Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.186
Πόντοι
456
φιλε μου

εδω εχουν παραβιαστει οι ατομικες μας ελευθεριες σε καθημερινη βαση

εσυ λες οτι θα τα εκανε και ο συριζα

γνωμη σου σεβαστη

αλλα καποιος η καποιοι θα πρεπει να κυβερνησουν ΣΩΣΤΑ τον τοπο εδω διοτι η κατασταση εχει εκτροχιαστει σε πολλα πεδια

Δε το λεω εγω. Οι ιδιοι το λενε με τις παρελθοντικες πραξεις τους και τις σημερινες χαλαρες αντιπολιτευσεις τους.

Ζητησα πρωτογενεις πηγες/links που να υπονοουν εστω επιθυμια να εκαναν το αντιθετο και εσυ μου λες φαντασιωσεις, ευχολογια και "οποιοσδηποτε" θα ηταν καλυτερος, που το ακουω 30 χρονια.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.129
Like
7.968
Πόντοι
1.206
Δε το λεω εγω. Οι ιδιοι το λενε με τις παρελθοντικες πραξεις τους και τις σημερινες χαλαρες αντιπολιτευσεις τους.

Ζητησα πρωτογενεις πηγες/links που να υπονοουν εστω επιθυμια να εκαναν το αντιθετο και εσυ μου λες φαντασιωσεις, ευχολογια και "οποιοσδηποτε" θα ηταν καλυτερος, που το ακουω 30 χρονια.
καποιος πρεπει να βγει φιλε μου να βαλει το εθνος στην σωστη πορεια
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.186
Πόντοι
456
καποιος πρεπει να βγει φιλε μου να βαλει το εθνος στην σωστη πορεια

Ο συριζα δε μπορει να ειναι αυτος.
Οσο και να το τριγυρνας δε βγαινει απο πουθενα.

Δε μπορεις πλεον να μου πεις οτι δε τους εχουμε δει ας τους δοκιμασουμε, αλλιως θα το ακουγα και αυτο.

Εκτος εαν εισαι δημοσιος η εχεις καποιου ειδους ωφελεια. Εκει το καταλαβαινω και το δεχομαι να κανεις το κρεας ψαρι για να εκλογικευσεις τις αποφασεις σου.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
αυτά παθαίνουμε με το να μην έχουμε διαγωνισμό μίστερ μαλάκας
Η Ζανετ Κλωντια δεν είναι και τόσο μαλάκας.
Περισσότερο κλόουν θα το χαρακτήριζα.
Είναι κλασική περίπτωση βραδυνου που ασχολείται με θέματα,τα οποία δεν του επιτρέπει το χαμηλοτατο iq του να κατανοήσει.
Ευτυχώς δηλαδή για να γελαμε εμείς.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.471
Like
72.813
Πόντοι
12.756
Ο Αθηναίος το πρώτο εμβολιασμενο θύμα από την νόσο ...
Να γραφτεί στα πρακτικά .
Πάλεψε και να τους 19 του κοβιντ αλλά τον νίκησαν τα ψεκια
:priest:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
ezgif-1-2c7d282129bf.gif
Ειμαι προβατοοοοο και εκαν α το μπολι
Αυτή γιατί δεν είναι στο ΒΒ;:think:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.129
Like
7.968
Πόντοι
1.206
Ο συριζα δε μπορει να ειναι αυτος.
Οσο και να το τριγυρνας δε βγαινει απο πουθενα.

Δε μπορεις πλεον να μου πεις οτι δε τους εχουμε δει ας τους δοκιμασουμε, αλλιως θα το ακουγα και αυτο.

Εκτος εαν εισαι δημοσιος η εχεις καποιου ειδους ωφελεια. Εκει το καταλαβαινω και το δεχομαι να κανεις το κρεας ψαρι για να εκλογικευσεις τις αποφασεις σου.
καποιος φιλε μου να κουμανταρει το καραβι

οι τωρινοι δυστυχως ειναι ανικανοι να το κουμανταρουν

και αυτο το βλεπουμε ολοι μας
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.749
Like
14.166
Πόντοι
3.656
στον συριζα δεν υπαρχει συνοχη λογω της πολυφωνιας... βεβαια φταινε και τα μμε που θα προβαλουν ως αιρετικο τον καθε π.χ. πολακη (αληθεια τωρα τα καταπινουν τα χυσια για τα μονοκλωνικα κατι κοσιωνηδες και κατι πιεξ?)

στην νεα δημοκρατια οι γραμμες ειναι φανερες, καραμανλικες, σαμαρικες και ακροδεξιες... αλλα οταν απαιτηθει υπαρχει ομοφωνια και ομοβροντια.

οποτε η πολυφωνια εντος των συνιστωσων του αλεξη τον οδηγει πολλες φορες σε αυτογκολ.

το μακεδονικο ηταν μια βομβα που αφεθηκε να σκασει στα χερια του... τα καπιταλ κοντρολ ηταν η πολιτικη που θα θελε να επιβαλλει αλλα ειδε οτι δεν υπαρχει ελλας εκτος ευρω (αλλα δε μας λεγατε οι δεξιοι και τα μμε για το οχι?)

σας αφησε και 37 δις παρακαταθηκη τα οποια εξανεμισατε σε πετσες αντι για μεθ και ανεβασατε το βασικο 13 ευρω χαχαχαχα

τα καυσιμα εχουν γαμηθει η δεη εχει γαμηθει τα σουπερμαρκετ εχουν γαμηθει και ο μισθος δε φτανει οντως για 10 μερες...

αλλα ναι φταιει ο αλεξης!!!!
Τύπε για αρχή εγώ κατουράω τη νδ...οπότε το ''σας άφησε'' είναι άτοπο.

Δεύτερον..ποια πολυφωνία? η Κωνσταντοπούλου και ο Λαφαζάνης είχαν διαφορετική άποψη και τους έφαγε το μαύρο χώρα...όπως και ο Βαρουφάκης...τι εννοείς?

Τρίτον..ο Πολάκης μπορεί να είναι πολύ δυνατός επιστήμονας αλλά σαν πολιτικός δεν έκανε κατά τη γνώμη μου έργο. Άσε που η εικόνα να καπνίζει στο υπουργείο δείχνει το πόσο υποκουλτούρα τον διακατέχει.

Για το μακεδονικό δεν έχω άποψη...για τα capital controls όμως έχω αλλά δεν έχω όρεξη να μπω σε debate...το αποτέλεσμα είναι ότι πήγαμε 5 χρόνια πίσω...και ότι η οικονομία έφαγε ένα χτύπημα που έκανε 3 χρόνια να επανέλθει.

Τέλος...επί ΣΥΡΙΖΑ δεν είδα βασικό στα 750 όπως έταζαν...παρά μόνο ΓΑΜΗΣΕ στους φόρους την μεσαία τάξη (γιατί από τα πραγματικά μεγάλα πορτοφόλια ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ να τα ακουμπίσει)...και βέβαια όταν πηδάς στη φορολογία τον κόσμο και δεν κάνεις έργο θα μαζέψεις και χρήμα.

Ο Αλέξης ήταν αυτός που ήρθε με το βιογραφικό του και είπε ''Λαέ...να με προσλάβεις με 10.000Κ το μήνα συν σύνταξη συν πληρωμένα έξοδα συν ότι μου καυλώσει για να σε σώσω από την κρίση''.....αν δεν το έκανε ποιον θα κατηγωρίσουμε? Εν τέλη είσαι αντικειμενικός ή φίλος του συριζα?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το ποια ειναι η εκτιμηση της αριστερας προς τους πολιτες, φαινεται απο το οτι τους αποκαλεί "μαζα".

Τι εκανε με τη λιστα Λαγκαρντ? Στον υπνο σου?
Αυτο δεν το ειπε η αριστερα εγω το ειπα και πιαστηκες απο μια λεξη.

Με τη λιστα λαγκαρντ μαζεψε φορους απο το μαυρο χρημα της ελιτ που το ειχε περάσει σε ελβετικες τραπεζες.
Και αυτο εγινε πρωτη φορα στην ιστορια της χωρας.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
τι εννοείς είναι ενταξει το ΚΕΑ ; σου αρκει το 200αρι ; αμα έδιναν δηλαδή αυξηση εσύ θα επέστρεφες τη διαφορά ;
Οχι αλλα δεν εχω απαιτηση για παραπανω.
Ηθελα να μπουν και αλλα επιδοματα,οπως το μερισμα
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
ρε μαλακα

σημερα ο νταβας σας ο μαρινακης απαγορεψε το μακελειο επειδη στο περιοδικο του σαβατοκυριακου κατι ελεχθει για τον ιδιο

για ποια δημοκρατια μιλας? για την δημοκρατια των νταβατζηδων? πρωτα ειχαμε τον μπομπολα τωρα τον μαρινακη ?

και εχετε πεσει κατω στα τεσσερα και του φυλατε τα ποδια?

πες μου αλλη δυτικη χωρα που να συμβαινουν τετοια εκτροπα
Επειδή ο Μαρινάκης απαγόρευσε το Μακελειό ο Γλάσκος μπορεί να κάνει ανόητες προβλέψεις στο bou.
Και εμείς δεν δικαιούμαστε να του επισημαίνουμε οτι είναι ανόητες.
Ασε μας, ρε σαχλαμάρα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μέχρι να πιάσει πάτο.
Πάτο με καρφωμένο το στραπόν, στο Αγκύρας πληρωμένο με ΚΕΑ. :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα μ αρεσει ομως που σε κανω να πεφτεις απο μονος σου επίπεδο.
Σε κανω αντι να μιλησεις πολιτικα να μιλας συνεχεια για στραπον κεα και αγκυρας και γίνεσαι κλοουν.
Συνέχισε ετσι το παιχνιδι μου παιζεις
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Καλα μ αρεσει ομως που σε κανω να πεφτεις απο μονος σου επίπεδο.
Σε κανω αντι να μιλησεις πολιτικα να μιλας συνεχεια για στραπον κεα και αγκυρας και γίνεσαι κλοουν.
Συνέχισε ετσι το παιχνιδι μου παιζεις
Ζανούλη, με τις αέρινες κινήσεις λόγω κραβ μαγκά, την μακρόχρονη εκπαίδευση στο ΤΕΙ Μεσολογγίου, το κοφτερό μυαλό και το οξύ πολιτικό αισθητήριο, όλους μας παίζεις. ΟΛΟΥΣ!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
ρε μαλακα

σημερα ο νταβας σας ο μαρινακης απαγορεψε το μακελειο επειδη στο περιοδικο του σαβατοκυριακου κατι ελεχθει για τον ιδιο

για ποια δημοκρατια μιλας? για την δημοκρατια των νταβατζηδων? πρωτα ειχαμε τον μπομπολα τωρα τον μαρινακη ?

και εχετε πεσει κατω στα τεσσερα και του φυλατε τα ποδια?

πες μου αλλη δυτικη χωρα που να συμβαινουν τετοια εκτροπα
Κοιτα glasko το εχουμε καταλαβει οτι χανεις λαδια και οτι δεν εισαι για πολλα αλλα αμα εβγαζα εγω μια εφημεριδα και ελεγα ο glaskos ειναι παλιοπουστα και η γυναικα του πουτανα εσυ φανταζομαι θα με αφηνες να τη κυκλοφορησω κανονικα και δεν θα εκανες ασφαλιστικα μετρα....

Επισης θα ζορισω τωρα απιστευτα το περιορισμενων δυνατοτητων μυαλουδακι σου αλλα νταβας δεν ειναι αυτος που κινειται δικαστικα εναντιον ενος συκοφαντη....νταβας ειναι ο συκοφαντης που εχει φαει 1εκ μηνυσεις και αλλες τοσες καταδικες για συκοφαντιες και παρολαυτα σε αυτη τη γελοια χωρα συνεχιζει το εργο του ανενοχλητος να πλουτιζει απο κατι ψεκες σαν και σενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom