Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
μαστορα δεν ειμαστε στο 1921, που προφανως εχεις μεινει, αλλα στο 2021.
τοσο ξερεις, τοσο λες... ξαναλεω :sopase:
στειλε κωδικοποιημενο μηνυμα στην deuche welle για το μερος συναντησης αποψε το βραδυ...
να εχετε ποτα και ρουμανες...θα κραταω ενα τριανταφυλλο για να με αναγνωρισετε....
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
στειλε κωδικοποιημενο μηνυμα στην deuche welle για το μερος συναντησης αποψε το βραδυ...
να εχετε ποτα και ρουμανες...θα κραταω ενα τριανταφυλλο για να με αναγνωρισετε....
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
μενουμε μεσα, πλενουμε χερακια, στην υγεια μας ρε παιδια και πολυ σας ειναι :sopase:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
πηγα προχθες να δω μια ταινια στο σινεμα και μετα με πηρε ο ψεκας να με παρακαλει να του πω την υποθεση...ουτε ταινια δεν τους αφηνουν να δουν τους κακομοιρηδες...
σε λιγο θα μας βαζουν να τους αγοραζουμε και ρουχα και να τα αφηνουμε στις πορτες των σπιτιων τους...
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Μέχρι και δωδεκάχρονα κάνουν το εμβόλιο στην Ελλαδα χεστη και εσυ φοβάσαι!
Ναζιστης του πληκτρολογίου!
Σκοτωνεις Εβραίους με το ποντίκι του PC!
:2funny: :jerking:
Κατ αρχάς δεν ξέρεις αν έχω κάνει εμβόλιο, δεύτερον έχω κάνει τόσα εμβόλια που εσύ όσες δόσεις και να κάνεις δεν τα φτάνεις, τρίτον ο Εβραϊκός λαός δεν ευθύνεται για μια θλιβερή μειοψηφία μασκαρεμένων ιουδαίων που υποκινούν όλα αυτά, επόμενος όλα αυτά που γράφεις είναι σάπιες σαχλαμάρες.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
εχεις μεινει 2 χρονια πισω τυπε...τωρα ουτε μεσα, ουτε χερακια...ολα ανοιχτα πλεον...
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
εγω δεν εχω κανενα χρονο πισω παιχτη.
εσυ που το παραδεχεσαι ομως, αρκει :sopase:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
πηγα προχθες να δω μια ταινια στο σινεμα και μετα με πηρε ο ψεκας να με παρακαλει να του πω την υποθεση...ουτε ταινια δεν τους αφηνουν να δουν τους κακομοιρηδες...
σε λιγο θα μας βαζουν να τους αγοραζουμε και ρουχα και να τα αφηνουμε στις πορτες των σπιτιων τους...
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
τι να τα κανουν τα ρουχα? μεχρι να ξαναβγουν εξω δεν θα τους κανουν :2funny:
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
"Καλυτερα μεσα και ελευθεροι παρα εξω και υποδουλωμενοι"

Καλα του πα παπαφιλιπς; τον ταπωσα ; το διαβασα στο μακελειο του Χιου , δε καταλαβα τι σημαινει αλλα μου αρεσε
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
264458635_1074384290015445_4391498777055697349_n.jpg
Δε θα στηθεις στην ουρα για να το πληρώσεις Αινσταιν!
Θα στα παίρνουν θες δε θες!
Ρε σε τι κοσμο ζούνε αυτα τα ψεκια!
"Σε ό,τι αφορά στους πολίτες άνω των 60 ετών, από την περασμένη Τρίτη που ανακοινώθηκε το μέτρο του υποχρεωτικού εμβολιασμού έχουν κλειστεί 55.400 ραντεβού πρώτης δόσης", δήλωσε χαρακτηριστικά μιλώντας στον ΣΚΑΪ ο κ. Πιερρακάκης.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
"Καλυτερα μεσα και ελευθεροι παρα εξω και υποδουλωμενοι"

Καλα του πα παπαφιλιπς; τον ταπωσα ; το διαβασα στο μακελειο του Χιου , δε καταλαβα τι σημαινει αλλα μου αρεσε
για δωσε μια λινκ ρε παιχτη να το δω και εγω.
με πιανεις αδιαβαστο τωρα :confused:
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Ρωταω ολους τους μπολιασμενους και αν μπορειτε πρεζακια του κτηνιατρου και του γκειτς απαντηστε

- Αληθευει οτι κεφαλαλγια κατα τοπους ισχυρη με αραιες νεφωσεις σε πιανει μετα το εμβολιο ?? υπηρξε μαλιστα καποιος στην Κινα που εκανε 15 ( ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ ) ολοκληρα λεπτα να χαλαρωσει μετα το τσιμπημα , ο Τσιον Σον Τσαν απο τη Σεντζου τον εβγαλε ο Χιος , ο ζουγκλας και η Ελευθερη ωρα . Πειτε ρε νιαμου

- Αληθευει οτι μπορει να νιωσεις φαγουρα ή και πονο στο χερι μετα το τσιμπημα για κανα 2 μερες ??? πειτε ρε νιαμου , για αυτο μας τα δωσατε τα γαμημενα τα φαρμακα ?? υποτιθεται οτι οι επιστημες της πουτσας ( η ιατρικη κ φαρμακευτικη δλδ που υποστηριζετε ρε ψωλαδες ) μας γιατρευουν απο το πονο . Αρα γιατι να νιωσει πονο ρε δοσιλογοι και να δημιουργηθει μεχρι και ταυτοχρονα η παρενεργεια της φαγουρας ?? ε τσιρακια ?????? τουμπεκα ??

- Αληθευει οτι απεχεις απο αθλητικη δραστηριοτητα για 3 ( ΤΡΕΙΣΣΣΣΣΣ ) μερες ρε νιαμου μετα το εμβολιο ??? 3 ρε ψωλαραδες ολοκληρες μερες ??? !!!! το βουλωσατε τωρα ?? αν το κανει ο Μπαπες και ο βραζιλιανογυφτος της παρι 2 μερες πριν το τελικο τσ λιγκ θα επηρεαζατε δλδ ενα αποτελεσμα που θα ειχαν επενδυθει ΔΙΣ ρε ξεφτιλισμενα οντα ?? τοσοι κιβδηλοι , εκφαυλοι και αδιστακτοι ειστε ??

Σας φτυνουν ρε δε βρεχει , papaphilips ανελαβε τους γιατι δεν αντεχω αλλο , αναγουλιαζω με τους εθνοπροδοτικους κυντερους ρωποπερπερυθρους λεχριους πιθηκαλωπηκες σκωληκες του σορος και του τσουκεμπεργκ
κανας ψυχιατρος πρεπει να σας αναλαβει εσας αρρωστοι ειστε ψυχικα τυπε..Οταν θα ακολουθησουμε και μακαρι μοντελο Αυστριας κατι μαλακιστηρια σαν εσας θα μπουνε μεσα και θα τα κανουν γιουσουφακια στο καγκελο,θα σας ανοιξουν τα κωλοβαρδουλα και οταν βγειτε ξανα στη κοινωνια και μπειτε στο μπου θα γεμισουμε κριτικες για αυταρχικα και τραβελια...τιποτα απο αυτα δεν ισχυει μπαγλαμοβλακα,που κανεις και ειρωνιουλες και εξυπνακισμους cappo di coliogni
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
τι να τα κανουν τα ρουχα? μεχρι να ξαναβγουν εξω δεν θα τους κανουν :2funny:
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

υγ : εξαιρειται ο παπαφιλιπσ που εχει ακρες και εχει βρει πριβε στεκια σε κατι τρίτα υπόγεια στην κυψελη μαζι με τους αφγανους...
εγω πηγα αστερα και οταν τους ειπα εχω και εναν ψεκα ανεμβολιαστο μαζι μου, πειτε μου κανενα πριβε να τον βαλω μεσα, με κοιτουσαν σαν εξωγηινο...δεν εχει ψεκια στον αστερα λεμε!!!!!

:rockon::rockon::rockon::rockon::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
σε αλλα νεα απο το εσωτερικο δελτιο τωρα :
3η σερι μερα που ο ψεκας ο τραγκας πιανει κρεβατι μεθ λογω μια απλης γριπουλας και στερει το κρεβατι απο καποιο σακαταμενο λογω τροχαιου ή με σοβαρο εγκεφαλικο κτλ...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

υγ : εξαιρειται ο παπαφιλιπσ που εχει ακρες και εχει βρει πριβε στεκια σε κατι τρίτα υπόγεια στην κυψελη μαζι με τους αφγανους...
εγω πηγα αστερα και οταν τους ειπα εχω και εναν ψεκα ανεμβολιαστο μαζι μου, πειτε μου κανενα πριβε να τον βαλω μεσα, με κοιτουσαν σαν εξωγηινο...δεν εχει ψεκια στον αστερα λεμε!!!!!

:rockon::rockon::rockon::rockon::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
:rose: :sopase: εκει σας θελουμε, να μη ξερετε... ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ :tooth:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

υγ : εξαιρειται ο παπαφιλιπσ που εχει ακρες και εχει βρει πριβε στεκια σε κατι τρίτα υπόγεια στην κυψελη μαζι με τους αφγανους...
εγω πηγα αστερα και οταν τους ειπα εχω και εναν ψεκα ανεμβολιαστο μαζι μου, πειτε μου κανενα πριβε να τον βαλω μεσα, με κοιτουσαν σαν εξωγηινο...δεν εχει ψεκια στον αστερα λεμε!!!!!

:rockon::rockon::rockon::rockon::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
Εντωμεταξυ οι ψεκες δε λενε οτι πηγαίνουν Εξαρχεια,Μεταξουργειο και γενικά σε μέρη που είτε δεν κάνουν έλεγχο ειτε απλα κοιτάζουν το πιστοποιητικό χωρίς να κάνουν ταυτοποίηση με έγγραφο.
Θέλουν να το παίξουν ψαγμενοι επαναστάτες στο λειψο μυαλό τους!
:2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.952
Πόντοι
5.006
το σαββατο θα παω αργυρο...

για τους φιλους ανεμβολιαστους ξερω ενα καλο μαγαζι στον ασπροπυργο που ειναι πριβε μονο για τον παπαφιλιπς και τους ανεμβολιαστους :
παιρνεις την λεωφορο νατο και περνας τα φορτηγα της τσακμακιδης - μπελμπας οε...στο υψος της τρυπας της αλεπους, στριβεις δεξια προς αττικη οδο...οχι στην 1η, ουτε στη 2η, αλλα στην 3η πιατσα γυφτων που πουλανε πρεζα στριβεις αριστερα στον μαντροτοιχο της μεταφορικης και μπαινεις στον χωματοδρομο....στα 300 μετρα βρισκεις ενα πτωμα σε αποσυνθεση και συνεχιζεις ευθεια για αλλα 150-200 μετρα...στο δεξιο σου χερι ειναι ενα λυομενο με ελενιτ που τραγουδανε οι αδερφες μπαρμπουτσογλου....και γαμω τα μαγαζια...και το κυριοτερο ολοι ανεμβολιαστοι εκει μεσα..
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
το σαββατο θα παω αργυρο...

για τους φιλους ανεμβολιαστους ξερω ενα καλο μαγαζι στον ασπροπυργο που ειναι πριβε μονο για τον παπαφιλιπς και τους ανεμβολιαστους :
παιρνεις την λεωφορο νατο και περνας τα φορτηγα της τσακμακιδης - μπελμπας οε...στο υψος της τρυπας της αλεπους, στριβεις δεξια προς αττικη οδο...οχι στην 1η, ουτε στη 2η, αλλα στην 3η πιατσα γυφτων που πουλανε πρεζα στριβεις αριστερα στον μαντροτοιχο της μεταφορικης και μπαινεις στον χωματοδρομο....στα 300 μετρα βρισκεις ενα πτωμα σε αποσυνθεση και συνεχιζεις ευθεια για αλλα 150-200 μετρα...στο δεξιο σου χερι ειναι ενα λυομενο με ελενιτ που τραγουδανε οι αδερφες μπαρμπουτσογλου....και γαμω τα μαγαζια...και το κυριοτερο ολοι ανεμβολιαστοι εκει μεσα..
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Στειλε σε πινεζα στο χαρτη το σημειο σε πμ.Να παρω το παπαπαφιλιπς με το σκουτερ μου και αλλους 3 να παμε.Ελπιζω μην εχει μπλοκο στο δρομο γτ το χω ανασφαλιστο το σκουτερ
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
:2funny: :jerking:
τι σκουπίδια!
αφηστε τους να πεθαίνουν στο προαύλιο του νοσοκομείου,μπας και σωθούμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom