Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Κανεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος που του απαντας. Παιζει το κλασικο αριστερο παιχνιδι, ειμαι εδω, ειμαι ο σωστος, απολογησου. Κι αυτο το κανει ο πεμπτοφαλαγγιτης που ποσταρε ολημερης οτι προπαγανδα εβγαζε ο Ενρτογαν.

Η σωστη συμπεριφορα απεναντι του ειναι σ'εχω γραμενο στ'αρχιδια μου.
Τρελός είσαι τύπε μου; Γιατί να βρωμίσεις τ'αρχίδια σου;
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
364
Like
897
Πόντοι
81
Άσχετη ερώτηση που κάνεις δεν διευκρινησε...μενω εγώ στη Δραπετσώνα ας πούμε και θέλω να πάω σούπερ μάρκετ στο Μαρούσι... Εννοείτε με τη σχετική φόρμα τύπου Β όπως είπανε...θα μ το απαγορέψει κανείς??
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Καλησπερα σας !
Δεν χρειάζεται να διαβάζουμε και να χανόμαστε μέσα σε ενημερώσεις και σε ειδήσεις !
Μια εικόνα ισούται με 1000 λεξεις !,


προπαγάνδα της χούντας Κούλη.

προφανώς και αστειεύομαι.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.136
Πόντοι
506
Ναι η κοιτίδα της εγγενούς προσωπικότητας και του διεθνούς ρατσισμού.
Νομίζω άλλοι έχουν τα σκήπτρα...

sklaverei.jpg


%252347+Scarred+back+of+Gordon.jpg
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.936
Κριτικές
16
Like
14.872
Πόντοι
6.515
Οι υποστηρικτες Νδ μου θυμιζουν τις τελευταιες μερες συριζα. Τοτε οι υποστηρικτες τσιπρα ειχαν μεινει 1-2 και δεν προλαβαιναν  :S
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Σταμάτα να μυξοκλαίς γίνεσαι υποκριτής. Δεν μίλησα ούτε για εργολαβίες ούτε για αμοιβές (σταματήστε πια να μπερδεύετε την αμοιβή με το αμείβω).

Μίλησα για απολαβές που δεν περιορίζονται αποκλειστικά στις υλικές και χρηματικές.

Αν και καμία δουλειά δεν είναι ντροπή, και δεν εννοώ απαραιτήτως εσένα.

την είπες την μαλακία σου και τώρα προσπαθείς να το μπαλώσεις.... εεεε δεν εννοούσα απαραιτήτως υλικές ή χρηματικές απολαβές... εεε μπορεί να ανταμείβεσαι με κουπόνια ή με αγάπη και συναδελφικότητα...

εκτός από ομοφοβικός είσαι και υποκριτής.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Άσχετη ερώτηση που κάνεις δεν διευκρινησε...μενω εγώ στη Δραπετσώνα ας πούμε και θέλω να πάω σούπερ μάρκετ στο Μαρούσι... Εννοείτε με τη σχετική φόρμα τύπου Β όπως είπανε...θα μ το απαγορέψει κανείς??

δεν έχετε σουπερ μάρκετ στην δραπετσώνα;


υποθέτω θα θεωρηθεί άσκοπη μετακίνηση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Σταμάτα να μυξοκλαίς γίνεσαι υποκριτής. Δεν μίλησα ούτε για εργολαβίες ούτε για αμοιβές (σταματήστε πια να μπερδεύετε την αμοιβή με το αμείβω).

Μίλησα για απολαβές που δεν περιορίζονται αποκλειστικά στις υλικές και χρηματικές.

Αν και καμία δουλειά δεν είναι ντροπή, και δεν εννοώ απαραιτήτως εσένα.
Η υπερασπιση των λεγομενων μου ειναι "μυξοκλαμα"?
Αρα μου στερεις ΚΑΙ το δικαιωμα να υπερασπιστω τον εαυτο μου, υποβαθμιζοντας το σε "κλαμα".
Καπου να σταματησεις τον κατηφορο.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
μην απασχολείσαι με τέτοια εσύ. έχεις σοβαρή συζήτηση με centrino για ευθανασίες...   :2funny: :2funny:

Οι τερμα νεοφιλελεδες αναρχοκαπιταλιστες, ειναι ακομη περισοτερο αυτιστικοι και κοινωνιοπαθεις απο τους αριστεριστες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Οι υποστηρικτες Νδ μου θυμιζουν τις τελευταιες μερες συριζα. Τοτε οι υποστηρικτες τσιπρα ειχαν μεινει 1-2 και δεν προλαβαιναν  :S
Ποσο ανηλικοι συναισθηματικα παιζει να ειστε, που ασχολειστε με κομματα αυτη τη στιγμη?
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Η υπερασπιση των λεγομενων μου ειναι "μυξοκλαμα"?
Αρα μου στερεις ΚΑΙ το δικαιωμα να υπερασπιστω τον εαυτο μου, υποβαθμιζοντας το σε "κλαμα".
Καπου να σταματησεις τον κατηφορο.

Διαστρεβλώνεις συστηματικά όσα λέω και γίνεσαι συν τοις άλλοις και στρεψοδίκης. Γεγονός που θα έδειχνε μια άλφα πνευματική ευστροφία, αν δεν γινότανε με τόσο άνισο τρόπο...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Προχτες ειχα παει παει να παρω τις συνταγες για τα φαρμακα της μητερας μου και ειχαν ερθει και δυο γιαγιαδες και αυτες για τον ιδιο λογο.....και απο την γραμματεια τις ειπανε γιατι δεν πηραν τηλεφωνο και με το αμκα να τους τα συνταγογραφουσανε.......το γελιο ειναι οτι οταν ειναι να κλεισεις ραντεβου δεν σηκωνουνε το τηλεφωνο.......ας διορθωσουνε πρωτα αυτα και μετα βλεπουμε και για τα αλλα.....
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Οι υποστηρικτες Νδ μου θυμιζουν τις τελευταιες μερες συριζα. Τοτε οι υποστηρικτες τσιπρα ειχαν μεινει 1-2 και δεν προλαβαιναν  :S

οι υπερασπιστές της χρυσής αυγής που σκόρπισαν μετά τον πούλο των εκλογών; μόνος με λίγους ακόμα γραφικούς έχεις μείνει.

είναι αστείο (και προφανώς αποδεικνύει σύγχυση και σύγκρουση με την πραγματικότητα)  να χαρακτηρίζεται υποστηρικτής της ΝΔ όποιος συμφωνεί με τα μέτρα που έχουν παρθεί όταν και ΠΑΣΟΚ και ΣΥΡΙΖΑ δεν έχουν κάποιον σοβαρό αντίλογο στον τρόπο που αντιμετωπίζεται η πανδημία και γενικά η συντριπτική πλειοψηφία του κόσμου έχει δεχθεί με κατανόηση και σεβασμό ό,τι έχει ανακοινωθεί ειδικά μετά τις τελευταίες εξελίξεις σε ιταλία, ισπανία και πάει λέγοντας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Διαστρεβλώνεις συστηματικά όσα λέω και γίνεσαι συν τοις άλλοις και στρεψοδίκης. Γεγονός που θα έδειχνε μια άλφα πνευματική ευστροφία, αν δεν γινότανε με τόσο άνισο τρόπο...
Ελα, πες την αληθεια, τα εχεις βρει σκούρα μαζι μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom