Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
φιλε τετοιο μουνι θα το πας να στο γαμησουν αλλοι;
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
προσπαθώ να ψήσω την ελενίτσα για swinging. nirvana ή casablanca ?

763_1000.jpg

η πίσω όψη της κοπέλας καλή, μπροστά δεν ξέρω ... τι ηλικία έχει ;;; εν ώρα δράσης το κατέχει το άθλημα ??
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Επισκεψη τη Παρασκευη το βραδυ κατα τις 01:30. Αρκετα ζευγαρια στο μαγαζι με ηλικιες απο 25 μεχρι και 50+. Ευχαριστως χωρος, πολυ μετρια μουσικη και αρκετοι οι θαμωνες του. Απο τις 03:00 και μετα αρχισαν να αποχωρουν τα νεοτερα και ομορφοτερα ζευγαρια μιας και το bikini bar δεν ειχε ανοιξει!!!
Μεχρι και τις 03:30 που εφυγα ο επανω οροφος δεν ειχε ανοιξει...!!!
ΤΣΑΜΠΑ η βραδια και το ψησιμο που ειχα κανει στην φιλη μου....
Δεν μπορω να καταλαβω τι περειμενε ο Μαριος (αν θυμαμε και ακουσα καλα το ονομα του απο την σερβιτορα) και δεν ανοιγε τον επανω οροφο;;;;;;;
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Δεν μπορω να καταλαβω τι περειμενε ο Μαριος και δεν ανοιγε τον επανω οροφο;

Να σου πω εγώ:

Να φύγουν οι "περίεργοι", μιας και έτσι και γίνει καμιά στραβή, θα πάει μέσα για "διευκόλυνση αλλότριας ακολασίας".
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Και το Σαββατο μεχρι τις 4 δεν ειχε ανοιξει. Ισως κατι παιζει γενικοτερα αυτες τις ημέρες, βλ. και ξενοδοχεια να ζητανε ταυτοτητα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Και το Σαββατο μεχρι τις 4 δεν ειχε ανοιξει. Ισως κατι παιζει γενικοτερα αυτες τις ημέρες, βλ. και ξενοδοχεια να ζητανε ταυτοτητα.
...και να προσθεσω και τα μασαζ..και εκει γινεται ψιλοχαμος!!...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
έρχονται εκλογές, αυτό παίζει

όπως παλιά επί Λοβέρδου που είχα βγάλει τις ιστορίες για πουτάνες με aids

 

achtung

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
692
Like
3.281
Πόντοι
446
η πίσω όψη της κοπέλας καλή, μπροστά δεν ξέρω ... τι ηλικία έχει ;;; εν ώρα δράσης το κατέχει το άθλημα ??

Και απο μπροστά καλή είναι. Νομίζω ότι θα περάσει καλά στο Nirvana

806_1000.jpg
 

erick77

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
τελευταία είναι απαράδεχτο.το bikini club ανοίγει πολύ αργά.Το περασμένο Σάββατο άνοιξε στις 5.Δεν ξέρω για τι πρόκειται αλλά προσωπικά δεν ξαναπάω  μέχρι να φτιαχτεί η κατάσταση.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Δηλαδή ρε τύπε εγώ που δεν έχω γκόμενα δεν έχω καμία ελπίδα να γαμήσω την Ελενίτσα;
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μη στεναχωριέσαι φίλε, υπάρχουν και άλλες Ελενίτσες

louka_408506571.jpg
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.785
Κριτικές
126
Like
7.842
Πόντοι
7.885
Επισκεψη τη Παρασκευη το βραδυ κατα τις 01:30. Αρκετα ζευγαρια στο μαγαζι με ηλικιες απο 25 μεχρι και 50+. Ευχαριστως χωρος, πολυ μετρια μουσικη και αρκετοι οι θαμωνες του. Απο τις 03:00 και μετα αρχισαν να αποχωρουν τα νεοτερα και ομορφοτερα ζευγαρια μιας και το bikini bar δεν ειχε ανοιξει!!!
Μεχρι και τις 03:30 που εφυγα ο επανω οροφος δεν ειχε ανοιξει...!!!
ΤΣΑΜΠΑ η βραδια και το ψησιμο που ειχα κανει στην φιλη μου....
Δεν μπορω να καταλαβω τι περειμενε ο Μαριος (αν θυμαμε και ακουσα καλα το ονομα του απο την σερβιτορα) και δεν ανοιγε τον επανω οροφο;;;;;;;

Κι εγώ είχα φάει ξενέρωμα πριν καμιά βδομάδα,πάλι παρασκευή ήταν όπου είχε πάει 04:00 και καμία κινητικότητα για πάνω >:( :idiot: :headbang: :headbang:.Υπήρχαν γύρω στα 20 ζευγάρια τα περισσότερα νεαρής ηλικίας και σε ερώτησή μου προς την σερβιτόρα η απάντηση ήταν ''δεν έχει ανοίξει ακόμη'' :jerking: :jerking:.Μάλλον μόνο Σάββατο το δουλεύουν απάνω μετά τις 04:00 απ'αυτά που συμπαιρένω :sunglasses: :sunglasses:
 

ntinosman

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
εγω πηγα για πρωτη φορα την κυριακη στις 9-2 παιδια ηταν απιθανα ! δεν ανοιξε ο πανω οροφος αλλα σε ενα μικρο δωματιακι γινοταν το ελα να δεις ! ηταν απιθανα !!!αν θελησει η γυναικα θα ξαναπαω αλλα χωρις συμετοχη μονο βλεπουμε  ;) ;) ;)
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
Τα περισσοτερα κλαμπ και στο εξωτερικο που ημουν πελατης εχουν το ιδιο θεμα πρεπει να ειναι ζυγος ο αριθμος! Να μην πω για καποια αγγλικα καπως σκληρωπυρηνικα που πρεπει να σε ξερουν για να σου ανοιξουν την πορτα δεν μπορες να πηγαινεις δηλαδη καθε φορα με αλλη.... Απλα στο εξωτερικο υπαρχει η δυνατοτητα να παει καποιος ακομα και μονος αρκει να πληρωσει μια πολυ υψηλη εισοδο αυτο για να αποφευγουν τα "λιγουρια" αλλα να πω και την αληθεια δεν ξερω ποσο θα μπορουσε να λειτουργησει εδω!
Ειναι σιγουρα παντως πολυ καλα οργανωμενο, μια πολυ καλη εμπειρια μονο προβλημα το γεγονος οτι το μαγαζι ανοιγει τον "επανω" οροφο σχετικα αργα!
ναι αλλά δε δέχονται σόλο άνδρες όλες τις μέρες...
Οπότε σε όλα τα σουίνγκερ κλαμπ πλέον τα νεαρά και όμορφα ζευγάρια πάνε τις μέρες που απαγορεύονται οι σόλο άνδρες.
Αποτέλεσμα? Πληρώνεις από 80 έως και 150 ευρώ είσοδο και έχει μόνο μαυριδερές πούτσες από τουρκοπάκηδες και μερικές χοντρές ξεδοντιάρες παρακμιακές γιαγιάδες.
Η καλύτερη φάση στο εξωτερικό αν πας μόνος σου είναι όταν κάνουν γκανκμπανγκ παρτυ και έχουν μερικς πορνοσταρ που παρτουζώνονται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom