Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.747
Κριτικές
1
Like
5.724
Πόντοι
2.356
Ποιά οικονομία να κουνήσεις εσύ ρε γιδογάμη, που ούτε καπότες για να πηδήξεις το χαρέμι σου δεν αγοράζεις.


goatfd.jpg
τυπε τα καπη ειναι ανοιχτα? ποσα ξοδευεις για καφε το μηνα?
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Για να το λες εσυ ξερεις εχεις δοκιμασει εεε σκυλολουγκριτσα.
Το να σ αρεσουν τα στραπον ειναι δικο σου θεμα σκυλε δεν μου πεφτει λογος.
Για πες μας τωρα γιατι τρεμουν τα ποδια οταν τρως στραπον?
Μπα... ένα φιλαράκι από το Λεόντιο έχω, το πρωϊ ζόρικος Συριζαίος μπαχαλάκιας και το βράδυ τρελιάρα πουτσοπνίχτρα στο Αγκύρας.
Τώρα από το κραβ μαγκά είναι, από την ταραχή που τον γλυκοκοίταξε η Αχτσιόγλου είναι, από την τρεχάλα όταν τον κυνηγούν τα ματ είναι... δεν ξέρω.
Το πιθανότερο πάντως είναι από το στραπόν στο Αγκύρας. :2funny: :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Δεν εχεις τα κοτσια να μπεις μωρη κλωσσα,μεντες και μωκο εισαι
Δεν είμαι τραβελοπουστας κύριε!
Εσεις είστε!
Δεν ασχολούμαι με οιονδήποτε τρόπο με παρενδυσιες!
Εσεις είστε θαμωνας του Άγκυρας 1 και γράφετε στο νημα του
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.747
Κριτικές
1
Like
5.724
Πόντοι
2.356
εγω πανηγυριζω παντως που γλυτωνουμε συνταξεις καθε μερα και θα μειωθει το προσδοκιμο υπερ μας!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Μπα... ένα φιλαράκι από το Λεόντιο έχω, το πρωϊ ζόρικος Συριζαίος μπαχαλάκιας και το βράδυ τρελιάρα πουτσοπνίχτρα στο Αγκύρας.
Τώρα από το κραβ μαγκά είναι, από την ταραχή που τον γλυκοκοίταξε η Αχτσιόγλου είναι, από την τρεχάλα όταν τον κυνηγούν τα ματ είναι... δεν ξέρω.
Το πιθανότερο πάντως είναι από το στραπόν στο Αγκύρας. :2funny: :2funny:
Διόρθωσις!
Άγκυρας 1 τρωει τραβελοπουτσα,απο αφεντρες τρώει στραπονι
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
με ολα τα "αντικειμενικα" μετρα που εχετε παρει καθως επεισης και με τον κατακερματισμο των αρθρων του συνταγματος ειναι σιγουρο οτι θα ξαναβγειτε

οι εποχες του μαδουρου τσαουσεσκου φρανκο εχουν περασει ανεπιστρεπτι
Έγραψες οτι τον Μάρτιο ξεκουμπίζεται λόγω εκλογών και τώρα λες οτι σίγουρα θα ξαναβγεί.
Πιες έναν καφέ να ξεθολώσεις και τα ξαναλέμε.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.129
Like
7.968
Πόντοι
1.206
Έγραψες οτι τον Μάρτιο ξεκουμπίζεται λόγω εκλογών και τώρα λες οτι σίγουρα θα ξαναβγεί.
Πιες έναν καφέ να ξεθολώσεις και τα ξαναλέμε.
πιες μπολικους καφεδες

θα σε ξελασπωσει ο βοριδης ακα νεολαια ΕΠΕΝ :2funny: :confused:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
21
Like
11.063
Πόντοι
4.546
Κοινωνικό Επίδομα Αλληλεγγύης.
Καλό πράγμα είναι αλλά συχνά τρολάρω τον Ζανούλη γιατι το παίρνει παράνομα εις βάρος των πραγματικών δικαιούχων.
Δε χαίρεσαι που δουλεύεις εσύ για να μπορεί ο κόσμος να πηδάει στο μετάξι?
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
αν δε το ξοδευαν σε μπιρες θα ηταν καλο πραγμα...
Δεν ξέρω άμα τρολάρεις αλλα΄ το ΚΕΑ είναι όντως καλό πράγμα.
Δεν μπορείς να έχεις πολίτες που στερούνται κάθε πόρου και να τους αφήνεις σαν κοινωνία αβοήθητους.
Πρέπει να έχουν τα ελάχιστα για να επιβιώνουν και να διατηρείται η κοινωνική συνοχή.
Το κακό είναι οτι παρεισφρέουν ρεμπεσκέδες τύπου Ζανούλη και κάνουν το επίδομα μπύρες ή πουτάνες.
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.161
Κριτικές
1
Like
1.291
Πόντοι
216
Πιστεύεις τις δημοσκοπησεις?
Εχει αυξηση αλλα δεν εχσι πρωτοστάτησει στον αγωνα
Ας εβγαινε μπροσταρης να δεις ποσους θα μαζευε.
Ενα δημοκρατικό κομμα οπως ο ΣΥΡΙΖΑ δεν πρέπει να μπλέκει με ακροδεξιες βλακειες !!! Οπως και σωστά κάνει.
Ασε τις ανοησίες λοιπόν
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Δε χαίρεσαι που δουλεύεις εσύ για να μπορεί ο κόσμος να πηδάει στο μετάξι?
Η αλήθεια είναι οτι χαίρομαι με τη χαρά του άλλου και με ευχαριστεί να κυκλοφορεί το χρήμα.
Θα μπορούσαν όμως στις κριτικές στο Μετάξι να βάλουν credits στο τέλος "Ευχαριστούμε τον Politis για την ευγενική συνεισφορά του¨. :confused:
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
Μιας και τον χορο των λοκνταουν τον ανοιξε η ολλανδια και η αυστρια και δεδομενου οτι το παγκοσμιο κεντρο ελεγχου λοιμωξεων εβαλε την ελλαδα σημερα στις 10 πιο επικινδυνες χωρες απο τις 27 της ευρωπης λεγοντας οτι θα αυξηθει η πανδημια κατα 50% τις επομενες δυο εβδομαδες οσον αφορα τον κορωνοιο,μηπως να ετοιμαζομαστε μετα τις 22 νοεμβρη για λοκνταουν;;;;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.994
Like
18.022
Πόντοι
3.656
Μιας και τον χορο των λοκνταουν τον ανοιξε η ολλανδια και η αυστρια και δεδομενου οτι το παγκοσμιο κεντρο ελεγχου λοιμωξεων εβαλε την ελλαδα σημερα στις 10 πιο επικινδυνες χωρες απο τις 27 της ευρωπης λεγοντας οτι θα αυξηθει η πανδημια κατα 50% τις επομενες δυο εβδομαδες οσον αφορα τον κορωνοιο,μηπως να ετοιμαζομαστε μετα τις 22 νοεμβρη για λοκνταουν;;;;

Και όλη η Ευρώπη να κάνει,εμεις θα μείνουμε ανοικτοί.Έτσι λένε οι του κόμματος εδώ.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μπα... ένα φιλαράκι από το Λεόντιο έχω, το πρωϊ ζόρικος Συριζαίος μπαχαλάκιας και το βράδυ τρελιάρα πουτσοπνίχτρα στο Αγκύρας.
Τώρα από το κραβ μαγκά είναι, από την ταραχή που τον γλυκοκοίταξε η Αχτσιόγλου είναι, από την τρεχάλα όταν τον κυνηγούν τα ματ είναι... δεν ξέρω.
Το πιθανότερο πάντως είναι από το στραπόν στο Αγκύρας. :2funny: :2funny:
Σε καθε μηνυμα σου αν δεν πεις τις λεξεις κεα στραπον και αγκυρας δεν μπορεις...
Να δω που θα φτασει αυτη η κατρακυλα σου
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.747
Κριτικές
1
Like
5.724
Πόντοι
2.356
Μιας και τον χορο των λοκνταουν τον ανοιξε η ολλανδια και η αυστρια και δεδομενου οτι το παγκοσμιο κεντρο ελεγχου λοιμωξεων εβαλε την ελλαδα σημερα στις 10 πιο επικινδυνες χωρες απο τις 27 της ευρωπης λεγοντας οτι θα αυξηθει η πανδημια κατα 50% τις επομενες δυο εβδομαδες οσον αφορα τον κορωνοιο,μηπως να ετοιμαζομαστε μετα τις 22 νοεμβρη για λοκνταουν;;;;
OXI! θελουμε να καταρρευσει το ΕΣΥ και η αγορα! οποιος φοβαται κλεινει μονος του αλλωστε πελατες δε παιζει να βρει! οι εμβολιασμενοι ηδη εχουν κλειστει σε κελια...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ενα δημοκρατικό κομμα οπως ο ΣΥΡΙΖΑ δεν πρέπει να μπλέκει με ακροδεξιες βλακειες !!! Οπως και σωστά κάνει.
Ασε τις ανοησίες λοιπόν
Σωστα κανει για να μην παρει κεφαλι και βγει στις εκλογες,αυτο θελετε εσεις.
Εμεις θελουμε τον συριζα κυβερνηση να ανασανει ο τοπος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom