Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
"η σιωπή είναι συνενοχή"
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1584987784442.jpg
    FB_IMG_1584987784442.jpg
    57,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • FB_IMG_1584987800988.jpg
    FB_IMG_1584987800988.jpg
    19,3 KB · Εμφανίσεις: 18
  • FB_IMG_1584987808250.jpg
    FB_IMG_1584987808250.jpg
    61,2 KB · Εμφανίσεις: 17

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.048
Πόντοι
216
[quote author=mounoxalastis notid=121673 link

Τυπε μπ
Μπορει και να ετυχε οντως να εφαγε καποιος κακομοιρης τον παγκολινο και να κολησε,
μπορει να τον εφτιαξαν αγγλοι,γαλοι,πορτογαλοι κτλ σε μυστικα εργαστηρια στα εγκατα της γης
μπορει ο κινδυνος για την υγεια μας να ειναι υπαρκτος και ετσι ακριβως οπως τα λενε οι επιστημονες,
μπορει να ειναι και μπαρουφες και συνομοσιολογια.
το σιγουρο ειναι οτι ειναι οτι για την παγκοσμια ελιτ,πολιτικους,πολυεθνικες και τα ρεστα ειναι σαν να πιασανε το τζακ ποτ στο τζοκερ,θα περασουνε οτι γουσταρανε να περασουνε στις μαζες και δεν ξερανε πως,και στο τελος θα τους φιλαμε και το χερι

Τυπε γιατι δε γράφεις οτι μπορεί να προήλθε απο το 5G? Δε πιστευω να κρυβεις κάτι :S
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.027
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
PAY DAY..
ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ..
Η ΑΠΑΡΕΓΚΛΙΤΗ ΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΘΕΜΕΛΙΟΔΩΝ ΚΑΝΟΝΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ,ΣΕ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΙΣΤΑ ΜΕ ΜΠΟΝΟΥΣ ΕΞΤΡΑ ΚΑΝΟΝΑΚΙΑ..
ΟΙ ΤΖΙΤΖΙΡΙΤΖΟΙ ΤΟΝ ΤΡΩΝΕ ΛΟΓΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗΣ ΥΠΕΡΟΨΙΑΣ..ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΛΩΤΣΟΜΠΟΥΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΧΙΛΙΩΝ ΚΑΡΔΙΝΑΛΙΩΝ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΩΣ ΣΕΡΤΙΦΙΚΑΤ ΤΗΣ ΠΡΟ ΑΜΝΗΜΟΝΕΥΤΩΝ ΚΥΡΙΑΡΧΗΣΗΣ ΤΟΥΣ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ..ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ Κ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΛΟΡΔΟΥΣ ΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΒΡΕΤΑΝΙΚΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ..ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΦΤΑΛΕ ΤΟΥΣ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ..ΤΙΓΚΑ ΣΤΑ ΚΑΠΗ-ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΑ ΥΠΕΡΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΟΥ..ΒΑΛΤΕΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΟΥΡΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ..1,20 ΕΠΙ 2 ΤΣΙΜΠΗΣΑΝΕ Κ ΑΥΤΟΟ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΕΤΑΜΕΝΟΙ Σ ΕΝΑ ΡΑΝΤΣΟ,ΜΕΤΑ Σ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΑΠΟ ΝΟΒΟΠΑΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΑ ΤΑ ΕΠΙΚΑΘΗΜΕΝΑ Κ ΤΑ ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ,ΣΤΟΙΒΑΓΜΕΝΟΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΡΕΟ,ΑΨΑΛΤΟΙ,ΑΚΛΑΦΤΟΙ,ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΠΟΥ ΤΟΣΕΣ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΖΟΥΝ ΟΙ ΣΚΛΑΒΟΙ-ΥΠΟΤΕΛΕΙΣ ΟΜΟΕΘΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΤΟ..ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ..ΚΑΚΟ ΨΟΦΟ..ΑΠΟ ΡΩΜΗ Κ ΚΑΤΩ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΚΙΑΝΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΤΕΣ Κ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΤΑ "ΒΛΑΧΙΚΑ" ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥΣ..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ Κ ΤΙΜΩΡΕΙ ΑΝΗΛΕΩΣ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΣΤΕΣ ΤΟΥΣ..ΘΑΥΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ..

Δικε μου τα μικρα γραμματα θα μας βολεψουν να διαβαζουμε πιο ευκολα τις αποψεις σου.

:) :)
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Τύπε δες το δάσος,όχι το δέντρο.Δεν μιλάμε για τον Κούλη και την Ελλάδα,τα ίδια καρμπόν συμβαίνουν σε όλον τον πλανήτη.Επίσης δυστυχώς περισσότερος κόσμος έχει πεθάνει και απ την γρίπη και απ τη νόσο των χοίρων.


Καταλαβαίνεις οτι μιλάς για διαφορετικές περιπτώσεις;

Για ιστορικά γεγονότα που τερματίστηκαν και για μια ΕΝ ΕΞΕΛΙΞΕΙ πανδημία;
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
ΡΕ ΤΡΙΜΑΛΑΚΑ.
1..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΗΣΙ..
2..ΑΡ ΓΙΟΥ ΤΟΚΙΝΓΚ ΤΟΥ ΜΙ???ΤΙ ΜΠΑΝ ΝΑ ΦΑΩ ΡΕ ΤΡΥΠΙΕ ΛΑΚΑΜΑ???ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ???ΤΑ ΓΟΥΟΡΝΙΝΓΚΣ,ΤΑ ΜΙΟΥΤ Κ ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΖΕΨΕΙ ΠΡΟ 15ΕΤΙΑΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΟΥΤΕ Σ ΕΠΙΚΑΘΗΜΕΝΟ..
ΡΩΤΑ-ΜΑΘΕ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΓΡΑΨΕ ΤΙΣ ΑΣΤΕΙΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ..
ΠΑΛΙ ΕΣΥ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΑΙ..
ΕΓΩ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΙΣΧΥΕΙ 100.000.000%..
ΕΣΕΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΕΙΤΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑΚΙΑ..
ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΞΑΝΑ ΔΙΟΤΙ Η ΕΠΑΝΑΛΛΕΙΨΗ ΕΙΝΑΙ ΜΗΤΗΡ ΜΑΘΗΣΕΩΣ..
ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ,ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ..

ΕΙΜΑΙ Ο ΝΤΑΒΑΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΤΥΠΕ..
ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..
ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΨΩΛΑΡΑ ΜΟΥ..
ΤΡΑΒΑ ΚΛΑΨΕ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΑΝ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΕΔΩ..
ΤΑ ΖΕΒΑΣΟΦΤ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΠΛΕΟΝ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ,ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΜΟΥΣΚΕΥΕΤΕ ΤΟ ΣΑΗ ΜΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ Κ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΣΑΣ..
ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΗ ΤΩΝ ΔΡΟΣΕΡΩΝ ΒΛΑΚΟΒΛΑΜΜΕΝΩΝ..
ΥΓ ΡΟΥΦΑ ΤΟ ΤΡΟΜΠΟΝΙ ΤΥΠΕ Κ ΤΟΥΜΠΕΚΑ..
ΡΕ ΤΡΕΙΣΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ
ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΕΦΑΛΙΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ Η ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΑς ΓΙΑ 4ο ΜΠΑΝ?
ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΛΙΔΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ ΓΑΜΟΣΤΑΥΡΙΔΙΑ  Η ΕΙΣΑΙ ΕΚ ΓΕΝΝΕΤΗΣ ΛΑΚΑΜΑΣ?
ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΝΤΑΒΑΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΣΟΥ ΑΚΑ ΣΤΑΝΗ ΣΟΥ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑς ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟΥς ΑΛΛΟΥΣ
ΚΟΨΕ ΤΑ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΝΕ ΝΟΡΜΑΛ ΟΠΩς ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΘΙΠΑ ΜΕΛΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

ΑΝΤΕ ΨΥΧΑΚΙΑ  ΓΙΝΕ ΝΟΡΜΑΛ ΟΠΩς ΟΛΟΙ  Η ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΑΠΟ ΣΤΑΝΗ?

ΑΝΤΕ ΤΡΙΣΜΑΛΑΚΑ

ΤΕΝΕΚΕ ΞΕΓΑΝΩΤΕ
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Το θέμα είναι ...

ΤΟ ΟΤΙ ΟΛΗ Η ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΜΕΣΑ , ΔΕΝ ΚΑΘΙΣΤΑ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΙΔΑΝΙΚΕΣ, ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ,
ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ , ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΤΟΥΣ,
Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ "ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ" ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ ;;;;;;;
Είναι μερικά πράγματα που δεν αγοράζονται με τα λεφτά γιατί το εμποδίζουν κάποιοι νόμοι, η δημοκρατία, η ελευθερία του λόγου κλπ. Στο κάτω κάτω έχουν όσα λεφτά θέλουν. Την ελευθερία να τα απολαύσουν δεν έχουν.

Σαν να πας με ένα πάκο κατοστάρικα σε μπουρδέλο και να σου λέει ο νόμος απαγορεύεται να είναι δύο πουτάνες μέσα στο δωμάτιο, απαγορεύεται το ακάποτο χύσιμο στη μάπα, απαγορεύεται το χέσιμο και να μην συνεχίσω. Ξέρετε εσείς. Υπάρχουν και πιο μερακλήδες.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Δηλαδή ο κυριάκος επινόησε τον ιό για να καταλύσει τα δικαιώματα;

Πιο κάτω κάνω παράθεση σε ένα μνμ που έγραψα τρείς τέσσερις απαντήσεις πιο πάνω.Δεν γράφουμε θεωρίες συνομωσίας,δεν γράφουμε πολιτικά σε αυτό το νήμα,για να σε βάλω στο κλίμα.

Τύπε δες το δάσος,όχι το δέντρο.Δεν μιλάμε για τον Κούλη και την Ελλάδα,τα ίδια καρμπόν συμβαίνουν σε όλον τον πλανήτη.Επίσης δυστυχώς περισσότερος κόσμος έχει πεθάνει και απ την γρίπη και απ τη νόσο των χοίρων.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
πως δεν την εχουνε μαζεψει την ακριτα ακομα  απορω  χρειαζεται βαρεια ψυχιατρικη γνωματευση για οσα εχει εις βαρος ολων των ελληνων
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Α μια απορια εχω

Οι ΗΠΑ θα ζητησουν βοηθεια απο κουβανούς γιατρους?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Πιο κάτω κάνω παράθεση σε ένα μνμ που έγραψα τρείς τέσσερις απαντήσεις πιο πάνω.Δεν γράφουμε θεωρίες συνομωσίας,δεν γράφουμε πολιτικά σε αυτό το νήμα,για να σε βάλω στο κλίμα.


Τύπε, από τη στιγμή που δεν αποδέχεστε το λογικό, το φυσικό, το οφθαλμοφανές, τότε, ναι, θεωρίες συνομωσίας γράφετε.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Χτυπησε η κορωνα και την πορτα του σογιού μου...
Ξαδερφος,Βουλιαγμενη το σπίτι,44 χρονων,χωρις Ιστορικό,μια βδομαδα βηχα,ζαλαδα και εξαντληση.Οχι πυρετο, Βιοιατρική τεστ...POSSITIVE..
Ηθελε να ερθει και το καλοκαιρι διακοπες εδω...
:ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:
Περατικά του τύπε  :-
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
Μην γράφετε κεφαλαία, τα post θα σβήνονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom