Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.795
Κριτικές
90
Like
36.759
Πόντοι
25.467
Ω, ναι ,με συγχωρειτε ,ξεχνιεμαι καμια φορα οταν δεχομαι επιθεση απο το προστατευομενο ειδος fallocratus-fallocratus. Οταν τους αφανισουμε επιτελους ,θα ειμαστε πιο χαλαρα.

Τι λεγαμε; χμ,ναι ,συγχαρητηρια εχετε ταλεντο στο γραψιμο. Βεβαια μη περιμενετε να εκτιμηθει εδω μεσα , οπως βλεπετε η ζηλια και ο φθονος κανουν παρτυ . (Οχι μονο εδώ μεσα ,φυσικα,καθαρα ελληνικη νοοτροπια , μη δει ο ελληνας καποιον καλυτερο σε κατι,θα βγαλει χολη )

Ως προς την ιστορία σας. Εχω καποιες απορίες. Πρωτη. Κανετε μια αστοχη συνδεση μεταξυ επαγγελματος και ανθρωπινης αλληλεγγυας συμπεριφορας. (Στο περιστατικο εντος του λεωφορειου αναφερομαι ) . Πιστευετε οτι μια επαγγελματιας δε μπορει να εχει κατα τα αλλα μια φυσιολογικη ζωη και οτι ο αλτρουισμός ειναι προνομιο των κοριτσιων του κατηχητικου ;


Επειδή αρχίσατε και πάλι να γράφετε ψευδοφεμινιστικές ασυναρτησίες, βάλτε καλά στο μυαλό σας, πως και τον πιο ακραιφνή φαλλοκράτη, τον έχει γεννήσει τον έχει μεγαλώσει , καθώς και τον έχει εκπαιδεύσει γυναίκα. :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
:think:
Ακου εδω ρε Πικερ και ασε τις μαλακιες επιτελους
Απο τοτε που σε εκαναν ban απο σαιτ ελεω των μπινελικιων που εριχνες σε καμποσο κοσμο χωρις λογο και αιτια , αρχισες στραβα να αρμενιζεις
Γιατι εχεις τοση αναγκη για επιβεβαιωση ? και μαλιστα απο ανυνωμους χρηστες που το μονο που τους ενδιαφερει να γαμανε καλα μουνια - πουτανες


:- δε ξερω τι λετε ,εγω ειμαι κλωνος του hellenes

 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Ω, ναι ,με συγχωρειτε ,ξεχνιεμαι καμια φορα οταν δεχομαι επιθεση απο το προστατευομενο ειδος fallocratus-fallocratus. Οταν τους αφανισουμε επιτελους ,θα ειμαστε πιο χαλαρα.

Τι λεγαμε; χμ,ναι ,συγχαρητηρια εχετε ταλεντο στο γραψιμο. Βεβαια μη περιμενετε να εκτιμηθει εδω μεσα , οπως βλεπετε η ζηλια και ο φθονος κανουν παρτυ . (Οχι μονο εδώ μεσα ,φυσικα,καθαρα ελληνικη νοοτροπια , μη δει ο ελληνας καποιον καλυτερο σε κατι,θα βγαλει χολη )

Ως προς την ιστορία σας. Εχω καποιες απορίες. Πρωτη. Κανετε μια αστοχη συνδεση μεταξυ επαγγελματος και ανθρωπινης αλληλεγγυας συμπεριφορας. (Στο περιστατικο εντος του λεωφορειου αναφερομαι ) . Πιστευετε οτι μια επαγγελματιας δε μπορει να εχει κατα τα αλλα μια φυσιολογικη ζωη και οτι ο αλτρουισμός ειναι προνομιο των κοριτσιων του κατηχητικου ;

Τελικά έισαι καλή... λουλουδάκι;  :rose:
Όσον αφορά την παρατήρηση σας -με κολακευέι που διαβασετε την ιστορία μου με τέτοιο ενδιαφέρον παρεμπιπτόντως- ήθελα να τονίσω την αντίφαση μεταξύ μιας καλής και ευσθητης κοπέλας που είναι πόρνη και μιας νέας όμορφης και περιζήτητης νεαρής που όμως είναι καθίκι.
Γι΄αυτό το λόγο παρέθεσα στο ίδιο επεισόδιο την αντίδραση της πόρνης που αμέσως έτρεξε να βοηθήσει και της νεαρής που δεν την ενδιέφερε τίποτα άλλο από τον εαυτό της.
Εμβάνθυνση χαρακτηρών δια μέσου παράθεσης και αντιθέσεων.
Λυπάμαι αν δεν το έκανα αρκετά αντιληπτό, η απειρία του ερασιτέχνη βλέπετε.

 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
Επειδή αρχίσατε και πάλι να γράφετε ψευδοφεμινιστικές ασυναρτησίες, βάλτε καλά στο μυαλό σας, πως και τον πιο ακραιφνή φαλλοκράτη, τον έχει γεννήσει τον έχει μεγαλώσει , καθώς και τον έχει εκπαιδεύσει γυναίκα. :)
Δυλαδη κα Αγιε θελεται να επιβεβαιωστε οτι και οι κυρίες σαν πολυπραγμονα οργανα κανουν λάθη. Μην ξεχνατε αγαπητέ οτι Από λάθος σε λάθος, ανακαλύπτει κανείς ολόκληρη την αλήθεια.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Καθηστε κυριε στη γωνια σας ,οι σκλαβοι δε εχετε ακομα δικαιωματα. Οταν ανελθουμε στην εξουσια ,θα διαπραγματευτουμε αν.θα σας επιτρεπουμε να μιλατε

Autistic screeching :S :S :S
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή αρχίσατε και πάλι να γράφετε ψευδοφεμινιστικές ασυναρτησίες, βάλτε καλά στο μυαλό σας, πως και τον πιο ακραιφνή φαλλοκράτη, τον έχει γεννήσει τον έχει μεγαλώσει , καθώς και τον έχει εκπαιδεύσει γυναίκα. :)

Ολοι οι ανθρωποι κανουν λαθη. Στο μελλον ,θα εφαρμοσουμε την πολιτικη ενος παιδιου ,του οποιου το φυλο θα ελέγχεται προγεννητικα και φυσικα θα κραταμε μονο τα κοριτσια.

Θα στηριχτουμε στο εργο "αδεια καταστροφης της ζωης που δε αξιζει να ζει " ( μπλιτς μου θα τα ξερεις εσυ αυτα) ,για να νομιμοποιησουμε την εξοντωση των αχρηστων .
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
πιρφορονημα εμετικου βαθμου...
:vomit:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ξαναέσπασε η Δώρα :wanker:

Στρατηγε μου πηγατε σε ιεροδουλη και δε σας επετρεψε να της σηκωσετε τα ποδια ψηλα ,διαβαζω; ετσι ,ετσι ,να βλεπετε ποιος αποφασιζει και ποιος υποτασσεται :)
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
Ολοι οι ανθρωποι κανουν λαθη. Στο μελλον ,θα εφαρμοσουμε την πολιτικη ενος παιδιου ,του οποιου το φυλο θα ελέγχεται προγεννητικα και φυσικα θα κραταμε μονο τα κοριτσια.

Θα στηριχτουμε στο εργο "αδεια καταστροφης της ζωης που δε αξιζει να ζει " ( μπλιτς μου θα τα ξερεις εσυ αυτα) ,για να νομιμοποιησουμε την εξοντωση των αχρηστων .
Εκείνο που οι άνθρωποι ονομάζουν μοίρα κυρια μου, στην ουσία είναι ένα σύνολο ανοησιών που έκαναν.Ποσο ανοητη ειναι η υπαρξη ορισμενων ανοητων
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Ολοι οι ανθρωποι κανουν λαθη. Στο μελλον ,θα εφαρμοσουμε την πολιτικη ενος παιδιου ,του οποιου το φυλο θα ελέγχεται προγεννητικα και φυσικα θα κραταμε μονο τα κοριτσια.

Θα στηριχτουμε στο εργο "αδεια καταστροφης της ζωης που δε αξιζει να ζει " ( μπλιτς μου θα τα ξερεις εσυ αυτα) ,για να νομιμοποιησουμε την εξοντωση των αχρηστων .
Μόνο τα κορίτσια; Θα εξοντώσετε δηλαδη το μισό ανθρώπινο γένος;
Με σόκαρετε διδα Δώρα.
Δηλαδή μια εξαίρεση ούτε για μας τους λογοτέχνες δε θα κάνετε;
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Μόνο τα κορίτσια; Θα εξοντώσετε δηλαδη το μισό ανθρώπινο γένος;
Με σόκαρετε διδα Δώρα.
Δηλαδή μια εξαίρεση ούτε για μας τους λογοτέχνες δε θα κάνετε;

Λυπαμαι, το νουμερο ενα προβλημα του πλανητη αυτη τη στιγμη ειναι ο υπερπληθυσμος. Πρεπει να αραιωνουμε πχια !
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Στρατηγε μου πηγατε σε ιεροδουλη και δε σας επετρεψε να της σηκωσετε τα ποδια ψηλα ,διαβαζω; ετσι ,ετσι ,να βλεπετε ποιος αποφασιζει και ποιος υποτασσεται :)

Διαβάζεις κριτικές :think: Φαντάζεσαι στη θέση της ιερόδουλης εσένα και στη θέση του γράφοντα άλλη γυναίκα με strap-on :think:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Ω, ναι ,με συγχωρειτε ,ξεχνιεμαι καμια φορα οταν δεχομαι επιθεση απο το προστατευομενο ειδος fallocratus-fallocratus. Οταν τους αφανισουμε επιτελους ,θα ειμαστε πιο χαλαρα.

Τι λεγαμε; χμ,ναι ,συγχαρητηρια εχετε ταλεντο στο γραψιμο. Βεβαια μη περιμενετε να εκτιμηθει εδω μεσα , οπως βλεπετε η ζηλια και ο φθονος κανουν παρτυ . (Οχι μονο εδώ μεσα ,φυσικα,καθαρα ελληνικη νοοτροπια , μη δει ο ελληνας καποιον καλυτερο σε κατι,θα βγαλει χολη )

Ως προς την ιστορία σας. Εχω καποιες απορίες. Πρωτη. Κανετε μια αστοχη συνδεση μεταξυ επαγγελματος και ανθρωπινης αλληλεγγυας συμπεριφορας. (Στο περιστατικο εντος του λεωφορειου αναφερομαι ) . Πιστευετε οτι μια επαγγελματιας δε μπορει να εχει κατα τα αλλα μια φυσιολογικη ζωη και οτι ο αλτρουισμός ειναι προνομιο των κοριτσιων του κατηχητικου ;

Άργησε τελικά αλλά έσπασε...  :coffee:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Διαβάζεις κριτικές :think: Φαντάζεσαι στη θέση της ιερόδουλης εσένα και στη θέση του γράφοντα άλλη γυναίκα με strap-on :think:

Δε σας χρειαζομαστε κυριε ,θα παρουμε τον ροκυ !

Λοιπον ,για πειτε ,για πειτε. Αυστηρη πειθαρχια απο το κοριτσι ;
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Θα την σώσουν οι αγαπουλιδες του σαι άραγε, ή θα την αφήσουν στον νευρικό κλονισμό της?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom