Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τι να πω οταν διαβασα ρωτα να μαθεις ποιος ειναι περιμενα να ακουσω για τον Ελληνα Γιακουμπ....
Μη γίνεσαι άδικος. Το να τελειώσεις Ιατρικό Τμήμα(δις) και School of Medicine στο ίδιο Πανεπιστήμιο δεν είναι εύκολο.
ΚΑΙ Επιμελητής, πριν παραιτηθεί βέβαια. Που το βάζεις αυτό;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.977
Like
29.044
Πόντοι
5.006
Α σορυ απο συνηθεια νομιζα οτι ρωταγες για μασαμπουκες παλι....

Σημερα ειδαμε 4 αυστραλοπιθηκους και εναν κουασιμοδο.... :confused: :confused: :confused:
Ετσι μάν αυτό ήθελα να ακούσω.για τι μάσες ξέρω είσαι καλοφαγάς.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.977
Like
29.044
Πόντοι
5.006
Αύριο μάν με την επέτειο θα σου έρθει πολύ πράμα :confused: :tooth:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.225
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.977
Like
29.044
Πόντοι
5.006

Σοκ ξανά με τα κρούσματα σήμερα, πάνω από 8.000, 80 οι νεκροί - Η ανακοίνωση του ΕΟΔΥ​

Σοκ προκαλεί για ακόμη μια ημέρα η είδηση της ανακοίνωσης του ΕΟΔΥ με τα κρούσματα σήμερα. Συγκεκριμένα ο ΕΟΔΥ ανακοίνωσε 8.129 νέα κρούσματα, 547 διασωληνωμένους και 80 νεκρούς. :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256

Σοκ ξανά με τα κρούσματα σήμερα, πάνω από 8.000, 80 οι νεκροί - Η ανακοίνωση του ΕΟΔΥ​

Σοκ προκαλεί για ακόμη μια ημέρα η είδηση της ανακοίνωσης του ΕΟΔΥ με τα κρούσματα σήμερα. Συγκεκριμένα ο ΕΟΔΥ ανακοίνωσε 8.129 νέα κρούσματα, 547 διασωληνωμένους και 80 νεκρούς. :confused:
Σιγα το σοκ...σε 2 εβδομαδες που θα εχουμε πενταψηφιο αριθμο κρουσματων και τριψηφιο νεκρων τι θα λενε; :confused: :confused: :confused:
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.023
Like
11.249
Πόντοι
2.606
οσοι γαμημενοι σημερα ανοιξατε ,ευχομαι λιγουρια γαμημενα να βρειτε τις παντοφλες σας ζεστες μολις γυρισετε σπιτι....γαμημενοι!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.752
Κριτικές
1
Like
5.730
Πόντοι
2.356
οσοι γαμημενοι σημερα ανοιξατε ,ευχομαι λιγουρια γαμημενα να βρειτε τις παντοφλες σας ζεστες μολις γυρισετε σπιτι....γαμημενοι!
πανε πετα τους κανενα πιτογυρο στο μαγαζι τους πεινασμενους...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σιγα το σοκ...σε 2 εβδομαδες που θα εχουμε πενταψηφιο αριθμο κρουσματων και τριψηφιο νεκρων τι θα λενε; :confused: :confused: :confused:
οτι παμε για λοκνταουν "ανεμβολιαστων" χαχαχαχα
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Τύπε μου έψαξα λίγο αυτόν τον "πασίγνωστο" Καρυστινό. Πολλά πάρε δώσε με Βελόπουλο είδα και κατάλαβα. Πολιτική καριέρα, με τους ψέκες πρόθυμους να ρίχνουν σταυρό δαγκωτό, προβλέπω να κάνει.
Αν αρρωστήσω θα πάω στον παθολόγο μου. Σοβαρός άνθρωπος, τον ξέρω χρόνια. Αν μου μιλήσει για κορονομπίζνες και απάτες και μου πει τις χαζομάρες για μικρόβια και ιούς, θα του ρίξω ένα σιχτίρισμα και θα ψάξω να βρω έναν σοβαρό γιατρό.
Και όλα καλά όταν κολλήσω.
Ενώ ο Βασιλακοπουλος, Τσιοδρας, Παγωνη και λοιποί Ιατροί δεν θα κάνουν πολιτική καριέρα χαχαχα
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.752
Κριτικές
1
Like
5.730
Πόντοι
2.356
Τυπε καημό το έχω να γράψεις ενα σοβαρό ποστ. Το ponstan είναι μεφαιναμικό οξύ και ανήκει στα ΜΣΑΦ. Αναλγητικό και αντιπυρετικό. Μη συνταγογραφούμενο.
Οπότε, σύμφωνα με όσα μας παραθέτεις, αφού οι Έλληνες παίρνουν αβερτα φάρμακα, ο κάθε αλμπανης που το παίζει γιατρός, να δίνει οτι φάρμακο του καπνίσει στους ασθενείς. Μήπως αυτός θα τα τινάξει;
μα αυτο δε λεμε? θα εφαρμοσει 2495 γιατροσοφια θα παρει και 53 βιταμινες θα κοπανησει και συμπληρωματα αντιβιωσεις και δε ξερω εγω τι και σιγουρα καποιο απο αυτα θα σκοτωσει τον κορωνα (σαμπως θα ξερεις αν οντως επιασε κατι απο αυτα η αν τελικα καθαρισε τη μπουγαδα το ανοσοποιητικο σου?)
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Nα ρωτήσω να μάθω; Ποιούς; Αυτούς που πιστεύουν αυτά;

«Υπάρχει σκοπούμενος δόλος και απάτη πίσω από το covidbusiness».
«Η κομπίνα που έχει στηθεί είναι ότι τα χαρακτηριστικά της επιλοίμωξης με μικρόβια και ειδικά από μυκόπλασμα τα πλασσάρουν ότι δήθεν είναι του ιού ενώ ΔΕΝ είναι του ιού, αλλά των μικροβιακών επιλοιμώξεων (με πιο χαρακτηριστικές αυτές από μυκοπλάσμα)!»
«
Γι'αυτό από 1/9/20 αυστηροποίησαν τη συνταγογράφησή τους με κριτήρια (ακτινογραφία θώρακος+ εξετάσεις, αίματος+καλλιέργειες αίματος), που για να πληρούνται, ο ασθενής πρέπει να πάει νοσοκομείο να τα κάνει ή σε μεγάλο διαγνωστικό κέντρο, όπου όμως λόγω συμπτωμάτων ΔΕΝ θα του τα κάνουν, γιατί θα του πουν να πάει σπίτι του και να μείνει εκεί βάσει (αθλίων) οδηγιών του ΕΟΔΥ και να έρθει μόνο όταν εμφανίσει δύσπνοια (δηλαδή όταν πλέον θα έχει καταρρεύσει το αναπνευστικό από μικροβιακή επιλοίμωξη!).
Κάπως έτσι "πέτυχαν" την αύξηση των σοβαρώς επιδεινούμενων ασθενών αυτό το Φθινόπωρο-Χειμώνα. Κατά τη γνώμη μου πρόκειται για ένα ακόμα έγκλημά τους (στα τόσα που έχουν διαπράξει ήδη).»


Και ποιός είναι ο Καρυστινός; Επιμελητής στρατιωτικός καρδιολόγος δεν είναι;
Και μου γράφει το παρακάτω.
«Τα μικρόβια μπορούν να προσβάλλουν πολλά όργανα, όχι οι ιοί! »
Μια μαλακία και μισή. Γιατί οι ιοί είναι ένα από τα 5 είδη μικροβίων και όχι κάτι ξεχωριστό. Προφανώς σαν φοιτητή του ξέφυγε η παράδοση αυτή. Αλλά γιατί όχι; Αφού θα βρεθούν κάποιοι να τον πάρουν στα σοβαρά και να τον θεοποιήσουν.
Όπως στρατιωτικός καρδιολόγος ήταν κι αυτός που πέθανε πρόσφατα στον Παλαμά, αρνητής που παρέσυρε στο θάνατο τη μάνα του και τον αδερφό του, όλοι ανεμβολίαστοι.
Όσο για τον καρκίνο και την ίωση το πρόβλημά μας είναι η ευπιστία των ανθρώπων και η διάθεσή τους να ρισκάρουν τις ζωές τους, όχι οι ασθένειες καθεαυτές.
Έχεις δίκιο γιατρέ μου, κρίνεις ένα γιατρό από τις πολιτικές πεποιθήσεις του.... Εντάξει πάμε παρακάτω, τουλάχιστον η αντιβίωση δεν είναι υποχρεωτική!!! Θα επανέλθω τα Χριστούγεννα να κάνουμε ένα review της ελευθερίας που κερδίσαμε με τα εμβολια χαχαχα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.740
Κριτικές
6
Like
11.195
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    95,4 KB · Εμφανίσεις: 26

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom