Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Καλημερα!!! Σημερα η Αλεξια και η Μαρια- Μαρινα στο 10 δουλευουν;; Τι ωρα ανοιγουν;; Ettore μην μας αφηνεις σε αγωνια, πες μας!!!
Καλη χρονια συναγωνιστές με υγεία, λεφτα και τυχη. Γιατι και αυτοι που ηταν στον Τιτανικό την υγεια τους την ειχαν, τυχη δεν ειχαν!!!
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Μαγκες το πρωί περασα απο την Μινωος πηγαινοντας για καφεδακι και ειχε παρα πολυ κοσμο που περνουσε απο εκει, και παρα πολλούς Αμερικανους οι οποιοι πηγαιναν στα κοριτσια. Δεν προσφεροταν για διακριτικες καταστασεις....
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Μαγκες το πρωί περασα απο την Μινωος πηγαινοντας για καφεδακι και ειχε παρα πολυ κοσμο που περνουσε απο εκει, και παρα πολλούς Αμερικανους οι οποιοι πηγαιναν στα κοριτσια. Δεν προσφεροταν για διακριτικες καταστασεις....
Χαμός από αμερικανάκια από έξω. Αλεξία κλειστά. Μαρίνα κλειστά. Τζελα ανοιχτά. Το δυοροφο ανοιχτά. Κατερίνα ανοιχτά. Ματαιωσα την επίσκεψη γιατί δεν έχω ακούσει καλά λόγια για τα διαθέσιμα κορίτσια.
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Χαμός από αμερικανάκια από έξω. Αλεξία κλειστά. Μαρίνα κλειστά. Τζελα ανοιχτά. Το δυοροφο ανοιχτά. Κατερίνα ανοιχτά. Ματαιωσα την επίσκεψη γιατί δεν έχω ακούσει καλά λόγια για τα διαθέσιμα κορίτσια.
Ας ελπισουμε αυριο η Αλεξια να ειναι ανοιχτη ή η Μαρίνα ???
 
  • Like
Αντιδράσεις: Igano

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
FB_IMG_1641110409064.jpg
καλημερα και καλη χρονια να εχουμε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Ettote καλημερα!! Ξερεις αν Μαρια-Μαρινα και Αλεξια θα ειναι ανοιχτα σημερα;;
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Ettote καλημερα!! Ξερεις αν Μαρια-Μαρινα και Αλεξια θα ειναι ανοιχτα σημερα;;
Άμα δεν φύγουν τα αμερικανάκια... Δεν νομίζω να λέει εκεί η κατάσταση... Πιστεύω ότι θα πας και θα βρεις εξαντλημένα και αγχωμενα τα κορίτσια για τον επόμενο πελάτη.
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916
Άμα δεν φύγουν τα αμερικανάκια... Δεν νομίζω να λέει εκεί η κατάσταση... Πιστεύω ότι θα πας και θα βρεις εξαντλημένα και αγχωμενα τα κορίτσια για τον επόμενο πελάτη.
Μόνο η κυρία Χριστίνα στον όροφο του 14 δεν παίρνει Αμερικανάκια... Αλλά είναι σε άλλη κατηγορία αυτή
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Μόνο η κυρία Χριστίνα στον όροφο του 14 δεν παίρνει Αμερικανάκια... Αλλά είναι σε άλλη κατηγορία αυτή
Για να λες κυρία λογικά θα έχει την ηλικία της μάνας μου.
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916
Για να λες κυρία λογικά θα έχει την ηλικία της μάνας μου.
Είναι στην κατηγορια gilf... Πρέπει να έχει περάσει τα 55

Παλιά καραβάνα, ιδιοκτήτρια, και έχει το περιθώριο της "επιλογής". Νομίζω ότι διώχνει και παρέες με πιτσιρικάδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: k91

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Καλησπέρα ποιες έχουν ανοιχτά σήμερα?
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Είναι στην κατηγορια gilf... Πρέπει να έχει περάσει τα 55

Παλιά καραβάνα, ιδιοκτήτρια, και έχει το περιθώριο της "επιλογής". Νομίζω ότι διώχνει και παρέες με πιτσιρικάδες

Είναι στην κατηγορια gilf... Πρέπει να έχει περάσει τα 55

Παλιά καραβάνα, ιδιοκτήτρια, και έχει το περιθώριο της "επιλογής". Νομίζω ότι διώχνει και παρέες με πιτσιρικάδες
Ο Χριστος... Περασμένα 55 και να πληρώσω... Δεν παίζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: k91

k91

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
162
Κριτικές
3
Like
196
Πόντοι
1
Παιδιά Πληρώνουμε οτι δεν μπορούμε να έχουμε.. αν είναι για τοσο γριες έχουμε και εξω η χοντρές
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: EH2018

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916
Ο Χριστος... Περασμένα 55 και να πληρώσω... Δεν παίζει.
Παιδιά Πληρώνουμε οτι δεν μπορούμε να έχουμε.. αν είναι για τοσο γριες έχουμε και εξω η χοντρές
Είναι στα Χανιά τουλάχιστον 25 χρόνια. Έχει χτίσει πελατολόγιο, και δεν της λείπουν ούτε οι Αμερικάνοι ούτε οι πιτσιρικάδες.

Και πιστέψτε με, είναι πολύ καλύτερη από κάτι κοπέλες τύπου Τζέλα, Κατερίνα, Σοφάκι κλπ, που προσωπικά έκλαψα τα λεφτά μου
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Είναι στα Χανιά τουλάχιστον 25 χρόνια. Έχει χτίσει πελατολόγιο, και δεν της λείπουν ούτε οι Αμερικάνοι ούτε οι πιτσιρικάδες.

Και πιστέψτε με, είναι πολύ καλύτερη από κάτι κοπέλες τύπου Τζέλα, Κατερίνα, Σοφάκι κλπ, που προσωπικά έκλαψα τα λεφτά μου
Ευχαριστώ συναγωνιστή για τις πληροφορίες. Καλή χρονιά.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Πέρασα από έξω από το στενό για να πάω στο κρεοπωλείο 15:00 είτε το πιστεύεται είτε όχι... Εκείνη την στιγμή ήταν στο στενό 5 άτομα χωρίς εμενα. Όλοι ντόπιοι. Οι Αμερικανοί έφυγαν. Αλεξία ανοιχτή. Μαρίνα κλειστή. Για τα υπόλοιπα δεν κοίταξα δεν έχω ακούσει καλά λόγια.
 

k91

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
162
Κριτικές
3
Like
196
Πόντοι
1
Πέρασα από έξω από το στενό για να πάω στο κρεοπωλείο 15:00 είτε το πιστεύεται είτε όχι... Εκείνη την στιγμή ήταν στο στενό 5 άτομα χωρίς εμενα. Όλοι ντόπιοι. Οι Αμερικανοί έφυγαν. Αλεξία ανοιχτή. Μαρίνα κλειστή. Για τα υπόλοιπα δεν κοίταξα δεν έχω ακούσει καλά λόγια.
Καθε δευτερα η Μαρίνα εχει ρεπό
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Πέρασα από έξω από το στενό για να πάω στο κρεοπωλείο 15:00 είτε το πιστεύεται είτε όχι... Εκείνη την στιγμή ήταν στο στενό 5 άτομα χωρίς εμενα. Όλοι ντόπιοι. Οι Αμερικανοί έφυγαν. Αλεξία ανοιχτή. Μαρίνα κλειστή. Για τα υπόλοιπα δεν κοίταξα δεν έχω ακούσει καλά λόγια.
Τελικά πήγες στο Κρεοπωλείο;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom