Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εισαι εσυ μικρομεσαίος ????
ουτε καν μεσαιος δεν εισαι
μεσος Ελλην δεν εισαι , στις πουτσες που τρως ναι , σε ολα τα αλλα εισαι κατω απο το μεσο
εχεις χαζεψει φιλε-φιδι απο την κλεισουρα...ουτε καν ξερεις ποιος ειναι ο μικρομεσαιος μαλακα..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Πες μας εσύ που κατάλαβες
Δεν χρειαζόταν να καταλάβω κατι γιατι το είπε κανονικά κανονικότατα. Αλλο αν εσυ καταλαβαίνεις άλλα ακόμα και στα προφανή.

Είπε οτι καλα εκανε και είπε το καλοκαίρι για τελευταίο μίλι, κοπανε, διοτι είχαμε καλοκαίρι μπροστά μας, κόπανε, κι επρεπε ο τουρισμός να δουλέψει, κοπανε, διοτι αν δεν δούλευε, κόπανε, θα έκλειναν επιχειρήσεις, κοπανε, θα έχανε κόσμος την δουλειά του, κοπανε, και θα είχαμε κατι κοπανους, κοπανε, σαν εσενα, κοπανε, που θα έσκουζαν, κοπανε, επειδη έκλεισε τα μαγαζιά και τον τουρισμό.

ΚΟΠΑΝΕ κωλοΜΠΟΥΡΔΑ :)

Αν δεν καταλαβες και τωρα, εισαι ΚΟΠΑΝΟΣ εντελώς :)
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Τι παθατε ολοι σημερα και βριζεστε ? ειναι πολυ στεναχωρη αυτη η κατασταση
κοιτα εγω τον φιλο-φιδι τον βριζω καθε μερα οποτε ειναι συνηθισμενο..ΘΑ ΤΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΧΥΣΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΤΟΥ ΚΥΤΑΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΙΟΛΑ
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.549
Like
20.366
Πόντοι
6.056
ο μεσος Ελλην ειμαι εγω και οι χιλιαδες μικρομεσαιοι ΒΛΑΚΑ που στηριξαν την ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ
Ποιος ειναι μικρομεσαιος ομως Ατενεζε?Αυτος που παιρνει 600 το μηνα?Αυτος που βγαζει το χρονο 10k,20k ή 40k? :confused: :confused: :confused:
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
O Αθηναιος ψηφιζει δεξια γιατι ειναι πατριωτης.Δεν χρειαζεται να εισαι πλουσιος για να ψηφιζεις δεξιο κομμα.Υπαρχουν και αλλα κριτηρια.Το θεμα ειναι οτι η ΝΔ εχει γινει φιλελεφτ τελευταια...και αυτο δεν ειναι καλο.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Δεν χρειαζόταν να καταλάβω κατι γιατι το είπε κανονικά κανονικότατα. Αλλο αν εσυ καταλαβαίνεις άλλα ακόμα και στα προφανή.

Είπε οτι καλα εκανε και είπε το καλοκαίρι για τελευταίο μίλι, κοπανε, διοτι είχαμε καλοκαίρι μπροστά μας, κόπανε, κι επρεπε ο τουρισμός να δουλέψει, κοπανε, διοτι αν δεν δούλευε, κόπανε, θα έκλειναν επιχειρήσεις, κοπανε, θα έχανε κόσμος την δουλειά του, κοπανε, και θα είχαμε κατι κοπανους, κοπανε, σαν εσενα, κοπανε, που θα έσκουζαν, κοπανε, επειδη έκλεισε τα μαγαζιά και τον τουρισμό.

ΚΟΠΑΝΕ κωλοΜΠΟΥΡΔΑ :)

Αν δεν καταλαβες και τωρα, εισαι ΚΟΠΑΝΟΣ εντελώς :)
Αυτό έλειπε να κλείσει καλοκαιριάτικα με 45 βαθμούς για έναν ιό του αναπνευστικού. Καραγκιόζη.
Είπε ψέμματα; Είπε. Το ξεκαθάρισε ο Άδωνις; Το ξεκαθάρισε.
Τα περαστικά μου στους 60+ που αντί να τους δώσει κίνητρο το καλοκαίρι ο ψυχοπαθής γουρλός έδωσε κίνητρο στους 20αρηδες και τώρα τους κόβει τη σύνταξη.
Περαστικά και στους μαγαζάτορες που θα έδιναν τα κλειδιά των καταστημάτων τους στον Άδωνι.

adoniskleidia__1_.jpg
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Ποιος ειναι μικρομεσαιος ομως Ατενεζε?Αυτος που παιρνει 600 το μηνα?Αυτος που βγαζει το χρονο 10k,20k ή 40k? :confused: :confused: :confused:
αυτος που βγαζει κοντα ενα εικοσαρικο τον χρονο εχει το σπιτακι του ενα αμαξακι...και αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος εκτος τον μαλακα νιπλη
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
O Αθηναιος ψηφιζει δεξια γιατι ειναι πατριωτης.Δεν χρειαζεται να εισαι πλουσιος για να ψηφιζεις δεξιο κομμα.Υπαρχουν και αλλα κριτηρια.Το θεμα ειναι οτι η ΝΔ εχει γινει φιλελεφτ τελευταια...και αυτο δεν ειναι καλο.
ΑΚΡΙΒΩΣ...το εχω ξαναγραψει..επι ΠΟΥΣΤΡΟΣΥΡΙΖΑ εχασα 140 ευρω τον μηνα απο τις εισφορες του ΜΟΥΛΟΥ και οταν βγηκε η ΔΕΞΙΑ τα πηρα ολα πισω πλας ενα πενηνταρικο σχεδον παραπανω...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.357
Like
72.637
Πόντοι
12.756
εχεις χαζεψει φιλε-φιδι απο την κλεισουρα...ουτε καν ξερεις ποιος ειναι ο μικρομεσαιος μαλακα..

αν ειναι να ξερει καποιος απο τους 2 μας αυτος ειμαι εγω ηλιθιε αυτιστικε φιλε μου

Το προβλημα σε αυτη την χωρα ειναι οτι δεν ξερουν οι πολιτες σε ποια κατηγορία ανηκουν ,παντα νομιζουν οτι ειναι σε μια παραπανω, αδυνατουν να δουν την αληθεια.
Και αυτο φαινεται οτι πιστευουν τις μαλακιες που τους λενε γιατι ζουν με την ελπιδα , πιστευουν οτι ψεμα τους πουνε αρκει να τους βολευει

πχ
Εδιναν καρτες οι τραπεζες, βρεθηκαν ολοι με ρευστθο δανεικο στην τσεπη και ενιωθαν οτι ειναι ο Λατσης , χαλαγαν σαν και αυτους , ζουσαν σαν και αυτους κτλ
Χρηματιστηριο τα ιδια , ολοι χρηματιστες και λυκοι της Γουολστρητ, πορσε , ρολεξ , πουτανες , και αστερα Βουλιαγμενης
Δανεια χαμηλοτοκα , ολοι σπιτια με χτισιμο καθε δυνατου τετραγωνικου μετρου , παντου μεζονέτες , μετακομιση σε περιοχες που σε αλλη περιπτωση ουτε απ εξω δεν περνουσαν ..

και πολλα άλλα βαριεμαι να τα γραφω.

Ολοι τωρα ΝΔ, ιδιωτικοποιηση , αναπτυξη , βιλες ,επιχειρησεις.. προσοχη ομως στις επιχειρησεις ποιος θα δουλευει ?? ο αθηναιος !!, που δεν θα εχει ουτε για χαζαπλαστ , θα πουλαει τα νεφρο του για να μπει στο ΥΓΕΙΑ για μια εξεταση
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
ΑΚΡΙΒΩΣ...το εχω ξαναγραψει..επι ΠΟΥΣΤΡΟΣΥΡΙΖΑ εχασα 140 ευρω τον μηνα απο τις εισφορες του ΜΟΥΛΟΥ και οταν βγηκε η ΔΕΞΙΑ τα πηρα ολα πισω πλας ενα πενηνταρικο σχεδον παραπανω...
Δηλ για 200ε ψήφισες τον κουλι???
Οι ρομα στην Λάρισα ποιο πολλά πήραν...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
αν ειναι να ξερει καποιος απο τους 2 μας αυτος ειμαι εγω ηλιθιε αυτιστικε φιλε μου

Το προβλημα σε αυτη την χωρα ειναι οτι δεν ξερουν οι πολιτες σε ποια κατηγορία ανηκουν ,παντα νομιζουν οτι ειναι σε μια παραπανω, αδυνατουν να δουν την αληθεια.
Και αυτο φαινεται οτι πιστευουν τις μαλακιες που τους λενε γιατι ζουν με την ελπιδα , πιστευουν οτι ψεμα τους πουνε αρκει να τους βολευει

πχ
Εδιναν καρτες οι τραπεζες, βρεθηκαν ολοι με ρευστθο δανεικο στην τσεπη και ενιωθαν οτι ειναι ο Λατσης , χαλαγαν σαν και αυτους , ζουσαν σαν και αυτους κτλ
Χρηματιστηριο τα ιδια , ολοι χρηματιστες και λυκοι της Γουολστρητ, πορσε , ρολεξ , πουτανες , και αστερα Βουλιαγμενης
Δανεια χαμηλοτοκα , ολοι σπιτια με χτισιμο καθε δυνατου τετραγωνικου μετρου , παντου μεζονέτες , μετακομιση σε περιοχες που σε αλλη περιπτωση ουτε απ εξω δεν περνουσαν ..

και πολλα άλλα βαριεμαι να τα γραφω.

Ολοι τωρα ΝΔ, ιδιωτικοποιηση , αναπτυξη , βιλες ,επιχειρησεις.. προσοχη ομως στις επιχειρησεις ποιος θα δουλευει ?? ο αθηναιος !!, που δεν θα εχει ουτε για χαζαπλαστ , θα πουλαει τα νεφρο του για να μπει στο ΥΓΕΙΑ για μια εξεταση
αυτοι που τα εκαναν αυτα πουτσα μου εγω παντα παω μεχρι εκει που φτανει το παπλωμα μου..ΑΛΛΑ ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΦΙΛΕ-ΦΙΔΙ και με τον βασικο να αμοιβομουν παλι ΔΕΞΙΑ θα ψηφιζα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλ για 200ε ψήφισες τον κουλι???
Οι ρομα στην Λάρισα ποιο πολλά πήραν...
οχι ρε απλα για να δουν καποιοι πως γαμουσε μικρομεσαιους ο εσμος της κυβερνησησς
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Αυτό έλειπε να κλείσει καλοκαιριάτικα με 45 βαθμούς για έναν ιό του αναπνευστικού. Καραγκιόζη.
Είπε ψέμματα; Είπε. Το ξεκαθάρισε ο Άδωνις; Το ξεκαθάρισε.
Τα περαστικά μου στους 60+ που αντί να τους δώσει κίνητρο το καλοκαίρι ο ψυχοπαθής γουρλός έδωσε κίνητρο στους 20αρηδες και τώρα τους κόβει τη σύνταξη.
Περαστικά και στους μαγαζάτορες που θα έδιναν τα κλειδιά των καταστημάτων τους στον Άδωνι.

adoniskleidia__1_.jpg
Εισαι :jerking2: εντελώς :)
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
εχει κανει μαλακιες η κυβερνηση;ΣΑΦΩΣ..Αλλα μπροστα στους κατσαπλιαδες του συριζα ειναι μαγεια τσαμπιονς ληγκ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
ΑΚΡΙΒΩΣ...το εχω ξαναγραψει..επι ΠΟΥΣΤΡΟΣΥΡΙΖΑ εχασα 140 ευρω τον μηνα απο τις εισφορες του ΜΟΥΛΟΥ και οταν βγηκε η ΔΕΞΙΑ τα πηρα ολα πισω πλας ενα πενηνταρικο σχεδον παραπανω...
Ο Συριζα δεν εκανε τιποτα για τους μισθωτους.Οποιος ειναι στον ιδιωτικο τομεα και χτυπαει μεροκαματα για 600-800 ευρω και τους ψηφιζει ειναι βλακας.Ο κουλης αν εχει αρχιδια ας ανεβασει τους μισθους στον ιδιωτικο τομεα και να ριξει τους μισθους στο δημοσιο.Επισης να φοροελαφρυνει μικρομεσσαια μαγαζια...αλλιως ο ιδιωτικος τομεας θα του γυρισει την πλατη στις επομενες εκλογες.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Ο Συριζα δεν εκανε τιποτα για τους μισθωτους.Οποιος ειναι στον ιδιωτικο τομεα και χτυπαει μεροκαματα για 600-800 ευρω και τους ψηφιζει ειναι βλακας.Ο κουλης αν εχει αρχιδια ας ανεβασει τους μισθους στον ιδιωτικο τομεα και να ριξει τους μισθους στο δημοσιο.Επισης να φοροελαφρυνει μικρομεσσαια μαγαζια...αλλιως ο ιδιωτικος τομεας θα του γυρισει την πλατη στις επομενες εκλογες.
συμφωνω μαζι σου φυσικα...γιατι ο ΣΕΒ μου φαινεται ακουγεται περισσοτερο απο οσο πρεπει απο την νεα δημοκρατια
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
αν ειναι να ξερει καποιος απο τους 2 μας αυτος ειμαι εγω ηλιθιε αυτιστικε φιλε μου

Το προβλημα σε αυτη την χωρα ειναι οτι δεν ξερουν οι πολιτες σε ποια κατηγορία ανηκουν ,παντα νομιζουν οτι ειναι σε μια παραπανω, αδυνατουν να δουν την αληθεια.
Και αυτο φαινεται οτι πιστευουν τις μαλακιες που τους λενε γιατι ζουν με την ελπιδα , πιστευουν οτι ψεμα τους πουνε αρκει να τους βολευει

πχ
Εδιναν καρτες οι τραπεζες, βρεθηκαν ολοι με ρευστθο δανεικο στην τσεπη και ενιωθαν οτι ειναι ο Λατσης , χαλαγαν σαν και αυτους , ζουσαν σαν και αυτους κτλ
Χρηματιστηριο τα ιδια , ολοι χρηματιστες και λυκοι της Γουολστρητ, πορσε , ρολεξ , πουτανες , και αστερα Βουλιαγμενης
Δανεια χαμηλοτοκα , ολοι σπιτια με χτισιμο καθε δυνατου τετραγωνικου μετρου , παντου μεζονέτες , μετακομιση σε περιοχες που σε αλλη περιπτωση ουτε απ εξω δεν περνουσαν ..

και πολλα άλλα βαριεμαι να τα γραφω.

Ολοι τωρα ΝΔ, ιδιωτικοποιηση , αναπτυξη , βιλες ,επιχειρησεις.. προσοχη ομως στις επιχειρησεις ποιος θα δουλευει ?? ο αθηναιος !!, που δεν θα εχει ουτε για χαζαπλαστ , θα πουλαει τα νεφρο του για να μπει στο ΥΓΕΙΑ για μια εξεταση
Καλα τα γραφεις ως προς τα οικονομικα.Αλλα δεν ψηφιζουν ολοι δεξια με βαση την τσεπη.Εχει συντηρητικους,εθνικια,πατριωτες και αλλους που δεν γουσταρουν τα λεσια της αριστερας.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.357
Like
72.637
Πόντοι
12.756
Καλα τα γραφεις ως προς τα οικονομικα.Αλλα δεν ψηφιζουν ολοι δεξια με βαση την τσεπη.Εχει συντηρητικους,εθνικια,πατριωτες και αλλους που δεν γουσταρουν τα λεσια της αριστερας.
συμφωνω
αλλα τυπε μου εδω που ειμαστε πια η ιδεολογία ειναι πολυτέλεια
οσο πιο γρηγορα το καταλαβουν τοσο καλυτερα γι αυτους
Οταν δουν τα παιδια τους οτι θα τρωνε απο τα σκουπιδια τοτε θα αλλαξει το πραγμα ..
Ας παρει χρονο δεν πειράζει , οπως στρωσουν θα κοιμηθουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom