Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Όποιος πάει βόλτα και θεωρεί φυσιολογικό να επιδεικνύει πιστοποιητικό και ταυτότητα για να κάτσει σε μαγαζί, τι θέλει;
Δεν ειπε κανενας οτι ειναι φυσιολογικο. Ειναι εκτακτο μετρο λογω εκτακτης καταστασης. Ψιλα γραμματα ομως για μια μεγαλοφυια σαν εσενα
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
2
Like
804
Πόντοι
96
το διαβασα σημερις...γουσταρω να ερθει ΣΥΝΤΟΜΑ σε ολη την Ευρωπη και να ΨΕΚΙΑ να κανουν μετανοιες Ομονοια και Συνταγμα :wanker: :wanker: :wanker:
Οσο και αν θα ηθελα κατι τετοιο, δεν θα γινει στην ΕΕ και, μεταξυ μας, ΔΕΝ πρεπει να γινει. Ειναι αλλες οι αξιες και οι αρχες που εχουμε εδω.

Αλλα πραγματικα, ζηλεψα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Οσο και αν θα ηθελα κατι τετοιο, δεν θα γινει στην ΕΕ και, μεταξυ μας, ΔΕΝ πρεπει να γινει. Ειναι αλλες οι αξιες και οι αρχες που εχουμε εδω.

Αλλα πραγματικα, ζηλεψα!
αξιες πρεπει να εχουμε ΟΛΟΙ και αρχες ομως..
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Δεν ειπε κανενας οτι ειναι φυσιολογικο. Ειναι εκτακτο μετρο λογω εκτακτης καταστασης. Ψιλα γραμματα ομως για μια μεγαλοφυια σαν εσενα
Το έκτακτο είναι κάτι αυθήμερο, η ιστορία αυτή είναι 2 χρόνια τώρα και δεν μπορούμε να μιλάμε για "έκτακτα" εκτός και εάν μιλάμε σε τρελούς και παρανοϊκούς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιος "θελει" ρε ακατοικητε να δειχνει ταυτοτητα για να πιει καφε?
Όποιος υποστηρίζει τα μέτρα της κυβέρνησης.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Κούλης 01/11/2021 : Από αύριο στα Μ.Μ.Μ. θα επιβάλλεται χωρητικότητα 50% και υποχρεωτικό πιστοποιητικό εμβολιασμού ή αρνητικό rapid test.



Nio: Αίσχος, τους λαθρομετανάστες να ελέγξουν που σουλατσάρουν ελεύθεροι, μπλα, μπλα…

Papaphilips: Και πώς θα πηγαίνει ο κόσμος στις δουλείες του, μπλα, μπλα…

Mounoxalastis: Πουθενά στην Ευρώπη δεν πήραν μέτρα στα ΜΜΜ, μπλα, μπλα…

CLOSER822: Καθίκια γαμιέστε, πως θα έρθουν οι πελάτες στα μαγαζιά μας, μπλα, μπλα…

Theioulis: Χούντα Κούλη, αφήστε μας επιτέλους ρε αλήτες να ζήσουμε, μπλα, μπλα…

Kolompourdas: Ναι αλλά τα αεροπλάνα του επιχειρηματία φίλου της Ντόρας ταξιδεύουν με 100% πληρότητα, εκεί δεν κολλάει;

jean-Claud: Άχρηστα τα μέτρα, θα σας δίνω εγώ πιστοποιητικά, εγώ δείχνω φίλου μου και με μπάζουν, μπλα, μπλα…

kontolagnos : 10.000 αστυνομικούς καθημερινά θέλει το εγχείρημα Κούλη, αντί να κυνηγάνε τους κακοποιούς, μπλα, μπλα…

ARAVOTOURKOS: Το Κουλί το γιαλελέλι, από την Πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα.

Tony xx: μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….



Κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ…..



Κούλης 02/11/2021 : Συγνώμη κάναμε λάθος, αποσύρετε το μέτρο στα Μ.Μ.Μ.


Ψέκια (όλοι μαζί) : Αίσχος ανίκανη κυβέρνηση θα πεθάνουμε όλοι…



Κούλης: Τι θέλετε επιτέλους σύντροφοι;


Ψέκια (όλοι μαζί) : Εμεις …μπλα, μπλα, μπλα, μπλα…. η Μάρεβα μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….χουντα…. μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….ο Κούβελας… μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….ο προφεσόρε Ιωαννίδης…. μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….ο Βασιλακόπουλος... μπλα, μπλα…



Κούλης: Κατάλαβα, άντε γαμηθείτε σύντροφοι.
Επικό ποστ
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.049
Like
11.280
Πόντοι
2.606
Μια χαρα τα λεει ο ποζεράς, και πολυ επιεικής ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τα παραπονα σου στους ανεμβολιαστους
ξερω ξερω,φταει η βιασμενη γιατι φοραγε πολυ κοντο φουστανι,φταιει ο σεισμοπαθης γιατι δεν ειχε πολυ γερο σπιτι,φταιει ο πλημμυροπαθης γιατι δεν υπολογισε την κλιματικη αλλαγη οταν εχτιζε το 80,φταιει ο πυροπαθης γιατι δεν ηξερε οτι πευκο τελικα ειναι πολυ ευλεκτο,φταιει καμια φορα ο ερμης που ειναι αναδρομος ,φταιει ο κακος μας ο καιρος,φταιει ο κακος ο λυκος,αλλα ποτε ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ (για να ειμαι απολυτα δικαιος και οχι ισαποστασακιας) ΟΤΑΝ ΣΚΑΕΙ Η ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ Η ΓΥΜΝΙΑ ΤΗΣ.....
-ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.129
Like
7.968
Πόντοι
1.206
255039710_460510782312012_5191917663645747339_n.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το έκτακτο είναι κάτι αυθήμερο, η ιστορία αυτή είναι 2 χρόνια τώρα και δεν μπορούμε να μιλάμε για "έκτακτα" εκτός και εάν μιλάμε σε τρελούς και παρανοϊκούς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όποιος υποστηρίζει τα μέτρα της κυβέρνησης.
Πρωτον προφανως εννοεις "εφημερο", λεξη "αυθημερο" δεν υπαρχει.
Δευτερον προφανως μια πανδημια ειναι ενα εκτακτο γεγονος, αν δεν το καταλαβαινεις δεν μπορω να κανω κατι. Και ο πολεμος των αγαπημενων σου ναζηδων κρατησε 5 χρονια αλλά αυτονοήτως ήταν ενα εκτακτο γεγονος.

Οποιος υποστηριζει τα μετρα της κυβερνησης "θελει" να δειχνει πιστοποιητικο. Μαλιστα. Απλως επιβεβαιωνεις την αποψη μου οτι εχεις αναγκη απο επισκεψη σε καποιον ειδικο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ξερω ξερω,φταει η βιασμενη γιατι φοραγε πολυ κοντο φουστανι,φταιει ο σεισμοπαθης γιατι δεν ειχε πολυ γερο σπιτι,φταιει ο πλημμυροπαθης γιατι δεν υπολογισε την κλιματικη αλλαγη οταν εχτιζε το 80,φταιει ο πυροπαθης γιατι δεν ηξερε οτι πευκο τελικα ειναι πολυ ευλεκτο,φταιει καμια φορα ο ερμης που ειναι αναδρομος ,φταιει ο κακος μας ο καιρος,φταιει ο κακος ο λυκος,αλλα ποτε ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ (για να ειμαι απολυτα δικαιος και οχι ισαποστασακιας) ΟΤΑΝ ΣΚΑΕΙ Η ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ Η ΓΥΜΝΙΑ ΤΗΣ.....
-ΝΤΡΟΠΗ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
Δεν ξερω τι κανει η βιασμενη και ο σεισμοπαθης, αλλά εν προκειμενω σιγουρα η ευθυνη ειναι αποκλειστικα των ανεμβολιαστων και αυτο ειναι παγκοσμιως παραδεδεγμενο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
εγω παντως περασα καταπληκτικα στο λοκνταουν , δεν με χαλάει αλλο ενα 2μηνο στο σπιτι ολοι
Εγω ολο εξω ημουν δεν χαλαγε το λοκνταουν μονο που ηταν κλειστοι οι οικοι ανοχης αυτο με χάλασε πολυ,και δεν ειχα κανει τις καβατζες μου να εχω διαθέσιμη κοπελα.
Ολα τα αλλα ηταν ωραια ταινιουλες,πιτσα μπυρα παιχνίδια πλειστεισον βολτες εκδρομηβστο χωριο μια χαρα και δεν χαλαγα και λεφτά.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.896
Πόντοι
12.756
Πρωτον προφανως εννοεις "εφημερο", λεξη "αυθημερο" δεν υπαρχει.
Δευτερον προφανως μια πανδημια ειναι ενα εκτακτο γεγονος, αν δεν το καταλαβαινεις δεν μπορω να κανω κατι. Και ο πολεμος των αγαπημενων σου ναζηδων κρατησε 5 χρονια αλλά αυτονοήτως ήταν ενα εκτακτο γεγονος.

Οποιος υποστηριζει τα μετρα της κυβερνησης "θελει" να δειχνει πιστοποιητικο. Μαλιστα. Απλως επιβεβαιωνεις την αποψη μου οτι εχεις αναγκη απο επισκεψη σε καποιον ειδικο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν ξερω τι κανει η βιασμενη και ο σεισμοπαθης, αλλά εν προκειμενω σιγουρα η ευθυνη ειναι αποκλειστικα των ανεμβολιαστων και αυτο ειναι παγκοσμιως παραδεδεγμενο
Αλεξ, ασχετα οτι ειναι παράνομο , εσυ τι γνωμη εχεις για τον υποχρεωτικο εμβολιασμο ? αν δεν ηταν παράνομο
μπορει να την εχεις πει αλλα δεν την βρηκα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.747
Like
24.579
Πόντοι
6.256
Συγγνωμη αλλα οποιος πιστευει οτι με 8000 κρουσματα αρχες Νοεμβρη δεν θα παμε σε λοκνταουν αρχες Δεκεμβρη το αργοτερο ειναι εκτος πραγματικοτητας....εκτος και αν νομιζετε οτι θα ζουμε σκηνες Ινδιας που πεθαιναν σωρηδον εξω απο τα νοσοκομεια και τους καιγανε.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.896
Πόντοι
12.756
Συγγνωμη αλλα οποιος πιστευει οτι με 8000 κρουσματα αρχες Νοεμβρη δεν θα παμε σε λοκνταουν αρχες Δεκεμβρη το αργοτερο ειναι εκτος πραγματικοτητας....εκτος και αν νομιζετε οτι θα ζουμε σκηνες Ινδιας που πεθαιναν σωρηδον εξω απο τα νοσοκομεια και τους καιγανε.
αμα παμε σε λοκνταουν θα παρει παραταση και το μπιγκ μπραδερ , και θα μπουν καινουργια σκουπιδια μεσα :rockon:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
θες 3μηνες λοκνταουν να στρωσεις χαρακτηρα , παλιομουνοπανο
Η κατασταση προς λοκνταουν πηγαίνει αν και πιστευω οτι η κυβερνηση μπλοφαρει,θελει να εμβολιαστουν ολοι και τριτοδοσικα.
Οταν θα ξεσπασουν κοινωνικες αναταραχες τοτε θα κανει πισω
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Συγγνωμη αλλα οποιος πιστευει οτι με 8000 κρουσματα αρχες Νοεμβρη δεν θα παμε σε λοκνταουν αρχες Δεκεμβρη το αργοτερο ειναι εκτος πραγματικοτητας....εκτος και αν νομιζετε οτι θα ζουμε σκηνες Ινδιας που πεθαιναν σωρηδον εξω απο τα νοσοκομεια και τους καιγανε.
το θεωρεις δεδομενο;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.896
Πόντοι
12.756
Η κατασταση προς λοκνταουν πηγαίνει αν και πιστευω οτι η κυβερνηση μπλοφαρει,θελει να εμβολιαστουν ολοι και τριτοδοσικα.
Οταν θα ξεσπασουν κοινωνικες αναταραχες τοτε θα κανει πισω
να γινει δημοψηφισμα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

απλα να απαγορευτει η ψηφος στον Αθηναιο και στους δημοσιους υπαλληλους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αλεξ, ασχετα οτι ειναι παράνομο , εσυ τι γνωμη εχεις για τον υποχρεωτικο εμβολιασμο ? αν δεν ηταν παράνομο
μπορει να την εχεις πει αλλα δεν την βρηκα
Πρώτον εχω πει οτι ο υποχρεωτικος εμβολιασμος αντικειται στο Συνταγμα
Δευτερον εχω πει οτι δεν υπαρχει κανενας υποχρεωτικος εμβολιασμος αυτη τη στιγμη. Η αναστολη των υγειονομικων δεν συνιστα μορφη υποχρεωτικοτητας. Εχουν εξηγηθει αυτα.
Τριτον ο υποχρεωτικος εμβολιασμος ειναι ανεφικτος.
Τεταρτον υπο φυσιολογικες συνθηκες δεν θα υπηρχε κανενας λογος να συζηταμε περι "υποχρεωτικοτητας" εμβολιασμων γιατι η συζητηση ειναι κατα βαση γελοία. Κανονικα επρεπε να κανουμε αγαλμα σε αυτους που ανακαλυψαν τα εμβολια και οχι να συζηταμε αν θα εχουμε δικαιωμα ή οχι να τα αρνηθουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom