Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
δηλωνω επισημα πλεον οτι περναω στην πλευρα των ψεκασμενων...
ζητω συγγνωμη απο τα μελη που κοροιδευα τοσο καιρο εδω μεσα, καθως ειχαν απολυτως δικιο οτι μας κυβερνανε ενα ματσο ψυχασθενεις πολιτικοι και γιατροι...εχουμε δωσει τα κλειδια του τοπου σε κατι καρικατουρες της αννιτας πανια στυλ παγωνη και τα σχετικα....
:confused::confused::confused::confused:
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.708
Like
27.997
Πόντοι
5.506
μεχρι και αλλος που πηγε στον Αγιο Δομίνικο θα φαει απο τους ντοπιους
συμπαθης ειναι αυτος ρε νιπλη...μεχρι τωρα τουλαχιστον
η δεν εχει βγει ο noynhs απο μεσα του ακομα λες?
πανε νημα σορβαιβορ να κανουμε αναλυση
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
δηλωνω επισημα πλεον οτι περναω στην πλευρα των ψεκασμενων...
ζητω συγγνωμη απο τα μελη που κοροιδευα τοσο καιρο εδω μεσα, καθως ειχαν απολυτως δικιο οτι μας κυβερνανε ενα ματσο ψυχασθενεις πολιτικοι και γιατροι...εχουμε δωσει τα κλειδια του τοπου σε κατι καρικατουρες της αννιτας πανια στυλ παγωνη και τα σχετικα....
:confused::confused::confused::confused:
ολα αυτα τα λες επειδη σου κοβει το γηπεδο
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
δηλωνω επισημα πλεον οτι περναω στην πλευρα των ψεκασμενων...
ζητω συγγνωμη απο τα μελη που κοροιδευα τοσο καιρο εδω μεσα, καθως ειχαν απολυτως δικιο οτι μας κυβερνανε ενα ματσο ψυχασθενεις πολιτικοι και γιατροι...εχουμε δωσει τα κλειδια του τοπου σε κατι καρικατουρες της αννιτας πανια στυλ παγωνη και τα σχετικα....
:confused::confused::confused::confused:
εσυ εγραψες την ανακοινωση της θύρας 7?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.708
Like
27.997
Πόντοι
5.506
δηλωνω επισημα πλεον οτι περναω στην πλευρα των ψεκασμενων...
ζητω συγγνωμη απο τα μελη που κοροιδευα τοσο καιρο εδω μεσα, καθως ειχαν απολυτως δικιο οτι μας κυβερνανε ενα ματσο ψυχασθενεις πολιτικοι και γιατροι...εχουμε δωσει τα κλειδια του τοπου σε κατι καρικατουρες της αννιτας πανια στυλ παγωνη και τα σχετικα....
:confused::confused::confused::confused:
ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
ολα αυτα τα λες επειδη σου κοβει το γηπεδο
εννοειται ρε μαλακα....λιγο το εχεις δηλαδη????
με 3 δοσεις εμβολιου, κατι ψυχασθενεις γιατροι αποφασισαν οτι δεν εχω δικαιωμα να παω σε ενα μερος που θελω!!!μιλαμε για αδιανοητα πραγματα!!!!
δηλαδη που θα παει ολο αυτο???μεχρι το 2050 θα μας βαζουν σε καραντινα???εγω δεν εχω προβλημα να κανω εμβολια μεχρι το 2050, αλλα αμα ειναι να συνδυαζουν τα εμβολια με απαγορευσεις, να πανε να γαμηθουν!!!!
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Η αλήθεια είναι οτι ο κουλης την ξεκωλιασε την εστίαση. Τους βλέπω με μαζικά λουκέτα με την ένα νέα χρονιά...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
μενουμε μεσα τελικα φετος την πρωτοχρονια... με μασκα φουφουπου κιολας για καλυτερη προστασια :tooth:
τσαμπα τα κονε σε αργυρους, βερτηδες κλπ
δε σας χαλασε ομως εεε ?
ω ρε πως σας πλευριτωσε ο αλληθωρος ετσι λεμε... ΠΩΣ !!! :boff:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.611
Κριτικές
31
Like
13.186
Πόντοι
5.097
εννοειται ρε μαλακα....λιγο το εχεις δηλαδη????
με 3 δοσεις εμβολιου, κατι ψυχασθενεις γιατροι αποφασισαν οτι δεν εχω δικαιωμα να παω σε ενα μερος που θελω!!!μιλαμε για αδιανοητα πραγματα!!!!
δηλαδη που θα παει ολο αυτο???μεχρι το 2050 θα μας βαζουν σε καραντινα???εγω δεν εχω προβλημα να κανω εμβολια μεχρι το 2050, αλλα αμα ειναι να συνδυαζουν τα εμβολια με απαγορευσεις, να πανε να γαμηθουν!!!!
ειμαι μαζι σου εχεις απολυτο δικαιο και θα μας δουν απεναντι τους δεν γινεται να μας κοβουν το μονο πραγμα που εχουμε για διασκεδασει και ανιωθουμε αντρες το γηπεδο βεβαια εγω δεν πηγαινω γηπεδο αλλα αν πηγαινα. :confused: :confused: :confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
φαντασου ποσο ποναει το κωλαρακι του με αυτα που γραφουμε για να κανει σαν μυξοπαρθενα.
5-5 κατεβαζει τα μουρλοχαπα.
τον εχω κανει ντρεϋφους απο τα τικς :2funny:
inspector clouseau GIF
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
ειμαι μαζι σου εχεις απολυτο δικαιο και θα μας δουν απεναντι τους δεν γινεται να μας κοβουν το μονο πραγμα που εχουμε για διασκεδασει και ανιωθουμε αντρες το γηπεδο βεβαια εγω δεν πηγαινω γηπεδο αλλα αν πηγαινα. :confused: :confused: :confused:
δεν εχει σημασια αν ειναι το γηπεδο ή κατι αλλο...
δεν νοειται να κοβουν μερη σε καποιον που ειναι τριπλα εμβολιασμενος...
μιλαμε για παρανοια...η επιστημη εχει δωσει την λυση, δεν μπορουν ενα ματσο ψυχασθενεις με μηδεν κοινωνικη και προσωπικη ζωη να παιρνουν αποφασεις για εμας...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
δηλωνω επισημα πλεον οτι περναω στην πλευρα των ψεκασμενων...
ζητω συγγνωμη απο τα μελη που κοροιδευα τοσο καιρο εδω μεσα, καθως ειχαν απολυτως δικιο οτι μας κυβερνανε ενα ματσο ψυχασθενεις πολιτικοι και γιατροι...εχουμε δωσει τα κλειδια του τοπου σε κατι καρικατουρες της αννιτας πανια στυλ παγωνη και τα σχετικα....
:confused::confused::confused::confused:
στηριζω :undecided:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.611
Κριτικές
31
Like
13.186
Πόντοι
5.097
δεν εχει σημασια αν ειναι το γηπεδο ή κατι αλλο...
δεν νοειται να κοβουν μερη σε καποιον που ειναι τριπλα εμβολιασμενος...
μιλαμε για παρανοια...η επιστημη εχει δωσει την λυση, δεν μπορουν ενα ματσο ψυχασθενεις με μηδεν κοινωνικη και προσωπικη ζωη να παιρνουν αποφασεις για εμας...
θα ερθεις σε αντιπαραθεση με αλεξ. :confused: :confused: :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.938
Πόντοι
12.756
εννοειται ρε μαλακα....λιγο το εχεις δηλαδη????
με 3 δοσεις εμβολιου, κατι ψυχασθενεις γιατροι αποφασισαν οτι δεν εχω δικαιωμα να παω σε ενα μερος που θελω!!!μιλαμε για αδιανοητα πραγματα!!!!
δηλαδη που θα παει ολο αυτο???μεχρι το 2050 θα μας βαζουν σε καραντινα???εγω δεν εχω προβλημα να κανω εμβολια μεχρι το 2050, αλλα αμα ειναι να συνδυαζουν τα εμβολια με απαγορευσεις, να πανε να γαμηθουν!!!!
δεν διαφωνω πουθενα μαζι σου....εντωμεταξυ ο Πλευρης ειπε αυξηθηκαν τα κρουσματα αλλα οχι η πιεση στο ΕΣΥ..Ελπιζουμε να συνεχιστει αυτο...δε ξερω ειλικρινα τι να υποθεσω ρε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: nikg

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.611
Κριτικές
31
Like
13.186
Πόντοι
5.097
ηρεμησε τακη....σαιτ πολιτισμου ειμαστε :confused: :confused: :confused:
μην τον πιασεις απο τη μυτη θα εκραγει. :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν διαφωνω πουθενα μαζι σου....εντωμεταξυ ο Πλευρης ειπε αυξηθηκαν τα κρουσματα αλλα οχι η πιεση στο ΕΣΥ..Ελπιζουμε να συνεχιστει αυτο...δε ξερω ειλικρινα τι να υποθεσω ρε
διπλωματικη απαντηση να γλυτωσεις την οργη του. :confused::confused::confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
δεν διαφωνω πουθενα μαζι σου....εντωμεταξυ ο Πλευρης ειπε αυξηθηκαν τα κρουσματα αλλα οχι η πιεση στο ΕΣΥ..Ελπιζουμε να συνεχιστει αυτο...δνε ξερω ειλικρινα τι να υποθεσω ρε
εδω μιλαμε μετρανε ακομα τα κρουσματα ρε τυπε!!!!μιλαμε για μουνοπανα ολκης....
λες και εχουμε χολερα!!!!τι μας νοιαζουν ρε μουνοπανα τα κρουσματα????
ποιος χεστηκε αν αυτη την στιγμη υπαρχουν 5000 με συναχι στο σπιτι????
:confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom