Νέα

Νοσταλγόντας τα μαθησιακά μας Χρόνια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Boldemort
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Πολλοι μπορει να κλαψουν...

θυμαστε το καρουσελ στο νετ?

το μιρκο σπιτη στο λιβαδι?

καθε μεσημερι απ το σχολειο ετρεχα για να τα δω....

Με τον αραπα το τσιριλο που ηθελε να  :knockinb: τη πιτσιρικα :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τρελη φαση ηταν με εναν καθηγητη που ερχοταν στο μαθημα σουρωμενος [δεν κανω καθολου πλακα] του ελεγες κατι και σε κοιταζε με ενα απαθες βλεμμα για 10 sec μεχρι να καταλαβει τι του ειπες  :- αρχιζω εγω σε μια φαση να λεω με κανονικη φωνη <<τι μαλακας θεε μου>> αυτος τιποτα ουτε που ειχε καταλαβει  :uglystupid: το καταλαβα και εγω και συνεχισα.... << ρε παπαρα κανεις πως δεν ακους δεν νιωθεις μαλακα τιποτα? >>   <<ολοι παιρνουμε ναρκωτικα αλλα εσυ το γαμησες το θεμα>> και λεω στο τελος <<στην ρωμη τωρα θα σε εριχναν στα λονταρια.>> Γουρλωνει τα ματια του τοτε και αρχιζει και φωναζει τι ειναι αυτα που λες, εγω τοτε νομιζα οτι τα ειχε ακουσει ολα και την ειχα γαμησει, στο τελος μου κανει πως ακουσα τι ειπα για τα λονταρια και πως δεν ειναι κουφος  :2funny: :2funny: :2funny:  τοσες μαλακιες του ειχα πει αυτος μονο αυτο επιασε

Δευτερη μεγαλη φαση ειναι στα θρησκευτικα μας βαζει ενας παπας-δασκαλος ενα τεστ που ειχε το τεστ την ερωτηση γιατι δεν θα παρατε ναρκωτικα [η καπως ετσι] παω διπλα του λοιπον και του λεω.... βασικα δεν ξερω τι να γραψω αφου εχω ηδη εχω παρει ναρκωτικα και ειναι λιγο αργα τωρα για μενα  :2funny: :2funny: :2funny:

edit: γιατι δεν θα δοκιμασετε ναρκωτικα ηταν
 

spi8oxyshs

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Θυμάμαι μια συμμαθήτρια που μου τριβόταν και με καύλωνε στο γυμνάσιο και μετά γύριζα σπίτι και  :cum: :cum: με τις πρώτες μου πορνοταινίες που δανειζόμουν απ το μηχάνημα του video-club  :rockon: :rockon:
Επίσης τα στριγκάκια απ τις συμμαθητριες  :fuck1: :tits:
 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Το δε τραγικό....είναι ότι αυτοί οι ζωηροί στο σχολείο...στα 25-30 τους,κάμποσοι από αυτούς παίρνουν μεγάλη στροφήη και γίνονται σοβαροί,και συνεσταλμένοι.......δε τους αναγνωρίζεις δηλαδή...... :headbang:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Θυμάμαι μια συμμαθήτρια που μου τριβόταν και με καύλωνε στο γυμνάσιο και μετά γύριζα σπίτι και  :cum: :cum: με τις πρώτες μου πορνοταινίες που δανειζόμουν απ το μηχάνημα του video-club  :rockon: :rockon:
Επίσης τα στριγκάκια απ τις συμμαθητριες  :fuck1: :tits:
17 χρονων,ειχα βγαλει το πρωτο στριγκακι μια κοπελας...θυμαμαι οτι ηταν ροζ και ειχε τη μινι μαους πανω!! :grin:
 

Επισκέπτης
γιατι ρε μαλακα??

Ο τσιριλο που ηθελε να παρει την χουακινα δεν σαρεσε?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Σιχαινόμουν αυτά τα μπεμπεκίστικα βραζιλιάνικα


17 χρονων,ειχα βγαλει το πρωτο στριγκακι μια κοπελας...θυμαμαι οτι ηταν ροζ και ειχε τη μινι μαους πανω!! :grin:



Χαχαχαχαχα....εγώ θυμάμαι μικρός που μου άρεσε να κρύβω το πέος μου ανάμεσα στα μπούτια και φαινόταν σαν να έχω μουνί..... :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
καλοκαιρινα σινεμα  με τενιες  :cum: :cum:  μυκονος  με τα γιαλινα τραπεζια!!!!!!!!!! αρεεεεεεε πωσ περασαν τα χρονιαααααααααα γαμοτο μου φενετε οτι ειταν χτες :S :S :S :S :S :S
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Σιχαινόμουν αυτά τα μπεμπεκίστικα βραζιλιάνικα




Χαχαχαχαχα....εγώ θυμάμαι μικρός που μου άρεσε να κρύβω το πέος μου ανάμεσα στα μπούτια και φαινόταν σαν να έχω μουνί..... :rockon:
:2funny: :2funny:Ησουνα σε αναζητηση?
 

Επισκέπτης
Επίσης,θυμάμαι που μου άρεσε να βάζω φρούτα ή λαχανικά μέσα στο σωβρακό μου.... :rockon:



 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Χαχαχαχαχα....εγώ θυμάμαι μικρός που μου άρεσε να κρύβω το πέος μου ανάμεσα στα μπούτια και φαινόταν σαν να έχω μουνί..... :rockon:
τυπε προσεξε μην σου μεινει μονο τωρα που μεγαλωσες και την κανεις για καμια καζαμπλανκα :2funny: :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Νομιζω οτι εισασταν λιγο φλωρακια  :S  
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Πολύς κόσμος το έχει κάνει αυτό πάντως
Ναι ρε τυπε,λιγο πολυ,ολοι στα παιδικα χρονια ,προσπαθουσαμε να καταλαβουμε εκτος του κατουρηματος,τι χρησιμοτητα ειχε το τρομπονι μας  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom