Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
191
Like
3
Πόντοι
1
Γιατί σου φαίνεται περίεργο; Δεν μπορώ να καταλάβω. Εγώ βλέπω στο facebook όλες τις πουτάνες να έχουν παιδιά.

Όλα παιδιά του Θεού είναι και ειδικά αυτά τα παιδιά πρέπει να είναι περήφανα που η μάνα τους είναι πουτάνα.

πρεπει να ειναι γαμηστερο το γεγονος οτι  δε ξερουν και ποιον εχουν πατερα ε ; :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όσοι πάνε με μια πουτάνα και τη θεωρούν σκουπίδι και τα παιδιά της σκουπίδια είναι ελεεινοί και όχι πόρνοι!

Αυτή που γίνεται πουτάνα για να μεγαλώσει τα παιδιά της πρέπει να έχει την εκτίμησή μας και τα παιδιά της το ίδιο.

Μακάρι όλες οι γυναίκες να γίνονταν πουτάνες για να μεγαλώσουν τα παιδιά τους!

Ούτε διατροφές θα ζήταγαν ούτε τίποτα.

Αυτή την κοινωνία ονειρεύομαι. Να κάνω παιδιά και η μάνα τους να γίνεται πουτάνα για να τα μεγαλώσει!
 
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
191
Like
3
Πόντοι
1
Όσοι πάνε με μια πουτάνα και τη θεωρούν σκουπίδι και τα παιδιά της σκουπίδια είναι ελεεινοί και όχι πόρνοι!

Αυτή που γίνεται πουτάνα για να μεγαλώσει τα παιδιά της πρέπει να έχει την εκτίμησή μας και τα παιδιά της το ίδιο.

Μακάρι όλες οι γυναίκες να γίνονταν πουτάνες για να μεγαλώσουν τα παιδιά τους!

Ούτε διατροφές θα ζήταγαν ούτε τίποτα.

Αυτή την κοινωνία ονειρεύομαι. Να κάνω παιδιά και η μάνα τους να γίνεται πουτάνα για να τα μεγαλώσει!

sticky post II .
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
εσυ εισαι  ο αυτιστικος του  θρεντ ;

δεν μπορεις να καταλαβεις αν σε ειρωνευεται καποιος η οχι? εγω δεν προσπαθησα να σε ειρωνευτω ειπα αυτο που πιστευω οτι δεν  μπορεις να ειρωνευτεις λογο βλακειας, ποιος ειναι αυτιστικος?
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σας αρέσει καλύτερα τώρα που κανένας άντρας δεν μπορεί να κάνει παιδί γιατί σκέφτεται τη διατροφή;

Εμένα λοιπόν όχι. Αν η κοινωνία αποδεχόταν τις πουτάνες καμία καριόλα δεν θα ζήταγε διατροφή.

Θα έβγαινε στην πορνεία για να μεγαλώσει τα παιδιά της και παράλληλα θα πρόσφερε έτσι στην κοινωνία!
 
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
191
Like
3
Πόντοι
1
δεν μπορεις να καταλαβεις αν σε ειρωνευεται καποιος η οχι? εγω δεν προσπαθησα να σε ειρωνευτω ειπα αυτο που πιστευω οτι δεν  μπορεις να ειρωνευτεις λογο βλακειας, ποιος ειναι αυτιστικος?

ποιος νοιαζεται για αυτα  που πιστευεις και  ποιος σε ρωτησε ;;;
κλασμενο σε εχουμε  ολοι ..
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
επισης γελαω που ξεχωριζεις τον εαυτο σου μαζι με ολους τους αλλους και εμενα μονο μου εισαι τερμα καραγκιοζακι  :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν είστε φιλελεύθεροι ρε μαλάκες. Δεν είστε πόρνοι!

Σας αρέσει μια κοινωνία που τα κάνει όλα στα κρυφά. Μου αρέσει μια κοινωνία που τα βγάζει όλα στη φόρα!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στο σημείο αυτό - και πάλι μετά από διεξοδική σκέψη - θα επαναφέρω τη συχνότητα του νόμου στις "3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ". Αυτό θα το κάνω γιατί για κάποιους συναγωνιστές το "4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ" μπορεί να φαίνεται υπερβολικό.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker μπορεί να εφαρμοστεί ακόμα και από την ηλικία των 15 ετών. Είτε κάποιος γαμάει σταθερά 3 ή 4 φορές την εβδομάδα ή μέρα παρά μέρα (3,5 φορές την εβδομάδα) είναι σαφώς μέσα στη συχνότητα που προτείνει ο νόμος.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ακολουθώντας το νόμο του Picker κάθε μοναχικός άντρας μπορεί να έχει μία πλήρη σε συχνότητα σεξουαλική ζωή που δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από τη σεξουαλική ζωή κάποιου δεσμευμένου. Ο νόμος του Picker είναι για τον άντρα που δεν μπορεί ή δεν θέλει να έχει δίπλα του τη γυναικεία συντροφιά αλλά παρόλα αυτά θέλει να ζήσει τη ζωή του περήφανα σαν άντρας!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Θέλω να απέχω για λίγο αλλά μάλλον δεν γίνεται. Πρέπει συνέχεια να είμαι εδώ και να εξηγώ το νόμο μου.

Στέκα αν όλες οι γυναίκες πέρναγαν από τα μπουρδέλα με τον τρόπο που προτείνω δεν θα υπήρχε καν το στίγμα.

Άρα ναι, πρώτα από όλα θα ήθελα η ίδια η μάνα μου και η αδερφή μου να έχουν περάσει από τα μπουρδέλα!

Δεν απαντησες αν θα της πηδαγες στο μπουρδελο.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Θέλω να απέχω για λίγο αλλά μάλλον δεν γίνεται. Πρέπει συνέχεια να είμαι εδώ και να εξηγώ το νόμο μου.

Στέκα αν όλες οι γυναίκες πέρναγαν από τα μπουρδέλα με τον τρόπο που προτείνω δεν θα υπήρχε καν το στίγμα.

Άρα ναι, πρώτα από όλα θα ήθελα η ίδια η μάνα μου και η αδερφή μου να έχουν περάσει από τα μπουρδέλα!
σκασε ηλιθια
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δεν είστε φιλελεύθεροι ρε μαλάκες. Δεν είστε πόρνοι!

Σας αρέσει μια κοινωνία που τα κάνει όλα στα κρυφά. Μου αρέσει μια κοινωνία που τα βγάζει όλα στη φόρα!

και συ γιατί δεν βγάζεις στην φόρα ότι είσαι μέγιστος πιρφόρος και θέλεις αγάπες και επειδή δεν σου κάθεται έξω γκομενα τις αναζητάς στις πουτάνες ?
εσυ γιατί κρυβεσαι πίσω απο ψευτο προκηρύξεις περί αντρισμού ενω δεν τον έχεις ?
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.254
Κριτικές
3
Like
1.432
Πόντοι
566
Θέλω να απέχω για λίγο αλλά μάλλον δεν γίνεται. Πρέπει συνέχεια να είμαι εδώ και να εξηγώ το νόμο μου.

Στέκα αν όλες οι γυναίκες πέρναγαν από τα μπουρδέλα με τον τρόπο που προτείνω δεν θα υπήρχε καν το στίγμα.

Άρα ναι, πρώτα από όλα θα ήθελα η ίδια η μάνα μου και η αδερφή μου να έχουν περάσει από τα μπουρδέλα!


Απαντα ξεκαθαρα σε αυτό που σε ρώτησα....

Θα γαμουσες την μανα σου και την αδερφή σου αν γίνονταν πουτάνες?

Για να σε δούμε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom