Νέα

Νοσταλγόντας τα μαθησιακά μας Χρόνια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
 καλα με τουσ πειρατικους αλλο γελιο τοτε!!!!!  για οσους θυμουντε λυχνιες  EL504 AYTOTALANTOTO  6C4 CX1000  CX 4000  DIPOLA STA PEYKA ΚΑΜΟΥΦΛΑΡΙΣΜΕΝΑ κερεες  κολινεαρ  κτλ καθε κηριακη στο μοναστηρακι το παζαρι ολα τα λευτα μασ στον pop22 kai ton basili απεναντι για λυχνιες και μεταβλητουσ!!!! τοτε δεν ειχαμε ιντερνετ!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Ας πούμε......είσαι σε μια ουρά στην τράπεζα......άμα σου βρίσκεται κανένα στυλό,και είναι κανάς γέρος/γρία μπροστά σου (αυτοί τσιμπάνε πιο εύκολα) σκούντηξε τους με το στυλό....και μετά κάνε τον ανήξερο..... :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:
Το γαμησες...καλο παντως! Δυστυχως οσο μεγαλωνουμε τις  :jerking: τις πληρωνουμε!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
3 λυκειου δεν ειχα προλαβει το κουδουνι και πηγα σε ενα διπλανο μπασκετακι να καθισω, συνταντησα 4 παιδια απο 1 λυκειου και καναμε πλακα και καπνιζαμε, ξαφνικα σκαει ο λυκειαρχης απο μακρια και ερχεται κατα πανω μας  :new_shocked: τους λεω εγω δωστε μου τα τσιγαρα σας σε μενα  :2funny: κραταω ενα τσιγαρο στο στομα και αλλα 3 στα χερια, ερχεται λοιπον διπλα και μας λεει να παμε στο γραφειο του να παρει τηλεφωνο τους γονεις μας επειδη καπνιζαμε, και εγω να λεω μα μονο εγω καπνιζω δεν βλεπετε αφηστε τα αλλα παιδια να φυγουν [το ηξεραν οι γονεις μου] μου κανει 5-5 τα καπνιζεις ρε ######### ναι κανω εγω το αρχισα μικρος και εχω μεγαλο κολλημα  :2funny: :2funny:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
:rockon: To στριγκάκι αυτής που με καύλωνε ήταν πορτοκαλί με λαχανί και φοίνικες  :fuck2:
Αξέχαστες εποχές!
Ποπο τι μου θυμισες!!!Η συγκεκριμενη που σου λεω ειχε ενα ακομα στριγκακι με τον ταζ!!15 χρονων ηταν αυτη!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ας πούμε......είσαι σε μια ουρά στην τράπεζα......άμα σου βρίσκεται κανένα στυλό,και είναι κανάς γέρος/γρία μπροστά σου (αυτοί τσιμπάνε πιο εύκολα) σκούντηξε τους με το στυλό....και μετά κάνε τον ανήξερο..... :grin:
:jerking: :jerking: :jerking:
 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Τριτη γυμνασιου ,φωναζαμε εναν καθηγητη σεξιουλαρη,επειδη  :o κοιταζε με λαγνεια τα βυζια μιας συμμαθητριας  μας:kissass:

:2funny: :2funny: Στο λυκειο ειχαμε καθηγητη με μαντιλι στο λαιμαο και πουκαμισα με φινικες και κατι χρωματα πρασινα μπλε μωβ.Πρεπει νατα πολυ αλανι αυτος. Ρε παιδια η την ειχε μεγαλη η ειχε καβλες ολη μερα! Τον φαναζαμε ο ανακοντας οταν περναγε και μας γυρναγε την πλατη του!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
            :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :cum: :cum: :cum: πολυ ακαταληλα τοτε ταμπου!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αμα σε πιαναν στο σχωλειο με ζακουλα ταρατατα διαβασεμε κτλ αποβολη !! και την δευτερα με τον κιδεμονα!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ας πούμε......είσαι σε μια ουρά στην τράπεζα......άμα σου βρίσκεται κανένα στυλό,και είναι κανάς γέρος/γρία μπροστά σου (αυτοί τσιμπάνε πιο εύκολα) σκούντηξε τους με το στυλό....και μετά κάνε τον ανήξερο..... :grin:
:2funny:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
:2funny: :2funny: Στο λυκειο ειχαμε καθηγητη με μαντιλι στο λαιμαο και πουκαμισα με φινικες και κατι χρωματα πρασινα μπλε μωβ.Πρεπει νατα πολυ αλανι αυτος. Ρε παιδια η την ειχε μεγαλη η ειχε καβλες ολη μερα! Τον φαναζαμε ο ανακοντας οταν περναγε και μας γυρναγε την πλατη του!
:2funny: :2funny:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
             :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :cum: :cum: :cum: πολυ ακαταληλα τοτε ταμπου!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αμα σε πιαναν στο σχωλειο με ζακουλα ταρατατα διαβασεμε κτλ αποβολη !! και την δευτερα με τον κιδεμονα!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παιζει ενα χασμα γεννεων εδω η μου φαινεται? :cheesy:
 

Επισκέπτης
Ή να είσαι σε μια δουλειά.....χμμμμ....ας πούμε να πουλάς γυαλιά και φακούς επαφής.....και έρχεται μια πελάτισα με μυωπία 5 βαθμούς στο κάθε μάτι...και σου ζητάει να πείτε τη γνώμη σας για το πιο γυαλί θα της ταίριαζε καλύτερα.....και μετά εσύ της λες "όποιο και να πάρετε κανένας άνδρας δε θα σας κοιτάξει" χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σημασία έχει να κάνετε πλάκες στις δουλειές....όχι στο σχολείο.......νερόβρα;στα,ε νερόβραστα,,,,, :2funny:


 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ή να είσαι σε μια δουλειά.....χμμμμ....ας πούμε να πουλάς γυαλιά και φακούς επαφής.....και έρχεται μια πελάτισα με μυωπία 5 βαθμούς στο κάθε μάτι...και σου ζητάει να πείτε τη γνώμη σας για το πιο γυαλί θα της ταίριαζε καλύτερα.....και μετά εσύ της λες "όποιο και να πάρετε κανένας άνδρας δε θα σας κοιτάξει" χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Σημασία έχει να κάνετε πλάκες στις δουλειές....όχι στο σχολείο.......νερόβρα;στα,ε νερόβραστα,,,,, :2funny:
Αν το πεις αυτο σε μια γυναικα εισαι απλως μαλακας! Τις μαλακιες τις κανεις στο σχολειο γιατι εκει δεν ηξερες καλλιτερα, αν τα κανεις πιο μετα απλα πρεπει να μεγαλωσεις.
 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Αν το πεις αυτο σε μια γυναικα εισαι απλως μαλακας! Τις μαλακιες τις κανεις στο σχολειο γιατι εκει δεν ηξερες καλλιτερα, αν τα κανεις πιο μετα απλα πρεπει να μεγαλωσεις.

+1
Βασικα αν εχει την πολυτελεια να κανει οτι γουσταρει χωρις συνεπειες ευγε... αλλα αυτο δεν παιζει!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τοτε εξοχη για τουσ αθηναιους ειταν το πορτο ραφτι η λουτσα η νεα μακρυ ο μαραθονας το ζουμπερι !! εκανες τρις ορες τοτε να φτασεις :2funny: :2funny: :2funny: καροδρομος και μποτιλιαρισμα απο τον χολαργο και πανο!!!! αρε χρονια  !!!! στα αμπελια δε στο πορτο ραφτη τα καλητερα γαμισια μαγκες καταχαμα μετα το μπανιο στην θαλλασα!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:  ετρογες και σταφιλακι μετα!!!  αχχχ ρομαντικα χρονια τοτε!!!!!!!!!!! πολι λοβε στορυ ολοσ ο κοσμοσ :2funny: :2funny: :2funny:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
τοτε εξοχη για τουσ αθηναιους ειταν το πορτο ραφτι η λουτσα η νεα μακρυ ο μαραθονας το ζουμπερι !! εκανες τρις ορες τοτε να φτασεις :2funny: :2funny: :2funny: καροδρομος και μποτιλιαρισμα απο τον χολαργο και πανο!!!! αρε χρονια  !!!! στα αμπελια δε στο πρτοραφη τα καλητερα γαμισια μαγκες καταχαμα μετα το μπανιο στην θαλλασα!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
Τοτε τυπε οι πιο πολυ ειμασταν σπερματα ακομα :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Για Generation Se-X σε κόβω εσένα
λος πουρος ο λεβετης!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:  αλλα τα χρονια τοτε!!!!  αλλα το κλιμα ειταν πολυ πιο  λαβ στορυ χορευαμε μπλουζ !!!! ρωταγαμε θελησ να τα φτιαξουμε?? :2funny: :2funny:  οτι ειταν απο εξωτερικο ειταν της μοδας!! στα παντα!!! μασ λεγαν στο σχολειο οτι οι του ανατολικου μπλοκ θα μασ ριξουν ατομικες βομβεσ και θα μασ εξαφανισουν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  αλλα κολπα αλλη κατασταση!!!!!! στο γυμνασιο αμα πιαναμε βυζι τραβαγαμε μαλακια κανα δυμινο!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom