Νέα

Ντούρος με γκόμενα ... άστα να πάνε με την σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tkinaliss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
εμενα εχει το αλλο πετρα με την συζηγο φαντασου 20 χρονια γαμος :) ..... με αλλες εεε καπως με μια νοσηλευτρια πω με ξετιναξε σε μια φυλαξη που ειχα στο νοσοκομειο μου λει δεν θελω να με γαμησεις αλλα μονο να σου τον γλυψω θες μου λει ναι να πετρα μου τον εκανε εε τις λεω δεν οχι μου λει δεν θελω οκ με γλυψε μεχρι να χυσω .... μετα εκει που μου γινεται πετρα ειναι με shemale οχι αλλα αλλα σε μερικα στην αθηνα σε πιατσες πω πετρα
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Μου χει τυχει κι εμενα
Οχι με τη συζυγο αλλα με σχεση μου
Ωσπου σε κατι διακοπες που πηγαμε σε νησι καναμε συμφωνια να ειμαστε και οι δυο ελευθεροι να κυνηγησουμε γκομενες εγω γκομενους αυτη
Εγω εκανα πεσιματα αλλα επαιρνα το τριτο το μακρυτερο
Η κοπελα μου ομως καταφερε και γνωρισε τον Baron ενα πολυ καλλιεργημενο σε σωμα και πνευμα Τζαμαικανο
Βγηκαμε ολοι μαζι για ποτακι
Και του εδωσα το πρασινο φως να παιξει μαζι της
Πηγαμε σε ενα ωραιοτατο ξενοδοχειο που προσφερθηκε να πληρωσει ο Baron
Η κοπελα μου ηταν ντυμενη ομορφα καλοκαιρινα με ενα ωραιο φουστανακι και απο μεσα ενα μαυρο στρινγκ
Ηταν η επετειος μας κλειναμε τα 2 χρονια και ηθελα για εκεινη το καλυτερο
Ο Baron ειχε μια μελαμψη τεραστια ψωλαρα και της την εδωσε πιπα
Τρελαθηκα απο ζηλια
Τοσο που μου σηκωθηκε τερμα πηγα απο πισω απο το κοριτσι μου κι αρχισα να της γλυφω το μουνι με μανια ωστε να το ετοιμασω για τη μαλαπερδα του Μπαρον
Αφου ο ιδιος εγινε πετρα απο την τσιμπουκαρα της συντροφου μου την ανεβασε πανω του και ειδα τη μαυρη πουτσα του να διεισδυει γλυκα γλυκα και να της ανοιγει το μουνι τερμα.
Κι εγω μεγαλη την εχω για καυκασια(19 με 20 εκ μηκος και παχια) αλλα του Baron ηταν πιο παχια και μου ριχνε και 2 με 3 εκατοστα σε μηκος
Το κοριτσι μου βογκαγε σα τρελο απο το γαμησι
Μετα την εστησα στα 4 με παθος να την "τιμωρησω" και ενω ο μπαρον της τον ειχε δωσει ξανα πιπα
Αλλαξαμε στασεις και τρυπες για κανα μισαωρο και ο Μπαρον της εδωσε στο προσωπο και στα βυζια το σπερμα του
Μιλαμε δεν ειχα ξαναδει τετοιο χυσιμο
Καυλωσα που η μεχρι τοτε σεμνη κοπελα μου προκαλουσε τετοιο έφεκτ σε ενα τζαμαικο προικισμενο παιχτη
Αυτο με οδηγησε σε ενα πολυ δυνατο επισης οργασμο και χυσιμο μεσα στην κωλοτρυπα της δικιας μου...
Ηταν μια υπεροχη εμπειρια αναβαθμισε τη σχεση μας και εκανα ενα νεο φιλο που αν παω στη Τζαμαικα με περιμενει να με φιλοξενησει
Baron my man if by chance you are reading bourdela.com thank you for making my sexual life with ma woman better
I ll soon visit you in the exotic Jamaica to be players again!
Greetings from Greece!
Τυπε εκει π πηρες κωλοτρυπα κ ο Μπατον μουνι μηπως αγγιχτηκαν οι ψωλες σας;

Καυλωσες λιγο με Μπατον;

Πιο πολυ ενθουσιώδης ακουγεσαι γι αυτον παρα για την συντροφισσα
 

koukou45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0
Προφανώς συμβαίνει και σε άλλους...
Σε εμένα έχει αρχίσει και χτυπάει πολύ άσχημα μετά από αρκετές φορές σερί που δεν τα κατάφερα με την σύζυγο.
Όταν πάω να το κάνω μαζί της (που είναι μια χαρά γυναίκα) αγχώνομαι ότι θα μου πέσει ή ότι θα καταλάβει πως το δίνω αλλού....και τελικά πέφτω.
Τι σκατά μπορώ να κάνω ώστε ενώ ανησυχώ να έχω στύση?
Τι στο διάολο να πάρω ώστε να κρατάω πάσει θυσία την στύση για 5 λεπτά και να κάνω το χρέος μου?
Θεωρώ ότι εάν πάρω μπροστά 3-4 φορές με κάποιο βοήθημα μετά θα το στρώσω.
Όποιος το έχει αντιμετωπίσει ας δώσει τα φώτα του.
Καλησπέρα, νέος στο φορουμ.... Παντρεμένος αλλά το σεξ με την συζυγο δεν μου αρκει πλεον (1 φορά στις 2 βδομαδες και αν).
Επειδη δεν θελω να εχω τα προβληματα του συναγωνιστή σκέφτομαι πιο επαγγελματικά. Δηλαδή να πληρώνω, να το ευχαριστιέμαι και να μην εχω και τυψεις και να μην με κυνηγαει η γκομενα για να την .....
Για προτείνεται μασατζιδικα ή και βίζιτες στον χώρο τους για παντρεμενους, να μην μας παρει και κανα ματι και εκτεθούμε (εχεμυθεια πάνω απ'όλα).
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Τα μπανερακια δεξια αριστερα τα ειδες;
 

Eir.k

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Ένας παντρεμενος πάντως που πηγα μου έλεγε με την γυναίκα του μια φορα το δυμηνο και εμένα με πήρε 5 σε μια βδομάδα ..
 
OP
OP
tkinaliss

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
785
Κριτικές
39
Like
8.485
Πόντοι
7.613
Ένας παντρεμενος πάντως που πηγα μου έλεγε με την γυναίκα του μια φορα το δυμηνο και εμένα με πήρε 5 σε μια βδομάδα ..
Και 5 σε ένα
Ένας παντρεμενος πάντως που πηγα μου έλεγε με την γυναίκα του μια φορα το δυμηνο και εμένα με πήρε 5 σε μια βδομάδα ..

Και 5 σε ένα 3ωρακι με την γκόμενα σε ξενοδοχείο μη σου πω
Αλλά στο σπίτι με την γυναίκα ούτε 5 τον χρόνο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom