Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Έχεις δίκιο έχω ξανά πάει αλλά επειδή είναι πρώτη φορά... Άμα δω λαό στο στενό δεν μπαίνω...αρα δεν έιχα κάνει Σεξ ακόμη με κάποια κοπέλα απο το στενό. Μέχρι σήμερα. 15:00 σχόλασα από την δουλειά και πήγα στην Μαρίνα όπως με έχει συμβουλέψει ένα παιδί από εδώ μέσα. Η κοπέλα μιλάει πολύ καλά ελληνικά. Είναι πολύ ευχάριστη και η κυρία πολύ ευγενική που καθόταν από έξω. Το κρεβάτι μοσχοβολουσε όπως και η κοπέλα πεντακάθαρη. Μέσα το δωμάτιο ήταν τέρμα ζεστό... Πάμε στο Ψητό. Η κοπέλα επειδή με είχαν πληροφόρησει ότι παίρνει τέλεια συνέντευξη έδωσα 40€ για ακαπ. Και έτσι ήταν πολύ καλή πιπα...η κοπέλα είναι ξανθιά και σεξυ. Το σώμα... Πρέπει να έχει κάνει παιδάκι γιατί γενικά δεν είναι στητο αλλά είναι αδύνατη. Για το Σεξ δεν τρελάθηκα... Η πιπα ήταν πολύ καλή. Θα ξανά πήγαινα.
Καλησπέρα φίλε να ρωτησω αφήνει να τελειώσεις στο στόμα της αφού είπες ότι κάνει ακαποτο πίπα?
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Καλησπέρα φίλε να ρωτησω αφήνει να τελειώσεις στο στόμα της αφού είπες ότι κάνει ακαποτο πίπα?
Δεν γνωρίζω καθώς τελείωσα κατά την περίοδο της πράξης. Γνωρίζεις αν κάποια από το στενό επιτρέπει κάτι τέτοιο?
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Δεν γνωρίζω καθώς τελείωσα κατά την περίοδο της πράξης. Γνωρίζεις αν κάποια από το στενό επιτρέπει κάτι τέτοιο?
Δεν ξέρω γι'αυτό ρωτάω αν αυτές που κάνουν ελεύθερο δέχονται να τελειώσεις στο στόμα τους η Βικτώρια μια φορά που την πήρα δεν δέχτηκε της Αλεξίας το είχα προτείνει δεν δέχτηκε καθώς ούτε να πάρει πίπα χωρίς Καποτά άλλης δεν θυμάμαι να χα ζητησει
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Δεν ξέρω γι'αυτό ρωτάω αν αυτές που κάνουν ελεύθερο δέχονται να τελειώσεις στο στόμα τους η Βικτώρια μια φορά που την πήρα δεν δέχτηκε της Αλεξίας το είχα προτείνει δεν δέχτηκε καθώς ούτε να πάρει πίπα χωρίς Καποτά άλλης δεν θυμάμαι να χα ζητησει
Βικτωρία και Αλεξία ποια προτείνεις καλύτερα?
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Βικτωρία και Αλεξία ποια προτείνεις καλύτερα?
Προσωπικά πάντα αναλόγως τη σου αρέσει αν σου αρέσει η πίπα μόνο θα πήγαινα Βικτώρια αν ήθελα να γαμισω κιόλας σαν συνολικό πακέτο συν σοσιαλ δηλαδή να πεις και δυο κουβέντες με διαφορά Αλεξία έχει τύχει να κάτσω και μισή ώρα μέσα να τα λέμε
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916
Χθες στον κεντρικό δρόμο της Μίνωος ήταν η παλιά ταμπέλα της Αλίκης πεταμενη δίπλα στα σκουπίδια.
Σκέφτηκα να την πάρω για την ανάμνηση...

Αλίκη, γύρνα πίσω
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Προσωπικά πάντα αναλόγως τη σου αρέσει αν σου αρέσει η πίπα μόνο θα πήγαινα Βικτώρια αν ήθελα να γαμισω κιόλας σαν συνολικό πακέτο συν σοσιαλ δηλαδή να πεις και δυο κουβέντες με διαφορά Αλεξία έχει τύχει να κάτσω και μισή ώρα μέσα να τα λέμε
Ευχαριστώ για την συμβουλή. Αν και η πόρτα της Αλεξία παραμένει κλειστή.
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1


Έχει πάει κανεις να μας πει γνωμη, μην παμε και πεταξουμε τα λεφτα μας!!!
 

Poutaniaris7

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
52
Like
80
Πόντοι
0
Βικτωρία και Αλεξία ποια προτείνεις καλύτερα?
Παρόλο που οι περισσότεροι επαινούν την Αλεξία, προσωπικά περισσότερο γουστάρω τη μιλφαρα Βικτόρια ! Αλλά περί ορέξεως κολοκυθοπιτα. Καλό είναι να δοκιμάσεις και τις δύο.
Άσχετο. Ρώτησε ένας φίλος αν μπορείς να πας σε σπιτάκια με ραπίντ αντί εμβόλιο. Νομίζω πως όχι, αν ξέρει κάποιος κάτι διαφορετικό ας το πει στους συναγωνιστές !
Καλά Χριστούγεννα !
 
  • Like
Αντιδράσεις: streth

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Παρόλο που οι περισσότεροι επαινούν την Αλεξία, προσωπικά περισσότερο γουστάρω τη μιλφαρα Βικτόρια ! Αλλά περί ορέξεως κολοκυθοπιτα. Καλό είναι να δοκιμάσεις και τις δύο.
Άσχετο. Ρώτησε ένας φίλος αν μπορείς να πας σε σπιτάκια με ραπίντ αντί εμβόλιο. Νομίζω πως όχι, αν ξέρει κάποιος κάτι διαφορετικό ας το πει στους συναγωνιστές !
Καλά Χριστούγεννα !
Μπαίνεις με rapid
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Εσύ τρως αλεπουδάκια από μικρός. ???
Α καλά! Εσύ έφαγες την ? ?? αλεπού.
Νομίζω , τόχω!
Κάτι έχω στο νου μου. Και αν είναι αυτό, καλά κάνεις, εγώ μαζί σου ειμαι! Έχω πολλά να γράψω άλλα... σταματώ.
Παλιά καραβάνα! Αλλά εσύ είσαι πιο παλιά.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Α καλά! Εσύ έφαγες την ? ?? αλεπού.
Νομίζω , τόχω!
Κάτι έχω στο νου μου. Και αν είναι αυτό, καλά κάνεις, εγώ μαζί σου ειμαι! Έχω πολλά να γράψω άλλα... σταματώ.
Παλιά καραβάνα! Αλλά εσύ είσαι πιο παλιά.
Κοίτα τέτοιες μέρες κρίμα ειναι θέλω να βλέπω χαρούμενο. Άρα μπορείς να πιστεύεις ότι σε κάνει χαρούμενο ?
 

Kapronikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
101
Κριτικές
7
Like
154
Πόντοι
1
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Γνωρίζει κάποιος ποιές ώρες θα είναι ανοιχτά τα σπίτια αυτές τις μέρες;
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.176
Like
3.101
Πόντοι
506
Χρόνια πολλά σε όλουσ !!!
IMG-1b4d4d7fc45518b2af1ccab1792f43b8-V.jpg
0-02-05-2d0ab014fa7313d2db49b2eadb068940edb7c2381edf3cafaf6390c66f944e30_full.jpg

η Βαρβάρα στο 14 :kiss-mark:

η Βικτώρια στο 11 :kiss-mark:
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
868
Κριτικές
15
Like
1.154
Πόντοι
376
μηπως ανοιξε η αλεξια σημερα;
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Υπάρχει ενημέρωση για σήμερα? Επίσης αυτό που κάθεστε έξω από τα σπίτια 2-3 άτομα δεν μπορώ να το καταλαβω. Υπάρχει κόσμος που θέλει διακριτικοτητα και άμα δει πηγαδάκια έξω από τα σπίτια για να μην εκτεθεί το ματαιώνει. Έτσι χάνουν πελατεία και οι κοπέλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom