Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
:grin:

IMG_20210912_141541218~2.jpg
:hi::2funny::2funny::2funny:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.400
Πόντοι
5.506
σου βγηκε απο τα αυτια το ποσταρισμα του κωλογερου και εσυ εκει ,τερμα ηλιθιος
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Αχαχαχααχα!

Νομίζει ότι είναι ο μόνος που έχει (λέμε τώρα) πισίνα.

Τόσο νοητικά ανάπηρος λέμε! :)


:thumbsup:
Φυσικά και όχι! Πολλοί έχουν πισίνες και μεγαλύτερες από την δικιά μου :)

ΕΣΥ όμως δεν έχεις αρχιμαλακα, ούτε το βούρλο ο τρομπας. Μπανιέρα και ΠΟΛΥ σας είναι.

Κι ΑΥΤΟ είναι το σωστό :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.577
Πόντοι
3.656
Στην ανάρτησή του η οποία συνοδεύεται από μία φωτογραφία του μαζί με την Διαμαντούλα, ο Δημήτρης Μπούχαλης, καθηγητής που βρίσκεται στην Ινδία, φανερά συγκινημένος περιγράφει τις στιγμές στις οποίες έλεγε στην αδελφή του να εμβολιαστεί αλλά αυτή το ανέβαλε. Μπορεί να είχε προγραμματίσει να κάνει κάποιες εξετάσεις πρώτα που της τις είχε πει ο γιατρός της, ωστόσο η ίδια εμφανιζόταν επηρεασμένη από την προπαγάνδα των αντιεμβολιαστών.

«Δύο μήνες πριν σε γιορτάζαμε και έλαμπες στα γενέθλια σου… σου έλεγα να εμβολιαστείς άμεσα… ναι μωρέ θα το κάνω… αλλά άκουσα να λένε… Και άκουγες τις κουταμάρες που έλεγαν οι ηλίθιοι που σε σκότωσαν και τελικά… και φεύγοντας από την Ελλάδα σε αγκαλιάζω και σου λέω κάνε το εμβόλιο… ναι μωρέ θα το κάνω… ναι παιδί μου εντάξει….», γράφει χαρακτηριστικά ο κ. Μπούχαλης.
Ε, ΚΑΙ; Κανένας. ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θα πειστεί από τους ψέκες
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.901
Πόντοι
25.467
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ε, ΚΑΙ; Κανένας. ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θα πειστεί από τους ψέκες
Eννοείται. Απλά βαρέθηκα να βλέπω να αναπαράγονται όλες οι ψεκασμένες ανοησίες από φβ και τουίτερ και ποτέ μα ποτέ να μην πέφτει στο μάτι του κάθε πανηλίθιου ψέκα τέτοια ανάρτηση. Αφού κι αυτή στο φβ ανέβηκε.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.036
Like
198
Πόντοι
66
Μαλάκες :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: εχω πεθάνει στο γέλιο, η συζήτηση πέρασε σε άλλο λεβελ.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.400
Πόντοι
5.506
ασε που εμενα ο παππους μου θα μου αφησει μια πισινα διπλη στην σαντορινη οταν ομη γενοιτο
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.825
Κριτικές
90
Like
36.901
Πόντοι
25.467
μηνδεσεις κοτρωνα και φουνταρεις ρε χοντρουλη...με φαρμακα και την βοηθεια ειδικων μπορει λιγο να βελτιωθεις

Troll mode : off

Μάλλον θα πρέπει να σταματήσουμε για σήμερα, διότι έχει αρχίσει και βγάζει αφρούς.

Μην πάθει και τίποτα!!!

Κρίμα να έχουμε τύψεις για έναν εκ γενετής προβληματικό!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.400
Πόντοι
5.506
Troll mode : off

Μάλλον θα πρέπει να σταματήσουμε γιατί εχει αρχίσει και βγάζει αφρούς.

Μην πάθει και τίποτα!!!

Κρίμα να έχουμε τύψεις για έναν εκ γενετής προβληματικό!
αυτο σκεφτηκα και εγω...σοβαρα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.529
Κριτικές
36
Like
38.339
Πόντοι
19.795
ασε που εμενα ο παππους μου θα μου αφησει μια πισινα διπλη στην σαντορινη οταν ομη γενοιτο
Στο εχω ξαναπει. Ετσι και παντρευτεις την Ναταλι (μου) και με βοηθησεις να την φερω στην Ελλαδα, τα κλειδια απο την βιλα στην Σαντορινη θα ειναι δικα σου να πηγαινεις οποτε και οσο θες. Και μετα το θανατο μου θα ειναι μιση-μιση δικια σου με την Ναταλι.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.637
Like
3.006
Πόντοι
1.706
o πλευρης δεν ειναι ψεκας...ο πλευρης βγαζει λεφτα απο αυτο...τοτε τον πληρωνε ο καρατζαφερης, οποτε επρεπε να λεει τις πιπες των ψεκασμενων...τωρα τον πληρωνει ο κουλης,οποτε το γυρισε...αυριο μπορει να παει στο κκε και να μιλαει υπερ του σταλιν...
Και γιατί είσαι περήφανος που ψηφίζεις τέτοιους επαγγελματίες πολιτικούς; Θα έπρεπε να αισθάνεσαι τελείως ηλίθιος κανονικά, όχι να τους διαφημίζεις κιόλας.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.612
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Και γιατί είσαι περήφανος που ψηφίζεις τέτοιους επαγγελματίες πολιτικούς; Θα έπρεπε να αισθάνεσαι τελείως ηλίθιος κανονικά, όχι να τους διαφημίζεις κιόλας.
γιατι αυτοι ειναι οι διαθεσιμοι...και οι βουλευτες αντανακλουν το επιπεδο του λαου...εκτος αμα εισαι απο αυτους που νομιζουν οτι ο λαος ειναι ανωτερος και δεν μας αξιζουν οι βουλευτες που εχουμε..... :2funny:

οταν η αλλη επιλογη ηταν ενας αξεστος ψευτομαγκας τσομπανης που ηταν ο μοναδικος υπουργος υγειας του δυτικου κοσμου που καπνιζε μεσα στο υπουργειο και ο τελευταιος που εμβολιαστηκε απο το κομμα του προχθες, τοτε η συγκριση ειναι δυσκολη, αλλα τελικα προτιμω τον πλευρη (ψευτη) απο τον πολακη (ντροπη του εθνους)....
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Είσαι και χοντρούλα, μωρή ρουφιάνα σκατογλείφτρα; :)
Γι αυτό έκανε το εμβόλιο και μας ζαλίζει τ αρχιδια εδώ...

Επειδή βαριέται η Όρκα να κουνηθεί, μπας και χάσει κάνα κιλό, βαράει εμβόλια αβερτα να μπορεί να πλακώνει τα κεμπαπια ήσυχη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom