Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Με κάποια ναι, με κάποια όχι. Να κανω σύνδεση με Εβραίους και Χίτλερ;
Η θα συμφωνείς και δεν θα έχεις δικαίωμα να κατηγορείς τον χίτλερ, η θα διαφωνείς και τότε λέγε ότι θες. Να συμφωνείς και να κατηγορείς δεν γίνεται, η πουτσα στον κωλο και η ψυχή στον παράδεισο δεν γίνεται, θα πρέπει να αποφασισεται ένα από τα δυο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τους εμπόρους ναρκωτικών, τα Βαποράκια, τους Ρωμά, ποιος τους έχει αφήσει να αλωνίζουν; Ο χίτλερ;
Ειναι επιχειρημα αυτο? Σοβαρα?
Επειδη δηλαδη υπαρχει εγκληματικοτητα σε μια κοινωνια που δεν την κυβερναει ο Χιτλερ, αρα ο Χιτλερ δεν ευθυνεται για την εγκληματικοτητα. Τύπε τι λες?
Επισης δεν τους εχει αφησει και ο Σταλιν. Αθωος επομενως και ο Σταλιν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Η θα συμφωνείς και δεν θα έχεις δικαίωμα να κατηγορείς τον χίτλερ,
Αν συμφωνω με τα μετρα της κυβερνησης δεν εχω δικαιωμα να κατηγορω τον Χιτλερ?
Να σου πω, ακολουθεις καποια φαρμακευτική αγωγη ή σε εχουν παρατησει στην τυχη σου?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Αν συμφωνω με τα μετρα της κυβερνησης δεν εχω δικαιωμα να κατηγορω τον Χιτλερ?
Να σου πω, ακολουθεις καποια φαρμακευτική αγωγη ή σε εχουν παρατησει στην τυχη σου?
Πως μπορείς να χαρακτηρίσεις κάποιον που συμφωνεί με κάτι το οποίο αποδείχτηκε λάθος και από την άλλη να κρίνει τους άλλους; Χαρακτήρισε μόνος σου τον εαυτό σου, εγώ δεν βρίσκω λέξη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Πως μπορείς να χαρακτηρίσεις κάποιον που συμφωνεί με κάτι το οποίο αποδείχτηκε λάθος και από την άλλη να κρίνει τους άλλους; Χαρακτήρισε μόνος σου τον εαυτό σου, εγώ δεν βρίσκω λέξη.
Αν δεν εχεις την διανοητικη ικανοτητα να αντιληφθεις τα λογικα αλματα που κάνεις προκειμενου να εξυπηρετησεις ενα ανυπαρκτο επιχειρημα, δεν φταιω εγω. Ειλικρινα λυπαμαι
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Και εγώ με λυπάμαι, που συνυπάρχω με εσένα και με άλλους τόσους σαν εσένα και μέρα με την μέρα θα βλέπω την πατρίδα μου να χάνεται οριστικά και εσείς να χτυπάτε παλαμάκια σαν χάνοι.
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
αυτο να το δουν τα ψεκια που πιστευουν οτι νεοι και χωρις υποκειμενα νοσηματα δεν παθαινουν τιποτα
Και η θεία μου 78 ετών με υποκείμενα κόλλησε και πήρε αντιβίωση από την πρώτη μέρα και το πέρασε σπίτι ελαφριά, so what?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Και η θεία μου 78 ετών με υποκείμενα κόλλησε και πήρε αντιβίωση από την πρώτη μέρα και το πέρασε σπίτι ελαφριά, so what?
Και μενα μια θεια μου κολλησε και πεθανε. Πού μας οδηγει αυτη η συζητηση?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Η Κουλα έπρεπε να ειχε κάνει,ο, τι εκανε η Σιγκαπουρη!
Οποιος ειναι ανεμβολιαστος ψεκας,πληρωνει τη νοσηλεία απο την τσέπη του.
Εκει θα έβλεπες τι θα έκαναν ολοι οι ατρομητοι μπουχεσες αντιεμβολιαστες.
Θα έτρεχαν να μπολιαστουν!
Σιγα τα ωα,θα εκανα μια ιδιωτικη ασφαλεια υγείας και δεν θα πληρωνα τιποτα,συν οτι θα λεγα οτι δεν πληρώνω εισφορα δημοσιας υγειας μιας και δεν με καλυπτει.
Και πάλι μπολιο δεν θα έκανα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και μενα μια θεια μου κολλησε και πεθανε. Πού μας οδηγει αυτη η συζητηση?
Πηγε στο νοσοκομειο?
Νοσηλεύτηκε σε μεθ η απλη κλινη?
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Σιγα τα ωα,θα εκανα μια ιδιωτικη ασφαλεια υγείας και δεν θα πληρωνα τιποτα,συν οτι θα λεγα οτι δεν πληρώνω εισφορα δημοσιας υγειας μιας και δεν με καλυπτει.
Και πάλι μπολιο δεν θα έκανα.
Δηλαδή πιστεύεις ότι μια ιδιωτικη ασφαλιστικη,την οποία θα πληρωνες με τα αλβανικα λεκ που δεν έχεις?,θα σε καλυπτε για αυτο!
???
Τι καθυστερημένο!
Δεν ξέρεις οτι για να σε ασφαλίσουν πρέπει να κάνεις εξετάσεις για να μη σε πληρώνουν?
Π.χ αν εχεις ήδη καρκίνο ή οποιαδήποτε άλλη σοβαρη ασθένεια με δαπανηρή θεραπεία.
Πιστευεις στο αλβανικό σου μυαλό οτι δε θα σε ρωτουσαν αν εχεις κανει εμβόλιο?
:2funny: :jerking:
Επίσης το κράτος θα συμφωνουσε με την αυθαίρετη μαλακία σου οτι δεν πληρωνεις ασφαλιστικες εισφορές,επειδη είσαι ψεκας!
Θα γινόταν παγκόσμιο δεδικασμένο!
:2funny: :jerking:
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.232
Κριτικές
27
Like
4.039
Πόντοι
4.895
Και μενα μια θεια μου κολλησε και πεθανε. Πού μας οδηγει αυτη η συζητηση?
κρίμα για τη θεία σου αλλα τσάμπα πήγε. αν ήξερε τη θεία του γεοκορο θα της έλεγε τι αντιβίωση πήρε η ίδια και τώρα θα είχε σωθεί, απλά πράγματα, τα ξέρει και ο τελευταίος φαρμακοποιός της ανω-κάτω Ραχούλας.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.232
Κριτικές
27
Like
4.039
Πόντοι
4.895
βλέπω απόψε είχαμε άλλη μια βραδιά γνώσης στο μπου.

προτείνω προς τιμή του κολονοσκόπου να κανονίσουμε τα μέλη του μπου μια συγκεκριμένη ώρα να βγούμε όλοι στα μπαλκόνια να αναφωνίσουμε "Ζητώ η Νίκη"

να ακούσει τη βοή να νιώσει ρίγη αγαλλίασης και νοσταλγίας η ψυχούλα του :grin:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
8
Like
3.280
Πόντοι
786
Τυπε η νυχτα των Κρυστάλλων, που έγινε το Νοέμβριο του '38, ηταν πολεμική μάχη; Κοίτα να δεις τι μαθαίνει κανείς. Κι εγώ που νόμιζα ότι ηταν γιουρούσι ναζί παρακρατικών κατσαπλιαδων σε σπίτια και μαγαζιά άοπλων Εβραίων.
μόνοι τους μόνο στο γκέτο της βαρσοβίας ίσως,
αλλά μόνοι τους εντελώς.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Η θα συμφωνείς και δεν θα έχεις δικαίωμα να κατηγορείς τον χίτλερ, η θα διαφωνείς και τότε λέγε ότι θες. Να συμφωνείς και να κατηγορείς δεν γίνεται, η πουτσα στον κωλο και η ψυχή στον παράδεισο δεν γίνεται, θα πρέπει να αποφασισεται ένα από τα δυο.
Να συμφωνώ με ότι βρίσκω λειτουργικό μέτρο και να διαφωνώ με ότι δε βρισκω δεν επιτρέπεται; Τυπε το έχεις καψει τελείως.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
μόνοι τους μόνο στο γκέτο της βαρσοβίας ίσως,
αλλά μόνοι τους εντελώς.
Μόνον που αυτό έγινε εν καιρώ πολέμου. Η Βαρσοβία έμεινε στην ιστορία για τις χαμένες ατομικές μάχες της. Μία των Εβραίων, μία της αντίστασης.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Και η θεία μου 78 ετών με υποκείμενα κόλλησε και πήρε αντιβίωση από την πρώτη μέρα και το πέρασε σπίτι ελαφριά, so what?
Ο γιατρός της θείας σου πάει για Νόμπελ ιατρικής. Είναι ο πρώτος παγκοσμίως που αντιμετώπισε τον covid με αντιβίωση.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom