Νέα

Ο μύθος της δήλωσης Κίσινγκερ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
Δεν κατάλαβα, γιατί είναι άνευ σημασίας η διάψευση του Κίσινγκερ;
Δηλαδή αν εγώ βγω και πω "ο κοσνικ26 είναι παιδεραστής" κι'εσύ βγεις και το διαψεύσεις, θα είναι και η δική σου διάψευση άνευ σημασίας;

τύπε και η Ισιμπάγεβα (ρωσσίδα αθλήτρια με αμέτρητα ολυμπιακά και παγκόσμια ρεκόρ) στις δηλώσεις περί αποχώρησης της
από την ενοργό δράση προς απόκτηση οικογένειας  :zfuck: :fuck1: :fuck2: άρχισε να κράζει τους γκέυ, τις λεσβίες και γενικώς όλο το αδελφάτο των ιπποτών, και υπερασπίστηκε το αντι-ομοφυλικό νομοσχέδιο του Πούτιν.

μετά από 1-2 μέρες βγήκε πάλι και έλεγε ότι δεν είναι αλήθεια, λάθος μετάφραση, δεν ήξερε τι έλεγε και άλλες τέτοιες αρλούμπες.
γνώμη μου είναι ότι η πρώτη δήλωση είναι αυτή που ισχύει. όλα τα άλλα έρχονται μετά από πίεση και τραμπουκισμούς για να μην χαλάσει η σούπα από τη πλύση εγκεφάλου που δεχόμεθα.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Papandreou_Klooun.jpg
    Papandreou_Klooun.jpg
    17,9 KB · Εμφανίσεις: 38

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.258
Πόντοι
25.467
Ρε τύπε, μου συγκρίνεις την Ισιμπάγιεβα που έκανε τις δηλώσεις δημόσια μπροστά σε δεκάδες δημοσιογράφους και την υποτιθέμενη δήλωση Κίσινγκερ η οποία δεν έχει καταγρφεί πουθενά από κανέναν;
Πλάκα με κάνεις;


 

Σωστό αυτό.

Πάρτε λοιπόν ως παράδειγμα το τι έχουν δηλώσει οι κ.κ. Ν. Στρος-Καν και Γ. Παπανδρέου για το αν υπήρχε ή δεν υπήρχε, προσυνεννόηση.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Μα ειναι γνωστο οτι ολοκληρος ο δεξιος και εθνικιστικος χωρος τρεφεται και τρεφοταν, παραδοσιακα, απο ψευδεπιγραφα πραγματα.
Ή απο ωμα ψεματα...
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
Ρε τύπε, μου συγκρίνεις την Ισιμπάγιεβα που έκανε τις δηλώσεις δημόσια μπροστά σε δεκάδες δημοσιογράφους και την υποτιθέμενη δήλωση Κίσινγκερ η οποία δεν έχει καταγραφεί πουθενά από κανέναν;
Πλάκα με κάνεις;


 

μην κολλάς στα πρόσωπα. σαν ένα πιο ανάλαφρο παράδειγμα το έφερα για να σου δείξω πόσο εύκολα αλλάζουν οι δηλώσεις αν ενοχλούν.
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
Σωστό αυτό.

Πάρτε λοιπόν ως παράδειγμα το τι έχουν δηλώσει οι κ.κ. Ν. Στρος-Καν και Γ. Παπανδρέου για το αν υπήρχε ή δεν υπήρχε, προσυνεννόηση.

ο στροσκαν έδωσε στεγνά το γαπ και αυτός έκανε το μαλάκα και δεν ήξερε, δεν είπε κ.α.
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
Εδώ δεν υπήρχε καμία δήλωση για ν'αλλάξει. Αρνείται κατηγορηματικά ότι είπε ποτέ αυτά τα λόγια. Επομένως άκυρο το παράδειγμα σου.


εδώ αρνούνται λόγια που έχουν πει πριν λίγες ώρες, σε αυτό θα κολλήσουν?

 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Δεν κατάλαβα, γιατί είναι άνευ σημασίας η διάψευση του Κίσινγκερ;
Δηλαδή αν εγώ βγω και πω "ο κοσνικ26 είναι παιδεραστής" κι'εσύ βγεις και το διαψεύσεις, θα είναι και η δική σου διάψευση άνευ σημασίας;

όλοι όσοι συλλαμβάνονται και κατηγορούνται αθώοι φωνάζουν ότι είναι

αν με πεις παιδέρα θα πρέπει να το αποδείξεις, αλλιώς ούτε η κατηγορία σου ούτε η διάψευσή μου θα έχουν κάποια σημασία
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Μια από τις χιλιάδες προσπάθειες που γίνονται, για να παρουσιασθεί ο εντόπιος (κωλο)δάκτυλος, ως ξένος.
Το πιο σωστό που γράφτηκε,δεν φταίει ο Κίσνινγκερ που αυτοί:

papandreou-samaras-vouli-450x252%252CJPEG.jpg
ήσαν πουλημένα κορμιά στο κεφάλαιο(το οποίο έτσι και αλλιώς δεν έχει πρόσωπο).
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
Μα ειναι γνωστο οτι ολοκληρος ο δεξιος και εθνικιστικος χωρος τρεφεται και τρεφοταν, παραδοσιακα, απο ψευδεπιγραφα πραγματα.
Ή απο ωμα ψεματα...

το μύθο του πολυτεχνείου ο εθνικισμός και η δεξιά τον δημιούργησε..?  :S
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Το πιο σωστό που γράφτηκε,δεν φταίει ο Κίσνινγκερ που αυτοί:

papandreou-samaras-vouli-450x252%252CJPEG.jpg
ήσαν πουλημένα κορμιά στο κεφάλαιο(το οποίο έτσι και αλλιώς δεν έχει πρόσωπο).

Ρε θα μας τρελανετε γαμω την πουτανα μου!

Αυτοι οι δυο και πολλοι αλλοι ειναι Ε-Β-Ρ-Α-Ι-Ο-Ι  Μ-Α-Σ-Ω-Ν-Ο-Ι  Π-Ρ-Ο-Δ-Ο-Τ-Ε-Σ  ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΝΕΣ---ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΕΣ που τους διορισαν αυτοι ως πρωθυπουργους

Υπαλληλοι του κισινγκερ-ροκφελερ και πολλων αλλων!!!!

Απο που παιρνουν εντολες νομιζεις?


 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Ρε θα μας τρελανετε γαμω την πουτανα μου!

Αυτοι οι δυο και πολλοι αλλοι ειναι Ε-Β-Ρ-Α-Ι-Ο-Ι  Μ-Α-Σ-Ω-Ν-Ο-Ι  Π-Ρ-Ο-Δ-Ο-Τ-Ε-Σ   ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΝΕΣ---ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

Υπαλληλοι του κισινγκερ-ροκφελερ και πολλων αλλων!!!!

[size=15pt]Απο που παιρνουν εντολες νομιζεις?[/size]
Από τον Βαρδινογιάννη,Κόκκαλη,Λάτση και λοιπούς κεφαλαιούχους,μην μου πεις πως και αυτοί είναι εβραίοι;
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Ρε θα μας τρελανετε γαμω την πουτανα μου!

Αυτοι οι δυο και πολλοι αλλοι ειναι Ε-Β-Ρ-Α-Ι-Ο-Ι  Μ-Α-Σ-Ω-Ν-Ο-Ι  Π-Ρ-Ο-Δ-Ο-Τ-Ε-Σ  ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΝΕΣ---ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΕΣ που τους διορισαν αυτοι ως πρωθυπουργους

Υπαλληλοι του κισινγκερ-ροκφελερ και πολλων αλλων!!!!

Απο που παιρνουν εντολες νομιζεις?
απο εμενα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom