Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.936
Κριτικές
16
Like
14.872
Πόντοι
6.515
Ξεροχυνει ο αποτυχημενος δημαρχος  :uglystupid:
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Για να εχουν μελλον τα παιδια, πρεπει πρωτα να υπαρχουν παιδια

Εν ολίγοις :

Το ζήτημα είναι να αποσυμφορήσεις το ΕΣΥ.

Έχεις δυο επιλογές:

1. παση  θυσία προστασία των αδύναμων και γέρων με αβέβαια αποτελέσματα αλλα βέβαιη οικονομική καταστροφή που θα υπονομευσει το μέλλον της χώρας.

2. Με σαφεις όρους ενθεσμη Ευθανασία και υποβοηθούμενη αυτοκτονία των αδύναμων και γέρων όταν αυτή νοσήσουν ώστε να μεγιστοποιηθούν οι πιθανότητες σωτηρίας των νεότερων και υγιέστερων και ελαχιστοποιηση των δυσμενών οικονομικών επιπτώσεων.

Τι δεν καταλαβαίνεις?

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Δεν έκανα λόγο για εκδούλευση. Κι ο Τσιόδρας που έψαλε σήμερα, έκανε με τον τρόπο του ένα είδος κατήχησης. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν το ασπαζόταν και δεν το ζούσε.

Έχεις αναλάβει την υπεράσπιση του κυβερνητικού έργου ρε Άλεξ με εξόφθαλμο τρόπο, αυτό λέω.

Κι αν τυχαίνει να έχεις απολαβές απο3 τούτη την υποστήριξη, δεν είναι επιλήψιμο, ίσα ίσα που αν το δηλώσεις θα κερδίσεις και μια γενική ευυποληψία εδώ μέσα.

Δεν είναι όλες οι απολαβές κατακριτέες και του πεταματού. Και το εννοώ.
Προσπαθεις να υποβαθμισεις ακομη περισσοτερο την αποψη μου, προχωρωντας ενα βημα παραπανω.
Χαρακτηριζοντας την ως μεσο προσπορισμού εισοδήματος.
Αυτο ειναι ακρως προσβλητικο.
Ξεκινησες λεγοντας την αποψη μου "κατηχηση", μετα "εργολαβια" και τωρα "αμειβομενη".
Χωρις κανενα στοιχειο βεβαια.
Εκτός αν θεωρεις οτι το να εχει καποιος αποψεις σαν τις δικες μου ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ και επειδη ετσι ΠΙΣΤΕΥΕΙ, ειναι αδιανοητο.
Ξανα κριμα.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
260 μελη - επισκεπτες

Η αντισταση των ελληνων, το νεο πολυτεχνειο  :headbaning1:
το ειχα πει πριν

καποιοι βουλευτες και κομματοσκυλα της νδ μετα "τον εγκλεισμο μας" μην τολμησουν να εμφανιστουν για φιεστες σε δημους  για μελλοντικα ψηφαλακια

και ιδιαιτερα μετα τα αυριανα ποιστοποιητικα κοινωνικων φρονιματων

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Εν ολίγοις :

Το ζήτημα είναι να αποσυμφορήσεις το ΕΣΥ.

Έχεις δυο επιλογές:

1. παση  θυσία προστασία των αδύναμων και γέρων με αβέβαια αποτελέσματα αλλα βέβαιη οικονομική καταστροφή που θα υπονομευσει το μέλλον της χώρας.

2. Με σαφεις όρους ενθεσμη Ευθανασία και υποβοηθούμενη αυτοκτονία των αδύναμων και γέρων όταν αυτή νοσήσουν ώστε να μεγιστοποιηθούν οι πιθανότητες σωτηρίας των νεότερων και υγιέστερων και ελαχιστοποιηση των δυσμενών οικονομικών επιπτώσεων.

Τι δεν καταλαβαίνεις?
Αυτα τα διλημματα ποιος τα θετει? Εσυ? Ντροπη. Οχι, κανεναν δεν "επιλεγουμε" να χασουμε. Ολοι μαζι θα ζησουμε ή ολοι μαζι θα πεθανουμε.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Οχι τύπε, υποκυπτεις στην Χουντα και πρεπει να δειξεις πολιτικη ανυπακοη, εξαλλου ετσι καταστρεφεται το ΑΕΠ της χωρας και το μελλον μας
Καλά με ανοησίες δεν ασχολούμαι καν.... Χαρά στο κουράγιο σου που απαντάς σε αυτές....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
τζονυ

επισημως απο αυριο το πρωι στις 6

ελλας ελληνων χριστιανων

πιστοποιητικα κοινωνικων φρονηματων  :S :S :S :S

ξαναγυρισαμε στο 1967  :S :S :S
Πού καταντησες
Να απευθυνεσαι στον Τζωνη για να σε υποστηριξει σε μια ανοησια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Καλά με ανοησίες δεν ασχολούμαι καν.... Χαρά στο κουράγιο σου που απαντάς σε αυτές....
Δεν θα απαντω για πολυ ακομη, απλως ειχα πολυ ελευθερο χρονο τωρα

Θα παω να μιλησω στην καλη μου σε λιγο
 

Antebellum

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.089
Like
489
Πόντοι
36
Προσπαθεις να υποβαθμισεις ακομη περισσοτερο την αποψη μου, προχωρωντας ενα βημα παραπανω.
Χαρακτηριζοντας την ως μεσο προσπορισμού εισοδήματος.
Αυτο ειναι ακρως προσβλητικο.
Ξεκινησες λεγοντας την αποψη μου "κατηχηση", μετα "εργολαβια" και τωρα "αμειβομενη".
Χωρις κανενα στοιχειο βεβαια.
Εκτός αν θεωρεις οτι το να εχει καποιος αποψεις σαν τις δικες μου ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ και επειδη ετσι ΠΙΣΤΕΥΕΙ, ειναι αδιανοητο.
Ξανα κριμα.

Κανεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος που του απαντας. Παιζει το κλασικο αριστερο παιχνιδι, ειμαι εδω, ειμαι ο σωστος, απολογησου. Κι αυτο το κανει ο πεμπτοφαλαγγιτης που ποσταρε ολημερης οτι προπαγανδα εβγαζε ο Ενρτογαν.

Η σωστη συμπεριφορα απεναντι του ειναι σ'εχω γραμενο στ'αρχιδια μου.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
Πού καταντησες
Να απευθυνεσαι στον Τζωνη για να σε υποστηριξει σε μια ανοησια
αλεξ δεν εχεις αντιληφθει τι προκειται να γινει στο κομμα την επομενη μετα την απελευθερωση των κατοικων απο τον κορονοιο

ερχεται καταιγιδα  στην νδ με απροβλεπτες συνεπειες
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.749
Like
1.426
Πόντοι
366
Θελατε βολτούλες...Σπίτι τωρα...
δεν καταλαβες, τιποτα δεν αλλαζει, απλα ο,τι κανεις θα πρεπει να το αναφερεις εγγραφως... για παραδειγμα επιτρεπονται οι αθλητικες δραστηριοτητες μεχρι δυο ατομα τηρωντας τις αποστασεις... το ιδιο με  χεσιμο του σκυλου...
Γιαλαντζι χουντα, ασκοπη γραφειοκρατια


 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Αυτα τα διλημματα ποιος τα θετει? Εσυ? Ντροπη. Οχι, κανεναν δεν "επιλεγουμε" να χασουμε. Ολοι μαζι θα ζησουμε ή ολοι μαζι θα πεθανουμε.

Γι αυτό ο Τσιόδρας πρέπει να αποσυρθεί . Συμπαθέστατος ικανότατος αλλά ανεπαρκης, όπως αποδείχθηκε από την χθεσινή συγκίνηση του, για τις σκληρές επιλογές που αναπόφευκτα έρχονται ...

Η χώρα πρέπει να διαλέξει ... ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗ ΒΑΡΚΑ ... δυστυχώς ...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.936
Κριτικές
16
Like
14.872
Πόντοι
6.515
Εν ολίγοις :

Το ζήτημα είναι να αποσυμφορήσεις το ΕΣΥ.

Έχεις δυο επιλογές:

1. παση  θυσία προστασία των αδύναμων και γέρων με αβέβαια αποτελέσματα αλλα βέβαιη οικονομική καταστροφή που θα υπονομευσει το μέλλον της χώρας.

2. Με σαφεις όρους ενθεσμη Ευθανασία και υποβοηθούμενη αυτοκτονία των αδύναμων και γέρων όταν αυτή νοσήσουν ώστε να μεγιστοποιηθούν οι πιθανότητες σωτηρίας των νεότερων και υγιέστερων και ελαχιστοποιηση των δυσμενών οικονομικών επιπτώσεων.

Τι δεν καταλαβαίνεις?

Ψυχρη λογικη. Ετσι ειναι
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.523
Κριτικές
8
Like
3.314
Πόντοι
786
Κανεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος που του απαντας. Παιζει το κλασικο αριστερο παιχνιδι, ειμαι εδω, ειμαι ο σωστος, απολογησου. Κι αυτο το κανει ο πεμπτοφαλαγγιτης που ποσταρε ολημερης οτι προπαγανδα εβγαζε ο Ενρτογαν.

Η σωστη συμπεριφορα απεναντι του ειναι σ'εχω γραμενο στ'αρχιδια μου.

καλά μιλάς, γενικώς,
αλλά βγάλε, αν θες, αυτή τη φάτσα του υστερικού καθολικού
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.749
Like
1.426
Πόντοι
366
Στελνω εσμς για γανησι με το γκομενακι
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.082
Like
28.598
Πόντοι
5.506
συνεχης η μαλακια εδω μεσα......
αντι να μας νοιαζει τι θα κανει καθε κομμα μετα την ιστορια αυτη ας περιμενουμε να δουμε ποσα φερετρα θα χρειαστουμε πρωτα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
:grin:

 

Συνημμένα

  • 90639759_1450509118489601_5787491095902420992_n.jpg
    90639759_1450509118489601_5787491095902420992_n.jpg
    28,5 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom