Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Ξερω οτι θα μετανιωσω που ρωταω, αλλά ΔΗΛΑΔΗ?
Παρενέργειες τύπε μου και όπως έχω γράψει ξανά, αρχές του έτους μια θεία μου μας άφησε από εμβόλιο η αιτία
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Εκεί μ έχασε από πελάτη.
Στ' αρχίδια μας :)

(Αλλά για ποιον πελάτη λες? Πελάτης είναι αυτός που πληρώνει. Σου είπαν να το πληρώσεις και ψάρωσες? Είσαι φοβερό "πελατάκι" τότε, μαλάκας από κούνια!) :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
Σοβαρά ρε βιασμένη πουστάρα της Συγγρού? :) Που είσαι και φτωχομπινές του δίφραγκου ρε σούργελο!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

del_piero_afragkos_malakas.jpg
Εισαι σπίρτο ρε πούστη, ενώ εσύ έχεις φτασει 50 χρονων και σε χαρτζιλικώνουν ! Χαχαχαχαχαχαχα
Πατσαβούρι
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Παρενέργειες τύπε μου και όπως έχω γράψει ξανά, αρχές του έτους μια θεία μου μας άφησε από εμβόλιο η αιτία
Eίσαι ΨΕΥΤΗΣ :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εισαι σπίρτο ρε πούστη, ενώ εσύ έχεις φτασει 50 χρονων και σε χαρτζιλικώνουν ! Χαχαχαχαχαχαχα
Πατσαβούρι
Ναι και σε αυτό μέσα έπεσες, φτωχοΜΠΙΝΕ μαλάκα!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Δεν σ κρύβω ότι η κουλοκυβερνηση το χειρίστηκε λάθος το θέμα, όταν άνοιξε την πλατφόρμα της κατηγορίας μου μόνο για Αστραζεκα.Ψαχνοντας τότε να κάνω το Πφαιζερ,ο Μπιλκικιλ δεν το επέτρεπε...την στιγμή που Νορβηγία Δανία το είχαν απαγορεύσει το Ζενεκα.

Εκεί μ έχασε από πελάτη.
Να μην το ξερουμε να σου φυλαξουμε ενα φαιζερ...
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
Σουκεράκο τι εγινε? Πώς παει η παρεα με τον πικερ και τον νορντεν? Χαθηκατε
Οταν πιάνει βοριάς, σφυρίζει ο
Κατι μου λεει τυπε οτι προτιμας να σου σουβλιζουν το κωλοτρυπηδι σου.... :confused: :confused: :confused:
Κάτι μου λέει τύπε ότι οταν πιανει βοριάς σφυρίζει η σούφρα σου...
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Η μεγαλη φαση θα ειναι να μπουν σε λοκνταουν καμια 20αρια χωρες σχεδον ολη η ευρωζωνη με λιγοτερους θανατους,διασωληνομενους απο ελλαδα και το Κουλη να τσιριζει και να επιμενει οτι δεν παμε σε λοκνταουν και οτι τα μετρα αποδιδουν.Σχεδον νικησαμε την πανδημια θα λεει! Κραταμε ανοιχτη την αγορα αλλα δεν εμεινε ανθρωπος να ψωνισει γιατι μεταναστευσαν στον αλλο κοσμο!

Εχει να πεσει γερο τρολαρισμα!

Εκει παμε.Κρατηστε το αυτο,θα με θυμηθειτε!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.457
Πόντοι
8.006
Η μεγαλη φαση θα ειναι να μπουν σε λοκνταουν καμια 20αρια χωρες σχεδον ολη η ευρωζωνη με λιγοτερους θανατους,διασωληνομενους απο ελλαδα και το Κουλη να τσιριζει και να επιμενει οτι δεν παμε σε λοκνταουν και οτι τα μετρα αποδιδουν.Σχεδον νικησαμε την πανδημια θα λεει! Κραταμε ανοιχτη την αγορα αλλα δεν εμεινε ανθρωπος να ψωνισει γιατι μεταναστευσαν στον αλλο κοσμο!

Εχει να πεσει γερο τρολαρισμα!

Εκει παμε.Κρατηστε το αυτο,θα με θυμηθειτε!
Εχουμε καταλαβει οτι το προβλημα σας ειναι οτι θελετε να δικαιωθειτε που προβλεπατε λοκνταουν και οτι θα κωλοτουμπιασει ο Κουλης, αλλά δεν προκειται, την πατησατε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Εχει και στα φορουμ....ψάξε καλά πουστράκο....σε θέλω αντικειμενική καριόλα
A ναι ξέρω... και άλλες 10.000 κριτικές που βαριέσαι να ανεβάσεις! Ξέρω, μας τα έχουν ξαναπεί αυτά διάφροα σούργελα εδώ μέσα!!!

ΟΡΣΕ μαλάκα μπινέ!!! :tooth:

beggos.gif
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.479
Like
24.237
Πόντοι
6.256
Οταν πιάνει βοριάς, σφυρίζει ο

Κάτι μου λέει τύπε ότι οταν πιανει βοριάς σφυρίζει η σούφρα σου...
Τυπε ειναι αγενεια να γραφεις στο σαι οσο σε γαμαει ο Νινας.... :confused: :confused: :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom