Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Εδωρε φίλε νοιάστηκαν πιο πολύ για τα γεροντια κ τις συντάξεις παρά για τις επιχειρήσεις τους νέους κ τους ανέργους,,,,το γυμναστήριο θα σώσουν;;;
ο πουστικος ο τροπος με νοιαζει περισσοτερο γιατι δειχνει οτι εχεις να κανεις με αμπαλους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Τι έγινε με τα γυμναστήρια; Δεν το έχω παρακολουθήσει. Εχεις κανα λινκ; Σοβαρά μιλάω, δεν κάνω πλάκα
τι να γινει?? τα περισσοτερα ειναι κλειστα ακομα και πολλες σχολες γιατι εχουν επιβαλλει μετρα παραλογα που φυσικα και δεν μπορεις να γυμναστεις σαν ανθρωπος,παρα μονο να σου ερθει μια 500ρου προστιμο εκει που κανεις τη γυμναστικη σου και μια 5ρα χιλιαδες στον ιδιοκτητη της σχολης....ετσι για να γουσταρουμε με τα μπασταρδια μας τα κανανε τσουρεκια 2 χρονια.
 

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
τι να γινει?? τα περισσοτερα ειναι κλειστα ακομα και πολλες σχολες γιατι εχουν επιβαλλει μετρα παραλογα που φυσικα και δεν μπορεις να γυμναστεις σαν ανθρωπος,παρα μονο να σου ερθει μια 500ρου προστιμο εκει που κανεις τη γυμναστικη σου και μια 5ρα χιλιαδες στον ιδιοκτητη της σχολης....ετσι για να γουσταρουμε με τα μπασταρδια μας τα κανανε τσουρεκια 2 χρονια.
Οχι ρε γαμώτο. Και έλεγα απο βδομάδα να πάω να τσεκάρω τιμες και προγράμματα. Τωρα που το λες, θα περάσω να δω τι ζητάνε.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Όχι ρε πουστη μου ,πάλι αγυμναστοι αυτό το καλοκαίρι

Τότε πάω να φάω κανένα σουβλακι :confused:
Εγω το έχω ρίξει στο περπάτημα εδω και 2-3 χρόνια , αλλά κάτι κάνω λάθος και δεν έχω φτάσει ακόμα στα κιλά που θα ήθελα ... μάλλον τρώω λίγο περισσότερο απο οτι θα έπρεπε , αλλά αν μη τι άλλο είναι και υγιεινό ... οι γιατροί συνιστουν απο οτι θυμάμαι 2 φορές την εβδομάδα απο μισή ωρα , εγω ανάλογα τα κέφια κάνω απο μισή ωρα μέχρι μιάμιση ωρα κάθε μέρα , το καλό είναι οτι δεν εξαρτώμαι απο ανοιχτά-κλειστά γυμναστήρια , άσε που νομίζω οτι ο διάδρομος θα είναι και πιό βαρετός απο το περπάτημα.

Ασε που μας ανοίγουν και τα μπουρδέλα απο μεθαύριο , μπορούμε να κάνουμε και εκεί αερόβιο :P
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Εδω λέει πάνω κάτω τι θα ισχύει στα γυμναστήρια , βλέπω οτι προβλέπεται γυμναστική με μάσκα αν δεν υπάρχει απόσταση.

 

sexwizard

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
123
Πόντοι
0
Μήπως αυτοι που λένε οτι θα βγάλουμε μάσκες μόνο όταν μηδενίσουν τα κρούσματα ; Δηλαδή θα φοράμε και στον καύσωνα ; Δεν νομίζω ...
Μέχρι κι ο Εισαγγελάτος αγανάχτισε.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Στο κεντρο της αθηνας ειχα παει προχθες σε μια μοδιστρα, η ιδια μου εδειχνε σε βιντεο οτι μετα τον εμβολιασμο της, στο σημειο αυτο που εγινε το εμβολιο ελκονταν οι βελονες σαν μαγνητης. :shockedeyes: Το ιδιο συνεβη και με μαγνιτη.Μαγνητιζοταν και κολλουσε επανω στο δερμα της.
Μια απο τα ιδια και στον κουνιαδο της. Το φαινομενο αυτο συνεχιστηκε για δυο ημερες.
Της ειπα να ανεβασουν το βιντεο στο γιου τιουμπ:sunglasses:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
https://sputniknews.gr/20210605/loi...p0DviejaADr3_WtPJKHubky49tM_JyPQVcfJHdZeIvnPk αυτο που ελεγα καποτε πως τι θα γινει αραγε με αυτους που δεν εμβολιαζονται ενω εχουν ανοιξει οι πλατφορμες? θα κλεισουν παλι τους υπολοιπους μεσα? και αυτη τη φορα και τους εμβολιασμενους?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Όσο τσιμπάει ο κόσμος από
διάφορους βλάκες ανά το διαδίκτυο όπως τζονηδες που ποσταρουν άρθρα από το μακελειό κατά των εμβολίων και τον τύπο πάνω να γράφει ότι μετά τον εμβολιασμό γίνεσαι ο Μαγκνιτο από το xmen, θα ελλοχεύει ο κίνδυνος να έχουμε τα ίδια από το φθινόπωρο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Όσο τσιμπάει ο κόσμος από
διάφορους βλάκες ανά το διαδίκτυο όπως τζονηδες που ποσταρουν άρθρα από το μακελειό κατά των εμβολίων και τον τύπο πάνω να γράφει ότι μετά τον εμβολιασμό γίνεσαι ο Μαγκνιτο από το xmen, θα ελλοχεύει ο κίνδυνος να έχουμε τα ίδια από το φθινόπωρο.
Εδω ειναι μιση ντροπη του ανεμβολιαστου,μιση ντροπη της κυβερνησης.Καποιος που δεν θελει να εμβολιαστει κατα καποιο τροπο περνει τα ρισκα να ερθει αντιμετωπος με τον ιο...και μαγκια του,προβλημα του,θεμα του πες το οπως θες.Ομως αλλο να ειναι καθαρα δικο σου θεμα αν θες να πεθανεις απο τον ιο εγω δεν μπορω να σε κατηγορησω σε αυτο.Γιατι να τον κατηγορησω? δεν εχει αυτο το δικαιωμα? αλλα απο τη στιγμη που εχει αναλαβει ο ιδιος την ευθυνη του εαυτου του,εμενα (που δεν κινδυνευω απο τον ιο) η οποιονδηποτε αλλον που εχει εμβολιαστει (βαζω ασυμπτωματικους-εμβολιασμενους στο ιδιο καλαθι) δεν θα επρεπε να τον κλεισεις μεσα πλεον.ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ....οσοι κυριοι εδω μεσα υποστηριζουν την κυβερνηση του κουλη,που εγω δεν το λεω για αντιπολιτευση δε ψαχνομαι για καυγαδες και μαλακιες τωρα,μιλαω λογικα οτι αν σας ξανα κλεισει μεσα για αυτους τους λογους,θελω να δω τι θα πειτε...δεν μπορει να φταιει αυτος που εχει παρει την ευθυνη να μην εμβολιαστει.Δικια του ειναι η ζωη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Δεν με ενδιαφερει αν τσιμπαει η οχι στο κατω κατω εχουν συμβει πραγματα με τα εμβολια που ειναι αληθεια δεν ειναι ψεμματα.Εχω ακουσει διαφορους γιατρους να μιλανε και να λενε οτι ο κινδυνος ειναι απειροελαχιστος να σου συμβει κατι με το εμβολιο στο αμεσο μελλον....(για το εμεσο κανεις δε ξερει) παρολα αυτα θα πρεπε να παρουν αυτη την ευθυνη. "φιλε αν θες να ακουσεις τους ψεκασμενους και οχι τους γιατρους,θα παρεις και την αναλογη ευθυνη"...εμενα ομως δε θα με ξανα κλεισεις μεσα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Εδω ειναι μιση ντροπη του ανεμβολιαστου,μιση ντροπη της κυβερνησης.Καποιος που δεν θελει να εμβολιαστει κατα καποιο τροπο περνει τα ρισκα να ερθει αντιμετωπος με τον ιο...και μαγκια του,προβλημα του,θεμα του πες το οπως θες.Ομως αλλο να ειναι καθαρα δικο σου θεμα αν θες να πεθανεις απο τον ιο εγω δεν μπορω να σε κατηγορησω σε αυτο.Γιατι να τον κατηγορησω? δεν εχει αυτο το δικαιωμα? αλλα απο τη στιγμη που εχει αναλαβει ο ιδιος την ευθυνη του εαυτου του,εμενα (που δεν κινδυνευω απο τον ιο) η οποιονδηποτε αλλον που εχει εμβολιαστει (βαζω ασυμπτωματικους-εμβολιασμενους στο ιδιο καλαθι) δεν θα επρεπε να τον κλεισεις μεσα πλεον.ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ....οσοι κυριοι εδω μεσα υποστηριζουν την κυβερνηση του κουλη,που εγω δεν το λεω για αντιπολιτευση δε ψαχνομαι για καυγαδες και μαλακιες τωρα,μιλαω λογικα οτι αν σας ξανα κλεισει μεσα για αυτους τους λογους,θελω να δω τι θα πειτε...δεν μπορει να φταιει αυτος που εχει παρει την ευθυνη να μην εμβολιαστει.Δικια του ειναι η ζωη.
Δεν είναι μόνο πρόβλημα του και θέμα του καλώς ή κακώς. Έχει γραφτεί άπειρες φορές εδώ μέσα για ποιο λόγο οπότε δεν πρόκειται να κάτσω να το αναλύσω
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
η μητσοτακικη δημοκρατια των αριστων

 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
η μητσοτακικη δημοκρατια των αριστων

Φυσικά και θα έχουμε προνόμια οι εμβολιασμένοι. Εσύ αν θες μην το κάνεις, δεν σε υποχρεωνει κανείς :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Εδω ειναι μιση ντροπη του ανεμβολιαστου,μιση ντροπη της κυβερνησης.Καποιος που δεν θελει να εμβολιαστει κατα καποιο τροπο περνει τα ρισκα να ερθει αντιμετωπος με τον ιο...και μαγκια του,προβλημα του,θεμα του πες το οπως θες.Ομως αλλο να ειναι καθαρα δικο σου θεμα αν θες να πεθανεις απο τον ιο εγω δεν μπορω να σε κατηγορησω σε αυτο.Γιατι να τον κατηγορησω? δεν εχει αυτο το δικαιωμα? αλλα απο τη στιγμη που εχει αναλαβει ο ιδιος την ευθυνη του εαυτου του,εμενα (που δεν κινδυνευω απο τον ιο) η οποιονδηποτε αλλον που εχει εμβολιαστει (βαζω ασυμπτωματικους-εμβολιασμενους στο ιδιο καλαθι) δεν θα επρεπε να τον κλεισεις μεσα πλεον.ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ....οσοι κυριοι εδω μεσα υποστηριζουν την κυβερνηση του κουλη,που εγω δεν το λεω για αντιπολιτευση δε ψαχνομαι για καυγαδες και μαλακιες τωρα,μιλαω λογικα οτι αν σας ξανα κλεισει μεσα για αυτους τους λογους,θελω να δω τι θα πειτε...δεν μπορει να φταιει αυτος που εχει παρει την ευθυνη να μην εμβολιαστει.Δικια του ειναι η ζωη.
Εσύ μπορεί να (νομίζεις) ότι δεν κινδυνεύεις. Δικαίωμά σου. Επίσης δικαίωμά σου να μην κάνεις το εμβόλιο, αλλά δεν έχεις κανένα δικαίωμα να κολλήσεις κάποιον άλλον.

Τα στατιστικά είναι:
- Οι νεκροί έχουν ξεπεράσει τους νεκρούς του ΒΠΠ, χωρίς να πέσει ούτε μία σφαίρα.

Οπότε, είτε το παραδέχεσαι είτε όχι, μικρό ρόλο παίζει. Αυτός ο ιός σκοτώνει. Μπορεί όχι εσένα κι εμένα, αλλά πολλούς άλλους. Όχι λοιπόν, δεν έχεις το δικαίωμα να βγεις έξω και να κολλήσεις άλλους.

Απλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom