Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
καλυτερα που δε σε καταλαβαινει γιατι αν καταλαβαινε οτι οσοι την γαμανε ειναι γκομενοι της θα ειχε χαζεψει δεν μπορει να αντεξει την αληθεια
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Φίλε alexcord συνήθως δεν τα λέω αυτά κατάμουτρα σε μια πουτάνα αν πρώτα δεν προκληθώ. Με την Κορίνα όμως αναγκάστηκα να τα πω γιατί ανοιγόταν και μου έλεγε πολλές ανοησίες για τους γκόμενούς της χωρίς να τη ρωτήσω.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γιώργο Γάσπαρη αν όντως έχεις γκόμενα και ξέρει ότι γαμάς σε μπουρδέλα είσαι μάγκας. Αυτό που χρειάζεται αυτή η γαμημένη χώρα είναι μια επανάσταση της αλήθειας. Το μεγαλύτερο πρόβλημα στην Ελλάδα είναι η υποκρισία.
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Φίλε alexcord συνήθως δεν τα λέω αυτά κατάμουτρα σε μια πουτάνα αν πρώτα δεν προκληθώ. Με την Κορίνα όμως αναγκάστηκα να τα πω γιατί ανοιγόταν και μου έλεγε πολλές ανοησίες για τους γκόμενούς της χωρίς να τη ρωτήσω.
εγω κατι τετοιες τις απαξιωνω με χυσιμο στη μαπα
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Φίλε alexcord συνήθως δεν τα λέω αυτά κατάμουτρα σε μια πουτάνα αν πρώτα δεν προκληθώ.

Δηλαδή είσαι πυρφορό-αγαπούλης με τις πουτάνες.
Με τη γκόμενα που έκανε το λάθος να ανοίξει κουβέντα μαζί σου
και της είπες ότι πας να γαμήσεις σε μπουρδέλο
ΕΙΧΕΣ ... ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ;
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Μαλάκα zeljko δεν θα κάνω κουβέντα μαζί σου. Ξέρω ότι θίγεσαι κάθε φορά που μιλάω για τα λαμόγια που δεν έχουν τα αρχίδια να λένε στις γυναίκες τους την αλήθεια.

Ποιός δεν λέει την αλήθεια;
Εγώ σου έχω πει ότι σε συμπαθώ και ότι μπορώ να σε βοηθήσω με συμβουλές
να γαμάς γκόμενες. Χωρίς καμία θυσία από μέρους και χωρίς φυσικά να κόψεις τις πουτάνες.
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
Ποιός δεν λέει την αλήθεια;
Εγώ σου έχω πει ότι σε συμπαθώ και ότι μπορώ να σε βοηθήσω με συμβουλές
να γαμάς γκόμενες. Χωρίς καμία θυσία από μέρους και χωρίς φυσικά να κόψεις τις πουτάνες.
ρε κακομοιρη δεν μπορεις να κατανοησεις ουτε τον νομο ουτε την ιδεολογια του μοναχικου μπουρδελιαρη δε σε κοβει και πολυ φενεσαι  εσυ εχεις μαθει να δικαιολογεισαι σαν καμια πουτανα στις γκομενες για να γαμησεις πουτανες εχεις ψυχολογικο προβλημα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πικερ υπαρχουν πουτανες που κλεβουν λεφτα απ τις τσεπες των πελατων στο σαλονι;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Ρε πικερ σε ειδα παλι στην αποβαθρα του μετρο Μεταξι γυρω στις 15.00 και πηγα να σου μιλησω αλλα ετρεχες πολυ γρηγορα.προς τι τοση βιασυνη :S :S συμπαθης ο πικερ παντως απο κοντα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Το σημαντικότερο ίσως ζήτημα για το νόμο του Picker είναι η ειλικρίνεια προς το ασθενές φύλο. Όταν δεν τολμάς να πεις σε κάποιον την αλήθεια σημαίνει ότι τον έχεις ανάγκη. Ο πραγματικός μπουρδελιάρης δεν έχει ανάγκη κανέναν.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker είναι νόμος φαλλοκρατικός. Ένας φαλλοκράτης δεν επιτρέπεται να λέει το παραμικρό ψέμα στις γυναίκες. Αν έχει γκόμενα και πάει με πουτάνα πρέπει να της το πει αμέσως αδιαφορώντας για την αντίδρασή της.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μόνο οι δειλοί άντρες λένε ψέματα στις γυναίκες. Ο πραγματικός μπουρδελιάρης δεν φοβάται να μείνει μόνος. Η υποκρισία στις σχέσεις είναι ουσιαστικά επικράτηση του φεμινισμού. Αυτοί που λένε ψέματα στις γυναίκες είναι κότες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom