Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.385
Κριτικές
49
Like
22.854
Πόντοι
24.596

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
3
Like
1.731
Πόντοι
496

Συνημμένα

  • castaway-tom-hanks.jpeg
    castaway-tom-hanks.jpeg
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 15

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.086
Κριτικές
184
Like
44.754
Πόντοι
22.266
σημερα με σταματησαν και οι μπατσοι και τα ζωα με εκαναν παρατηρηση που δεν ειχα ταυττητα ενω ειχα αδεια οδηγησης αδεια οδηγησης τρακτερ αδεια οδηγησης διεθνες και με ρωτουσαν που παω ενω ειχα κ εντυπο Α

και μου λεν εχω ασαφεια στα χωραφια και πρεπει να πω που ειναι η εργασια μου

μα τοσο στοκους και τους πληρωνουμε!!!!;; λες ρε φιλε μπατσε να παω στο χωραφι και να συνωστηζομαι με κοσμο

λες ρε αχρηστε τεμπελαρε να βγηκα για πλακα και εγραψα οτι η εργσσια μου μπορει να ειναι σε οποιοδηποτε αγρο εχω βασει καλλιεργητικης δηλωσης ΟΣΔΕ

τοσο μαλακες ρ πουστη μου
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.385
Κριτικές
49
Like
22.854
Πόντοι
24.596
κατι τετοιο εννοεις τυπε :S
τυπε θα γλυτωσουμε απο τον κορονοιο και θα κολλησουμε τιποτα απο τον αλεξ που θα του φτασουν οι πουτσοτριχες στην αχιλλειο πτερνα :S :S :S
 
  • Like
Αντιδράσεις: txar

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
σημερα με σταματησαν και οι μπατσοι και τα ζωα με εκαναν παρατηρηση που δεν ειχα ταυττητα ενω ειχα αδεια οδηγησης αδεια οδηγησης τρακτερ αδεια οδηγησης διεθνες και με ρωτουσαν που παω ενω ειχα κ εντυπο Α

και μου λεν εχω ασαφεια στα χωραφια και πρεπει να πω που ειναι η εργασια μου

μα τοσο στοκους και τους πληρωνουμε!!!!;; λες ρε φιλε μπατσε να παω στο χωραφι και να συνωστηζομαι με κοσμο

λες ρε αχρηστε τεμπελαρε να βγηκα για πλακα και εγραψα οτι η εργσσια μου μπορει να ειναι σε οποιοδηποτε αγρο εχω βασει καλλιεργητικης δηλωσης ΟΣΔΕ

τοσο μαλακες ρ πουστη μου
Aυτοί ειναι στοκοι, οκ

Εσυ που εισαι εξυπνος, γιατι δεν συμπληρωσες σωστα το εντυπο και γιατι δεν ειχες μαζι σου ταυτοτητα για να εισαι οκ?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.086
Κριτικές
184
Like
44.754
Πόντοι
22.266
Aυτοί ειναι στοκοι, οκ

Εσυ που εισαι εξυπνος, γιατι δεν συμπληρωσες σωστα το εντυπο και γιατι δεν ειχες μαζι σου ταυτοτητα για να εισαι οκ?
μαν ειχα δεκα επισημα εγγραφα ταυτοπροσωπειας
επισης ειναι δυνατον σε ολο το νομο πχ  λαρισης ναβαζυ που ειναι τα χωραφια φουμ αφου δεν χωραν στο εντυπο και αν εχω 150 διαφιρετικους αγρους δλδ εναν στην κυνατα εναν στον ωροπο δεκα στα μεγαρα πεντε στα βιλια και ουτω καθεξεις πως θα γινει να γραφτουν και μηπως να δωσω και οδο;;;;;;
και δεν εχω ωραριο εργασιας διοτι στον αγρο μπορει ν πας απλως για να δεις ποω παν πχ τα δενδρα αν θελουν ραντισμα η τιποτα αλλο οποιαδηποτε στιγμη χωρις ωραριο

ηθελαν τα τσογλανια να κανουν τους μαγκες και τιποτα παραπανω
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
[size=14pt]Πως εξελίχθηκε ο ιός σε Ελλάδα και Ιταλία μέσω των επίσημων αριθμών που έδωσαν οι δυο χώρες[/size]


ΙΤΑΛΙΑ
         
15/02/20> 3 κρούσματα και 0 νεκροί
24/02/20> 229 κρούσματα και 7 νεκροί
27/02/20> 655 κρούσματα και 17 νεκροί
28/02/20> 889 κρούσματα και 21 νεκροί


ΕΛΛΑΔΑ

27/02/20> 3 κρούσματα και 0 νεκροί
14/03/20> 228 κρούσματα και 3 νεκροί
22/03/20> 624 κρούσματα και 15 νεκροί
24/03/20> 743 κρούσματα και 20 νεκροί

:helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
μαν ειχα δεκα επισημα εγγραφα ταυτοπροσωπειας
επισης ειναι δυνατον σε ολο το νομο πχ  λαρισης ναβαζυ που ειναι τα χωραφια φουμ αφου δεν χωραν στο εντυπο και αν εχω 150 διαφιρετικους αγρους δλδ εναν στην κυνατα εναν στον ωροπο δεκα στα μεγαρα πεντε στα βιλια και ουτω καθεξεις πως θα γινει να γραφτουν και μηπως να δωσω και οδο;;;;;;
και δεν εχω ωραριο εργασιας διοτι στον αγρο μπορει ν πας απλως για να δεις ποω παν πχ τα δενδρα αν θελουν ραντισμα η τιποτα αλλο οποιαδηποτε στιγμη χωρις ωραριο

ηθελαν τα τσογλανια να κανουν τους μαγκες και τιποτα παραπανω
Θα πηγαινες την ιδια μερα στα Βιλια, στον Ωρωπο και στα Μεγαρα σε 150 διαφορετικους αγρους?
Επιπλεον ο νομος λεει να εχεις ταυτοτητα ή διαβατηριο
Γιατι να εχεις 10 εγγραφα ταυτοπροσωπειας και οχι την ταυτοτητα σου, δεν αντιλαμβανομαι.
Αν ηθελαν να κανουν τους μαγκες, θα σου ειχανε βαλει το προστιμο και θα ειχανε και δικιο
Τωρα και δεν σου βαλανε προστιμο και στην χαρισανε, και τους την λες κι απο πανω
Ε οχι ρε τύπε, δεν μας τα λες καλα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Aυτοί ειναι στοκοι, οκ

Εσυ που εισαι εξυπνος, γιατι δεν συμπληρωσες σωστα το εντυπο και γιατι δεν ειχες μαζι σου ταυτοτητα για να εισαι οκ?
Από τη στιγμή που είχε μαζί του την άδεια οδήγησης δεν έπρεπε να τον ταλαιπωρήσουν τον άνθρωπο.

Κλασική συμπεριφορά Ελλήνων δημοσίων υπαλλήλων.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.086
Κριτικές
184
Like
44.754
Πόντοι
22.266
Θα πηγαινες την ιδια μερα στα Βιλια, στον Ωρωπο και στα Μεγαρα σε 150 διαφορετικους αγρους?
Επιπλεον ο νομος λεει να εχεις ταυτοτητα ή διαβατηριο
Γιατι να εχεις 10 εγγραφα ταυτοπροσωπειας και οχι την ταυτοτητα σου, δεν αντιλαμβανομαι.
Αν ηθελαν να κανουν τους μαγκες, θα σου ειχανε βαλει το προστιμο και θα ειχανε και δικιο
Τωρα και δεν σου βαλανε προστιμο και στην χαρισανε, και τους την λες κι απο πανω
Ε οχι ρε τύπε, δεν μας τα λες καλα
μου τη χαρισαν??? τους ταιζω ετσι για να μιλησω στη γλωσσα του λαου

δεν μπορω να κουβαλω διαβατηριο διοτι μπορει να μην εχω
ενω ταυτοτηα χαθηκε και ειναι κλειστα τα φωταγραφια για να βγαλω ταυτοτητα(ας τα ανοιξουν να παψ να βγαλω φωτογραφια) και κουβαλω επισημα εγραφα ταυτοπροσωπιας της τροχαιας πχ διπλωμα οδηγησης που υπαγεται στην αστυνομια


κ κατευθησνη μου ηταν πχ οδο κηφισιαςκαι πηγαινε στο σωραφι στην ανοιξη

σε καλυψα ? απλα ειναι μπουρδελο κρατος εδω και πενηντα χρομια κ κοιτ μονο τον κωλο του στρατου του δλδ ΤΩΝ ΔΥ

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Από τη στιγμή που είχε μαζί του την άδεια οδήγησης δεν έπρεπε να τον ταλαιπωρήσουν τον άνθρωπο.

Κλασική συμπεριφορά Ελλήνων δημοσίων υπαλλήλων.
Κλασικη συμπεριφορα ελληνα πολιτη

Του λενε να εχει ταυτοτητα ή διαβατηριο και αρχιζει μετα τις ερωτησεις "μα δεν κανει το διπλωμα οδηγησης?" "μα εχω τοσα εγγραφα μαζι μου" "μα εχω μαζι μου ληξιαρχικη πραξη γεννησης"

Και μετα συνεχιζει
"τεμπεληδες, θελετε μονο να μας ταλαιπωρειτε" "στον αθωο πολιτη ξερουν να κανουν το μαγκα" "τους ταιζω με τους φορους μου"

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ Ή ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ λεει ο νομος, να τα εχετε μαζι σας
Τελος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Αν εχεις χασει την ταυτοτητα σου, πας στην αστυνομια και σου δινουν μια βεβαιωση μεχρι να βγει η ταυτοτητα, που ισοδυναμει με ταυτοτητα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.086
Κριτικές
184
Like
44.754
Πόντοι
22.266
Κλασικη συμπεριφορα ελληνα πολιτη

Του λενε να εχει ταυτοτητα ή διαβατηριο και αρχιζει μετα τις ερωτησεις "μα δεν κανει το διπλωμα οδηγησης?" "μα εχω τοσα εγγραφα μαζι μου" "μα εχω μαζι μου ληξιαρχικη πραξη γεννησης"

Και μετα συνεχιζει
"τεμπεληδες, θελετε μονο να μας ταλαιπωρειτε" "στον αθωο πολιτη ξερουν να κανουν το μαγκα" "τους ταιζω με τους φορους μου"

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ Ή ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ λεει ο νομος, να τα εχετε μαζι σας
Τελος
DΕΝ ΕΧΩ ΡΕ ΜΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΙΛΩ
και εξηγησα το λογο που μπορω να σου δωσω

επισης εγω πρεπει να παω βουλγαρια για επαγγελματικο ταξιδι λογω εξαγωγων και αν παω πρεπει να μπω μετα σε καραβτινα σπιτι μου και τα χωραφια πχ ποιος θα τα κοιταξει???
ναι αλλα δεν ειμαισ τις επιχειρησεςι οπως λεει ο ΚΑΔ που πλητονται
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
επισης εγω πρεπει να παω βουλγαρια για επαγγελματικο ταξιδι λογω εξαγωγων και αν παω πρεπει να μπω μετα σε καραβτινα σπιτι μου και τα χωραφια πχ ποιος θα τα κοιταξει???
Και τι να κανουμε ρε τύπε τωρα?
Καλώς ή κακώς υπαρχει μια κατασταση εκτακτης αναγκης
Δεν αντιλαμβανεσαι οτι η ζωη σου δεν μπορει να συνεχισθει σαν να μην τρεχει τιποτα?
Να προσαρμοσθεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Α να σου πω και κατι αλλο ρε τύπε

Η Βουλγαρια ειναι χωρα εκτός Σεγκεν

Αρα για να μπεις πρεπει να επιδειξεις ταυτοτητα ή διαβατηριο

Εκει πώς θα επεδεικνυες ταυτοτητα ή διαβατηριο δηλαδη?

Την αδεια οδηγησης θα επεδεικνυες?
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
DΕΝ ΕΧΩ ΡΕ ΜΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΙΛΩ
και εξηγησα το λογο που μπορω να σου δωσω

επισης εγω πρεπει να παω βουλγαρια για επαγγελματικο ταξιδι λογω εξαγωγων και αν παω πρεπει να μπω μετα σε καραβτινα σπιτι μου και τα χωραφια πχ ποιος θα τα κοιταξει???
ναι αλλα δεν ειμαισ τις επιχειρησεςι οπως λεει ο ΚΑΔ που πλητονται

Βλήτα ή λωτούς καλλιεργείς ?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom