Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

johnfx699

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δαναη μου μου στελνεις και εμενα μια ωραια περιποιημενη ενημερωση σε παρακαλω?

Ευχαριστω
Φιλακια!! :-*
 

adiaforos1

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
καλημερα Δαναι θα μου στείλεις και εμενα ενημερωσούλα
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα φιλαρακια...σιγνωμη που αργεισα λοιπον στελνω πμ τωρα για τους φιλους που ζητισανε...κ οποτε θελετε ελατε να μαες γνωρισε απο κοντα...φιλουθκια...... :-* :-* :-*
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Γιατί η ενημέρωση γίνεται μόνο με pm και όχι δημόσια;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
και  εγώ την ίδια απορία έχω...
ποίος ο σκοπός τον νήματος αν δεν ενημερώνουν.
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
και  εγώ την ίδια απορία έχω...
ποίος ο σκοπός τον νήματος αν δεν ενημερώνουν.

καλημερααα....φιλαρακια...λοιπον για την απορια σου θα προσπαθησω να σου λυσω..κοιτα να δεις ο καθε μαγαζι εχει το συστιμα του το πως κανει την ενημερωση κ το πως δουλεβει δεν υποτιμαω το πως δουλεβει ο καθε μαγαζι..εδω παντα οταν μου στελνουνε πμ παντα απανταω..απο κει κ περα υπαρχει κ ενα αλο τροπο N.smirni76 ελα απο δω μενεις κοντα ετσι κ αλιως ι οταν παζ να κανεις την βολτουλα σου ελα να δεις τα κοριτσια απο κοντα ...κ να σε δω κ ολες .. :rolleyes:..φιλουθκια
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Περνάμε στην εποχή των ατομικών προσκλήσεων βλέπω. Αυτό θα πει μεταρύθμιση
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
καλημερααα....φιλαρακια...λοιπον για την απορια σου θα προσπαθησω να σου λυσω..κοιτα να δεις ο[size=12pt]καθε μαγαζι εχει το συστιμα του το πως κανει την ενημερωση[/size]κ το πως δουλεβει δεν υποτιμαω το πως δουλεβει ο καθε μαγαζι..εδω παντα οταν μου στελνουνε πμ παντα απανταω..απο κει κ περα υπαρχει κ ενα αλο τροπο N.smirni76 ελα απο δω μενεις κοντα ετσι κ αλιως ι οταν παζ να κανεις την βολτουλα σου ελα να δεις τα κοριτσια απο κοντα ...κ να σε δω κ ολες .. :rolleyes:..φιλουθκια
Στον n.smynri απάντησες. Εμένα όμως όχι και διαφωνώ ως προς αυτή την τακτική και την μυστικοπάθεια. Δηλαδή εγώ που μένω μακρυά (στην Αίγινα), δεν πρέπει να ξέρω εκ των προτέρων τι προσφέρει το μαγαζί ώστε να μην έρχομαι τσάμπα τόσο δρόμο;;;; Για να προσελκύσεις πελάτες θα πρέπει να διαφημίσεις αυτό που προσφέρεις.

Και μια διευκρίνηση. Την ενημέρωση εδώ μέσα την κάνουμε εμείς καταθέτοντας την εμπειρία μας από τις επισκέψεις. Εσείς δεν κάνετε ενημέρωση, κάνετε διαφήμιση. Και όταν κάποιος ρωτάει πληροφορίες και του απαντάς "έλα  απο το μαγαζι να δεις από κοντά" τοτε με συγχωρείς γλυκιά Δανάη, αλλά αυτό δεν είναι ενημέρωση.
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Στον n.smynri απάντησες. Εμένα όμως όχι και διαφωνώ ως προς αυτή την τακτική και την μυστικοπάθεια. Δηλαδή εγώ που μένω μακρυά (στην Αίγινα), δεν πρέπει να ξέρω εκ των προτέρων τι προσφέρει το μαγαζί ώστε να μην έρχομαι τσάμπα τόσο δρόμο;;;; Για να προσελκύσεις πελάτες θα πρέπει να διαφημίσεις αυτό που προσφέρεις.

καλησπερα αγαπη μου κοιτα να δεις αμα θες να μαθεις καποιες πιο καυτες  :rolleyes: πληροφοριες σου στελνο σε πμ...  :-* :-*
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
καλησπερα αγαπη μου κοιτα να δεις αμα θες να μαθεις καποιες πιο καυτες  :rolleyes: πληροφοριες σου στελνο σε πμ...  :-* :-*
Στείλε pm , αλλα να ξέρεις ότι αυτό ακριβως είναι και το αντικείμενο της διαφωνίας Δανάη. Ότι θα πρέπει να γράφονται δημοσίως για να μαθαίνουν όλοι

 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Στείλε pm , αλλα να ξέρεις ότι αυτό ακριβως είναι και το αντικείμενο της διαφωνίας Δανάη. Ότι θα πρέπει να γράφονται δημοσίως για να μαθαίνουν όλοι

οκ μωρο μου σεβομαι την αποψη σου,αλα οπως ειπα κ πρην το καθε μαγαζι εχει το δικο του συστιμα,κ μην ξεχνας οτι σε πμ μπορω να σου μιλεισω πιο πολες λεπτομεριες.... :-* :-* :-*
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Ρε παλικαρια... ας δημοσιευσει καποιος τα πμ που στελενει.. για να ενημερωνομαστε ολοι...
τοσο απλο...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Έχεις απόλυτο δικιο σε αυτό αλλά μάλλον ο καθένας νομίζει ότι το πρόγραμμα που του γράφει στο πμ είναι μόνο γιαυτόν.
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Έχεις απόλυτο δικιο σε αυτό αλλά μάλλον ο καθένας νομίζει ότι το πρόγραμμα που του γράφει στο πμ είναι μόνο γιαυτόν.

οχι μωρο μου κανεις λαθος τα προγραμμα δεν αλαζει ...φυσικα υπαρχουνε καποιες ιδιετεροτιτες που αυτο ειναι για το καθενας διαφορετικο (πρωσοπικο)..απο κει κ περα τα προγραματα εχω πει ειδη μια φορα ο κοστος αμα κοιτατε σε καποιες πισω σελιδες θα το βριτε,οσον αφορα για της κωπελες πια δουλεβει κτλ..ειναι κατι που  η διευθυνση του μαγαζιου δεν θελει να γηνει...φιλουθκια :-* :-*
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Δανάη το inbox στα PM σου είναι γεμάτο. Άδειασέ το να πάρουμε σειρά και μεις οι ταλαίπωροι :headbang: :helpplea:

Αυτό είναι ένα άλλο αρνητικό της ενημέρωσης με PM.

καλημερα.....σιγνωμη δεν ειδα ... :2funny:..αλα τωρα νομιζω οτι ειναι οκ...φιλουθκια :-* :-*
 

speedy74

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Δαναη μου θα μου στειλεις κι εμενα σε παρακαλω?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
:2funny: :2funny: :2funny:

Η ιέρεια του λαδομάρκετινγκ, μοιράζει σότο στο λαό !!!!  :rockon: :rockon: :rockon:


Δώωωωωσεεεεεεεεεεεεεεε  :tits: :cum:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom