Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
καλημερα φιλαρακια.. :dancing:..επιδη με εχουνε ρωτησει πολυ κοσμο σε πμ αμα γυρεισε η Ευα...λοιπον σημερα ειναι εδω...οκ κ αλη μια καινουρια...φιλουθκια :-* :-*

Πόσες κοπέλες αριθμεί πλέον το ρόστερ από σήμερα?
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
φυσικα αντρουλι μου..δεν θα ερθει να δει την κουμπαρουλα του...κ οχι μονο ηρθε κ μια πλαια φιλη του εδω.... :rolleyes:...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φυσικα αντρουλι μου..δεν θα ερθει να δει την κουμπαρουλα του...κ οχι μονο ηρθε κ μια πλαια φιλη του εδω.... :rolleyes:...

για στειλε πμ δαναη... να μου πεις τι εχει σημερα το μενου!!!
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
Ενας παλιος και ενας ειδημων δεν γνωριζουν τι γινετε στο Diamond's Spa που πηγε απο τη Γλυφαδα στη Δαφνη? Περιεργο !!! Αστιευομαι παλικαρια, μη μου κακιωσετε. Ξεχασα να αναφερω οτι 25 και 26/12 και φυσικα 1/1 ειναι κλειστα. Για λοιπες πληροφοριες 6978300938. Καλες γιορτες σε ολους!

περίεργο δεν είναι... ο κάθε ένας στην κατηγορία του... κάποιος είναι μπουρδελάκιας, κάποιος στουντιάκιας, κάποιος τη βρίσκει με call girls και κάποιος με city tour .... Δεν γίνετε όλοι να τα ξέρουν όλα... Το θέμα είναι εσείς τι κάνετε? Αν σας ενδιαφέρει μόνο να κρατήσετε τους παλιούς πελάτες...τότε πάσο... Αν σας ενδιαφέρει και για καινούργιους τότε μάλλον κάτι δεν γίνετε σωστά... 
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
περίεργο δεν είναι... ο κάθε ένας στην κατηγορία του... κάποιος είναι μπουρδελάκιας, κάποιος στουντιάκιας, κάποιος τη βρίσκει με call girls και κάποιος με city tour .... Δεν γίνετε όλοι να τα ξέρουν όλα... Το θέμα είναι εσείς τι κάνετε? Αν σας ενδιαφέρει μόνο να κρατήσετε τους παλιούς πελάτες...τότε πάσο... Αν σας ενδιαφέρει και για καινούργιους τότε μάλλον κάτι δεν γίνετε σωστά...
Εχεις δικιο. Θεωρησα (κακος μαλλον) οτι ως ειδημων θα επρεπε να ξερεις. Οπως σωστα αναφερεις, ο καθε ενας στην κατηγορια  του.
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα φιλαρακια... :dancing:....αφηνω εδω τα τηλ. το Diaτmond's ..6978300938..κ..6909111088...τωρα αμα θελετε κ πιο καυτες πληροφοριες ξερετε  εσεις ΠΜ... :rolleyes:....θα απαντισω με πολυ χαρα...φιλουθκια καλο σαββατοκυριακο  :-* :-*
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
643
Κριτικές
2
Like
292
Πόντοι
26
Πες και καποιες λεπτομεριες δαναη.... Μαασαζ κτλ :knockinb:;
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα κ καλη ευδομαντα για ολοι μας..... :-* :-* :-* :-* φιλουθκια
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom