Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
44
Like
1.755
Πόντοι
3.425
Έλα και να έρχεται το lockdown για τους ανεμβολίαστους....:alivedick::alivedick::alivedick:
Δεν είμαι και τόσο τακτικός επισκέπτης σε τόπους λατρείας οπότε μου απομένει το super market. Αλλά σε λίγο με την ακρίβεια που έρχεται όλοι στα παγκάκια θα τη βγάζουμε. Αλλά σε λίγο μάλλον το κλείσιμο θα είναι γενικό (δεν θα αντέξει το ΕΣΥ, που είναι τεθωρακισμένο).
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.042
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Δεν είμαι και τόσο τακτικός επισκέπτης σε τόπους λατρείας οπότε μου απομένει το super market. Αλλά σε λίγο με την ακρίβεια που έρχεται όλοι στα παγκάκια θα τη βγάζουμε. Αλλά σε λίγο μάλλον το κλείσιμο θα είναι γενικό (δεν θα αντέξει το ΕΣΥ, που είναι τεθωρακισμένο).
Νοικιάζω και παγκάκια άμα λάχει.... :wanker: :wanker: :wanker:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Δεν παιζόμαστε σαν λαός.
Πήγα τράπεζα σήμερα. Απ' έξω καμιά εικοσαριά νοματαίοι.
Ως καλός πελάτης δεν ταλαιπωρήθηκα και εξυπηρετήθηκα τσάκα-τσάκα αλλά δεν μπορούσα να μην τα χώσω στον διευθυντή.
Του λέω, ρε πάτε καλά έχετε έξω τον κόσμο να περιμένει σαν μαλάκες; Βάλτε κανέναν υπάλληλο παραπάνω. Και τι μου λέει:
"Ασε, γίνεται χαμός, έχω ακούσει ότι δικαιολογία μπορείς να φανταστείς για να παρακάμψουνε τα ραντεβού που ήδη έχουν εξαντληθεί."
Οταν τον ρώτησα με ανησυχία τι τρέχει, σκεπτόμενος bank run, capital controls και τέτοια φρικτά μου λέει:
"Από Δευτέρα πρέπει να κάνουνε ράπιντ!"
Α, χα, χα, χα, χα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.042
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Δεν παιζόμαστε σαν λαός.
Πήγα τράπεζα σήμερα. Απ' έξω καμιά εικοσαριά νοματαίοι.
Ως καλός πελάτης δεν ταλαιπωρήθηκα και εξυπηρετήθηκα τσάκα-τσάκα αλλά δεν μπορούσα να μην τα χώσω στον διευθυντή.
Του λέω, ρε πάτε καλά έχετε έξω τον κόσμο να περιμένει σαν μαλάκες; Βάλτε κανέναν υπάλληλο παραπάνω. Και τι μου λέει:
"Ασε, γίνεται χαμός, έχω ακούσει ότι δικαιολογία μπορείς να φανταστείς για να παρακάμψουνε τα ραντεβού που ήδη έχουν εξαντληθεί."
Οταν τον ρώτησα με ανησυχία τι τρέχει, σκεπτόμενος bank run, capital controls και τέτοια φρικτά μου λέει:
"Από Δευτέρα πρέπει να κάνουνε ράπιντ!"
Α, χα, χα, χα, χα
Τύπε μου η ουρά στην τράπεζα είναι μόνο για τους πτωχούς και τους ψεκασμένους...:alivedick::alivedick::alivedick:
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Δεν είμαι και τόσο τακτικός επισκέπτης σε τόπους λατρείας οπότε μου απομένει το super market. Αλλά σε λίγο με την ακρίβεια που έρχεται όλοι στα παγκάκια θα τη βγάζουμε. Αλλά σε λίγο μάλλον το κλείσιμο θα είναι γενικό (δεν θα αντέξει το ΕΣΥ, που είναι τεθωρακισμένο).
απο τη στιγμή που και οι εμβολιασμένοι κολλανε ανεμβολίαστους και το αντίστροφο,ολα ειναι πιθανά.και ας λένε οτι θα ταμπουρώσουν μονο ανεμβολίαστους
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Τύπε μου η ουρά στην τράπεζα είναι μόνο για τους πτωχούς και τους ψεκασμένους...:alivedick::alivedick::alivedick:
Τύπε άμα πας στην τράπεζα, είτε περιμένεις στην ουρά είτε όχι, είσαι φτωχός.
Οι πραγματικά πλούσιοι δέχονται τον τραπεζίτη στο γραφείο τους. :confused:
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Το προβλημα ειναι αλλο, οτι κυνηγα λυσσαλεα το συστημα εμας, ενω 'τους αλλους' εχει χαλαρα σαν να μην υπαρχουν, και ας ειναι παρα παρα πολλοι. Τοτε το μυαλο αναποφευκτα πηγαινει σε αλλα μονοπατια σκεψης σχετικα με το τσιμπημα.
Ναι, αυτό περίμενε το μυαλό των ψεκ για να πάει σε άλλα μονοπάτια σκέψης. :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.081
Πόντοι
27.261
ε ρε κουλογλεντια που ερχονται.

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.750
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
Δεν παιζόμαστε σαν λαός.
"Από Δευτέρα πρέπει να κάνουνε ράπιντ!" Α, χα, χα, χα, χα
Σιγουρα. Σημερα ενας δημοσιοκαφρος στην καλλιθεα απο το οπεν tv ενω επαιρνε συνεντευξη σε αυτους που περιμεναν στην ουρα εξω απο μια τραπεζα, καποια στιγμη προσπερασε δυο κουκουλοφορεμενες μουσουλμανες λεγοντας οτι:<<οι κυριες ειναι εμβολιασμενες.>> Πως το ηξερε; μαζι τους κοιμοταν χθες βραδυ; Ό'τι ναναι :embarrased:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.306
Like
51.256
Πόντοι
12.756
ευκαιρια τωρα με τους ψεκες να καθαρισουμε και με τους λαθρομεταναστες....με ενα σμπαρο δυο τρυγωνια...μπορουμε να κανουμε τα καταφυγια της Αττικης χωρος συγκεντρωσης ψεκ και λαθρο,να ριξουμε zyclon-B και να μην μεινει τιποτα ορθιο...χωρος καυσης να γινει η Ψυταλλεια με οικολογικο φιλτρο να μην μυριζει ασχημα η ατμοσφαιρα :wanker:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.042
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
ευκαιρια τωρα με τους ψεκες να καθαρισουμε και με τους λαθρομεταναστες....με ενα σμπαρο δυο τρυγωνια...μπορουμε να κανουμε τα καταφυγια της Αττικης χωρος συγκεντρωσης ψεκ και λαθρο,να ριξουμε zyclon-B και να μην μεινει τιποτα ορθιο...χωρος καυσης να γινει η Ψυταλλεια με οικολογικο φιλτρο να μην μυριζει ασχημα η ατμοσφαιρα :wanker:
Τα ίδια σκατά είναι, λάθρο και ψέκια υπάνθρωποι... :alivedick: :alivedick: :alivedick:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.750
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • cdb0b0ebb37a50eb237a3d6b01ea56bb.gif
    cdb0b0ebb37a50eb237a3d6b01ea56bb.gif
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 31

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.750
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom