Νέα

Νιώθω χάλια... ψυχολογική υποστήριξη σας παρακαλώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xerw_gw?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
μπορει ρε φιλε να σου παν ολα αριστα στη ζωη σου και να σκεφτεσαι μα τι μας λεει ο μαλακας τετοια ωρα?γιαυτο και να κραζεις..λεω και παλι.δικαιωμα σου.δεν το κατακρινω,απλα το δικαολογω
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Βασικά εννοώ αν θα έχεις πρόβλημα με τα λεφτά , σου τελειώνουν ?
Είναι ακριβα εκεί
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
μπορει ρε φιλε να σου παν ολα αριστα στη ζωη σου και να σκεφτεσαι μα τι μας λεει ο μαλακας τετοια ωρα?γιαυτο και να κραζεις..λεω και παλι.δικαιωμα σου.δεν το κατακρινω,απλα το δικαολογω
Χαχα, μακάρι να ήταν έτσι. Απλά φρόντισε τη διάθεσή σου και πρόσεξε να μη σε πάρει από κάτω (ακόμα περισσότερο).
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
απλα παραθετω ενα μικρο κομματι της ζωης μου,που δεν με τιμαει και τοσο...μιλαμε οτι με κερατωσε η αλλη..και απλα ζηταω μονο λιγη συμπαρασταση επειδη ειμαι μονος μου εδω και δεν εχω κανεναν να μιλησω.

Λαθος το αντιληφθηκες φιλε μου!!
Εδωσες πολλα (αν οχι ολα) γιάυτο και σε γονατισε....
Οσο θα μεγαλωνεις θα καταλαβεις οτι οταν η γυναικα θελει να γαμηθει, θα γαμηθει.....!
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
για τα βασικα εχω ακομα...η βενζινη ειναι ακριβη...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
xerw_gw? κανείς δε γέλασε με το ότι σε κεράτωσε η γκόμενα... Δε διαβάζεις το θρεντ σου;
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
απλα παραθετω ενα μικρο κομματι της ζωης μου,που δεν με τιμαει και τοσο...μιλαμε οτι με κερατωσε η αλλη..και απλα ζηταω μονο λιγη συμπαρασταση επειδη ειμαι μονος μου εδω και δεν εχω κανεναν να μιλησω.
Οι φίλοι που αναφέρεις εξωτερικό;;; :think:
Τελοσπάντων ξέχνα σιγά σιγά και συνέχισε.:rockon:
Υ.Γ.Πάντως είναι περίεργο γιατί αυτές είναι οι ώρες που σε πιάνουν αυτά. :huh: :huh:
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
οχι στην ελλαδα ειναι αυτοι οι φιλοι.γιαυτο το μετανιωνω ακομα περισσοτερο.λεω..α ρε πουστη,να!αμα ημουν και εγω εκει...ετσι θα περνουσα!!!
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Άκου κάνε οικονομία , ασχολείσου με τις σπουδές για λίγο και μετά κάνε αυτό που σου έγραψα .
Είσαι μόνος , νέος και στο εξωτερικό , τι άλλο θες ???? Κάνε ότι γουστάρεις , κι εγώ σαν κι εσένα είμαι περίπου , 23 .

 

demonologos

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κοστος καταθεσης σε cg 300 ευρω. :o
κοστος ανοιγμα τετοιου θρεντ μερικες χηνες  :grin:
κοστος συμπαραστασης μπουρδελοφιλαρακιων αξια ανεκτιμητη  :jerking:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
οχι στην ελλαδα ειναι αυτοι οι φιλοι.γιαυτο το μετανιωνω ακομα περισσοτερο.λεω..α ρε πουστη,να!αμα ημουν και εγω εκει...ετσι θα περνουσα!!!
ΑΑΑΑ εσύ είσαι εκτός Ελλάδας είχα καταλάβει ανάποδα!!!Μόνιμα εκεί ή θα επανάλθεις;;;
Πού αν επιτρέπεται;;; :think:
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
φίλε,το ότι σε κεράτωσε η γκόμενα δεν τιμάει ΑΥΤΗΝ και όχι εσένα!δεν θα σε τιμούσε καθόλου,αν ξαναγύριζες στην γκόμενα,ΜΕΤΑ από το κεράτωμα.αλλά το συγκεκριμένο το έχουν/έχουμε πάθει αρκετοί/πολλοί/ίσως και όλοι,απλά κάποιοι δεν το ξέρουν.βασικά-ελπίζω να φταίει και η ώρα-είσαι πολύ down γενικότερα,απ'ότι καταλαβαίνω από τα υπόλοιπα-κυρίως-posts σου!και να ξέρεις,αυτό που έγραψε κάποιος φίλος πριν είναι ΟΛΟΣΩΣΤΟ.το ότι "καλύτερα που είσαι εξωτερικό,παρά εδώ".για όλα τα υπόλοιπα,όσα έγραψε ο Φρέντυ είναι σαφέστατα και-κατά τη γνώμη μου-πολύ σωστά.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οχι στην ελλαδα ειναι αυτοι οι φιλοι.γιαυτο το μετανιωνω ακομα περισσοτερο.λεω..α ρε πουστη,να!αμα ημουν και εγω εκει...ετσι θα περνουσα!!!

:2funny: :2funny:

Ναι, γιατί στην Ελλάδα βρίσκεις γκόμενα άνετα, βγαίνεις στο δρόμο και πέφτουν πάνω σου!!
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
xerw_gw? κανείς δε γέλασε με το ότι σε κεράτωσε η γκόμενα... Δε διαβάζεις το θρεντ σου;
Ετσι ακριβως.

Δεν γινεται να ξενερωνεις επειδη σε κερατωσε η γκομενα και να λες οτι δεν ειμαι ο γαμιας που παντα ηθελα να γινω.
Αν εσυ γουσταρεις να εισαι γαμιας στην ζωη σου,σημαινει οτι θα το κανεις και εσυ στο μελλον.Και αναφερομαι στο κερατο.
Δεν γινονται και τα 2 ρε φιλε.Η θα εισαι τυπος αγαπησιαρης και ρομαντικος ή γαμιας και ρεαλιστης.Τελος.

Οποτε εγω πιστευω οτι αυτο που σε πειραζει πραγματικα δεν ειναι το κερατο,αλλα το οτι δεν εχεις ετοιμη την καβατζα για να ξεχαρμανιασεις.Ή το οτι γενικα σου ειναι δυσκολο να βρεις την επομενη για τον χ,ψ λογο.

 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
ναι η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξος...προσπαθω να τα παιρνω λογικα τα πραγματα
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Τελείωσα τη σχολή , έκανα ERASMUS στη Ποετογαλία και θα φύγω Σεπτέμβριο Σουηδία .
Μη μασάς , καλύτερα είσαι στο εξωτερικό . Μετα από 4 χρόνια θα γυρνάς με δυνατό πτυχίο και θα έχεις σπρώξει και ξένα μουνιά . Πίστεψέ με στο μέλλον θα λες καλά έκανα και έκατσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom