Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.080
Πόντοι
27.261
Εννοώ ότι είναι καλοθρεμενος ρε παπαφυλής... εσύ ήσουν τσακμακι σε αυτα
βλεπω γντμ τωρα και δε δινω βαση.
απλα αυτον τον ειχα ποσταρει πιο παλια, γι'αυτο σχολιασα.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.005
Πόντοι
1.706
Στο ΣΚΑΙ κολλάει, στα γενέθλια του Άδωνι δεν κολλάει. :rockon:

portosalte-skai-sintakseis-768x461.jpg

adonis20-1536x1151-696x522.jpg
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.129
Like
7.968
Πόντοι
1.206
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.080
Πόντοι
27.261
Κούλης 01/11/2021 : Από αύριο στα Μ.Μ.Μ. θα επιβάλλεται χωρητικότητα 50% και υποχρεωτικό πιστοποιητικό εμβολιασμού ή αρνητικό rapid test.



Nio: Αίσχος, τους λαθρομετανάστες να ελέγξουν που σουλατσάρουν ελεύθεροι, μπλα, μπλα…

Papaphilips: Και πώς θα πηγαίνει ο κόσμος στις δουλείες του, μπλα, μπλα…

Mounoxalastis: Πουθενά στην Ευρώπη δεν πήραν μέτρα στα ΜΜΜ, μπλα, μπλα…

CLOSER822: Καθίκια γαμιέστε, πως θα έρθουν οι πελάτες στα μαγαζιά μας, μπλα, μπλα…

Theioulis: Χούντα Κούλη, αφήστε μας επιτέλους ρε αλήτες να ζήσουμε, μπλα, μπλα…

Kolompourdas: Ναι αλλά τα αεροπλάνα του επιχειρηματία φίλου της Ντόρας ταξιδεύουν με 100% πληρότητα, εκεί δεν κολλάει;

jean-Claud: Άχρηστα τα μέτρα, θα σας δίνω εγώ πιστοποιητικά, εγώ δείχνω φίλου μου και με μπάζουν, μπλα, μπλα…

kontolagnos : 10.000 αστυνομικούς καθημερινά θέλει το εγχείρημα Κούλη, αντί να κυνηγάνε τους κακοποιούς, μπλα, μπλα…

ARAVOTOURKOS: Το Κουλί το γιαλελέλι, από την Πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα.

Tony xx: μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….

Κλωνοχλεχλερκ: :jerking2: :blahblah1:?

Κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ…..



Κούλης 02/11/2021 : Συγνώμη κάναμε λάθος, αποσύρετε το μέτρο στα Μ.Μ.Μ.


Ψέκια (όλοι μαζί) : Αίσχος ανίκανη κυβέρνηση θα πεθάνουμε όλοι…



Κούλης: Τι θέλετε επιτέλους σύντροφοι;


Ψέκια (όλοι μαζί) : Εμεις …μπλα, μπλα, μπλα, μπλα…. η Μάρεβα μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….χουντα…. μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….ο Κούβελας… μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….ο προφεσόρε Ιωαννίδης…. μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….ο Βασιλακόπουλος... μπλα, μπλα…



Κούλης: Κατάλαβα, άντε γαμηθείτε σύντροφοι.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.005
Πόντοι
1.706
Δεν χρειάζεται να προσπαθείς να επιβεβαιώσεις ότι είσαι χαζός, το έχουμε εμπεδώσει…
Ο εμετός της ακραία κομματικής δημοσιογραφίας πόσο χαζός είναι που βγαίνει κάθε μέρα με μάσκα στο γυαλί;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Έχει ενα σωρο λόγους να μην ασχοληθεί καν. Διασωληνωμενοι είναι 1 στους 100.000 εμβολιασμενους και 1 στους 9.000 ανεμβολίαστους. Ο Κόσμος έχει κουραστεί και θα αδιαφορήσει για τη μοίρα των ανεμβολίαστων ακόμα και αν πεθαίνουν στους δρόμους. Από τη στιγμή που υπάρχει μια επιλογή δε θα ανέχεται τη βλακεία του καθε ψέκα. Οπότε δε θα υπάρχουν και αντιδράσεις.
15% είχα διαβάσει κάπου οτι ειναι οι εμβολιασμένοι στις ΜΕΘ, δηλαδή καπου 70 απο τους 477.

Από τους 6.500.000 εμβολιασμένους είναι 1 στους 92.000 περίπου.

Ωστόσο εγώ ανησυχώ για τον ρυθμό, καθημερινά οι +10 σε ένα δίμηνο μας κάνουν 600, αρα πανω απο 1000 συνολικά σε αυτούς που έχουμε τωρα, που θα μπούνε ολοι αυτοί;; ήδη πολλοί είναι εκτός ΜΕΘ.

Κατ εμέ μια είναι η λύση, 1€ το ραπίντ τεστ για ολο τον πληθυσμό συμπεριλαμβομενου και εμάς των εμβολιασμενων, υποχρεωτικο, για να ξέρουμε που βρισκόμαστε, και επίσης όποιος κολλάει σπίτι του αυστηρά.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ωρες ωρες με τρομαζει το γεγονος οτι εξαιτιας της πανδημιας αποκαλυφθηκε ποσο μεγαλο ποσοστο συνανθρωπων μας ειναι απλως ηλιθιοι
Επειδη δεν εμβολιαζονται???
Ενταξει καληνυχτα εισαι κουρασμενος
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Παρών :)

Πήρα και τα αποτελέσματα του τέστ αντισωμάτων σήμερα το απόγευμα , απο οτι φαίνεται τον πέρασα τελικά τον κορώνα τον Σεπτέμβρη , απο 50 και πάνω λέει έχεις αντισώματα εγώ έχω 358,6 !!

Δεν ξέρω κιόλας είναι καλό νούμερο για νοσήσαντα ; Οι εμβολιασμένοι τί νούμερα πιάνουν ; :think:
Σε πέρασα, 550 εγώ
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.005
Πόντοι
1.706
Ωρες ωρες με τρομαζει το γεγονος οτι εξαιτιας της πανδημιας αποκαλυφθηκε ποσο μεγαλο ποσοστο συνανθρωπων μας ειναι απλως ηλιθιοι
Αυτό αποκαλύπτεται κάθε 3-4 χρόνια στις εκλογές τύπε, δεν το μάθαμε τώρα με την πανδημία.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
15% είχα διαβάσει κάπου οτι ειναι οι εμβολιασμένοι στις ΜΕΘ, δηλαδή καπου 70 απο τους 477.

Από τους 6.500.000 εμβολιασμένους είναι 1 στους 92.000 περίπου.

Ωστόσο εγώ ανησυχώ για τον ρυθμό, καθημερινά οι +10 σε ένα δίμηνο μας κάνουν 600, αρα πανω απο 1000 συνολικά σε αυτούς που έχουμε τωρα, που θα μπούνε ολοι αυτοί;; ήδη πολλοί είναι εκτός ΜΕΘ.

Κατ εμέ μια είναι η λύση, 1€ το ραπίντ τεστ για ολο τον πληθυσμό συμπεριλαμβομενου και εμάς των εμβολιασμενων, υποχρεωτικο, για να ξέρουμε που βρισκόμαστε, και επίσης όποιος κολλάει σπίτι του αυστηρά.
Η απάντηση της πλειονότητας είναι σκασιλα μου που θα μπούνε. Δε μπορεί τη μοίρα των 6.500.000 να ορίζουν οι υπόλοιποι. Απασχολεί κρεβάτι ο ανισόρροπος που αρνείται τον ιό και συνεπώς τη διασωληνωση γραπτώς και καταλήγει, τη στιγμή που θα μπορούσε να διατεθεί σε καποιον που διψά να ζήσει. Νισαφι πια με τη βλακεία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Η απάντηση της πλειονότητας είναι σκασιλα μου που θα μπούνε. Δε μπορεί τη μοίρα των 6.500.000 να ορίζουν οι υπόλοιποι. Απασχολεί κρεβάτι ο ανισόρροπος που αρνείται τον ιό και συνεπώς τη διασωληνωση γραπτώς και καταλήγει, τη στιγμή που θα μπορούσε να διατεθεί σε καποιον που διψά να ζήσει. Νισαφι πια με τη βλακεία.
Μωρε σίγουρα, μαλακια είναι πλέον μετά από τόσο καιρό.
Το πρόβλημα όμως είναι πολύ πιο σύνθετο, θα σου φέρω ένα χαζο αλλά πολύ πιθανόν υπαρκτό παράδειγμα.
Οι 70 εμβολιασμένοι που είναι τώρα στις ΜΕΘ , σίγουρα έχουν πολλούς γνωστούς, φίλους, συγγενείς οι οποίοι είναι ανεμβολιαστοι.
Αν χτυπα ξύλο πεθάνουν οι 10 απο αυτούς σε σύντομο χρονικό διάστημα από τώρα, ε δε θέλουν και πολλοι οι γνωστοί τους να αρχίσουν τα δικά τους " εμβολιασμένος και πέθανε" "ντροπή σας ρεμάλια " και άλλα τέτοια ωραία.

Όπως ξέρεις, η ανθρώπινη βλακεία είναι ατέλειωτη, 5-6 τέτοιοι μπορούν να παρασύρουν άλλους 300 γράφοντας μια μαλακια στο Facebook...
Αρα λοιπόν δε μας συμφέρει η αύξηση στις διασωληνωσεις για πάρα πολλούς λόγους, διοτι είναι μαθηματικά σίγουρο ότι θα αυξηθούν και οι εμβολιασμένοι στις ΜΕΘ.
Το 15% του 1000 π.χ είναι 150, φαντάζεσαι λοιπόν 150 εμβολιασμένοι στις ΜΕΘ και να πεθαίνει το 20% αυτών;;
Για αυτό και λέω, τέστ τέστ τεστ υποχρεωτικό σε ΟΛΟΥΣ μας.

Πολύ πιθανόν οι εμβολιασμένοι να είμαστε και ασυμπτωτικοι, ακόμα χειρότερα!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μωρε σίγουρα, μαλακια είναι πλέον μετά από τόσο καιρό.
Το πρόβλημα όμως είναι πολύ πιο σύνθετο, θα σου φέρω ένα χαζο αλλά πολύ πιθανόν υπαρκτό παράδειγμα.
Οι 70 εμβολιασμένοι που είναι τώρα στις ΜΕΘ , σίγουρα έχουν πολλούς γνωστούς, φίλους, συγγενείς οι οποίοι είναι ανεμβολιαστοι.
Αν χτυπα ξύλο πεθάνουν οι 10 απο αυτούς σε σύντομο χρονικό διάστημα από τώρα, ε δε θέλουν και πολλοι οι γνωστοί τους να αρχίσουν τα δικά τους " εμβολιασμένος και πέθανε" "ντροπή σας ρεμάλια " και άλλα τέτοια ωραία.

Όπως ξέρεις, η ανθρώπινη βλακεία είναι ατέλειωτη, 5-6 τέτοιοι μπορούν να παρασύρουν άλλους 300 γράφοντας μια μαλακια στο Facebook...
Αρα λοιπόν δε μας συμφέρει η αύξηση στις διασωληνωσεις για πάρα πολλούς λόγους, διοτι είναι μαθηματικά σίγουρο ότι θα αυξηθούν και οι εμβολιασμένοι στις ΜΕΘ.
Το 15% του 1000 π.χ είναι 150, φαντάζεσαι λοιπόν 150 εμβολιασμένοι στις ΜΕΘ και να πεθαίνει το 20% αυτών;;
Για αυτό και λέω, τέστ τέστ τεστ υποχρεωτικό σε ΟΛΟΥΣ μας.

Πολύ πιθανόν οι εμβολιασμένοι να είμαστε και ασυμπτωτικοι, ακόμα χειρότερα!
Αυτο συμβαίνει και τώρα. Δε θα αλλάξει ότι και να συμβεί. Αυτοί που είναι να το πουν θα το πουν, ο Χριστός να κατεβεί στη Γη και να τους πει εμβολιασθείτε. Νομοτελειακά θα παμε σε αυξηση διασωληνώσεων και θανάτων. Δυστυχώς θα υπάρξει φυσική επιλογή με βαση τις αποφάσεις του καθενός. Αυτό δε σημαίνει ότι ο Πρωθυπουργός θα πρέπει να επιβάλλει λοκντάουν. Και θεωρώ ότι θα είναι συνεπής και δε θα το πράξει.
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
ο αραβοτουρκος ειναι οχτρος ωρε συναγωνιστή..το χει πει και ανοιχτά
Οχτρός χαμπίμπι μου είναι ο ίδιος σας ο εαυτός. Θα πέσετε χωρίς πόλεμο :smitten: :smitten: :smitten:
Το μέλλον είμαστε εμείς οι Αραβότουρκοι που μπολιάζουμε τη χώρα σας και σύντομα με το δημογραφικό και μόνο χωρίς βία και εντάσεις θα την αναλάβουμε και επίσημα :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Νίο

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Πουτσα μας, το θέμα είναι πως ο @ARAVOTOURKOS(2) από περήφανος Ελληναρας κατάντησε γουσουφακι των λάθρο πακιστανων...:2on1::2on1::2on1:
Αλλαξε το password σου σε "mparbapidoulas96" αντί 69 και σταματήστε να αλληλοτσιμπουκώνεστε γιατί γελοιοποιείς το Νικ σου όταν του το δανείζεις:confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Οχτρός χαμπίμπι μου είναι ο ίδιος σας ο εαυτός. Θα πέσετε χωρίς πόλεμο :smitten: :smitten: :smitten:
Το μέλλον είμαστε εμείς οι Αραβότουρκοι που μπολιάζουμε τη χώρα σας και σύντομα με το δημογραφικό και μόνο χωρίς βία και εντάσεις θα την αναλάβουμε και επίσημα :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Τυπε εσυ κάτι πρέπει να κουμπώνεις
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Έχει ενα σωρο λόγους να μην ασχοληθεί καν. Διασωληνωμενοι είναι 1 στους 100.000 εμβολιασμενους και 1 στους 9.000 ανεμβολίαστους. Ο Κόσμος έχει κουραστεί και θα αδιαφορήσει για τη μοίρα των ανεμβολίαστων ακόμα και αν πεθαίνουν στους δρόμους. Από τη στιγμή που υπάρχει μια επιλογή δε θα ανέχεται τη βλακεία του καθε ψέκα. Οπότε δε θα υπάρχουν και αντιδράσεις.
ας γελασουμε. ας βγουν στη φορα τα ποσοστα των εμβολιασμενων στους θανατους!!!!! 65 ειχαμε σημερα
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Η απάντηση της πλειονότητας είναι σκασιλα μου που θα μπούνε. Δε μπορεί τη μοίρα των 6.500.000 να ορίζουν οι υπόλοιποι. Απασχολεί κρεβάτι ο ανισόρροπος που αρνείται τον ιό και συνεπώς τη διασωληνωση γραπτώς και καταλήγει, τη στιγμή που θα μπορούσε να διατεθεί σε καποιον που διψά να ζήσει. Νισαφι πια με τη βλακεία.
οποτε δε μπορει τη μοιρα 10.000.000 να οριζουν οι θανατοι δεκα χιλιαδων ε?
αφηστε λοιπον τους παντες ελευθερους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom