Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sexmaniac80

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
1
Πολύ νεκρά έχει πέσει μου φαίνεται
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Καλησπέρα ξέρουμε αν είναι ακόμα η Βικτώρια στο 11?
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
O ιγκανο σημερα που κανει κατακλυσμο και δεν θα εχει κοσμο σιγουρα θα κανει καταδρομικη!!!
Να μας ενημερωσεις φιλαρακι
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
O ιγκανο σημερα που κανει κατακλυσμο και δεν θα εχει κοσμο σιγουρα θα κανει καταδρομικη!!!
Να μας ενημερωσεις φιλαρακι
Τώρα μόλις μου πρότεινε φίλος να πάμε... (omg) αλλά δεν ψήνομαι. Αν θες ενημερώση να τον ρωτήσω να σου πω.
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Τώρα μόλις μου πρότεινε φίλος να πάμε... (omg) αλλά δεν ψήνομαι. Αν θες ενημερώση να τον ρωτήσω να σου πω.
Εγω παλι ψηνομαι για Αλεξια αποψε, τελειωνω αργα ομως την δουλεια και δεν ξερω αν προλαβω....
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Πλάκα πλάκα μέχρι τι ώρα παίζουν? Γιατί δεν έχω ιδέα.
Νομιζω μεχρι 23.00, αλλα αν ξερει καποιος ας μας απαντησει με υπευθυνότητα, σοβαροτητα και με σεβασμο προς τον Χανιωτη καταναλωτη ??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Igano
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.361
Like
47.157
Αυτή τη φορά τα… ναυτάκια θα κατεβούν – Έρχεται στα Χανιά το αεροπλανοφόρο “Harry S. Truman”

trumana1.jpg


Την Πέμπτη 30 Δεκεμβρίου θα καταπλεύσει στη Σούδα το αεροπλανοφόρο USS “Harry S. Truman” (CVN-75) και αναμένεται να παραμείνει δεμένο εκεί τρεις μέρες, με την ειδοποιό διαφορά σε σχέση με την προηγούμενη φορά να είναι ότι έχει αποφασιστεί να επιτραπεί στο πλήρωμα να περιηγηθεί στην πόλη των Χανίων.
Στο αεροπλανοφόρο επιβαίνουν περίπου 5.000 άτομα και οι επιχειρήσεις της πόλης αναμένουν να επωφεληθούν από την παραμονή τους στα Χανιά, καθώς, σύμφωνα με πληροφορίες του zarpanews.gr, θα μπορούν να μπαίνουν στα εμπορικά καταστήματα τηρώντας τα μέτρα που ισχύουν για τον κορονοϊό, ενώ στις επιχειρήσεις εστίασης θα μπορούν να κάθονται σε εξωτερικούς χώρους
 

Kapronikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
101
Κριτικές
7
Like
154
Πόντοι
1
αυτοί μας έλειπαν...

εττορ εχουμε ενημέρωση ποια σπιτακια ειναι σημερα ανοιχτα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Igano

Kapronikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
101
Κριτικές
7
Like
154
Πόντοι
1
δεν εχω καποια συγκεκριμενη, ειμαι καιρο απών και ελεγα να δω ποιές ειναι, να δω καμια κριτικη και να παω
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Τίποτα ενδιαφέρον εκτός από Αλεξία, Μαρίνα, Βικτωρία και Κατερίνα? Έχει να προτείνει κάτι αλλο από εμπειρία του?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom