Νέα

Νοσταλγόντας τα μαθησιακά μας Χρόνια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
 βολντορ 900  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: τρεχαμε τοτεεεε χωρις φρεναααα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  
 με τα ρ-ντι πολησ κοσμος τα ραδικια αναποδα  βουτα θυματε κανενας τι γινοταν!!!!!!!!???  κατανα  :rockon: :rockon: :rockon:κομαντο 750 :rockon: :rockon: :rockon:   χρ  τεζα ορθια  τι γινοτανε τοτε!!!!!!!!! βεβεα πολισ κοσμος χαμενος!!!  KR WZ  RG GAMMA 500 APISTEUTA DIXRONA TOTE!!!!  ΘΥΜΑΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΤΑ παπι χοντα να κατεβενει την βουτα με 170 χλμ !!!!!!!  τι γινοταν τοτε!!!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Θυμάμαι 85-90 στο γυμνάσιο

Τα λιονταράκια του κυρ ηλία
Παντού βίντεο κλαμπ με ψάλτη και παπαναστασίου

Σάββατο μεσημ´ερι αθλητικοί παλμοί και μετά μπάσκετ με συρίγο

Βόλτα στα ηλεκτρονικά για bubbles and bubbles

14 χρόνων με έπιασε εκεί η αστυνομία και πήρε τηλέφωνο στο σπίτι μου "ο γιος σας παίζει ηλεκτρονικά"

Μουντιάλ 86 Μεξικό με μεταδόσεις τα ξημερώματα του Κατσαρού,θρυλικό ματς Ρωσία Βέλγιο 3-4!!!

ΥΓ και επικοινωνία χωρ´ις τηλέφωνο,ούτε καν σταθερό!!!

Ραντεβού το βράδυ στην αλάνα στη γειτονιά!!!
 

Επισκέπτης
14 χρόνων με έπιασε εκεί η αστυνομία και πήρε τηλέφωνο στο σπίτι μου "ο γιος σας παίζει ηλεκτρονικά"


Άλλο και τούτο.....που απαγορευόταν η είσοδος στους ανήλικους για τα ηλεκτρονικά.... :jerking:


Ενώ τώρα από 5 ετών παίζουν......
 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Δεν ξεχνω...
Στο δημοτικο...την μπουκαλα που παιζαμε για να φιλησουμε στο μαγουλο αντε και λαιμο καμια κοπελα.Και ναι εγω ερειχνα κατι πεταχτα στο στομα και μετα ετρωγα σφαλιαρα. Πλακα πλακα τωρα που το σκεφτομαι απο εκει βγηκε το χουσουρι να γουσταρω που και που αγριαδες απο τις γκομενες στο κρεβατι.
Την τοτε δασκαλα που ειχαμε η οποια για να ανεβει στο 1ο οροφο χρησιμοποιουσε ανσασερ και εμεις καθομασταν τοτε μικρα βαρελακια για να μην ανοιγει η πορτα να βγει και φωναζε καθε φορα.Ηταν η μονη δασκαλα που χρησιμοποιουσε ανσασερ και το παιζε και κοκετα τοτε , τωρα επειδη ειναι και γειτονισσα ειναι 40+ και ειναι γεροντοκορη και ρε παιδια δεν ηταν χαλια.Κριμα.
Το ξυλο που παιζαμαι και την ανεμελια της εποχης.
Στο γυμνασιο... το ξυλο, της μαγκιες,το να δοκιμαω τσιγγαρο(δεν καπνιζω), το μπιλιαρδο(πηγεναμαι σε μια λεσχη και ημουν ο πιο πιτσιρικας και επειδη ημουν ψηλος μεγαλοεδειχνα με αφηνανε να παιζω.Οι μεγαλυτερη με καναν χαζι) τα πρωτα ερωτοχτυπηματα και ραβασακια και μια κοπελα που μου εδιξε το εσωρουχο της.Στριγγακι μπλε με τον ταζ και ναι η κοπελα πηγαινε 2α γυμνασιου.
Στο λυκειο...μαι πατσαβουρα που γουσταρα τοτε και ετρωγε φασομα και δαχτυλο, ακομα την εχω αποθυμενο που δεν την γαμησα.Μια κοπελα που ημουν ερωτευμενος ο βλακας, τρομαρα μου και τα εφτιαξε με εναν εξωσχολικο 22 τοτε και τα βαψα μαυρα. Οταν τον ειδα 2 χρονια μετα γελαγα γιατι ηταν μαλακας τελειως.Μετα το λυκειο το ξεπαρθενιασμα και τις πρωτες μπουρδελοτσαρκες οι οποιες οσο νανε κοβονται σιγα σιγα.
Και φυσικα τις παρεες και του φιλους...απιστευτες στιγμες και αναμνησεις!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μα καλα ρε πουστη μου μαλακιες δεν ειχατε κανει? Δεν βρισατε δεν φαγατε αποβολη?    
Δεν εχετε ζησει την ζωη τοτε  :rockon:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.149
Κριτικές
14
Like
4.388
Πόντοι
3.715
1985 1η γυμνασιου, μου έχουν μείνει τα βυζιά της Γιολάντας.
 

Επισκέπτης
Μα καλα ρε πουστη μου μαλακιες δεν ειχατε κανει? Δεν βρισατε δεν φαγατε αποβολη?    
Δεν εχετε ζησει την ζωη τοτε  :rockon:


Αποβολή,κόντεψα να φάω,γιατί την είχα πει σε καθηγητή.....


Γενικά δεν έκανα "πλάκα" στους καθηγητές...αλλά τους την έλεγα,μόνο όταν πρόκειται για κάτι σοβαρό...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=x7gndHdC2Zw[/video] [/video] :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μα καλα ρε πουστη μου μαλακιες δεν ειχατε κανει? Δεν βρισατε δεν φαγατε αποβολη?    
Δεν εχετε ζησει την ζωη τοτε  :rockon:

θα τα πουμε αυριο αυτα....

ξεκινησαμε απο τα σοφτ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Απο μαλακιες τιποτα αλλο...Ποιος καθεται να γραψει κατεβατο ολοκληρο...
 

Επισκέπτης
Το θέμα είναι να κάνετε αυτές τις "μαλακίες",ή όπως θέλετε πες τες τις,και μετά τα 25 σας....αυτή είναι η μαγκιά....... ;)
 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Μα καλα ρε πουστη μου μαλακιες δεν ειχατε κανει? Δεν βρισατε δεν φαγατε αποβολη?    
Δεν εχετε ζησει την ζωη τοτε  :rockon:

Δευτερα δημοτικου με εστηλαν στο διευθυντη επειδη πεταγα συνεχεια την γομα μου κατο απο θρανιο της Κατερινας για να δω το βρακι της επειδη φοραγε φουστα.Τριτη δημοτικου εβαγα χαλαρη σφαλιαρα απο την δασκαλα γιατι εκανα σκονακι πανω στο θρανιο την προπαιδεια του 7...και ναι τωρα την ξερω.Γυμνασιο μερικες ωριαιες αποβολες για φασαρια και πλακες με τα παιδια.Στο γυμνασιο επισης την πρωταπριλια αλλαζαμε αιθουσες με αλλα τμηματα και οι καθηγητες μας ψαχναν.Η πρωτη μου κοπαβα.Λυκειο μερικες ωριαιες αποβολες και 2α απο τον φεβρουριο απο κοπανες και μια 3 ημερη αποβολη κοντεψα να μεινω στην ιδια ταξη.Για 2-3 απουσιες δεν εμεινα.
Και μετα απο κατι τετοιες μαλακιες καπου αρχιζεις να σοβαρευεις και να γινεσαι μπουλης για να μην μπλεκεις...δυστυχως!
 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Το θέμα είναι να κάνετε αυτές τις "μαλακίες",ή όπως θέλετε πες τες τις,και μετά τα 25 σας....αυτή είναι η μαγκιά....... ;)

Και τι μαλακιες να κανουμε στα 25 μας δηλαδη??? Ξερεις μετα απο καποιο σημειο τις μαλακιες σου τις πληρωνεις..
 

spi8oxyshs

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
17 χρονων,ειχα βγαλει το πρωτο στριγκακι μια κοπελας...θυμαμαι οτι ηταν ροζ και ειχε τη μινι μαους πανω!! :grin:

:rockon: To στριγκάκι αυτής που με καύλωνε ήταν πορτοκαλί με λαχανί και φοίνικες  :fuck2:
Αξέχαστες εποχές!
 

Επισκέπτης
Και τι μαλακιες να κανουμε στα 25 μας δηλαδη??? Ξερεις μετα απο καποιο σημειο τις μαλακιες σου τις πληρωνεις..


Ας πούμε......είσαι σε μια ουρά στην τράπεζα......άμα σου βρίσκεται κανένα στυλό,και είναι κανάς γέρος/γρία μπροστά σου (αυτοί τσιμπάνε πιο εύκολα) σκούντηξε τους με το στυλό....και μετά κάνε τον ανήξερο..... :grin:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Τριτη γυμνασιου ,φωναζαμε εναν καθηγητη σεξιουλαρη,επειδη  :o κοιταζε με λαγνεια τα βυζια μιας συμμαθητριας  μας:kissass:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom