Νέα

Νιώθω χάλια... ψυχολογική υποστήριξη σας παρακαλώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xerw_gw?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Κατσε ρε κομπρα εχουν αλλοι σειρα πρωτα...
Έτσι και μου φάει κανείς τα λεφτά από τον πελάτη την γάμησε!!!! :grin:
Συγγνώμη φίλε xerw egw αλλά δεν μπορώ να συγκρατηθώ από το να κάνω λίγο χιούμορ!!! :-
Υ.Γ.Πάντως σοβαρά σε αυτό το site βρήκες να γράψεις για ψυχολογικό πρόβλημα σου υπάρχουν και πιο κατάλληλα;;;; :huh: :huh:
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Καλως...επειδη αυτη ειναι η στιγμη που γαμιεται η κατασταση...ευχαριστω για τον χρονο που μου αφιερωσατε.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Respect ρε αλανι mouNINJA :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σουηδέ, ήρθε το λεωφορείο να πάμε στη σχολή. Βιάσου ρε!!! :2funny: :2funny: :2funny:

2333826997_211973905b.jpg


157532914_b8e7252f9e.jpg
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πάντως σοβαρά σε αυτό το site βρήκες να γράψεις για ψυχολογικό πρόβλημα σου υπάρχουν και πιο κατάλληλα;;;; :huh: :huh:

Γιατί; Μια χαρά είναι, και συμβουλές πήρε, και πληροφορίες για το πού να πάει πήρε, και το θέμα εκτροχιάστηκε μετά από 3 σελίδες. Ε, πόσο πια να τον παρηγορούμε; Τα είπαμε, τα ξανάπαμε, τώρα ας κάνει ό,τι νομίζει.
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ViDiViCi που υπηρέτησες ?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Καλως...επειδη αυτη ειναι η στιγμη που γαμιεται η κατασταση...ευχαριστω για τον χρονο που μου αφιερωσατε.
ΟΚ φίλε, καληνύχτα. Αν λες αλήθεια, υπομονή και θα το ξεχάσεις πιο γρήγορα απ' όσο νομίζεις ;).

URL]]
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Γιατί; Μια χαρά είναι, και συμβουλές πήρε, και πληροφορίες για το πού να πάει πήρε, και το θέμα εκτροχιάστηκε μετά από 3 σελίδες. Ε, πόσο πια να τον παρηγορούμε; Τα είπαμε, τα ξανάπαμε, τώρα ας κάνει ό,τι νομίζει.
Καλά έχεις δίκιο αλλά αν όλοι μπαίνουν στο bourdela.tv για τα ψυχολογικά τους θα πέσει πείνα αγαπητή/ε συνάδεφρε!!!! :grin:
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Γιαυτο λεω και εγω ευχαριστω για τον χρονο σας.
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ΟΚ φίλε, καληνύχτα. Αν λες αλήθεια, υπομονή και θα το ξεχάσεις πιο γρήγορα απ' όσο νομίζεις ;).

http://[URL unfurl="true"]www.visualnoiz.com/images/dan/Dan_BearFucker.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

....δεν εχω λογια ...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Στο κατω κατω καινουριε στην ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ το εβαλα.αμα δεν ηθελες να κανεις γενικη συζητηση δεν σε πιεσε κανενας
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Πάντως τα πάντα εδώ μέσα μετά από 5,10 το πολύ σελίδες γίνονται μπουρδέλο!!!! :2funny: :2funny:
Welcome in bourdela.tv!!!!! :grin:
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Λοιπον αδερφοι μου,
χρειαζομαι λιγη συμπαρασταση και λιγη υπομονη.Σημερα ηταν η αποκορυφωση και σιναμα η χειροτερη μερα της ζωης μου.
Λοιπον για να παρω τα πραγματα απο την αρχη.Ειμαι 19 χρονων.Εχω ερθει εξω να σπουδασω ενω ειχα σχεση με την 1η κοπελα που ειχα σεξουαλικη επαφη,εκτος οικου ανοχης.Για να μην τα πολυλογω,αυτη μου ειπε να κρατησουμε τη σχεση μας ενω της εξηγησα οτι αυτο δεν ειναι εφικτο,λογω αποστασης αλλα παρ ολα αυτα συνεχισαμε.Καποια στιγμη τον νοεμβρη μαθαινω απο την ιδια οτι πηδηχτηκε με εναν τυπο,θυμηθηκε εμενα και τον αφησε στα κρυα του λουτρου.Οκ λεω,ανθρωποι ειμαστε,αδυναμιες εχουμε,δεν πειραζει.*Αυτο εγινε επειδη της εχω και αδυναμια λογω πρωτης ολοκληρωμενης σχεσης.
         Εχθες λοιπον με πιασαν τα διαολια μου,μου ειχε πει και τον κωδικο της στο φαιισμπουκ,λεω για να τσεκαρουμε*ξερω κατινια απο εναν ανδρα αλλα ειπαμε με βαλαν τα διαολια μου.Μπαινω και τι να δω ρε παιδια...?και ποτε θα ερθεις να κανουμε σεξ? και κατι τετοια.Δουλεμα κανονικο!!!Κοροιδια.Ετσι και ησασταν στη θεση μου θα κλαιγατε,μα τω θεο!
Την παιρνω τηλ. ,φυσικα τα αρνηθηκε.Της ειπα τελος,οποτε σημερα το παραδεχτηκε!!!
Και μπηκα σε σκεψεις...καλα ρε πουστη μου εδωσα τα παντα και αυτος δεν εδωσε τιποτα.και οι 2 πηραμε το ιδιο πραγμα.Μα τι φταει?και ως μαλακας που ειμαι αρχισα να τα ριχνω στον εαυτο μου!
Τελος λεω,πηρα και το φιλαρακι μου στην ελλαδα,με συνεφερε λιγο και λεω...ολες ποθτανες ειναι,θα περασω καλα!

Κανω ντουζ,παιρνω το αυτοκινητο και κατεβαινω προς τα μπουρδελα,κατι σαν να παιρνω εκδικηση...Σκαω 30 ευρουλακια,και αρχιζει η πουτανα,λιστα με απαγορευσεις.καποια στιγμη ετσι που την πηδαγα,βγαινει...και λεει α επιασες το προφυλακτικο και κατι τετοια...και αρχισε τη χειρωνακτικη εργασια και επειδη δεν τελειωνα,με αφησε ετσι κανοντας και τον μαγκα.Και λεω καλα ρε πουστη,ουτε σε μπουρδελο?

Η αυτοπεποιθηση μου ειναι στο ναδιρ,και σαν ανδρας νιωθω ενα ρακος.Αληθεια σας λεω αντικειμενικα ΔΕΝ ειμαι ασχημος,ειμαι καλος και ευγενικος!!!Και ακουω συνεχως απο φιλους μου,πηδηξα την μια και πηδηξα την αλλη...και εγω και να θελω δεν μπορω λογω γλωσσας!!!Γιατι τετοια γκαντεμια,αφου το μονο που θελω ειναι να γαμαω και μονο αυτο δεν εχω!!!

Ειμαι σε αδιεξοδο ,πραγματικα!!!
Λιγη συμπαρασταση!!!
Μαγκα ακου δω...λοιπον...η ζωη ειναι δυστυχως σκληρη σε ορισμενα θεματα...εμεις σαν αρσενικα εχουμε ταυτισει την 'καθωσπρεπει γυναικα' με αυτην που για να ανοιξει τα μπουτακια της και να πηδηχτει θα πρεπει να νοιωθει και κατιτις για τον αλλο...ουτε καν παει το μυαλο μας(η μαλλον παει,αλλα δεν το δεχομαστε ευκολα)οτι οι γυναικες ΕΧΟΥΝ ΚΑΥΛΕΣ και οτι ΣΤΗΝ ΨΥΧΡΑ μπορουν να πηδηχτουν με καποιον χωρις να νοιωθουν κατι...
...ακουγομαι σκληρος φιλε μου,αλλα δε σου κρυβω οτι καθως διαβαζα το ποστ σου ενοιωσα ενα 'σφιξιμο' στην καρδια μου...στενοχωρηθηκα αναπαντεχα απο τις γραμμες ενος αγνωστου που καταθετει το παραπονο του...
...καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ πως νοιωθεις...
Ποια ειναι η συμβουλη μου η μαλλον η ΠΡΟΤΡΟΠΗ μου( γιατι αληθεια ποιος στον πουτσο ειμαι εγω να συμβουλευω και ποιος στον πουτσο εισαι εσυ να δεχτεις τις δικες μου συμβουλες?):

Ακου λοιπον αδερφε...πρωτα απο ολα θα δωσεις χρονο στον εαυτο σου να χαλαρωσει,θα τον αφησεις ελευθερο να θρηνησει,να κλαψει,να πονεσει...αλλα αυτα θα τα κανεις ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ χωρις να μοιραζεσαι ΚΑΝΕΝΑ συναισθημα με την κοπελια...δεν της αξιζει κατι τετοιο...Το να ξεπερασεις την κατασταση αυτη,ειναι μια μαχη που δινεις ΕΣΥ εναντα στον ΕΑΥΤΟ σου...απεναντι στο κομματι σου που αγαπαει και ποναει αυτη την κοπελα...που εχει πλασει ενα 'ροζ συννεφακι' γυρω απο το ατομο της...Ολες οι ομορφες και οι ρομαντικες στιγμες σας θα ρθουν σαν ξυραφια να σου σκιζουν την καρδια καθε τοσο...Ασε  τον πονο να ερθει..ΜΗΝ αντιστεκεσαι...

Οσο για το μπουρδελο, δεν ειναι λυση φιλε για το προβλημα σου,αλλα ουτε κι εκδικηση...ειναι λυση για ξεκαυλωμα απλα...

Μετα απο λιγο καιρο θα δεις που θα θες να βγαινεις και παλι εξω,να γνωρισεις νεο κοσμο και γιατι οχι και καμμια νεα κοπελιτσα...που θα σε κανει να ξεχασεις την προηγουμενη ;)

Υστερα απο πολλα χρονια φιλε θα θυμασαι αυτο το τραυμα σου...και κοιτωντας θα βλεπεις απλα μια ουλη που θα σε εχει κανει δυνατοτερο...και θα γελας...και θα 'προτρεπεις' καποιον αλλο αδερφο να κανει ο,τι εκανες κι εσυ... ;)

 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Στο κατω κατω καινουριε στην ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ το εβαλα.αμα δεν ηθελες να κανεις γενικη συζητηση δεν σε πιεσε κανενας
Eντάξει έχεις δίκιο αλλά στην ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ του bourdela.tv. έπρεπε να ξέρεις τι μπορεί να γινόταν και κακός φόρτωσες)!!! ;)
Τελοσπάντων μακάρι να μην κάναμε μόνο χιούμορ αλλά και να βοηθήσαμε!!!
Υ.Γ.Προσωπικά πιστεύω ότι δεν κάνεις πλάκα λόγω της ώρας και μόνο!!! :rockon:
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ ρε φρεντυ και οι υπολοιποι που απαντησαν σαν ωριμοι ανθρωποι.
Αυτο ποθ με ενοχλει συμφωνα με το μνμ σου ειναι το γιατι τελος παντων αυτες οι γυναικες που θελουν μονο γαμησι και τιποτα αλλο δεν μου τυχαινουν ποτε?ειπαμε ...δεν ειμαι και ασχημος..παρολα αυτα σε ευχαριστω φιλε!
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Αυτα ειναι ρε φιλε!!!!
Δωσε και σωσε!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom