Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (0 μέλη και 285 επισκέπτες)

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Θα μπορούσε να συμβαινει κατι διαφορετικο?
Απλως καθε κοινωνια εχει και τους βλακες της
και ευτυχως εχει μπολικους αλλα οχι αρκετους ωστε να μη χρειαστει εγω να κανω το εμβολιο! για αυτο να πατε και οι υπολοιποι να το κανετε!!!
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
1
Like
1.270
Πόντοι
216
εγω βλεπω μια μονιμη ανοδο του ποσοστου των εμβολιασμενων στις μεθ και περιμενω να δω που θα κατσει η μπιλια τυπε! δε βιαζομαστε! αν βιαζομασταν θα ειχε λοκνταουν!
θα ηθελα ο εοδυ να μας ελεγε και ΠΟΙΟΙ ειναι στις μεθ.... ειναι πακιστανοι? ειναι ρομα? η αυτοι πεθαινουν στο προαυλιο?
γιατι δεν ανακοινωνονται οι θανατοι σε εμβολιασμενους και μη? τοσοι νεκροι σημερα τοσοι ηταν εμβολιασμενοι και τοσοι οχι!

μαλλον γιατι δε συμφερει την καμπανια ε?
Νουμερα δωσε να σε παραδεχτω . 50- 50 , 20- 80 ?
Πες μην φοβασαι να κανεις υπολογισμους . Σε πολυεθνικη ήσουν
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Sos sos sos

:helpplea::helpplea::helpplea::helpplea::helpplea::helpplea:

Σώστε με ψεκια του νήματις μας

Γνώρισα ένα μουνετο :smitten::smitten:στο ίντερνετ από Καλαμαριά κ επειδή είναι αρνητρια, προσποιήθηκα ότι κ εγώ δεν είμαι εμβολιασμενος κ για να την ριξω πιο εύκολα ότι ξέρω πολλές θεωρίας κ είμαι ψαγμενος ψεκας

όλο με ρωτάει να της πω κάτι ψαγμενο ή καμία θεωρια αντιεμβολιασμου αλλά δε ξέρω τιποτα:confused::cry::cry:

Πες τε ρε νιαμου κάτι πολύ ψαγμενο ψεκασμενο να την κανω να χυσει!!!!!!!!
Please!!!!!! καιρός να πιάσει τόπο ο χρονος που αφιερωνω εδω !!
Να μεινει αγαμητη,μονη,ερημη και να λιθοβοληθει αγαπητε μου...μην κανεις τιποτα με ψεκι-αρνητρια
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
Μπορεις να απαντησεις στην μπουρδελοκοινοτητα με τα μαθηματικα και την στατιστικη που γνωριζεις ποιο είναι το ποσοστο εμβολιασμένων ανεμβολίαστων που θα αποδεικνυει οτι τα εμβόλια δεν ειναι αποτελεσματικα ?
Αυτη την στιγμη τα νουμερα ειναι συντριπτικα υπερ των εμβολίων
τι το ρωτας τον μπουφο και εσυ?ακομα με τα δαχτυλα μετραει...
με 70% εμβολιασμενους, αυτος νομιζει οτι ειναι μεγαλο ποσοστο το 20%!!!!!μιλαμε για μπουφο ολκης...
εχει γουστο να δει κανα θανατο σε καμια σαουδικη αραβια με ποσοστο ξερω γω 100% εμβολιασμενων, και να μας πει "100% θανατοι εμβολιασμενων, 0% θανατοι ανεμβολιαστων"....
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
και ευτυχως εχει μπολικους αλλα οχι αρκετους ωστε να μη χρειαστει εγω να κανω το εμβολιο! για αυτο να πατε και οι υπολοιποι να το κανετε!!!
Ξερεις πόσοι μικρονοϊκοί βλακες σαν εσενα ελεγαν τις ιδιες μαλακιες, και οταν μπηκαν στο νοσοκομειο κλαψουριζαν "γιατρε σωσε με και θα κανω δέκα εμβολια"?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Νουμερα δωσε να σε παραδεχτω . 50- 50 , 20- 80 ?
Πες μην φοβασαι να κανεις υπολογισμους . Σε πολυεθνικη ήσουν
ποιους υπολογισμους τυπε? που θες να καταληξεις?

να το παρουμε αλλιως? βλεπω μια ΜΟΝΙΜΗ ΠΤΩΣΗ στο ποσοστο των ανεμβολιαστων στις ΜΕΘ!
αρα παμε καλα!

σαρεσε τωρα?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
Εκανε και δηλωση ο πρωην βουλευτης, πατερας της αδικοχαμενης εγκυου.
Οτι ολοι πρεπει να εμβολιασθουμε.
Πού ησουν ρε αρχικαραγκιοζη, οταν ο συζυγος της κορης σου την επηρεαζε να μεινει ανεμβολιαστη? Πού ησουνα να χτυπησεις το χερι στο τραπεζι και να χαλασεις τον κοσμο? Αφηνει το παιδι σου ανεμβολιαστο ενας γελοιος ψεκασμενος συζυγος και δεν εχεις μπουκαρει σαν πατερας στο σπιτι να τον πεταξεις εξω με τις κλωτσιες? Τι ειναι αυτα ρε. Τωρα γιατι κλαις?
δεν πειραζει τυπε..τουλαχιστον αδειασε κρεβατι στην μεθ...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
ποιους υπολογισμους τυπε? που θες να καταληξεις?

να το παρουμε αλλιως? βλεπω μια ΜΟΝΙΜΗ ΠΤΩΣΗ στο ποσοστο των ανεμβολιαστων στις ΜΕΘ!
αρα παμε καλα!

σαρεσε τωρα?
μαντεψε τυπε : οταν εμβολιαστει το 100% του πληθυσμου, δεν θα υπαρχει ουτε ενας ανεμβολιαστος στις μεθ....
θα δικαιωθεις τυπε!!!!!
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
ποιους υπολογισμους τυπε? που θες να καταληξεις?

να το παρουμε αλλιως? βλεπω μια ΜΟΝΙΜΗ ΠΤΩΣΗ στο ποσοστο των ανεμβολιαστων στις ΜΕΘ!
αρα παμε καλα!

σαρεσε τωρα?
Αγωνιζεσαι φιλοτιμα να αποδειξεις οτι εισαι πιο μπούφος και απο τον αρχιμπούφο τον Ζαν-Κλωντ, καλα το πας
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Ξερεις πόσοι μικρονοϊκοί βλακες σαν εσενα ελεγαν τις ιδιες μαλακιες, και οταν μπηκαν στο νοσοκομειο κλαψουριζαν "γιατρε σωσε με και θα κανω δέκα εμβολια"?
εγω δεν ειμαι γιαλαντζι τυπε! οταν εκανα καραντινα σε νοσοκομειο στην ελλαδα, δεν υπηρχαν αντιεμβολιαστες στον πλανητη! απο τοτε ομως καταλαβα οτι και οι ειδικοι δε ξερουν που παν τα τεσσερα, ειδικα οταν κατι ειναι εκτος υλης!!!

και ο κορωνα για αυτους ειναι προχειρο διαγωνισμα σε λευκη κολλα εκτος υλης...
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
1
Like
1.270
Πόντοι
216
ποιους υπολογισμους τυπε? που θες να καταληξεις?

να το παρουμε αλλιως? βλεπω μια ΜΟΝΙΜΗ ΠΤΩΣΗ στο ποσοστο των ανεμβολιαστων στις ΜΕΘ!
αρα παμε καλα!

σαρεσε τωρα?
Ακουσε να σου πω λοιπον
Με τα σημερινα δεδομενα που υπαρχει ενα 30% ανεμβολιαστοι και ενα 70% εμβολιασμενοι για να πει καποιος οτι εχουν αποτυχει τα εμβόλια τα νουμερα πρεπει να ειναι στην ΜΕΘ
Ανεμβολιαστοι < 29%
Εμβολιασμενοι > 71%

Αυτο δεν θα συμβει συντομα παντως
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
Στεναχωριεσαι για το ψεκι-συγενη σου που χαροππαλευει Ραο;
οταν κολλησε στην αρχη και ηταν με ενα συναχι, το επαιζε αρχοντας...την 6η μερα ηταν ασπρος σαν το πανι...
μαλλον θα τον παρει ο θεουλης κοντα του...θα γινει αγγελακι...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
εγω δεν ειμαι γιαλαντζι τυπε! οταν εκανα καραντινα σε νοσοκομειο στην ελλαδα, δεν υπηρχαν αντιεμβολιαστες στον πλανητη! απο τοτε ομως καταλαβα οτι και οι ειδικοι δε ξερουν που παν τα τεσσερα, ειδικα οταν κατι ειναι εκτος υλης!!!

και ο κορωνα για αυτους ειναι προχειρο διαγωνισμα σε λευκη κολλα εκτος υλης...
:jerking:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
μαντεψε τυπε : οταν εμβολιαστει το 100% του πληθυσμου, δεν θα υπαρχει ουτε ενας ανεμβολιαστος στις μεθ....
θα δικαιωθεις τυπε!!!!!
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
1638469409452.png

μαγκας!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.802
Πόντοι
21.896
Να μεινει αγαμητη,μονη,ερημη και να λιθοβοληθει αγαπητε μου...μην κανεις τιποτα με ψεκι-αρνητρια
Οκ θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου :confused:
Εξάλλου είναι ανεμβολιαστο κ δεν αξίζει κ πολυ

Α να αυτή ειναι
117340272_3197278510388879_9187612767720484014_n.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
οταν κολλησε στην αρχη και ηταν με ενα συναχι, το επαιζε αρχοντας...την 6η μερα ηταν ασπρος σαν το πανι...
μαλλον θα τον παρει ο θεουλης κοντα του...θα γινει αγγελακι...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Τύπε εγω λεω να πας στη ΜΕΘ απο πανω του και να του κάνεις κωλοδάχτυλα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
Τύπε εγω λεω να πας στη ΜΕΘ απο πανω του και να του κάνεις κωλοδάχτυλα
δεν ξερω τι ειναι καλυτερο τυπε : να τον παρει κοντα του ο καλος θεουλης ή να βγει σκελετος μετα απο κανα μην απο την μεθ ? :think: :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
δεν ξερω τι ειναι καλυτερο τυπε : να τον παρει κοντα του ο καλος θεουλης ή να βγει σκελετος μετα απο κανα μην απο την μεθ ? :think: :confused:
Τύπε διαβαζα οτι ο Λεβεντης εχει δη χασει 30 κιλα στη ΜΕΘ, και δεν θυμαμαι να ηταν και κανενας ευτραφής

Αναρωτιεμαι τι θα αντικρυσουμε οταν με το καλο βγει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom