Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.005
Πόντοι
1.706
A τελικα δεν ειναι το ιδιο?
Πάμε ΠΑΛΙ.
Ραπιντ = Σελφ
Ραπιντ είναι όταν σου το κάνει επαγγελματίας υγείας, Σελφ είναι όταν το κάνεις μόνος σου.
Πώς φαίνεται ότι είσαι ένας ανεύθυνος κυβερνητικός παπαγάλος που ποτέ δεν έχει κάνει τεστ σε όλη τη διάρκεια της πανδημίας.
Πήγαινε λοιπόν σε ένα φαρμακείο και ζήτα να σου δώσουν σελφ τεστ. Θα πάρεις το παρακάτω. Μετά ξαναπήγαινε και ζήτα να σου κάνουν ραπιντ τεστ. Θα δεις ότι θα ανοίξει ένα τέτοιο.
Αρκετά με τους ηλίθιους που χρειάζονται μαθήματα δημοτικού όμως.

joysbio-rapid-riniko-test-antigonon-covid-19-atomiki-syskeyasia-1-tmx.jpg
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Απλά θέλει να πικαρει τούς υπόλοιπους δεξιούς ενώ είναι και ο ίδιος... αν το πάρεις χιουμοριστικά εχει πλάκα.
Κι εγώ πλάκα του κάνω, δε βλέπεις που όλοι γελάνε μαζί του...:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Ο @ARAVOTOURKOS(2) ειναι νομιζω θαυμαστης του καλοντυμενου Δημητρακη της Αγιας Πετρουπολης, τον επικαλειται αρκετα συχνα. Με εχει βοηθησει και εμενα με τα βιντεακια του και την πηγαια ευγενεια του.

Λιγος σεβασμος δεν βλαπτει, γνωμη μου.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Τύπε;Για να μην σε πιάνουν βλάκα, Ευρώπη το καλοκαίρι ούτε ραπιδ δεν μου ζηταγανε


Χα, χα, μάλιστα, θα μας πει για τα μέτρα ο χαζούλης που επέμενε στην αρχή του χρόνου πως δεν προβλέπεται η έξοδος από την χώρα!!

Άντε παίξε με τα κουβαδάκια σου σε νούμερο…


Screenshot_5.jpg
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.463
Πόντοι
6.256
Για να αφήσω τον Μπαρμπαδούρο και να μείνω στο θέμα habibi μου, αν περιμένεις απο τον κορόνα να τα τινάξουμε, τότε θα απογοητευτείς. Ο ιός αφορά μόνο εσάς. Το λένε οι ειδικοί σας και η πραγματικότητα. Αν δεν την βλέπεις τότε μείνε στο περίμενε:smitten::smitten::smitten:
Λεγε τα μπας και ξυπνησει κανας μπραβοκουλης απ το ληθαργο
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Εσύ τι αδυναμία έχεις να καταλάβεις ότι αυτά σου τα λένε για να πας να εμβολιαστείς. Αν σου έλεγαν ότι θα πάρουν μέτρα για όλους δεν θα είχες κίνητρο να εμβολιαστείς. Άλλα με το τενεκεδένιο μυαλό σου και τις παρωπίδες στα μάτια δεν μπορείς να αντιληφθείς ούτε τα προφανή. Σκατά να σου πουλήσει για χρυσό ο Κούλης θα τα αγοράσεις. Καραγκιόζη.


Ωχ, ωχ, ωχ, βαρύ το νήμα σήμερα, πλάκωσαν οι ακαδημαϊκοί να μπουρδολογήσουν… :confused:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.005
Πόντοι
1.706
Ωχ, ωχ, ωχ, βαρύ το νήμα σήμερα, πλάκωσαν οι ακαδημαϊκοί να μπουρδολογήσουν… :confused:
Όταν γίνει λοκνταουν μην κρυφτείς σε καμιά τρύπα όμως, θέλω να ξαναμπεις και να μου πεις για τις μπουρδολογίες. :wink:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Όταν γίνει λοκνταουν μην κρυφτείς σε καμιά τρύπα όμως, θέλω να ξαναμπεις και να μου πεις για τις μπουρδολογίες. :wink:
Μαθηματικά είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα πάμε σε λοκντάουν με +10 διασωληνώσεις κατά μ.ο καθημερινά, αν συνεχιστεί αυτός ο ρυθμός.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

?με πιανεις αδιαβαστο τωρα ποιητη.
δωσε ινφος.
Εννοώ ότι είναι καλοθρεμενος ρε παπαφυλής... εσύ ήσουν τσακμακι σε αυτα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Βγαίνει καθηγήτρια επιδημιολογίας σε ραδιοφωνικό σταθμό, δηλώνει ότι θα είχαμε γλιτώσει 3000 θανάτους αν η κυβέρνηση έπαιρνε μέτρα στα Μέσα Μεταφοράς


Κούλης 01/11/2021 : Από αύριο στα Μ.Μ.Μ. θα επιβάλλεται χωρητικότητα 50% και υποχρεωτικό πιστοποιητικό εμβολιασμού ή αρνητικό rapid test.



Nio: Αίσχος, τους λαθρομετανάστες να ελέγξουν που σουλατσάρουν ελεύθεροι, μπλα, μπλα…

Papaphilips: Και πώς θα πηγαίνει ο κόσμος στις δουλείες του, μπλα, μπλα…

Mounoxalastis: Πουθενά στην Ευρώπη δεν πήραν μέτρα στα ΜΜΜ, μπλα, μπλα…

CLOSER822: Καθίκια γαμιέστε, πως θα έρθουν οι πελάτες στα μαγαζιά μας, μπλα, μπλα…

Theioulis: Χούντα Κούλη, αφήστε μας επιτέλους ρε αλήτες να ζήσουμε, μπλα, μπλα…

Kolompourdas: Ναι αλλά τα αεροπλάνα του επιχειρηματία φίλου της Ντόρας ταξιδεύουν με 100% πληρότητα, εκεί δεν κολλάει;

jean-Claud: Άχρηστα τα μέτρα, θα σας δίνω εγώ πιστοποιητικά, εγώ δείχνω φίλου μου και με μπάζουν, μπλα, μπλα…

kontolagnos : 10.000 αστυνομικούς καθημερινά θέλει το εγχείρημα Κούλη, αντί να κυνηγάνε τους κακοποιούς, μπλα, μπλα…

ARAVOTOURKOS: Το Κουλί το γιαλελέλι, από την Πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα.

Tony xx: μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….



Κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ. κ.λπ…..



Κούλης 02/11/2021 : Συγνώμη κάναμε λάθος, αποσύρετε το μέτρο στα Μ.Μ.Μ.


Ψέκια (όλοι μαζί) : Αίσχος ανίκανη κυβέρνηση θα πεθάνουμε όλοι…



Κούλης: Τι θέλετε επιτέλους σύντροφοι;


Ψέκια (όλοι μαζί) : Εμεις …μπλα, μπλα, μπλα, μπλα…. η Μάρεβα μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….χουντα…. μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….ο Κούβελας… μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….ο προφεσόρε Ιωαννίδης…. μπλα, μπλα, μπλα, μπλα….ο Βασιλακόπουλος... μπλα, μπλα…



Κούλης: Κατάλαβα, άντε γαμηθείτε σύντροφοι.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Παρών :)

Πήρα και τα αποτελέσματα του τέστ αντισωμάτων σήμερα το απόγευμα , απο οτι φαίνεται τον πέρασα τελικά τον κορώνα τον Σεπτέμβρη , απο 50 και πάνω λέει έχεις αντισώματα εγώ έχω 358,6 !!

Δεν ξέρω κιόλας είναι καλό νούμερο για νοσήσαντα ; Οι εμβολιασμένοι τί νούμερα πιάνουν ; :think:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
λαϊκή απαίτηση να βγει τωρα ο αραβοτουρκος με τροβαδουρο να λυθει η παρεξηγηση :tickedoff:δεν ειναι δυνατον να πουμε σύντροφοι και θαμωνες του μεγάλου ανατολικού νηματος να τα σπάνε ετσι για το κορώνα
ο αραβοτουρκος ειναι οχτρος ωρε συναγωνιστή..το χει πει και ανοιχτά
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Κούλης 01/11/2021 : Από αύριο στα Μ.Μ.Μ. θα επιβάλλεται χωρητικότητα 50% και υποχρεωτικό πιστοποιητικό εμβολιασμού ή αρνητικό rapid test.
Το να αυξηθούν τα δρομολόγια δηλ. να πάρουμε κι άλλα Μέσα, δε παίζει;

Το "δεν έχουμε λεφτά " δε μετράει ως απάντηση.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μαθηματικά είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα πάμε σε λοκντάουν με +10 διασωληνώσεις κατά μ.ο καθημερινά, αν συνεχιστεί αυτός ο ρυθμός.
Έχει ενα σωρο λόγους να μην ασχοληθεί καν. Διασωληνωμενοι είναι 1 στους 100.000 εμβολιασμενους και 1 στους 9.000 ανεμβολίαστους. Ο Κόσμος έχει κουραστεί και θα αδιαφορήσει για τη μοίρα των ανεμβολίαστων ακόμα και αν πεθαίνουν στους δρόμους. Από τη στιγμή που υπάρχει μια επιλογή δε θα ανέχεται τη βλακεία του καθε ψέκα. Οπότε δε θα υπάρχουν και αντιδράσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom