Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Πάντως εγώ μετά το εμβόλιο πιάνω 5G και σε υπόγειο ακόμα!!!! :tooth:
εγω εχω προβλημα τυπε οταν σκαω ταμειο να πληρωσω και ανοιγει το ντουλαπι με τα ψιλα η ταμειας πεταγονται ολα τα ψιλα εξω και μαγνητιζουν πανω μου....τις προαλες ειχα παει με ενα κολγκιρλ που φοραγε κατι χρυσαφικα και δεν γαμησα γιατι τα μαγνητιζα και ηρθε ο ρεσεψιονιστ του πριαμου να ξεκωλησει το λαιμο της απο τον ωμο μου....μεγαλο λαθος που κανα το μπολι...Ασε που εχω και εναν επιμονο βοβμο στο αυτι μερες τωρα...Φαντασου οτι το εκανα πριν 2 μηνες και το χερι με ποναει ακομα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: px75

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.306
Like
51.256
Πόντοι
12.756
εγω εχω προβλημα τυπε οταν σκαω ταμειο να πληρωσω και ανοιγει το ντουλαπι με τα ψιλα η ταμειας πεταγονται ολα τα ψιλα εξω και μαγνητιζουν πανω μου....τις προαλες ειχα παει με ενα κολγκιρλ που φοραγε κατι χρυσαφικα και δεν γαμησα γιατι τα μαγνητιζα και ηρθε ο ρεσεψιονιστ του πριαμου να ξεκωλησει το λαιμο της απο τον ωμο μου....μεγαλο λαθος που κανα το μπολι...Ασε που εχω και εναν επιμονο βοβμο στο αυτι μερες τωρα...Φαντασου οτι το εκανα πριν 2 μηνες και το χερι με ποναει ακομα
Το τραγικο ειναι οτι πολλοι απο τα ψεκια τα πιστευουν αυτα..
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Το τραγικο ειναι οτι πολλοι απο τα ψεκια τα πιστευουν αυτα..
αληθεια λεω...ο βομβος λεει <<Ι see you>> και μετα στο αλλο αυτι ακουγετε ενα σαδιστικο γελιο....Εχω μπλεξει πολλυ ασκημα τα γραφω αυτα για να σωσω κανενα....Σωστε τη ψυχη σας πολλα νερα να μην αρτενεστε τεταρτη και παρασκευη και να ακουτε τον Πνευματικο σας
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
εγω εχω προβλημα τυπε οταν σκαω ταμειο να πληρωσω και ανοιγει το ντουλαπι με τα ψιλα η ταμειας πεταγονται ολα τα ψιλα εξω και μαγνητιζουν πανω μου....τις προαλες ειχα παει με ενα κολγκιρλ που φοραγε κατι χρυσαφικα και δεν γαμησα γιατι τα μαγνητιζα και ηρθε ο ρεσεψιονιστ του πριαμου να ξεκωλησει το λαιμο της απο τον ωμο μου....μεγαλο λαθος που κανα το μπολι...Ασε που εχω και εναν επιμονο βοβμο στο αυτι μερες τωρα...Φαντασου οτι το εκανα πριν 2 μηνες και το χερι με ποναει ακομα
Mεγάλε πρόσεχε γιατί θα σε χώσουν μέσα για κλοπές! :tooth:
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.097
Like
11.315
Πόντοι
2.606
Είναι πολιτική αλητεία γιατί δε μπορεί αυτόν που αφήνεις ελεύθερο να συγχρωτίζεται με ένα σωρό άλλους μέσα σε μια εκκλησία χωρίς κανένα μέτρο, να μεταλάβει από το ίδιο κουτάλι με τους προηγούμενους και να φιλάει του παππά το χέρι για να πάρει αντίδωρο, να του ζητάς μόλις βγει από αυτήν να βάλει μάσκα για να πάει στο σούπερ μάρκετ ή στο φαρμακείο ή να κάνει ράπιντ τεστ για να πιεί έναν καφέ. Εκτ΄ός και αν οι ιοί αδρανοποιούνται μόλις ρίξεις τον οβολό στο παγκάρι. Όποιος πραγματικά ενδιαφέρεται να τελειώσει αυτή η πανδημία δεν κάνει εξαιρέσεις.
Καθε ενας λογικος ανθρωπος αυτα λεει!!!......Η προσεγγιση της μαλακισμενης αυτης κυβερνησης στην πανδημια ειναι 100% με πωλητικα και ψηφοθηρικα κριτηρια.....
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ενδιαφέρεσαι να τ αμολυσω στο κωλο σου;

Αφού σου πα , δεν σε γαμαω
Καταλαβα... με τον τουρκαλα φίλο σου που παραμυθιαζόσαστε ότι γαμάτε...

Χιαστή :jerking:

Mαλάκες με τ' όνομα και την χάρη :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Καθε ενας λογικος ανθρωπος αυτα λεει!!!......Η προσεγγιση της μαλακισμενης αυτης κυβερνησης στην πανδημια ειναι 100% με πωλητικα και ψηφοθηρικα κριτηρια.....
Δημοτικό πήγες? Πήγες...

Δεύτερη ερώτηση: το έβγαλες? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Kαλά λέω εγώ αντυπωλείταιφσοι!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.097
Like
11.315
Πόντοι
2.606
Δημοτικό πήγες? Πήγες...

Δεύτερη ερώτηση: το έβγαλες? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Kαλά λέω εγώ αντυπωλείταιφσοι!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
γενικα δε θελω να σου απαντω ,γιατι λυπαμαι την καημενη τη μανα σου που σε ζει και σε βλεπει ολη μερα μωρη αποβολη στο δωματιο να καπνιζεις πακιστανικα μπανανοφυλα και να μαραφουλιεσαι φορα παρτιδα.....αλλα μια και ρωτας,τι περιεργο ειδες ρε μουλικο?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
αλλα μια και ρωτας,τι περιεργο ειδες ρε μουλικο?
ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ

Αν δεν καταλαβες και τωρα τα λάθη.... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Άνθρωπος αγράμματος, ξύλο απελέκητο!!!

Τράβα σχολείο ξανά ρε μπετόστοκε!

Κατάλαβες τώρα γιατί το μπουρδελάκι σου βουλιάζει? Και μετά σου φταίει η κρίση και ο Κούλης!!!

200.gif
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.097
Like
11.315
Πόντοι
2.606
ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ

Αν δεν καταλαβες και τωρα τα λάθη.... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Άνθρωπος αγράμματος, ξύλο απελέκητο!!!

Τράβα σχολείο ξανά ρε μπετόστοκε!

Κατάλαβες τώρα γιατί το μπουρδελάκι σου βουλιάζει? Και μετά σου φταίει η κρίση και ο Κούλης!!!

200.gif
...ρε αυτιστικο πες μου οτι το μυαλο σου δεν φτανει να καταλαβει ουτε ενα απλο λογοπαιγνιο με τις λεξεις πωληση και πολιτικη=πωλητικη....και καθομαι και σου απανταω .....
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
...ρε αυτιστικο πες μου οτι το μυαλο σου δεν φτανει να καταλαβει ουτε ενα απλο λογοπαιγνιο με τις λεξεις πωληση και πολιτικη=πωλητικη....και καθομαι και σου απανταω .....
Ναι ναι ξέρω....

Για δώσε μας και εξήγηση για τους τόνους και τα κόμματα που δεν βάζεις ΠΟΤΕ!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Χμμμ... θα μου πεις... "τι είναι "τόνος?"
"Τι είναι κόμμα?"


lmao.gif
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ιράν της Ευρώπης.

itan.jpg
Μπα!Τι έγινε ρε λαμόγιο; Άρχισες να την γυρνάς την κουτάλα;

Οι παπάδες σε φταίνε τώρα;Δλδ δεν ξέρει η κυβέρνηση αρίστων, εσύ ξέρεις καλύτερα;

Προσευχομενοι όλοι μαζί θα πάρει πόδι ο ιός, δεν το καταλαβαίνεις;Εξ ου και η ελευθέρας στους ναούς...
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.097
Like
11.315
Πόντοι
2.606
Ναι ναι ξέρω....

Για δώσε μας και εξήγηση για τους τόνους και τα κόμματα που δεν βάζεις ΠΟΤΕ!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Χμμμ... θα μου πεις... "τι είναι "τόνος?"
"Τι είναι κόμμα?"


lmao.gif
Τελευταιο και οβερ η στιχομυθια μας μουλικο....εχεις πολυ σοβαρο προβλημα,εισαι μυθομανης ,αντιληπτικα σε τραγικη κατασταση,εριστικος ,φασιστας,μνησικακος (προφανως εχεις φαει τρελο μπουλινγκ ),ξημεροβραδιαζεσαι ολο το 24ωρο σε διαφορα σαη και ταλαιπωρεις κυριως τον εαυτο σου ,ενω εχεις την εντυπωση οτι μας σπας τα νευρα.....ειναι φανερο οτι εισαι πραγματικα σε τραγικη κατασταση(κυριως ψυχολογικα) και γι αυτο εχεις φτιαξει μια περσονα στο διαδικτυο για να ξεφυγεις απο την μιζερια σου....επειδη εισαι βουτηγμενος σε μια αυτοκαταστροφικη λουμπα και σιγουρα δεν μπορεις να το αντιληφθεις για να ζητησεις βοηθεια,στο γραφω εντελως ως παρατηρητης (παραβλεπω την μαλακια που σε δερνει)-----ΒΡΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ -ΑΠΕΥΘΥΝΣΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΟΜΗ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ.....
ΥΓ...μην μου απαντησεις θα ειναι ανωφελο,εννοειται πως δεν μπορω και δε θελω να βοηθησω η να συνεχισω να δινω τροφη σε ενα τρελακια του ιντερνετ....καλο δρομο!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Τελευταιο και οβερ η στιχομυθια μας μουλικο....εχεις πολυ σοβαρο προβλημα,εισαι μυθομανης ,αντιληπτικα σε τραγικη κατασταση,εριστικος ,φασιστας,μνησικακος (προφανως εχεις φαει τρελο μπουλινγκ ),ξημεροβραδιαζεσαι ολο το 24ωρο σε διαφορα σαη και ταλαιπωρεις κυριως τον εαυτο σου ,ενω εχεις την εντυπωση οτι μας σπας τα νευρα.....ειναι φανερο οτι εισαι πραγματικα σε τραγικη κατασταση(κυριως ψυχολογικα) και γι αυτο εχεις φτιαξει μια περσονα στο διαδικτυο για να ξεφυγεις απο την μιζερια σου....επειδη εισαι βουτηγμενος σε μια αυτοκαταστροφικη λουμπα και σιγουρα δεν μπορεις να το αντιληφθεις για να ζητησεις βοηθεια,στο γραφω εντελως ως παρατηρητης (παραβλεπω την μαλακια που σε δερνει)-----ΒΡΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ -ΑΠΕΥΘΥΝΣΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΟΜΗ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ.....
ΥΓ...μην μου απαντησεις θα ειναι ανωφελο,εννοειται πως δεν μπορω και δε θελω να βοηθησω η να συνεχισω να δινω τροφη σε ενα τρελακια του ιντερνετ....καλο δρομο!
Kαλό φούντο :)
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.097
Like
11.315
Πόντοι
2.606
Μιλαμε για κυβερνηση απο τελειως μπινεδες και αδιστακτους ψηφοθηρες.....εχτες και προχτες μας ζαλιζαν τα αρχιδια στα πουστοκαναλα ,που τους λιβανιζουν ολη μερα, πως αφησαν τις εκκλησιες στην απεξω,γιατι ειναι θεματα λεει θρησκευτικου συναισθηματος ταχα και αντε αναψε κανα κερι ρε λακη και τετοιες ασυναρτησιες ολη μερα για να καλυψουν την γυμνια τους......και η εκκλησια μολις τωρα -ισως αντιλαμβανομενη την γενικη κατακραυγη,ισως το εξαιρετικα σοβαρο του ζητηματος-βγαζει ανακοινωση ακριβως αυτο που οι κωλοτρυπιδες ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑΝ ΚΑΝ ΝΑ ΨΕΛΙΣΟΥΝ ΚΑΙ δικαιολογουσαν τα αδικαιολογητα με αρλουμπες......οσοι πηγαινουν στις εκκλησιες μονο με ραπιντ η εμβολιασμενοι......
ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ!
Και για να τελειωνει καθε κουβεντα με καθε ψεκο κυβερνητικο γκρουποσκυλο.....ΑΝ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΖΟΡΙΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΝΕΜΒΟΛΙΑΣΤΟΥΣ -ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 60 -ΝΑ ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΟΥΝ,ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΤΕ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ.....ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ......ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥ, ΤΟΥ ΕΒΔΟΜΗΝΤΑΠΕΝΤΑΡΗ ΑΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ,ΑΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΣΟΥΞΕΙ!
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ......ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΖΑΛΙΖΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom