Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Άντε βρες καμιά τρύπα να κρυφτείς ρε όνειδος της Χειμάρρας γιατί απόψε θα φας πουτσοσκάμπιλο που θα ξεχάσεις ότι σε λένε Κασσιανή.
5 και ο μονος μου
Δεξια τσιρακια
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Φανταζομαι και οι διαρρηκτες οταν θα τους συλλαμβανουν, θα λενε οτι φταινε οι ιδιοκτητες των σπιτιων που δεν εβαλαν πιο γερη κλειδαρια.
Λες απιστευτες γελοιοτητες ωρες ωρες
Καλα μπερδευεσαι και πολυ.
Στην αμερικη χατζηαβατη ειναι δυσκολο καποιος να μπορεσει να κοροιδεψει το συστημα γιατι υπαρχει ελεγκτικος μηχανισμός και παντου διασταυρωσεις.
Λυστε το θεμα με τη χαρτουρα και τη γραφειοκρατια και μετα μιλαμε .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Καλα μπερδευεσαι και πολυ.
Στην αμερικη χατζηαβατη ειναι δυσκολο καποιος να μπορεσει να κοροιδεψει το συστημα γιατι υπαρχει ελεγκτικος μηχανισμός και παντου διασταυρωσεις.
Λυστε το θεμα με τη χαρτουρα και τη γραφειοκρατια και μετα μιλαμε .
Δεν μπερδευομαι καθολου. Ενας απατεωνας που ασκει κριτικη στο κρατος επειδη δεν τον εχει συλλαβει ακομη. Μιλαμε για μεγαλειο
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Καλα μπερδευεσαι και πολυ.
Στην αμερικη χατζηαβατη ειναι δυσκολο καποιος να μπορεσει να κοροιδεψει το συστημα γιατι υπαρχει ελεγκτικος μηχανισμός και παντου διασταυρωσεις.
Λυστε το θεμα με τη χαρτουρα και τη γραφειοκρατια και μετα μιλαμε .
Δεν έχει σχέση με τη γραφειοκρατία ρε Αλβανε υπηκοε.
Η αδηλωτη εργασία φταίει.
Στην Αμερικη ολοι οι Μεξικανοι που δουλεύουν μαυρα απο ποιον ελέγχονται βρε ζώο που δεν εχεις ιδέα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να σε ρωτησω ρε χλεχλε,εισαι κλωνος του θειτσου?.αν εχεις κοτσια πες την αλήθεια
Ειμαι 11 χρόνια μελος βρε βλήμα!
Ποιο θειτσο μου τσαμπουνας?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δεν μπερδευομαι καθολου. Ενας απατεωνας που ασκει κριτικη στο κρατος επειδη δεν τον εχει συλλαβει ακομη. Μιλαμε για μεγαλειο
Στην ελλαδα δεν γινονται διασταυρωσεις και επισης η ψηφιοποιηση εχει μεινει πολυ πισω.
Στην αμερικη δεν σου ζητανε δικαιολογητικά για να καταθεσεις,ολα αυτα βρισκονται ηλεκτρονικα και διασταυρωνονται.
Οποτε αντι να βριζεται τον καθενα βριστε την κουλοκυβερνηση που δεν εχει το μηχανισμο να ελεγχει καο να διασταύρωνει.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δεν έχει σχέση με τη γραφειοκρατία ρε Αλβανε υπηκοε.
Η αδηλωτη εργασία φταίει.
Στην Αμερικη ολοι οι Μεξικανοι που δουλεύουν μαυρα απο ποιον ελέγχονται βρε ζώο που δεν εχεις ιδέα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειμαι 11 χρόνια μελος βρε βλήμα!
Ποιο θειτσο μου τσαμπουνας?
Πολλοι μα παρα πολλοι λιγοι δουλεύουν μαυρα στην ηπα.

Τοτε να μην βαζεις τις αρλουμπες του θειου να μην σε μπερδεύουμε
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Πολλοι μα παρα πολλοι λιγοι δουλεύουν μαυρα στην ηπα.

Τοτε να μην βαζεις τις αρλουμπες του θειου να μην σε μπερδεύουμε
Τι άσχετος!
?????
Εντάξει όλοι οι μετανάστες απο την κεντρική και τη νότια Αμερικη δουλεύουν νομιμοτατα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Στην ελλαδα δεν γινονται διασταυρωσεις και επισης η ψηφιοποιηση εχει μεινει πολυ πισω.
Στην αμερικη δεν σου ζητανε δικαιολογητικά για να καταθεσεις,ολα αυτα βρισκονται ηλεκτρονικα και διασταυρωνονται.
Οποτε αντι να βριζεται τον καθενα βριστε την κουλοκυβερνηση που δεν εχει το μηχανισμο να ελεγχει καο να διασταύρωνει.
Απο τα λεγομενα σου υποθετω οτι μονο με την "κουλοκυβερνηση" δουλευεις μαυρα, ενω επι Συριζα ολα ηταν απολυτως νομιμα, εκει δεν σε επιανε κοψιμο να κανει ελεγχους το κρατος. Σταματα να γελοιοποιεισαι, ολα εχουν ενα οριο
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Στην ελλαδα δεν γινονται διασταυρωσεις και επισης η ψηφιοποιηση εχει μεινει πολυ πισω.
Στην αμερικη δεν σου ζητανε δικαιολογητικά για να καταθεσεις,ολα αυτα βρισκονται ηλεκτρονικα και διασταυρωνονται.
Οποτε αντι να βριζεται τον καθενα βριστε την κουλοκυβερνηση που δεν εχει το μηχανισμο να ελεγχει καο να διασταύρωνει.
Τα ειχε ψηφιοποίησει ολα ο Συριζα και ηρθε ο πουστης ο Πιερρακακης και μας πηγε στην εποχή των παγετώνων!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τα ειχε ψηφιοποίησει ολα ο Συριζα και ηρθε ο πουστης ο Πιερρακακης και μας πηγε στην εποχή των παγετώνων!
Ναι αλλά ο Συριζα ξεκινησε διαστημικο προγραμμα τύπε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.005
Πόντοι
1.706
Αν γινει γενικο λοκνταουν εστω και για δυο εβδομαδες, εγω αποσυρω την εμπιστοσυνη μου απο την κυβερνηση. Να ειμαστε ξηγημενοι.
Ολλανδία 72% εμβολιασμένοι. Μάντεψε.

avqmCEK.jpg



Σου βρήκα και τι θα πει στο διάγγελμα του κλεισίματος ο γουρλός Μωυσής, εξάλλου προχθές ήταν μαζί με τον Ρούτε.

W5oA3tI.jpg


Ας σου το κάνω και μια μετάφραση για να μην εκπλαγείς εκείνη τη μέρα.
"Συμπολίτες μου. Πρέπει να μειώσουμε τη διασπορά όσο το δυνατόν γρηγορότερα. Δυστυχώς, τα μέτρα είναι αναπόφευκτα. Το σύστημα υγείας δεχόταν ήδη μεγάλη πίεση. Σήμερα υιοθετούμε ένα μέτρο που ξέρουμε ότι είναι δυσάρεστο. Όμως, ο ιός είναι παντού και πρέπει να τον αναχαιτίσουμε. Ελπίζαμε ότι με τα εμβόλια δε θα αναγκαζόμασταν να το κάνουμε αυτό αλλά δυστυχώς επικρατεί η ίδια κατάσταση σε όλη την Ευρώπη."

Φυσικά εσύ ως γνήσιο καθαρόαιμο Μητσοκουλικό σκυλάκι θα βρεις πάλι κάτι να πεις και τότε αλλά δεν θα σε σώζει τίποτα. Τα γραπτά σου μένουν, όπως και τα δικά μου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Κατεφθασε και η αλλη μεγαλοφυια
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.232
Κριτικές
27
Like
4.039
Πόντοι
4.895

Οι μαλακές που έχεις γράφει εδώ, έχουν ήδη ξεπεράσει τα 10 Gb.
Ρε Ζανούλη στο έγραψα και στο άλλο νήμα.
Μην ασχολείσαι με πράγματα που σε ξεπερνούν.
Γράψε για τραβέλια στο Αγκύρας που το κατέχεις. :2funny::2funny:

ρε σεις με το μαλακό τον Ζαν μη μας ξαναφύγει. η πραγματικότητα που του δείχνετε είναι πιο σκληρή από τα όσα διαδραματίζονται στα ευαγή ιδρύματα τύπου Αγκύρας :grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kinks

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.915
Πόντοι
5.506
Ο μαλάκας ο κωλο-μπουρδας από πότε ασχολείται με τα πολιτικά;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ο μαλάκας ο κωλο-μπουρδας από πότε ασχολείται με τα πολιτικά;
Η δήλωση "εγω δεν ασχολουμαι με την πολιτικη" πρεπει να ηταν η πιο ακυρη της τελευταιας πενταετιας εδω μεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Απο τα λεγομενα σου υποθετω οτι μονο με την "κουλοκυβερνηση" δουλευεις μαυρα, ενω επι Συριζα ολα ηταν απολυτως νομιμα, εκει δεν σε επιανε κοψιμο να κανει ελεγχους το κρατος. Σταματα να γελοιοποιεισαι, ολα εχουν ενα οριο
Ο συριζα εφαρμοσε κοινωνικη πολιτικη,δεν ειπε θα δωσω μερισμα και επιδομα μονονσ αυτον που δεν εχει τιποτα αλλα και σ αυτον που δουλεύει και βγαζει πολυ λιγα.
1.2 εκ πηραν μερισμα επι συριζα συν τη 13η συνταξη
Επι νδ δεν παιρνουν τιποτα από αυτά.
Οποτε οταν πιανεται τον συριζα στο στομα σας να το πλενεται πρωτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom