Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Στον n.smynri απάντησες. Εμένα όμως όχι και διαφωνώ ως προς αυτή την τακτική και την μυστικοπάθεια. Δηλαδή εγώ που μένω μακρυά (στην Αίγινα), δεν πρέπει να ξέρω εκ των προτέρων τι προσφέρει το μαγαζί ώστε να μην έρχομαι τσάμπα τόσο δρόμο;;;; Για να προσελκύσεις πελάτες θα πρέπει να διαφημίσεις αυτό που προσφέρεις.

Και μια διευκρίνηση. Την ενημέρωση εδώ μέσα την κάνουμε εμείς καταθέτοντας την εμπειρία μας από τις επισκέψεις. Εσείς δεν κάνετε ενημέρωση, κάνετε διαφήμιση. Και όταν κάποιος ρωτάει πληροφορίες και του απαντάς "έλα  απο το μαγαζι να δεις από κοντά" τοτε με συγχωρείς γλυκιά Δανάη, αλλά αυτό δεν είναι ενημέρωση.
Αυτο που εσυ φιλε Terry αποκαλεις μυστικοπαθεια, εγω το λεω διακριτικοτητα και σεβασμο στης εργαζομενες και στο τροπο λειτουργειας της επιχειρησης. Δεν πιστευω οτι νοημον υποψηφιος πελατης θα βασιζοταν σε μονοτονη απαριθμηση ονοματων και υποκειμενικων περιγραφων, απο πλευρας μαγαζιων, και αμφιβολου ειλικρινειας κριτικων (θετικων η αρνητικων) αν δεν κρινει εξ ιδιων τα αλλοτρια. Ο χωρος ειναι ιδιαιτερα ευαισθητος, καθως ξερεις, και τη διακριτικοτητα - εχεμυθεια θα πρεπει να διαφυλασσουν αμφοτεροι.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αυτο που εσυ φιλε Terry αποκαλεις μυστικοπαθεια, εγω το λεω διακριτικοτητα και σεβασμο στης εργαζομενες και στο τροπο λειτουργειας της επιχειρησης. Δεν πιστευω οτι νοημον υποψηφιος πελατης θα βασιζοταν σε μονοτονη απαριθμηση ονοματων και υποκειμενικων περιγραφων, απο πλευρας μαγαζιων, και αμφιβολου ειλικρινειας κριτικων (θετικων η αρνητικων) αν δεν κρινει εξ ιδιων τα αλλοτρια. Ο χωρος ειναι ιδιαιτερα ευαισθητος, καθως ξερεις, και τη διακριτικοτητα - εχεμυθεια θα πρεπει να διαφυλασσουν αμφοτεροι.
Αν και διαφωνώ , οφείλω να ομολογήσω ότι τεκμηριώνεις σωστά την επιλογή σου ως προς τον τρόπο ενημέρωσης. Ασχέτως αν μου αρέσει ή όχι.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Αν και διαφωνώ , οφείλω να ομολογήσω ότι τεκμηριώνεις σωστά την επιλογή σου ως προς τον τρόπο ενημέρωσης. Ασχέτως αν μου αρέσει ή όχι.
Ειλικρινα χαιρομαι που σεβεσαι την αποψη μου, ακομα και αν διαφωνεις με αυτη.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
καλησπερα φιλαρακια...σιγνωμη που αργεισα λοιπον στελνω πμ τωρα για τους φιλους που ζητισανε...κ οποτε θελετε ελατε να μαες γνωρισε απο κοντα...φιλουθκια...... :-* :-* :-*
...Δανάη καλημέρα περιμένω pm....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Αυτο που εσυ φιλε Terry αποκαλεις μυστικοπαθεια, εγω το λεω διακριτικοτητα και σεβασμο στης εργαζομενες και στο τροπο λειτουργειας της επιχειρησης. Δεν πιστευω οτι νοημον υποψηφιος πελατης θα βασιζοταν σε μονοτονη απαριθμηση ονοματων και υποκειμενικων περιγραφων, απο πλευρας μαγαζιων, και αμφιβολου ειλικρινειας κριτικων (θετικων η αρνητικων) αν δεν κρινει εξ ιδιων τα αλλοτρια. Ο χωρος ειναι ιδιαιτερα ευαισθητος, καθως ξερεις, και τη διακριτικοτητα - εχεμυθεια θα πρεπει να διαφυλασσουν αμφοτεροι.
:thumbsup:
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα φιλαρακια κ καλη εβδομαντα....για ολοι μας.... :-* :-* :-*
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
καλημερα φιλαρακια κ καλη εβδομαντα....για ολοι μας.... :-* :-* :-*
Καλημερα και καλη εβδομαδα, γλυκο μου μωρακι !!!

Πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*, σε εσενα και στα κοριτσια σου !!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
τι κανει κουμπαρουλι μου... :rolleyes:....κ το λεονταρακι τελικα ειναι γλικουλις...... :-* :-* :-* :-*
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Όλοι οι φίλοι μου είναι γλυκούληδες κουμπαρούλα μου!

.....για σένα δουλεύω βρε! ;)

:2funny: :2funny:...ποτε θα απο δω για να γιορταζεις κανονικα τα γκενεθλεια σου??? η φιλες μου θα σου κανουνε ενα σπεσιαλ προγραμμα.... :rolleyes: :rolleyes:.....φιλουθκια
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
:2funny: :2funny:...ποτε θα απο δω για να γιορταζεις κανονικα τα γκενεθλεια σου??? η φιλες μου θα σου κανουνε ενα σπεσιαλ προγραμμα.... :rolleyes: :rolleyes:.....φιλουθκια

Ααααααααααααα, κουμπαρούλα μου, εσύ ξέρεις πολλά........  :) ;) (Αυτά συζητάγαμε σήμερα το πρωϊ με τον γλύκα σου..... προγραμματίζαμε τους εορτασμούς ;) ;) ;))
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom