Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
:dancing: :dancing: καλημερα φιλαρακια καλη εβδομαδα για ολοι μας....φιλουθκια :-* :-* :-* :-*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι για δεύτερη φορά αλλά και πρώτη που πέρασα με κοπέλα , στην πόρτα η γνωστή Δανάη ,
ρόστερ έχει για όλα τα γούστα , Εύα ξανθιά λεπτή με πολύ ωραία πόδια και ωραίο κώλο με 2αράκια βυζιά(αυτή μου άρεσε πιο πολύ απ όλες τις κοπέλες αλλά επέλεξα άλλη την τελευταία στιγμή)
Τζένη μελαχρινή booty λατίνα , δηλαδή κωλάρα βυζάρες(σιλικόνη βέβαια)κλπ , με αυτή πέρασα και θα ακολουθήσει κριτική , Ναταλία(μέχρι πολύ πρόσφατα δούλευε στο Ιουλιανού 51-53)ξανθό μίλφ
με κοντό αγορίστικο μαλλί , με πιασηματάκια και μικρό βυζί , Χαρά μελαχρινή κατσαρομάλλα λεπτά πόδια 2αράκι βυζί , Αννα μελαχρινή και αυτή μιλφάκι με κανονικό σώμα και 2.5άρια βυζιά ,την
ώρα που έφευγα ήρθε να πιάσει δουλεία ένα μελαχρινό γκιλφ Χριστίνα με κοντό μαλλί φράντζα  κανονικό σώμα μεσαίο βυζί και φοβερό κώλο τουλάχιστον έτσι όπως διαγραφόταν μέσα απο το πολύ κοντό ρόζ
σορτσάκι που φορούσε , προγράμματα έχουν γραφτεί αλλά να τα αναφέρω , 60 ευρώ για 30 λεπτά φούλ πρόγραμμα και 80 ευρώ για κοντά στην μια ώρα πρόγραμμα.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι για δεύτερη φορά αλλά και πρώτη που πέρασα με κοπέλα , στην πόρτα η γνωστή Δανάη ,
ρόστερ έχει για όλα τα γούστα , Εύα ξανθιά λεπτή με πολύ ωραία πόδια και ωραίο κώλο με 2αράκια βυζιά(αυτή μου άρεσε πιο πολύ απ όλες τις κοπέλες αλλά επέλεξα άλλη την τελευταία στιγμή)
Τζένη μελαχρινή booty λατίνα , δηλαδή κωλάρα βυζάρες(σιλικόνη βέβαια)κλπ , με αυτή πέρασα και θα ακολουθήσει κριτική , Ναταλία(μέχρι πολύ πρόσφατα δούλευε στο Ιουλιανού 51-53)ξανθό μίλφ
με κοντό αγορίστικο μαλλί , με πιασηματάκια και μικρό βυζί , Χαρά μελαχρινή κατσαρομάλλα λεπτά πόδια 2αράκι βυζί , Αννα μελαχρινή και αυτή μιλφάκι με κανονικό σώμα και 2.5άρια βυζιά ,την
ώρα που έφευγα ήρθε να πιάσει δουλεία ένα μελαχρινό γκιλφ Χριστίνα με κοντό μαλλί φράντζα  κανονικό σώμα μεσαίο βυζί και φοβερό κώλο τουλάχιστον έτσι όπως διαγραφόταν μέσα απο το πολύ κοντό ρόζ
σορτσάκι που φορούσε , προγράμματα έχουν γραφτεί αλλά να τα αναφέρω , 60 ευρώ για 30 λεπτά φούλ πρόγραμμα και 80 ευρώ για κοντά στην μια ώρα πρόγραμμα.
η αγαπη η ελληνιδα δουλευε???
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εχει δοκιμασει κανεις την Αννα το μελαχρινο μιλφακι? φαινεται πολυ καυλα... αναρωτιεμαι πως τα παει στο σερβις...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εχει δοκιμασει κανεις την Αννα το μελαχρινο μιλφακι? φαινεται πολυ καυλα... αναρωτιεμαι πως τα παει στο σερβις...

η αννα ειναι φωτια τιμα τα χρηματα που της δινεις 100% και κανει και παρα πολλη καλο μασαζ!!!!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα φιλαρακια ...Xpapad λοιπον α ΑΓΑΠΗ ητανε σε αδεια κ σημερα παλι εδω ειναι.... :-*
να εχετε μια ωμορφη μερα  :-* :-* φιλουθκια
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Έχω μια απορία σχετικά με την κριτική που έγραψε ο νεα σμυρνη για την Τζένη στην πρώτη σελίδα του bou. Ήταν πολύ αναλυτική αλλά δεν ανέφερε όταν από την πίσω πόρτα ξαναπήγε στην μπροστινή αν άλλαξε προφυλακτικό. Για να ξέρουμε που γλύφουμε δηλαδή.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Έχω μια απορία σχετικά με την κριτική που έγραψε ο νεα σμυρνη για την Τζένη στην πρώτη σελίδα του bou. Ήταν πολύ αναλυτική αλλά δεν ανέφερε όταν από την πίσω πόρτα ξαναπήγε στην μπροστινή αν άλλαξε προφυλακτικό. Για να ξέρουμε που γλύφουμε δηλαδή.

Εχεις κάτι απορίες αδελφέ μου..... :rockon: κι εγώ σου λέω πως άλλαξε.Σε καλύπτει αυτό? είναι "πιστοποίηση οτι η κοπέλλα είναι καθαρή? σε ορισμένα πράγματα υπάρχει ρίσκο,οτι και να κανεις....εναπόκειται στην ευσυνειδησία της κοπέλλας να τηρεί τους κανόνες της ατομικής υγιεινής,πρώτα για τον εαυτό της και μετά για τους πελάτες της......
Υ.Γ Σε κάποιο άλλο thread,ένας συναγωνιστής είπε κάτι πολύ ευστοχο.....μας πειράζει αν οι παντοφλίτσες είναι σφραγισμένες η όχι,αλλά μετά κάνουμε ακάποτες πίπες,γλειφομούνια,κλπ.....έχει δίκιο.Ρώσικη ρουλέττα παίζουμε,καταλαβετέ το......
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Εχεις κάτι απορίες αδελφέ μου..... :rockon: κι εγώ σου λέω πως άλλαξε.Σε καλύπτει αυτό? είναι "πιστοποίηση οτι η κοπέλλα είναι καθαρή? σε ορισμένα πράγματα υπάρχει ρίσκο,οτι και να κανεις....εναπόκειται στην ευσυνειδησία της κοπέλλας να τηρεί τους κανόνες της ατομικής υγιεινής,πρώτα για τον εαυτό της και μετά για τους πελάτες της......
Υ.Γ Σε κάποιο άλλο thread,ένας συναγωνιστής είπε κάτι πολύ ευστοχο.....μας πειράζει αν οι παντοφλίτσες είναι σφραγισμένες η όχι,αλλά μετά κάνουμε ακάποτες πίπες,γλειφομούνια,κλπ.....έχει δίκιο.Ρώσικη ρουλέττα παίζουμε,καταλαβετέ το......

Έχεις δίκιο φίλε μου είναι ρίσκο το οποίο παίρνει ο καθένας όταν πηγαίνει σε τέτοιους χώρους αλλά είναι τελείως διαφορετικό όταν γνωρίζεις 100% ότι μια κοπέλα μπαινοβγάζει μπρος - πίσω χωρίς να αλλάζει προφυλακτικό από άλλες που δεν το ξέρεις οπότε αναλαμβάνεις το ρίσκο λόγω άγνειας.
Εξάλλου όταν η άλλη νοικιάζει το κορμί της για 40 λεπτά για 30 ευρώ (60 αλλά τα μισά είναι δικά της)καταλαβαίνουμε όλοι ότι αν βρεθεί κάποιος και της δώσει 800 ευρώ π.χ.υπάρχει περίπτωση να της ζητήσει κάτι και να μην το κάνει? Με αυτή τη σκέψη και μόνο λοιπόν δεν έπρεπε να πλησιάζουμε σε αυτούς τους χώρους
Επειδή όμως αυτό δεν μπορεί να γίνει και επειδή δεν το ξέρουμε. παίρνουμε το ρίσκο. 
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
 Στα 20 που ημουν friendzoned σε μια γυναικοπαρέα ειχα πετυχει συζήτηση για γυναικολογικα θέματα η οποία κατεληξε στο συμπερασμα

 "Εεεε ρε και να ξέρανε τι γλύφανε οι αντρες !!!!!!!!!!!!!!"

Το γλυφοτετοιο γενικά ειναι ρισκο γιατι οι γυναικες που δεν το κανουν συχνα δεν περιποιουνται την περιοχη και αυτες που την περιποιουνται κανουν συχνα σεξ .

 Κατα τα αλλα αν μια κοπελα θέλει να την γλύψουν θα τα καταφερει πιο ευκολα ως μασατζου των 60€ παρα αν βγει σε ενα μπαρ να γνωρίσει καναν γκόμενο.

 Θα γλύφατε μια κοπελα που πρωτογνωρίσατε καποιο βράδυ????

 Στα μασαζ κλπ ακόμα και τα γλωσσόφιλα ειναι ρισκό .
Το θεμα ειναι να μην σε παρει η κατηφόρα της καβλας και ξεχαστεις και επίσης ειδικα για το γλυφοαφτό υπάρχει ο κινδυνος να δωσεις τα λάθος μυνήματα και να βρεθεις με το νιμου καπέλο και να μην ξερεις τι να κανεις .

Υγ για το συγκεκριμενο δεν ξερεις αν εγινε ακριβως ετσι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα γινει στο μέλλον ή αν εχει γινει καποια αλλη στιγμη στο παρελθον . Δεν πρεπει σκέφτεσαι οτι η κοπελα ειναι επαγγελματίας και πρεπει να προσέχει αλλα να προσεχεις εσύ ή να αναλαβεις το ρισκο των πραξεων σου.

Υγ2 Αν τα 800€  γινουν 10,000€ πολλοι και απο μας θα κάναμε 2ες σκέψεις  :grin:  :grin:

ΥΓ3 χωρις να εχω την παραμικρη ιδέα θα ελεγα οτι η κοπελα παιρνει 40€ και η διοικηση 20€.
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
40/20 δεν υπάρχει. 20 παίρνει στις καλύτερες των περιπτώσεων.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

Καλημερα Δαναη !!!

Καλημερα σε ολα τα  κοριτσια !!!

Πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* και καλη εβδομαδα !!!
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Καλημερα Δαναη !!!

Καλημερα σε ολα τα  κοριτσια !!!

Πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* και καλη εβδομαδα !!!

καλομεσιμερει Λεονταρακι μου γλυκο.....φιλουθκια απο ολες της φιλες μου...... :-* :-* κ φυσικα κ απο μενα
 

bouk86

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
84
Κριτικές
6
Like
57
Πόντοι
0
Εχεις κάτι απορίες αδελφέ μου..... :rockon: κι εγώ σου λέω πως άλλαξε.Σε καλύπτει αυτό? είναι "πιστοποίηση οτι η κοπέλλα είναι καθαρή? σε ορισμένα πράγματα υπάρχει ρίσκο,οτι και να κανεις....εναπόκειται στην ευσυνειδησία της κοπέλλας να τηρεί τους κανόνες της ατομικής υγιεινής,πρώτα για τον εαυτό της και μετά για τους πελάτες της......
Υ.Γ Σε κάποιο άλλο thread,ένας συναγωνιστής είπε κάτι πολύ ευστοχο.....μας πειράζει αν οι παντοφλίτσες είναι σφραγισμένες η όχι,αλλά μετά κάνουμε ακάποτες πίπες,γλειφομούνια,κλπ.....έχει δίκιο.Ρώσικη ρουλέττα παίζουμε,καταλαβετέ το......

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom