Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
1.429
Like
1.406
Πόντοι
216
Στ' αρχιδια μας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στο καλο
alex, πες του και να μη μου στέλνει μηνύματα γιατί δεν πρόκειται να τα ανοίξω να τα διαβάσω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
alex, πες του και να μη μου στέλνει μηνύματα γιατί δεν πρόκειται να τα ανοίξω να τα διαβάσω
Awdlore μην της στελνεις μηνυματα γιατι δεν προκειται να τα ανοιξει και να τα διαβασει
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.992
Κριτικές
1
Like
2.753
Πόντοι
606
Να μην αποχωρήσεις. Να την αφήσεις να ανεβάσει τηλέφωνο να δούμε πόσα απίδια έχει ο σάκος.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
alex, πες του και να μη μου στέλνει μηνύματα γιατί δεν πρόκειται να τα ανοίξω να τα διαβάσω


έχω αναφέρει το ποστ σου στον συντονισμό γιατί εγώ ρωτάω κάτι εντός της συζήτησης του τόπικ και εσύ απαντάς κάτι άσχετο (και απειλητικό για τα προσωπικά μου δεδομένα)

πλην όμως θέλω να σε βεβαιώσω ότι με μπερδεύεις με άλλον [...]

εξού και το τωρινό μου ποστ που σε ρωτάω κάτι εντός του θέματος συζήτησης, δηλαδή τι σχέση έχει το νέο όριο ανά τμ στα μαγαζιά με το ότι (όπως παρατηρησα και γω) δεν δίνουν κάρτες στην είσοδο

ανεξαρτήτως αν η διοικηση του σάιτ σε επιπλήξει ή σβήσει το ποστ σου, ειλικρινά λυπάμαι αν φαντάστηκες κάποια παρεξήγηση [...], όπως και λυπάμαι για την αναίτια και παραβιαστική για τα προσωπικά μου δεδομένα, απάντηση σου

* τα [...] τα εξηγώ αναλυτικά στο πμ
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Αυτές οι αρχιδιες τύπου θα ανεβάσω φωτογραφία ή τηλέφωνο, είναι για άπειρες σφαλιάρες. Αλεξ λυπάμαι που τις στηρίζεις.

το θλιβερό δεν είναι ότι τις στηρίζει, το θλιβερό είναι ότι με βάζει ο άλεξ στο ίδιο σάκο με άλλο/α μέλος/η που πράγματι έχουν προσβάλει την κυρία σε ποστ τους, ενώ εμένα το ποστ για το οποίο απαγορεύει να της απευθύνω τον λόγο...ρωτάει τι σχέση έχουνε τα όρια ανά τμ στα σούπερ μάρκετ με το γεγονός ότι δεν σου δίνουν κάρτα στην είσοδο....
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
Αυτές οι αρχιδιες τύπου θα ανεβάσω φωτογραφία ή τηλέφωνο, είναι για άπειρες σφαλιάρες. Αλεξ λυπάμαι που τις στηρίζεις.
Εχει πέσει ο δικηγορος 10 επιπεδα κατω
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.992
Κριτικές
1
Like
2.753
Πόντοι
606
το θλιβερό δεν είναι ότι τις στηρίζει, το θλιβερό είναι ότι με βάζει ο άλεξ στο ίδιο σάκο με άλλο/α μέλος/η που πράγματι έχουν προσβάλει την κυρία σε ποστ τους, ενώ εμένα το ποστ για το οποίο απαγορεύει να της απευθύνω τον λόγο...ρωτάει τι σχέση έχουνε τα όρια ανά τμ στα σούπερ μάρκετ με το γεγονός ότι δεν σου δίνουν κάρτα στην είσοδο....
Δεν το έχω παρακολουθήσει αλλά δεν έχει σημασία. Απειλές για δημοσιοποιηση προσωπικών δεδομένων είναι για χαστούκια.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Δεν το έχω παρακολουθήσει αλλά δεν έχει σημασία. Απειλές για δημοσιοποιηση προσωπικών δεδομένων είναι για χαστούκια.

:hi:

καλή συνέχεια σε όλους, και σε αγαπημένα καλτ φιλαράκια και σε αγνώστους που όμως σπεύδουν αμέσως λόγω φιλότιμου
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.255
Κριτικές
2
Like
2.051
Πόντοι
216
Λες και δεν μπορούν ήδη να μας παρακολουθήσουν μέσω του κινητού μας όπου έχουμε όλα μας τα δεδομένα και το στίγμα μέσω του GPS. Το τσιπάκι μέσω του εμβολίου περιμένανε. Το οποίο αναρωτιέμαι πως θα λειτουργήσει μέσα στο αίμα με τι πηγή ενέργειας και χωρίς να βραχυκυκλώσει.
Πιο πρακτικό είναι να αναρωτηθείς πως θα έχει σήμα αρκετά ισχυρό, ώστε να το πιάνουν οι δέκτες που θα λαμβάνουν το σήμα του, χωρίς να βράζει, απολύτως κυριολεκτικά, αυτός που υποτίθεται οτι το έχει μέσα του.
Αν υποθέσουμε οτι ένα τέτοιο τσιπάκι όντως είναι εφικτό, για να μην βραχυκυκλώνει το σήμα στο ανθρώπινο σώμα, που είναι 70% νερό, θα πρέπει να εκπέμπει στα μικροκύματα, και με ισχύ αρκετή για να το λαμβάνει κάποιος δέκτης, χωρίς το τσιπάκι να έχει κεραία. Μια τέτοια ισχύς μικροκυμάτων... βράζει τα υγρά οποιασδήποτε οργανικής ύλης... για τον ίδιο λόγο οι φούρνοι μικροκυμάτων ζεσταίνουν το φαγητό σε δευτερόλεπτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Πιο πρακτικό είναι να αναρωτηθείς πως θα έχει σήμα αρκετά ισχυρό, ώστε να το πιάνουν οι δέκτες που θα λαμβάνουν το σήμα του, χωρίς να βράζει, απολύτως κυριολεκτικά, αυτός που υποτίθεται οτι το έχει μέσα του.
Αν υποθέσουμε οτι ένα τέτοιο τσιπάκι όντως είναι εφικτό, για να μην βραχυκυκλώνει το σήμα στο ανθρώπινο σώμα, που είναι 70% νερό, θα πρέπει να εκπέμπει στα μικροκύματα, και με ισχύ αρκετή για να το λαμβάνει κάποιος δέκτης, χωρίς το τσιπάκι να έχει κεραία. Μια τέτοια ισχύς μικροκυμάτων... βράζει τα υγρά οποιασδήποτε οργανικής ύλης... για τον ίδιο λόγο οι φούρνοι μικροκυμάτων ζεσταίνουν το φαγητό σε δευτερόλεπτα.
Οι φούρνοι μικροκυμάτων ζεσταίνουν το φαγητό σε δευτερόλεπτα γιατί παράγουν στάσιμα κύματα. Θεωρητικά τα μικροκύματα που θα εξέπεμπε το τσιπάκι θα είχαν την ίδια ισχύ με τη μικροκυματική ακτινοβολία των κινητών και θα λαμβάνονταν από τους πύργους, οπότε δε θα σε έψηναν. Το θέμα είναι ότι ένα τόσο μικροσκοπικό τσιπάκι δε νομίζω ότι είναι ικανό να παράγει ηλεκτρομαγνητικό σήμα σε αυτή τη συχνότητα. Παίζει ρόλο και η διάσταση της διάταξης όταν θέλεις να παράξεις ένα συγκεκριμένο μήκος κύματος.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.499
Like
4.671
Πόντοι
1.706
Άραγε αν έχεις άλλο όνομα, πιάνει η ατάκα;
Χαζός είσαι;
Και Πελοπίδα να σε λένε, πάλι "Γειά σου, είμαι ο Αλέξανδρος" θα πεις.
Άχαστη ατάκα.
Την λες και ανοίγουν τα πόδια.:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom