Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (0 μέλη και 271 επισκέπτες)

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.074
Κριτικές
123
Like
50.925
Πόντοι
27.261

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Το ειχε κάνει και ο Χριστός με κάτι ψάρια αυτο... :priest:

FB_IMG_1638475593691.jpg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.802
Πόντοι
21.896
οτι βρεις εδω μεσα (συμφωνα παντως με τις κεντρικες ανακοινωσεις περιπου 20% ειναι οι εμβολιασμενοι στις μεθ και 10% στους θανατους)
Δεν το λέει πουθενά εδώ σε αυτό το λινκ
Για στείλτο λίγο που λέει αυτό το είκοσι τοις εκατό;;;
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
1
Like
1.270
Πόντοι
216
οχι τυπε δε συμφωνω σε τετοιες πρακτικες, εκτος αν εχουμε μοναρχια εδω περα!

καθενας εχει δικαιωμα στην επιλογη...

ειναι προσωπικη του αποτυχια και αποτυχια της φημισμενης εμβολιαστικης καμπανιας αυτο το μετρο!

ενα πελωριο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΓΑΜΙΕΣΑΙ πλαναται πανω απο τη χωρα!

αν τους εδινε παντως πισω τα δωρα που τους εκοψε θα το καναν το εμβολιο εστω και με μιση καρδια! αλλα ποιος παιρνει μετρα που δε τον συμφερουν? και παλι εξαγορα θα ηταν...

χαιρομαι παντως που παροτι ειχα τους συνταξιουχους για μεγαλυτερα κομματοσκυλα τον εχουν χεσμενο τον κουλι και τα μμε (και ας κανουν τη λαθος επιλογη)!!!
Γνωστή μου φανατικη αντιεμβολιάστρια οπαδος του δικηγόρου Αντωνιαδη αυτή την στιγμή ταζει λαμπάδες σε οποια εκκλησια δει για να σωθεί δικό της ατομο .
Και αυτή ηταν με το πελωριο Μητσοτακη γαμιεσαι
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
η θωρακιση πηγε κουβα δηλαδη.
την ημερομηνια ληξης ξεχασες ομως, γιατι αν περασει μετα... :confused:
αν εχεις αυτη τη στιγμη κατι καλυτερο απο το εμβολιο να προτεινεις ... μας το λες

την πολιτικη διαχειριση της πανδημιας .. αστο καλυτερα ... εδω και δυο χρονια ακουμε οτι οι δυο επομενες εβδομαδες ειναι κρισιμες :2funny: :2funny: :2funny:
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
Δεν το λέει πουθενά εδώ σε αυτό το λινκ
Για στείλτο λίγο που λέει αυτό το είκοσι τοις εκατό;;;
δεν εχω λινκ για αυτο ... απο τις ανακοινωσεις του υπουργειου στις ειδησεις εβγαλα αυτα τα ποσοστα (οταν σου λενε απο τους 600 διασωληνωμενους οι 500 ειναι ανεμβολιαστοι ... εε χοντρικα 20% βγαινουν οι εμβολιασμενοι)
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Έχεις λινκ;; Διότι κολλητός αρχηψεκας μού το έστειλε κ πάγωσα

Έχει κανείς το λινκ όλης της χώρας πχ για τρεις τέσσερεις τελευταίες μέρες;;
oχι δε τα βγαζουν ολες οι ΥΠΕ και ουτε και ο ΕΟΔΥ τα ανακοινωνει...
απορω κιολας που η δευτερη τα βγαζει
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.802
Πόντοι
21.896
δεν εχω λινκ για αυτο ... απο τις ανακοινωσεις του υπουργειου στις ειδησεις εβγαλα αυτα τα ποσοστα (οταν σου λενε απο τους 600 διασωληνωμενους οι 500 ειναι ανεμβολιαστοι ... εε χοντρικα 20% βγαινουν οι εμβολιασμενοι)
Δε διαφωνώ αλλά δες τον πίνακα που μου έστειλε ψεκι ότι αλλά δείχνει
Μπερδεύτηκα!!!!!
Παν να φάω το σπανακόριζο που μαγειρεψα το μεσημερι
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Γνωστή μου φανατικη αντιεμβολιάστρια οπαδος του δικηγόρου Αντωνιαδη αυτή την στιγμή ταζει λαμπάδες σε οποια εκκλησια δει για να σωθεί δικό της ατομο .
Και αυτή ηταν με το πελωριο Μητσοτακη γαμιεσαι
και ακομη ειναι! το μητσοτακη γαμιεσαι δεν αφορα μονο κορωνα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν εχω λινκ για αυτο ... απο τις ανακοινωσεις του υπουργειου στις ειδησεις εβγαλα αυτα τα ποσοστα (οταν σου λενε απο τους 600 διασωληνωμενους οι 500 ειναι ανεμβολιαστοι ... εε χοντρικα 20% βγαινουν οι εμβολιασμενοι)
καθε μερα σας ανεβαζω του εοδυ! ξεπερασαν το 20% στις μεθ...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Nα με συγχωρεις αλλά η συγκεκριμενη ηταν δικηγορος, μορφωμενη και κορη βουλευτη. Αρα δεν δικαιολογειται να επηρεαζεται απο ψεκασμενους. Ειναι μια τραγικη περίπτωση, αλλά φταιει και η ιδια η μακαριτισσα.
To κόρη βουλευτή άφησέ το καλύτερα. Τόσους και τόσους γραφικούς και νεραϊδοπαρμένους έχουμε δει να γίνονται βουλευτές. Το ότι είναι μια μορφωμένη κοπέλα, με σπουδές, όντως είναι σημαντικό για το μερίδιο ατομικής ευθύνης της. Από την άλλη η θρησκεία και η πίστη είναι μια ιδιαίτερη κατάσταση. Το θέμα με τις ιατρικές απόψεις περί μετάληψης και μεταδοτικότητας του ιού μέσω αυτής είναι γνωστό. Ο Κασαπίδης που επέπρωτο να γίνει Γεωργίας, πριν πέσει σε δυσμένεια, ακολουθεί τας επιταγάς του πνευματικού του. Και προσπαθεί να φτιάξει σχολή Εμποροπλοιάρχων στην Κοζάνη Ο Τσιτουρίδης που επίσης ήταν Γεωργίας και τα έκανε τα σκανδαλάκια του, είχε και αυτός πολλά πάρε δώσε με τον πνευματικό του.
Δυστυχώς θρήσκοι, θρησκόληπτοι, θρησκομανείς δεν καταλαβαίνουν από μόρφωση, σπουδές και πολιτικές ιδιότητες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.074
Κριτικές
123
Like
50.925
Πόντοι
27.261
αν εχεις αυτη τη στιγμη κατι καλυτερο απο το εμβολιο να προτεινεις ... μας το λες

την πολιτικη διαχειριση της πανδημιας .. αστο καλυτερα ... εδω και δυο χρονια ακουμε οτι οι δυο επομενες εβδομαδες ειναι κρισιμες :2funny: :2funny: :2funny:
δε ξερω τι οργανισμος ειναι ο καθενας, οπως και το ιστορικο του.
εγω κανω ραπιδοτεστ καθε 2 η' 3 μερες, φοραω μασκα στα 3μ (αρα κινουμαι και περπαταω καθημερινα) και σε κλειστους χωρους επισης μονο.
τρωω υγιεινα περισσοτερο (εννοειται και τζανκ), οι εξετασεις μου ειναι τοπ και εχω να αρρωστησω 5 χρονια.
συνεχεια ειμαι εξω και νταραβεριζομαι με ολων των ειδων ανθρωπων + αλλοδαπους, λογω δουλειας.
δεν παιρνω κανενα φαρμακο και δεν εχω κανει κανενα εμβολιο γριπης η' αλλα τετοιου ειδους.
απο την αρχη της πανδημιας δεν εχω μπει ποτε σε αναστολη.
και να ηθελα να κανω εμβολιο, ετσι οπως το εχουν παρουσιασει δεν πειθουν ουτε με σφαιρες παιχτη... το εχω ξαναπει. αρα για μενα δεν ειναι το καλυτερο.
οι επομενες 2 βδομαδες ειναι κρισιμες οντως :tooth:
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Γνωστή μου φανατικη αντιεμβολιάστρια οπαδος του δικηγόρου Αντωνιαδη αυτή την στιγμή ταζει λαμπάδες σε οποια εκκλησια δει για να σωθεί δικό της ατομο .
Και αυτή ηταν με το πελωριο Μητσοτακη γαμιεσαι
Eτσι ειναι τύπε.
Καποτε λεγαμε οτι καποιος ειναι αθεος, μεχρι να αρχισει να πεφτει το αεροπλανο.

Ετσι και τωρα, καποιος ειναι αντιεμβολιαστης μεχρι να του χαιδεψει την κωλοτρυπιδα ο κορωνοιος.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Πιθανόν να παίζει αυτό.

https://www.newsbreak.gr/ellada/270...-syrroin-egklimata-stis-meth-ton-nosokomeion/

Αλλά η ΝΔ το έχει το επικοινωνιακό.Μεταφέρει το κεντρικό ζήτημα στους εμβολιασμούς και κλείνουν τα υπόλοιπα.
ασε που θα βαζει τους εμβολιασμενους στις "καλες" τις μεθ και τους "παρακατιανους" ανεμβολιαστους στις αλλες για να ψοφανε και να λενε οριστε ποιοι πεθαινουν!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Eτσι ειναι τύπε.
Καποτε λεγαμε οτι καποιος ειναι αθεος, μεχρι να αρχισει να πεφτει το αεροπλανο.

Ετσι και τωρα, καποιος ειναι αντιεμβολιαστης μεχρι να του χαιδεψει την κωλοτρυπιδα ο κορωνοιος.
που ντος για ο ερμος τον ψαχνω για να παρω το νομιμο χαρτι καποια στιγμη!!!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556
Πιθανόν να παίζει αυτό.

https://www.newsbreak.gr/ellada/270...-syrroin-egklimata-stis-meth-ton-nosokomeion/

Αλλά η ΝΔ το έχει το επικοινωνιακό.Μεταφέρει το κεντρικό ζήτημα στους εμβολιασμούς και κλείνουν τα υπόλοιπα.
τυπαρα κμαν ξεροχυνω με παρέμβαση σου στο νήμα του κορωνα :wanker::wanker::wanker:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Μια και αναφεραμε παντως αυτο το βδελυγμα, αυτο το καθαρμα τον Αντωνιαδη, θυμιζω οτι στις 13 Ιανουαριου ειναι η δίκη του και επακολουθει και το πειθαρχικο του. Ελπιζω σε βαρυτατη ποινη μη εξαγορασιμη εστω κατα ενα μερος, ωστε να μπει στη φυλακη και να του αφαιρεθει η αδεια δικηγορου. Ειναι πραξη δικαιοσυνης αυτο το αισχρο τιποτενιο καθαρμα, να περασει την υπολοιπη ζωη του αστεγος, ρακενδυτος και να κοιμαται σε χαρτόκουτο σε σταθμο του ΗΣΑΠ, αναλογιζομενος ολους τους ανθρωπους που σκοτωσε με τα καραγκιοζιλικια του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

που ντος για ο ερμος τον ψαχνω για να παρω το νομιμο χαρτι καποια στιγμη!!!
Σκασε ρε βλακα
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Μια και αναφεραμε παντως αυτο το βδελυγμα, αυτο το καθαρμα τον Αντωνιαδη, θυμιζω οτι στις 13 Ιανουαριου ειναι η δίκη του και επακολουθει και το πειθαρχικο του. Ελπιζω σε βαρυτατη ποινη μη εξαγορασιμη εστω κατα ενα μερος, ωστε να μπει στη φυλακη και να του αφαιρεθει η αδεια δικηγορου. Ειναι πραξη δικαιοσυνης αυτο το αισχρο τιποτενιο καθαρμα, να περασει την υπολοιπη ζωη του αστεγος, ρακενδυτος και να κοιμαται σε χαρτόκουτο σε σταθμο του ΗΣΑΠ, αναλογιζομενος ολους τους ανθρωπους που σκοτωσε με τα καραγκιοζιλικια του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σκασε ρε βλακα
ναι λιγους εχετε σκοτωσει εσεις υπερασπιζομενοι καθικια! λιγους ενοχους σωσατε και τους αφησατε να συνεχιζουν τα αποτροπαια εγκληματα τους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom