Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
ΜΕ ΑΥΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΤ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΙΟΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΨΕΚΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ :wanker: :wanker: :wanker:
συμβασιουχοι μουνια μονιμοι δεν γινεστε ποτε και πουθενα
Αραβότουρκοι και αδερφοί πακιστανοί διαδηλώνουμε όποτε θέλουμε , όπως θέλουμε και λογαριασμό δεν δίνουμε σε κανέναν :smitten: :smitten: :smitten:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Το ζητημα εμβολιασμενος ανεμβολιαστος πρέπει να τελειώσει.
Αποδειχτηκε οτι ολοι κολλανε και οτι ολοο νοσουν βαρια.


Γκρινιάζουν τα ψέκια για τα μέτρα επειδή οι λένε οι εμβολιασμένοι μεταδίδουν!!

Ο πραγματικός λόγος όμως της γκρίνιας είναι επειδή οι ανεμβολίαστοι πεθαίνουν!

Αν μου έλεγαν το καλοκαίρι του 2015, ότι μετά 6 χρόνια μια πανδημία θα ξεπάστρευε όσους ψήφισαν ΟΧΙ στο Τσιπρο-δημοψήφισμα θα γέλαγα μια βδομάδα! :grin:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
δεν ξερω που ησουν αλλα προφανως λες παπατζες γιατι Παρασκευη και σημερα εκει που πηγα εγω αυστηροι ελεγχοι και μια την εδιωξε κιολας μπροστα μου..πισω στις τρυπες σας
Αυτα ειναι για μας τους νομοταγεις τους Δεξιους τυπε. Ξεχνας μου φαινεται οτι ο Βανταμ σουλατσαριζε με δανεικο σκυλο, κρυβοταν σε καροτσες αγροτικου για να ξεφυγει απο ελεγχους, ...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
δεν ξερω που ησουν αλλα προφανως λες παπατζες γιατι Παρασκευη και σημερα εκει που πηγα εγω αυστηροι ελεγχοι και μια την εδιωξε κιολας μπροστα μου..πισω στις τρυπες σας
Ρε σου ειπα με πιστοποιητικο φιλου μου μπαινω,λεω πως εχω ξεχασει την ταυτοτητα και με μπαζουν.
Εντωμεταξι μια 21 ετων σερβιτορουλα μου ειπε δεν χρειαζεται και της λεω αν θες δωσε μου το βαιμπερ σου να σου στειλω τη ταυτοτητα και χαμογελασε και μου λεγε δεν χρειαζεται ολο ναζι,ειπα να κανω μια να εφαρμοσω καμια πουτανοποιηση αλλα κρατήθηκα γιατι θελω να φτιαξω το αμαξι και να μην χαλάσω λεφτα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Ρε σου ειπα με πιστοποιητικο φιλου μου μπαινω,λεω πως εχω ξεχασει την ταυτοτητα και με μπαζουν.
Εντωμεταξι μια 21 ετων σερβιτορουλα μου ειπε δεν χρειαζεται και της λεω αν θες δωσε μου το βαιμπερ σου να σου στειλω τη ταυτοτητα και χαμογελασε και μου λεγε δεν χρειαζεται ολο ναζι,ειπα να κανω μια να εφαρμοσω καμια πουτανοποιηση αλλα κρατήθηκα γιατι θελω να φτιαξω το αμαξι και να μην χαλάσω λεφτα
στειλε μου λιγο τα μαγαζια να δω κατι
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ε ντροπης πραματα γραφεις τωρα...
Παντου θα ειναι ανεμβολιαστοι διπλα σου οποτε φορα μασκα και μην χαλαρωνεις με το εμβολιο.
Φιλικα στο λεω αν δεν ακοθσεις και τη πατησεις θα πεις καλα μου τα ελεγε ο βανταμ και δεν ακουγα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.080
Πόντοι
27.261
Στ'αρχίδια μας τι λες μωρή ξεφτίλα του Δέλβινου.
τετοια ναζακια σου κανει η γυναικα ρε γιδογαμη ?
nazakia.gif
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Παντου θα ειναι ανεμβολιαστοι διπλα σου οποτε φορα μασκα και μην χαλαρωνεις με το εμβολιο.
Φιλικα στο λεω αν δεν ακοθσεις και τη πατησεις θα πεις καλα μου τα ελεγε ο βανταμ και δεν ακουγα
ναι θα ειστε αλλα με ραπιντ τεστ..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: shadow

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Ρε σου ειπα με πιστοποιητικο φιλου μου μπαινω,λεω πως εχω ξεχασει την ταυτοτητα και με μπαζουν.


Πάλι παραμύθια τους πουλάς εδώ βρε όνειδος του Ελμπασάν;

Το μόνο μέρος που σε μπάζουν είναι το Αγκύρας για να σε περιποιηθεί η αφέντρα σου! :s&m_1:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Χαμπίμπι Ισλαμαμπαντεε έλα μαζί με γιαλελέλι τροβαδούρο στην Μενάνδρου να σας μπολιάσουμε με τη τρίτη δόση :fuck1::2on1:
Χαμπιμπι μου ούτε με GPS δεν μπορώ να βρω το δρόμο.
Αν έμενα εκεί κι εγώ τα ίδια με σένα θα έγραφα.

Μόνο Γλυφάδα, Βούλα, Βουλιαγμένη... :rockon: :headbang2::rockon::headbang2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom