Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
191
Like
3
Πόντοι
1
Ένα δεξιό μυαλό δεν μπορεί να κατανοήσει την έννοια του έρωτα στο 10-λεπτο γαμήσι των μπουρδέλων. Μόνο ένα φιλελεύθερο μυαλό μπορεί να το κάνει. Οι γυναίκες αυτές μας προσφέρουν απλόχερα τον έρωτα όταν οι υπόλοιπες καριόλες ζητούν τόσα πολλά ανταλλάγματα για να το κάνουν. Μας δίνουν το κορμί τους και το γαμάμε, τι άλλο μπορεί να ζητήσει ένας άντρας από μία γυναίκα; Ποτέ λοιπόν δεν κρύβουμε από καμία καριόλα την αλήθεια ότι γαμάμε πουτάνες.

εθνικοσοσιαλιστικο  ισως ;

απλοχερα δε  νομιζω ...
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Υπάρχει κοπέλα αυτή τη στιγμή στα μπουρδέλα που ενώ εγώ τελειώνω επιμένει να με κρατάει στο δωμάτιο και να τη γλείφω μέχρι να τελειώσει κι αυτή. Πώς είναι δυνατόν να μην καταλαβαίνει κάποιος ότι στα μπουρδέλα γίνεται έρωτας; Αγάπες μου, κούκλες μου, εγώ σας λατρεύω. Είστε η ζωή μου, γελάω όταν γελάτε και κλαίω όταν κλαίτε κι εσείς.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.188
Like
1.707
Πόντοι
216
Οι κοπέλες δεν είναι χαζές, καταλαβαίνουν καλά ποιος τις σέβεται και τις αγαπάει. Και αν προσπαθούν να προβάλλουν προς τα έξω ένα επαγγελματικό προφίλ, ξέρουν καλά μέσα τους ότι με τους πελάτες τους υπάρχει ερωτική σχέση.

:headbang2: :headbang2: :headbang2:
 
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
191
Like
3
Πόντοι
1
Υπάρχει κοπέλα αυτή τη στιγμή στα μπουρδέλα που ενώ εγώ τελειώνω επιμένει να με κρατάει στο δωμάτιο και να τη γλείφω μέχρι να τελειώσει κι αυτή. Πώς είναι δυνατόν να μην καταλαβαίνει κάποιος ότι στα μπουρδέλα γίνεται έρωτας; Αγάπες μου, κούκλες μου, εγώ σας λατρεύω. Είστε η ζωή μου, γελάω όταν γελάτε και κλαίω όταν κλαίτε κι εσείς.
ισως σε εχει ερωτευτει ..
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στο νόμο του Picker δεν ορίζουμε απλά το προφίλ του γνήσιου μοναχικού μπουρδελιάρη αλλά και το προφίλ της πραγματικά συνειδητοποιημένης πόρνης. Μια συνειδητοποιημένη πόρνη ξέρει καλά ότι όλοι όσοι τη γαμάνε είναι γκόμενοί της, ότι αυτό που κάνει δεν είναι επάγγελμα αλλά ντροπή. Αυτός είναι και ο λόγος που αγαπάμε τις πόρνες: ο εξευτελισμός τους.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το λάθος που κάνουν οι περισσότεροι είναι ότι θεωρούν την πορνεία επάγγελμα ενώ δεν είναι. Η πορνεία είναι το τελευταίο καταφύγιο μιας γυναίκας που έχει ανάγκη τα λεφτά για να ζήσει ή που έχει κακοποιηθεί από παιδί. Καμία γυναίκα δεν θα επέλεγε να γίνει πόρνη. Είναι γελοίοι όσοι μιλάνε για τις πόρνες με λέξεις και όρους επαγγελματικούς.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Η πορνεία είναι ένα έγκλημα στο οποίο είμαστε όλοι συνένοχοι. Οι πουτάνες δεν παρέχουν καμία υπηρεσία, απλά ανοίγουν τα πόδια τους και μας προσφέρουν ό,τι όλες οι γυναίκες έχουν πιο ιερό: το μουνί τους. Δεν υπάρχει επαγγελματίας που να σου λέει "μη με γαμάς τόσο δυνατά γιατί πονάω". Δεν είναι επάγγελμα το να σου ξεσκίζουν το μουνί.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ό,τι όλες οι γυναίκες έχουν πιο ιερό: το μουνί τους.


Πικερίκου, στην γυναίκα πρώτα γαμάς το μυαλό της,

και μετά το μουνί της.


Είσαι ελλιπής, σε σημείο συναισθηματικής αναπηρίας...

Προσπάθησε να σχετιστείς.

Φιλικά πάντα στο λέω.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.835
Πόντοι
1.686
Το λάθος που κάνουν οι περισσότεροι είναι ότι θεωρούν την πορνεία επάγγελμα ενώ δεν είναι. Η πορνεία είναι το τελευταίο καταφύγιο μιας γυναίκας που έχει ανάγκη τα λεφτά για να ζήσει ή που έχει κακοποιηθεί από παιδί. Καμία γυναίκα δεν θα επέλεγε να γίνει πόρνη. Είναι γελοίοι όσοι μιλάνε για τις πόρνες με λέξεις και όρους επαγγελματικούς.


Τι λες πάλι ρε Πικεράκο ;  :2funny: :2funny:

Αν ρωτήσεις τις κοπέλες που είναι ιερόδουλες,

θα σου πουν ότι προτιμούν να είναι ιερόδουλες,
από το να είναι καθαρίστριες σε τουαλέτες για 500 ευρώ
το μήνα ή αποκλειστικές νοσοκόμες και να καθαρίζουν τα κόπρανα
των ηλικιωμένων ή να είναι όρθιες 12 ώρες την ημέρα πωλήτριες
σε μαγαζί για 450 ευρώ το μήνα κτλ.


Οι ιερόδουλες θέλουν να βγάλουν ΠΟΛΛΑ λεφτά και
βγάζουν πολύ περισσοτερα από καθαρίστριες κτλ.
Για να γίνει μια γυναίκα ιερόδουλη, χρειάζεται
και αρκετό θάρρος, που έχει.Οι άλλες γυναίκες
φοβούνται να κάνουν σεξ με ένα (1) άντρα και
είναι στην αγαμία . Οι ιερόδουλες είναι αρκετά
θαρραλέες και είναι φιλόδοξες , γι' αυτό δεν αρκούνται
στα 450 ευρώ το μήνα, να καθαρίζουν τουαλέτες.
Με βάση τελευταίες στατιστικές, οι περισσότερες
ιερόδουλες έχουν ΟΡΓΑΣΜΟ με κάποιο- κάποιους πελάτες.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.835
Πόντοι
1.686
τυπε κοτοπουλα δεν εχει σημερα :think: :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ο Πικεράκος μας είναι ένα

κοτοπουλάκι που παριστάνει τον γκουρού !  :2funny:


e2a681e3b23763ed04b58f98ebf1cf34.jpg


:2funny:


Πικεράκο , πρέπει να βρεις μια κοτοπουλίνα
να ζευγαρώσεις !  :2funny:

URL]]
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Η πορνεία είναι ένα έγκλημα στο οποίο είμαστε όλοι συνένοχοι. Οι πουτάνες δεν παρέχουν καμία υπηρεσία, απλά ανοίγουν τα πόδια τους και μας προσφέρουν ό,τι όλες οι γυναίκες έχουν πιο ιερό: το μουνί τους. Δεν υπάρχει επαγγελματίας που να σου λέει "μη με γαμάς τόσο δυνατά γιατί πονάω". Δεν είναι επάγγελμα το να σου ξεσκίζουν το μουνί.
Ρε μεγάλε Πικερ γιατί δεν είναι επάγγελμα η πορνεία? Αφού πωλούν το σώμα τους οι γυναίκες σε αντίκρισμα χρημάτων. Σε αντιστοιχία οι μπράβοι που σπάνε στο ξύλο τους άλλους για να πάρουν χρημα δεν κάνουν επάγγελμα? Τι κάνουν? Τρικυμία εν κρανιω έχεις μάλλον.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.835
Πόντοι
1.686
Πικεράκο

η Κορίνα μοιάζει με την αξέχαστη Τζένη Καρέζη


http://[URL unfurl="true"]www.thessalonikipress.gr/wp-content/uploads/2016/07/tzenikarezi70.jpg[/img[/URL]]

Γι' αυτό την καψουρεύτηκες.

Το θέμα όμως είναι ότι εσύ Πικεράκο δεν μοιάζεις με
τον Καζάκο, αλλά κάτι ανάμεσα με τη Ντέμι Μουρ,
όταν είχε ξυρίσει το κεφάλι της στο φιλμ
G.I. Jane (1997) , και με κοτοπουλάκι !   :2funny: :2funny:



[img]http://cdn.playbuzz.com/cdn/35e8012d-caea-4f98-b8d6-c4a6d305beb1/b6e3157d-d9ac-4798-8a98-ea3ab1fe226a.jpg

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.835
Πόντοι
1.686
εχει βαλει extensions η Κορινα η μου φαινεται :think: :S :S :S

Εγώ περίμενα στο σαλόνι , και επικεντρώθηκα
στο κωλαράκι της !  :2funny:

Δεν πρόσεξα αν έχει εξτένσιονς.
Πάντως μου φάνηκε συμπαθητική κοπελίτσα.
Πως τα κατάφερε ο Πίκερ, και τον διώχνει
από πελάτη, είναι ένα μυστήριο  :huh:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Το λάθος που κάνουν οι περισσότεροι είναι ότι θεωρούν την πορνεία επάγγελμα ενώ δεν είναι. Η πορνεία είναι το τελευταίο καταφύγιο μιας γυναίκας που έχει ανάγκη τα λεφτά για να ζήσει ή που έχει κακοποιηθεί από παιδί. Καμία γυναίκα δεν θα επέλεγε να γίνει πόρνη. Είναι γελοίοι όσοι μιλάνε για τις πόρνες με λέξεις και όρους επαγγελματικούς.

Ο Πικερ ειναι ο καταραμενος πρωταγωνιστης μιας τραγωδιας. Ηρωας και αντιηρωας μαζι. Αγγελος και καθαρμα. Αυτο που ζει με τις πορνες ειναι πολυ πιο βαθυ απο αυτο που ζει ο κοινος μπουρδελιαρης.

Ισως αυτο να ειναι και το λαθος του. Οτι προσπαθει να εξυψωσει το μεσο μπουρδελαρη στο υψος του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom