα νέα στοιχεία που έδωσε στη δημοσιότητα η Eurostat, (βάσει στοιχείων για το 2015) ο μέσος όρος είναι τα 28,9 έτη και για το Ηνωμένο Βασίλειο τα 28,7.

Οι γυναίκες που τεκνοποιούν κατά μέσο όρο σε μεγαλύτερες ηλικίες είναι οι Ιταλίδες (στα 30,8 χρόνια) και οι πιο μικρές σε ηλικία μητέρες της ΕΕ είναι οι γυναίκες της Βουλγαρίας (στα 26 τους χρόνια). πηγή

Και οι Ελληνίδες μετά τα 30.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
η βαρυτητα της δηλωσης σου εχει τοση αξια οσες οι θεωριες που σου εγραψα
οπωτε πως να απαντησω σε μια φανφαρα σοβαρα
και πάλι όμως η γόνιμη ηλικία της γυναίκας είναι έως τα 27 πηγή
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ, διδα Δώρα, δεν έχω ωραίο αβατάρ;
Εσείς οι γυναίκες μόνο τα "κακά" αγόρια προσέχετε, ενώ εμας τους ευαίσθητους καλλιτέχνες μας περιφρονείτε  :(


Τι ειναι το αβαταρ σας; ενας νεοδημοκρατης που πηδαει εναν πασοκο ;  :S
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Τι ειναι το αβαταρ σας; ενας νεοδημοκρατης που πηδαει εναν πασοκο ;  :S

ειναι το μπλε και πρασινο χρηματοκιβωτιο που κρυβει τις μιζες των δυο κοματων και κανουν σαλιαρισματα  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom