Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ. Αν καταλάβαινες θα έβλεπες πως η κυβέρνηση υποχρεώνει σε εμβολιασμό μια ηλικιακή ομάδα που παίρνει σύνταξη!!!! και κατηγορείται και χάνει ψήφους για αυτό. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΦΥΡΟΔΡΕΠΑΝΙΖΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΑ να αφηνει τους συνταξιούχους να πεθαίνουν ανεμβολίαστοι, να γλιτώνει συντάξεις και να κάνει λαϊκισμό υπέρ της «ελευθερίας»
ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..
:tooth: :2funny: :tooth:
Μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
εγω θα έλεγα να κυνηγήσετε κανα γκομενάκι και να αφήσετε τον κορονοιο,δεν ειναι σοβαρό θεμα..θα πεθάνουμε σε λιγο ρρεεεεεεεει
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
123
Like
51.072
Πόντοι
27.261
εγω θα έλεγα να κυνηγήσετε κανα γκομενάκι και να αφήσετε τον κορονοιο,δεν ειναι σοβαρό θεμα..θα πεθάνουμε σε λιγο ρρεεεεεεεει
οχι, αν ακουσουμε τον πορδηπουργο και τους κουλοειδικους μας :confused:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
εγω θα έλεγα να κυνηγήσετε κανα γκομενάκι και να αφήσετε τον κορονοιο,δεν ειναι σοβαρό θεμα..θα πεθάνουμε σε λιγο ρρεεεεεεεει
Να σ' έχω μέσα στο χειμώνα να προσπαθείς να κανονίσεις με αντι-εμβολιάστρια σε μαγαζί. :2funny:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
οχι, αν ακουσουμε τον πορδηπουργο και τους κουλοειδικους μας και εμβολιαστουμε :confused:
ρε κάντε αυτα που γουστάρετε στη ζωη σας συνεχίστε κανονικα και αφήστε ολες αυτες τις μαλακίες..
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
103 νεκροί σήμερα, οι υγειονομικοί κάνουν ασταμάτητα εκκλήσεις για ενίσχυση και ο κουλης ετοιμάζεται να προχωρήσει σε πρόσληψη 4.000 ιερέων...

20211210_202736.jpg


Ειναι η συγγενια με την Ιερωίνη.

20211210_202305.jpg
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
ρε κάντε αυτα που γουστάρετε στη ζωη σας συνεχίστε κανονικα και αφήστε ολες αυτες τις μαλακίες..
Είναι πιο δύσκολες εποχές τώρα για γκομενίσματα. Καταρχήν πάρα πολλοί αντι-εμβολιαστές και αρνητές του κορωνοϊού είναι γυναίκες. Το οποίο σημαίνει ότι πρέπει πάσει θυσία να αποφεύγεται αυτό το επικίνδυνο θέμα συζήτησης στα ραντεβού. Δεν έχουν ανοίξει ένα βιβλίο βιολογίας στη ζωή τους, αλλά θα ακούσεις ό,τι μαλακία μπορείς να φανταστείς. Ότι ο ιός είναι ψεύτικος, ότι δεν υπάρχει πανδημία, ότι τα εμβόλια είναι επικίνδυνα και πειραματικά γιατί κανονικά χρειάζονται χρόνια ερευνών, ότι όλα γίνονται για να μας φορέσουν το τσιπάκι κλπ κλπ. Δεύτερον, πρέπει να βρίσκεις ένα μαγαζί με μεικτό χώρο να βγεις και τις περισσότερες φορές είναι έξω με αποτέλεσμα να τον δαγκώνεις από το κρύο. Δεν έφτανε όσο δύσκολο ήταν να βρεθείτε εκεί που θέλεις χωρίς να σου πρήζει τον πάπαρο, τώρα έχεις κι άλλους περιοριστικούς παράγοντες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Είναι πιο δύσκολες εποχές τώρα για γκομενίσματα. Καταρχήν πάρα πολλοί αντι-εμβολιαστές και αρνητές του κορωνοϊού είναι γυναίκες. Το οποίο σημαίνει ότι πρέπει πάσει θυσία να αποφεύγεται αυτό το επικίνδυνο θέμα συζήτησης στα ραντεβού. Δεν έχουν ανοίξει ένα βιβλίο βιολογίας στη ζωή τους, αλλά θα ακούσεις ό,τι μαλακία μπορείς να φανταστείς. Ότι ο ιός είναι ψεύτικος, ότι δεν υπάρχει πανδημία, ότι τα εμβόλια είναι επικίνδυνα και πειραματικά γιατί κανονικά χρειάζονται χρόνια ερευνών, ότι όλα γίνονται για να μας φορέσουν το τσιπάκι κλπ κλπ. Δεύτερον, πρέπει να βρίσκεις ένα μαγαζί με μεικτό χώρο να βγεις και τις περισσότερες φορές είναι έξω με αποτέλεσμα να τον δαγκώνεις από το κρύο. Δεν έφτανε όσο δύσκολο ήταν να βρεθείτε εκεί που θέλεις χωρίς να σου πρήζει τον πάπαρο, τώρα έχεις κι άλλους περιοριστικούς παράγοντες.
εγω αλλάζω θέμα και επικεντρώνομαι στον στόχο μου
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
103 νεκροί σήμερα, οι υγειονομικοί κάνουν ασταμάτητα εκκλήσεις για ενίσχυση και ο κουλης ετοιμάζεται να προχωρήσει σε πρόσληψη 4.000 ιερέων...

20211210_202736.jpg


Ειναι η συγγενια με την Ιερωίνη.

20211210_202305.jpg
Και αμα φυγει ο ιος τι θα τους κανουμε τους γιατρους και τους νοσηλευτες;Ενω τους παπαδες και τους μπατσους....
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Και αμα φυγει ο ιος τι θα τους κανουμε τους γιατρους και τους νοσηλευτες;Ενω τους παπαδες και τους μπατσους....
Πάντα είχα την απορία, γιατί όσοι είμαστε άθεοι πρέπει να πληρώνουμε φόρους για να μισθοδοτούνται παπάδες;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
εγω αλλάζω θέμα και επικεντρώνομαι στον στόχο μου
Ναι οκ, αλλά δεν έγραψα μόνο αυτό. Την τελευταία φορά έκανα τη μαλακία να κανονίσω δεύτερο ραντεβού σε ένα μαγαζί κοντά στο σπίτι της με σκοπό να τη γαμήσω. Δεν έλεγξα ο ηλίθιος τι ισχύει με το μεικτό χώρο και καθίσαμε έξω στο μοναδικό ελεύθερο τραπέζι που είχε χωρίς σόμπα. Τελικά έφαγα το κρύο της αρκούδας και δε γάμησα ούτε τότε, ούτε γενικά. Με έστησε και κανένα 20λεπτο για να έρθει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
123
Like
51.072
Πόντοι
27.261
Είναι πιο δύσκολες εποχές τώρα για γκομενίσματα. Καταρχήν πάρα πολλοί αντι-εμβολιαστές και αρνητές του κορωνοϊού είναι γυναίκες. Το οποίο σημαίνει ότι πρέπει πάσει θυσία να αποφεύγεται αυτό το επικίνδυνο θέμα συζήτησης στα ραντεβού. Δεν έχουν ανοίξει ένα βιβλίο βιολογίας στη ζωή τους, αλλά θα ακούσεις ό,τι μαλακία μπορείς να φανταστείς. Ότι ο ιός είναι ψεύτικος, ότι δεν υπάρχει πανδημία, ότι τα εμβόλια είναι επικίνδυνα και πειραματικά γιατί κανονικά χρειάζονται χρόνια ερευνών, ότι όλα γίνονται για να μας φορέσουν το τσιπάκι κλπ κλπ. Δεύτερον, πρέπει να βρίσκεις ένα μαγαζί με μεικτό χώρο να βγεις και τις περισσότερες φορές είναι έξω με αποτέλεσμα να τον δαγκώνεις από το κρύο. Δεν έφτανε όσο δύσκολο ήταν να βρεθείτε εκεί που θέλεις χωρίς να σου πρήζει τον πάπαρο, τώρα έχεις κι άλλους περιοριστικούς παράγοντες.
βιγκανολεσβιοαναρχικομπαχαλοσαταντιστριες παιχτη.
αντε βγαλε ακρη εσυ μετα :confused:
βγαλε ακρη εσυ μετα.jpg
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Ναι οκ, αλλά δεν έγραψα μόνο αυτό. Την τελευταία φορά έκανα τη μαλακία να κανονίσω δεύτερο ραντεβού σε ένα μαγαζί κοντά στο σπίτι της με σκοπό να τη γαμήσω. Δεν έλεγξα ο ηλίθιος τι ισχύει με το μεικτό χώρο και καθίσαμε έξω στο μοναδικό ελεύθερο τραπέζι που είχε χωρίς σόμπα. Τελικά έφαγα το κρύο της αρκούδας και δε γάμησα ούτε τότε, ούτε γενικά. Με έστησε και κανένα 20λεπτο για να έρθει.
πες της παμε να αράξουμε λιγο στο αμάξι και παιξε εκει μπαλα..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Πολλες τις εχω "ζεστάνει" στο αμαξι και μετα φύγαμε για σπιτι...(ασχέτως μετρων για τον ιο)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

α οκ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Πολλες τις εχω "ζεστάνει" στο αμαξι και μετα φύγαμε για σπιτι...(ασχέτως μετρων για τον ιο)
Δεν έπρεπε να δεχτώ να καθίσουμε εκεί, νόμιζα ότι θα την πάλευα με το κρύο. Καλύτερα να έλεγα να περπατήσουμε έξω ή να βρίσκαμε άλλο μαγαζί. Όχι ότι θα γαμούσα απαραίτητα, αλλά δε θα το τράβαγα όλο αυτό.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.736
Κριτικές
6
Like
11.194
Πόντοι
3.936
103 νεκροί σήμερα, οι υγειονομικοί κάνουν ασταμάτητα εκκλήσεις για ενίσχυση και ο κουλης ετοιμάζεται να προχωρήσει σε πρόσληψη 4.000 ιερέων...

20211210_202736.jpg


Ειναι η συγγενια με την Ιερωίνη.

20211210_202305.jpg

EΜΠΡΟΣ..>>> ΠΙΣΩ.. <<<
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (8).jpg
    αρχείο λήψης (8).jpg
    11,1 KB · Εμφανίσεις: 23

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom