Νέα

Ντούρος με γκόμενα ... άστα να πάνε με την σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.559
Πόντοι
3.506
Δεν υπάρχει περίπτωση να επανέλθεις τύπε. Υποβοηθήσου με κάποιο φαρμακευτικό σκευάσμα, αλλά και αυτό θα καθίσταται σταδιακά ανενεργό στη συγκεκριμένη περίπτωση. Αν μπορείς να τη πηδας όσο το δυνατόν λιγότερο, χωρίς να προκύψει ιδιαίτερο πρόβλημα στις σχέσεις σας, καν'το. Είναι απο τις δύσκολες πίστες αυτό. Εγώ κατέληξα σε διαζύγιο.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.540
Κριτικές
171
Like
91.319
Πόντοι
46.423
Εγώ @tkinaliss στη θέση σου θα κόλλαγα μια φωτογραφία της γκόμενάς σου στο μέτωπο της γυναίκας σου.

Θα δεις μετά τι ωραία που θα τη πηδήξεις ...

:tooth:
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
785
Κριτικές
39
Like
8.485
Πόντοι
7.613
Σε 5 λεπτά μπορώ να την κάνω να χυσει πολύ έντονα. Αν κρατήσω στύση.
Και η ίδια με 2-3 φορές την εβδομάδα θα ήταν σούπερ. Καθως υπάρχει κούραση, δεν ψάχνει το πιο πολύ... λόγω παιδιών, σπιτιού, δουλειάς.
Ακούγεται ίσως απλό αλλά έχω φρακάρει και δεν μπορώ να δώσω αυτά τα λίγα που θα ήταν αρκετά για την σύζυγο μαζί με την αγάπη που υπάρχει.
2-3 γαμημενα πεντάλεπτα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Κάτσε 10 μέρες χωρίς σεξ και χωρίς να τελειώσεις, και θα δεις μετά πως θα της τον καρφώνεις χωρίς αύριο....
Την να την καρφώνει χωρίς αύριο ...αφού όπως είπε ο μύστης η γυναίκα του τραβιέται και τον σπρώχνει...δεν τον θέλει άλλο μάλλον
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Σε 5 λεπτά μπορώ να την κάνω να χυσει πολύ έντονα. Αν κρατήσω στύση.
Και η ίδια με 2-3 φορές την εβδομάδα θα ήταν σούπερ. Καθως υπάρχει κούραση, δεν ψάχνει το πιο πολύ... λόγω παιδιών, σπιτιού, δουλειάς.
Ακούγεται ίσως απλό αλλά έχω φρακάρει και δεν μπορώ να δώσω αυτά τα λίγα που θα ήταν αρκετά για την σύζυγο μαζί με την αγάπη που υπάρχει.
2-3 γαμημενα πεντάλεπτα.
Να πω κάτι χωρίς να το πάρεις στραβά ....σε 5 λεπτά δεν χυνει έντονα παντος...σου δείχνει ότι χύνει
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Σε 5 λεπτά μπορώ να την κάνω να χυσει πολύ έντονα. Αν κρατήσω στύση.
Και η ίδια με 2-3 φορές την εβδομάδα θα ήταν σούπερ. Καθως υπάρχει κούραση, δεν ψάχνει το πιο πολύ... λόγω παιδιών, σπιτιού, δουλειάς.
Ακούγεται ίσως απλό αλλά έχω φρακάρει και δεν μπορώ να δώσω αυτά τα λίγα που θα ήταν αρκετά για την σύζυγο μαζί με την αγάπη που υπάρχει.
2-3 γαμημενα πεντάλεπτα.
Είσαι ευτυχής συνάδελφε αν χύνει στο πεντάλεπτο.

Εγώ την παλεύω μισάωρο και βάλε.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Μύστη υπάρχουν σοβαρά θέματα στο σεξ με την γυναίκα σου με τα λίγα που είπες ...ούτε εσύ καυλωνεις και αυτή ούτε στήνεται και δεν τον θέλει όλο μέσα γιατί πονάει...και σε 5 λεπτά κάνει ότι χύνει για να κοιμηθείτε και οι δύο και να πείτε οκ κάτι έγινε ...αυτά από εμένα και χωρίς κακία η άποψη μου
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.174
Κριτικές
14
Like
4.430
Πόντοι
3.715
θα φτάσει η κατάσταση σε ένα σημείο που θα σου ζητήσει εξηγήσεις η σύζυγος και μετά έχει άλλο στάδιο, εκείνο που τελικά θα ξεκινήσεις μάλλον να κυνηγάς εσύ τη σύζυγο γιατί θα σου χτυπήσει ο εγωισμός. Θα επανέλθουν μάλλον κι οι σωστές επιθυμίες λόγω αναζωπύρωσης του ενδιαφέροντος.
Αν δε γίνουν αυτά, το πιο πιθανό να λακίσεις με τη γκόμενα στο τέλος και χαίρεται. Αν δεν έχεις παιδιά φύγε χθες.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Όπως βλέπεις μύστη οι ψυχολόγοι ευρευνητες και έμπειροι μύστες του σάιτ σου δίνουν λύσεις
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
785
Κριτικές
39
Like
8.485
Πόντοι
7.613
Μύστη υπάρχουν σοβαρά θέματα στο σεξ με την γυναίκα σου με τα λίγα που είπες ...ούτε εσύ καυλωνεις και αυτή ούτε στήνεται και δεν τον θέλει όλο μέσα γιατί πονάει...και σε 5 λεπτά κάνει ότι χύνει για να κοιμηθείτε και οι δύο και να πείτε οκ κάτι έγινε ...αυτά από εμένα και χωρίς κακία η άποψη μου
Φίλε
θέλει σίγουρα
Πονάει σίγουρα (αφού δεν το κάνουμε συχνά και εγώ είμαι αρκετά προικισμένος)
Χυνει σίγουρα και δεν προσποιείται
Και το σίγουρο είναι πως η κατάσταση έχει σοβαρεψει... Για αυτό και γράφω μήπως κάτι σκεφτώ από τα σοβαρά ή και τα αστεία σχόλια
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.799
Πόντοι
3.556
Ηταν η επετειος μας κλειναμε τα 2 χρονια και ηθελα για εκεινη το καλυτερο
Ο Baron ειχε μια μελαμψη τεραστια ψωλαρα και της την εδωσε πιπα

α ρε ψυχουλα τρουμπαμαν. παντα μεγαλοκαρδος :rockon::rockon::rockon::undecided::undecided::undecided:
 

dahoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
141
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Συναγωνιστες, ωραιο θεμα για εμας τους παντρεμενους και καποιας ηλικιας (νουμερα δεν δινουμε!).
Εγω παντρεμενος 20 χρονια και αλλα 7 πριν συζουσαμε.
Μετα τα πρωτα χρονια που πηδιομαστε οπου να ναι και οπως ναναι, υπηρξε περιοδος που με τη γυναικα μου δεν ειχα κανενα ενδιαφερον, πηγαινα με διαφορες πληρωμενες και μη (ποτε δεν την επεφτα η φλερτ κλπ, παντα διαδικυακα -τι να εγιναν εκεινα τα επικα site, adult.gr, singles.gr, datingclub.gr-) και ξαφνικα προ 5ετιας
εγινε ενα κλικ.
Αποκριες ηταν και την ειδα ντυμενη με στολη καμαριερας την φορεσε σπιτι μας για πλακα, και απο τοτε
εχουμε ξαναπαρει φορα. Αγοραζουμε σεξυ εσωρουχα, κανονιζουμε ερωτικα ραντεβου (σπιτι με παιδια, σκυλια και τρεξιμο ολη μερα καθε μερα δεν ειναι ευκολο), μιλαμε ανοιχτα και οσο προστυχα χρειαζεται,
μιλαμε για το τι μας αρεσει και γενικως, αραιωσαν κατα πολυ οι αλλες περιπετειες (ειμαι αδιορθωτος, αλλα μια
ζωη την εχουμε γαμωτοκερατομου, ας περναμε καλα οσο μπορουμε).
Γιατι τα λεω αυτα ? Για να σας πω πως χρειαζεται προσπαθεια και επιμονη, αν παει καλα το σεξ, ολα πανε
καλα. Καντε τις περπετειες μας με προσοχη και διακριτικα (πολυ διακριτικα ομως, λιγη εξυπναδα θελει), να
σκεφτεστε με το πανω κεφαλι και θα περνατε καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom