Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.835
Πόντοι
1.686

Πικεράκο,
επειδή σε συμπαθούν πολλά μέλη
οφείλω να σου πω ότι
αυτά που γράφεις εδώ, να μην τα λες παραέξω !

Υπάρχουν τρελές φεμινίστριες που μπορεί να
σου κάνουν μήνυση, να σε προπηλακίσουν κτλ.
Καλή η πλάκα, αλλά
πρέπει να είσαι και καλά στην υγεία σου !  :rockon:
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Picker εσυ διατυμπανιζεις σε όλους ότι γαμας πουτανες και κλαις γι αυτες? Για παράδειγμα στους συναδέλφους σου στην τελειωμένη δουλειά που κάνεις? Κι αν ναι Πώς και δεν σ εχουν διώξει ακόμη? Aν δεν το κάνεις είσαι ένας αισχρος  υποκριτής ΕΚΤΌΣ απο μίστερ λακαμας.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker σου δίνει τη δυνατότητα να μην έχεις ανάγκη κανένα βρωμόμουνο και να τους λες πάντα την αλήθεια. Μπορείς να γαμάς με τέτοια συχνότητα και ποικιλία στα μπουρδέλα που να μη σε νοιάζει καθόλου να μείνεις μόνος.
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Ειναι πολυ αρρωστημενα ρε εσυ αυτα που λες και πιστεύεις. Κάνε μια στροφή στη ζωή σου. Ποτέ δεν είναι αργά για να σωθείς.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.835
Πόντοι
1.686

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.254
Κριτικές
3
Like
1.432
Πόντοι
566
Εμείς θέλουμε όλες οι γυναίκες να ξεφτιλίζονται και να γίνονται πόρνες. Μόνο τότε τις εκτιμούμε. Τις κυρίες τις μισούμε. Ο νόμος του Picker θα ήταν υπέρ της υποχρεωτικής θητείας όλων των γυναικών σε οίκους ανοχής αν αυτό ήταν δυνατό.

Αυτό το λες στην μανα σου, την αδερφή σου, τις ξαδερφες και τις θειες σου πικερακο?

Σιγα μην εχεις το θαρρος να το πεις.... εδώ σε θέλω!!!!
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Ειναι πολυ αρρωστημενα ρε εσυ αυτα που λες και πιστεύεις. Κάνε μια στροφή στη ζωή σου. Ποτέ δεν είναι αργά για να σωθείς.

και που ξερεις εσυ ρε ανθρωπακι που βρισκεται η ανθρωπινη σωτηρια και τολμας να κρινεις εναν ανθρωπο που εχει αφιερωσει την ζωη του στα μπουρδελα λεγοντας τον αρωστημενο ποιος εισαι εσυ και κρινεις  ρε μυρμηγκι
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
Όσοι αποκρύβουν από τις γκόμενές τους ότι γαμάνε πουτάνες στην ουσία στηρίζουν τον φεμινισμό. Δημιουργούν στις καριόλες τη λανθασμένη εντύπωση ότι οι άντρες τις έχουν ανάγκη. Μα πρέπει να ξέρουν οι καριόλες ότι όλοι γαμάνε πουτάνες!

πικερ τι γνώμη έχεις για τις γυναίκες που ξενοπηδιούνται και το αποκρύπτουν από τους άντρες/συντρόφους τους? θα πρεπε και αυτές να το λένε στους άντρες τους και να το διατυμπανίζουν παντού χωρίς ντροπή?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ρε μαλάκα στέκα τίποτα δεν έχεις καταλάβει.

Πρώτα από όλα στη μάνα μου και την αδερφή μου το είπα πώς θα ήθελα να ήταν πουτάνες.

Σας βαριέμαι γιατί οι περισσότεροι δεν έχετε πάρει χαμπάρι από όσα λέω.

Εδώ δεν μπορείτε να συμφωνήσετε ότι με τις πουτάνες υπάρχει ξεκάθαρη ερωτική σχέση.

Υιοθετείτε την ηλίθια δικαιολογία που σας λένε ότι αυτό που κάνουν είναι δουλειά.

Θα κάνω ένα διάλειμμα από το site γιατί βαρέθηκα.

Να θυμάστε: 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. Έστω και στα 80 με χάπια!
 
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
191
Like
3
Πόντοι
1
και που ξερεις εσυ ρε ανθρωπακι που βρισκεται η ανθρωπινη σωτηρια και τολμας να κρινεις εναν ανθρωπο που εχει αφιερωσει την ζωη του στα μπουρδελα λεγοντας τον αρωστημενο ποιος εισαι εσυ και κρινεις  ρε μυρμηγκι


ειναι  πραγματι  ενα κατορθωμα αυτο !


 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Ρε μαλάκα στέκα τίποτα δεν έχεις καταλάβει.

Πρώτα από όλα στη μάνα μου και την αδερφή μου το είπα πώς θα ήθελα να ήταν πουτάνες.

Σας βαριέμαι γιατί οι περισσότεροι δεν έχετε πάρει χαμπάρι από όσα λέω.

Εδώ δεν μπορείτε να συμφωνήσετε ότι με τις πουτάνες υπάρχει ξεκάθαρη ερωτική σχέση.

Υιοθετείτε την ηλίθια δικαιολογία που σας λένε ότι αυτό που κάνουν είναι δουλειά.

Θα κάνω ένα διάλειμμα από το site γιατί βαρέθηκα.

Να θυμάστε: 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. Έστω και στα 80 με χάπια!

μετά θάνατον θα σε αναγνωρίσουν δάσκαλε
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.254
Κριτικές
3
Like
1.432
Πόντοι
566
Ρε μαλάκα στέκα τίποτα δεν έχεις καταλάβει.

Πρώτα από όλα στη μάνα μου και την αδερφή μου το είπα πώς θα ήθελα να ήταν πουτάνες.

Σας βαριέμαι γιατί οι περισσότεροι δεν έχετε πάρει χαμπάρι από όσα λέω.

Εδώ δεν μπορείτε να συμφωνήσετε ότι με τις πουτάνες υπάρχει ξεκάθαρη ερωτική σχέση.

Υιοθετείτε την ηλίθια δικαιολογία που σας λένε ότι αυτό που κάνουν είναι δουλειά.

Θα κάνω ένα διάλειμμα από το site γιατί βαρέθηκα.

Να θυμάστε: 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. Έστω και στα 80 με χάπια!

Δηλαδη μας λες πως είπες στη μάνα σου και την αδερφή σου πώς θα ήθελες να ήταν πουτάνες.  :vomit:

Και αν σε ελεγαν ξεκιναμε τωρα την πορνεια, θα τις γαμούσες?  :uglystupid:

Μηπως θα γαμουσε ο πατερας σου την αδερφή σου και εσύ την μάνα σου?  :uglystupid:

Αν ναι, τοτε ο τιτλος του MR MALAKAS 2016 δεν είναι τίποτα πικερακο....θα πρεπει να μπεις σε ψυχιατρειο αμέσως :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:



 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Θέλω να απέχω για λίγο αλλά μάλλον δεν γίνεται. Πρέπει συνέχεια να είμαι εδώ και να εξηγώ το νόμο μου.

Στέκα αν όλες οι γυναίκες πέρναγαν από τα μπουρδέλα με τον τρόπο που προτείνω δεν θα υπήρχε καν το στίγμα.

Άρα ναι, πρώτα από όλα θα ήθελα η ίδια η μάνα μου και η αδερφή μου να έχουν περάσει από τα μπουρδέλα!
 
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
191
Like
3
Πόντοι
1
Θέλω να απέχω για λίγο αλλά μάλλον δεν γίνεται. Πρέπει συνέχεια να είμαι εδώ και να εξηγώ το νόμο μου.

Στέκα αν όλες οι γυναίκες πέρναγαν από τα μπουρδέλα με τον τρόπο που προτείνω δεν θα υπήρχε καν το στίγμα.

Άρα ναι, πρώτα από όλα θα ήθελα η ίδια η μάνα μου και η αδερφή μου να έχουν περάσει από τα μπουρδέλα!

sticky post !
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γιατί σου φαίνεται περίεργο; Δεν μπορώ να καταλάβω. Εγώ βλέπω στο facebook όλες τις πουτάνες να έχουν παιδιά.

Όλα παιδιά του Θεού είναι και ειδικά αυτά τα παιδιά πρέπει να είναι περήφανα που η μάνα τους είναι πουτάνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom