Νέα

Νιώθω χάλια... ψυχολογική υποστήριξη σας παρακαλώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xerw_gw?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Ρε παιδιά μην ανοίγετε τέτοια topics και μας έρχονται περίεργες σκέψεις στο μυαλό.  :S
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Μα Θελω και εγω επιτελους να ζησω ρε παιδια!στο γυμνασιο ελεγα οταν θα παω λυκειο,εκει παλι τα ιδια για το πανεπιστημιο,ε ποτε θα γυρισει αυτη η πουτανα η τυχη?Ελεος!!!

Να εισαι χαλαρος αδερφε..Μην σκεφτεσαι πιο μπροστα απ'αυτο που ζεις
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε σουηδε,αυτο ειπα..δεν ειμαι,θελω να γινω ομως!ειμαι λατρης του γυναικειου φυλου ,τι να κανουμε?
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Τι σκεψεις σου ερχονται ρε φιλαρακι?
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
τι δουλειά έχει ρε φίλε το αν θα γίνεις "γαμιάς",κτλ με το ότι γνώρισες μία-δύο(και να είσαι σίγουρος πως θα γνωρίσεις κι άλλες)καριόλα στη ζωή σου?είσαι μικρός ακόμα(δεν το λέω "υποτιμητικά")και έχεις πολύ μπροστά σου να αλλάξεις πολλές "φάσεις" στη ζωή σου.δεν υπάρχει "κανόνας" ή manual του τι πρέπει ή δεν πρέπει να κάνεις.αυτή τη στιγμή είναι ΑΠΟΛΥΤΑ  φυσιολογικό να έχεις ξενερώσει/απογοητευτεί/εκνευριστεί(και αυτό ΔΕΝ  έχει σχέση με την ηλικία σου)το μόνο που θα "μπορούσα" να σε συμβουλεύσω είναι μακριά από την συγκεκριμένη,ότι κι αν πει,ζητήσει(συγγνώμες,κτλ)γίνει!τα υπόλοιπα είναι δικό σου θέμα.το πως θα "κουλάρεις",τι θα σε κάνει να ξεχαστείς,κτλ.
πάντως το ότι γνωρίζουμε όλοι μας(και πολλές γκόμενες,φυσικά,που αντίστροφα γνωρίζουν μαλάκες)κάποια-ή κάποιες-στιγμή στη ζωή μας καριόλες,είναι αναπόφευκτο και δεν έχει καμία σχέση με το αν είμαστε καλοί ή όχι.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ παιδάκι μου! Όσο το σκέφτεσαι και απελπίζεσαι τόσο δε θα γίνεται! Χαλάρωσε.

Ε ρε, έχει γούστο να είναι fakepost και να μας δουλεύεις...
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπόν , επειδή είσαι πολύ down θα σου πω και αν θέλεις άκου με . Μάλλον Ζυρίχη είσαι , άκου τι θα κάνεις .
Θα πας στη παλιά πόλη , Niederdorf , ΟΧΙ στη red light district , αλλά στα μαγαζιά Kaufleuten και Café Bar Odéon .
Εγώ εκεί είχα πάει γιατί έχουν πολλές Λατίνες , θα κεράσεις ποτό και θα πέσουν αμέσως . Είναι πολύ λυσσάρες .
Σε εμένα και στο φιλαράκι μου αυτό πέτυχε . Δοκίμασέ το , δεν έχεις τίποτε να χάσεις .
Στείλε μου PM την επόμενη φορά να με πεις πως πήγε .
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
xerw_gw ηρέμησε. Σοβαρέψου. Πιες τίποτα. Κάνε καμιά βόλτα. Δες καμιά τσόντα.
Από αύριο θα είσαι πάλι γαμιάς. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ρε παιδιά μην ανοίγετε τέτοια topics και μας έρχονται περίεργες σκέψεις στο μυαλό.  :S
Παθών και συ;;; :think:
Δεν κάνουμε ένα γκρουπάκι να πάμε σε κανέναν καλό ψυχολόγο ή ψυχίατρο(μάλλον το δεύτερο είμαστε βαριές περιπτώσεις)!!! :grin:
Φίλε  xerw_gw? ήρεμα και γαμιάς θα γίνεις πάντα με γνώση και όλα.Αυτά που σου λένε(πηδάμε όλη μέρα)μην τα πολύ πιστεύεις!!! :rockon:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Οτι δουλευα στα ξενα στο μουνι και στην ταβερνα..!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειναι φαικποστ.αληθεια λεω!και δεν εχω ρε φιλαρακι αλλα λεφτα...φοιτητης ειμαι.μας τα εφαγε η πουτανα και ουτε καν που τελειωσαμε γαμω το κερατο μου!!!
 

Επισκέπτης
ρε φιλε...η τυχη καποτε μπορει να γυρισει θετικα και για σενα...δε πρεπει να παυεις να ελπιζεις...η ζωη οπως θα εχεις ακουσει απο πολυ κοσμο...ειναι ρουτινα,πολλες ασχημες και λιγες ευχαριστες και χαρουμενες στιγμες...ωριμαζεις σαν ατομο..οταν ξεπερνας αυτα τα πρβληματα και συνεχιζεις
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
δεν ειναι φαικποστ.αληθεια λεω!και δεν εχω ρε φιλαρακι αλλα λεφτα...φοιτητης ειμαι.μας τα εφαγε η πουτανα και ουτε καν που τελειωσαμε γαμω το κερατο μου!!!
Την ρώτησες αν έχει facebook?  :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
δεν ειναι φαικποστ.αληθεια λεω!και δεν εχω ρε φιλαρακι αλλα λεφτα...φοιτητης ειμαι.μας τα εφαγε η πουτανα και ουτε καν που τελειωσαμε γαμω το κερατο μου!!!
Kαλά ρε πραγματικά που την πέτυχες(και ακριβή και μαλάκο)!!!!! :2funny: :2funny:
 
OP
OP
X

xerw_gw?

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
σε αλλη περιπτωση δεν θα τα πιστευα αλλα τα ακουσα απο τον κολλητο μου.πολλα χρονια φιλοι.ξερω οτι δεν θα μου ελεγε ψεματα...οσο για το γκρουπακι μεσα!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Καμένος και από γκόμενα και από πουτάνα... τι να πω;  :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom