Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
θα κανει δωρεα τη θεια κοινωνια τυπε, θα παει με ενα καζανι θεια κοινωνια στο προαυλιο του νοσοκομειου

να κοινωνησουν οι παντες να σωθουν !
λες το καζανι να ερθει κατευθειαν απο την ιταλια για να αποδειξουν οτι με τη θεια κοινωνια δε κολας ουτε mallware στο laptop?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.548
Κριτικές
1
Like
7.670
Πόντοι
2.306
Κι ετσι να ειναι ρε τύπε οπως το λες, τι ακριβως θελεις? Να βγαινει ο κεντρικος τραπεζιτης και να λεει οτι θα εχεις 15% υφεση?
Μα ειναι δυνατον?
Θα κανουμε αυτα που εκανε ο ΓΑΠ το 2010, που γυριζε στην Ευρωπη και ελεγε παντου ποσο χάλια ειμαστε, και καταφερε να κανει το κακο ακομη μεγαλυτερο?
Το μόνο παρήγορο εδώ είναι ότι αυτή η κρίση είναι παγκόσμια. Οι μελέτες δείχνουν ότι μόνο το πρώτο εξάμηνο η Ιταλία θα χάσει το 8% του ΑΕΠ της. Όλος ο πλανήτης θα κληθεί να ξανασταθεί στα πόδια του μετά από αυτή τη λαίλαπα. Άρα δεν είμαστε οι μόνοι δακτυλοδεικτούμενοι.
Εκεί θα φανεί αν η δοκιμασία αυτή θα μας κάνει πιο συνειδητοποιημένους ως ανθρώπινο είδος η θα αποτελέσει τον κολοφώνα της αισχροκέρδειας και του εθνικισμού...
Δεν τρέφω προσωπικά καμμία ελπίδα για το πρωτο, παρόλα αυτά σαν χώρα πιθανόν να ωριμάσουμε λίγο.
Κατά τ’ αλλά συμφωνώ μαζί σου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.272
Πόντοι
8.006
Το μόνο παρήγορο εδώ είναι ότι αυτή η κρίση είναι παγκόσμια. Οι μελέτες δείχνουν ότι μόνο το πρώτο εξάμηνο η Ιταλία θα χάσει το 8% του ΑΕΠ της. Όλος ο πλανήτης θα κληθεί να ξανασταθεί στα πόδια του μετά από αυτή τη λαίλαπα. Άρα δεν είμαστε οι μόνοι δακτυλοδεικτούμενοι.
Εκεί θα φανεί αν η δοκιμασία αυτή θα μας κάνει πιο συνειδητοποιημένους ως ανθρώπινο είδος η θα αποτελέσει τον κολοφώνα της αισχροκέρδειας και του εθνικισμού...
Δεν τρέφω προσωπικά καμμία ελπίδα για το πρωτο, παρόλα αυτά σαν χώρα πιθανόν να ωριμάσουμε λίγο.
Κατά τ’ αλλά συμφωνώ μαζί σου.
Τα 750 δις που ριχνει η ΕΚΤ στο παιχνιδι, θα σωσουν αρκετα την κατασταση. Ολα βεβαια θα εξαρτηθουν και απο το ποσο θα κρατησει αυτη η λαιλαπα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τυποι μην την πεφτετε ολοι στον claud
Ετσι κανατε και με τον pussy, τον διωξατε και μας ηλθε ο καπα φ που ειναι χειροτερος
:S :S :S
λεω αληθειες τυπε που τους πειραζει τους νδ γ αυτό μου την πεφτουν ολοι.
μπες στο άλλο νημα με τις πολιτικες εξελιξεις που τα εβαζα με 6 ταυτόχρονα,
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
γιατι εχει φοβηθεί τον ιο και αυτή,στο θεμα τρομοκράτησης του πληθυσμου παντοτε ειστε ένα βημα μπροστα.
αν δεν υπηρχε ο ιος και επιβαλλατε απαγορευση κυκλοφοριας για άλλο λογο,τωρα αυτή τη στιγμη το συνταγμα θα ειχε βουλιαξει.
τωρα βρηκατε πατημα φιλτατε
πες μας για την ημερα που βουλιαξε το συνταγμα οταν ψηφισανε τον πλειστηριασμό της πρώτης κατοικίας...που δεν ειχε τολμησει να την αγγιξει ουτε η νδ σε παροξυσμο με το λαος και τη χρυση αυγη μαζι...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.446
Κριτικές
514
Like
70.524
Πόντοι
41.129
Οχι εγω σκεφτομαι το αλλο

Ποσοι εχουν γλυτωσει τον θανατο απο τροχαια ατυχηματα λογω περιορισμου της κυκλοφοριας και δεν θα το μαθουν ποτέ

Παντως οι εναλλαγες του καιρου, κρυο-ζεστη-βροχη μαλλον για σεισμο το παει και θα μας κουνησει καλα...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Γιατι να επιβαλλαμε απαγορευση κυκλοφοριας για αλλο λογο αν δεν υπηρχε ο ιος?

Εχεις πυρετο?
εδώ επι σαμαρα επιβαλλατε επιταξεις για πλακα,τουλαχιστον τωρα εχετε βρει αλλοθι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.272
Πόντοι
8.006
λεω αληθειες τυπε που τους πειραζει τους νδ γ αυτό μου την πεφτουν ολοι.
μπες στο άλλο νημα με τις πολιτικες εξελιξεις που τα εβαζα με 6 ταυτόχρονα,
Τύπε μου θυμιζεις κατι δικομανείς στα δικαστηρια, που πρηζουν τ αρχιδια σε ολους με τις μαλακιες τους και τελικα τους βριζουν δικηγοροι, γραμματεις και δικαστες και παντα η απαντηση τους ειναι "λεω αληθειες γι αυτο μου την πεφτουν ολοι"
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
τυπε συνωμοτικα το ειπα εγω την επομενη μερα στον φαρμακοποιο και τα ειχαν σηκωσει ολα ηδη , μονο το αντιβιωτικο ειχε :S

η ελλαδα ειναι πλεον θωρακισμενη για την ελονοσια για 10 χρονια

Στον ιακωβο πειτε τα αυτα τυποι που δε πιστευει οτι το σαιτ εχει ινφλουενς :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.272
Πόντοι
8.006
Παντως οι εναλλαγες του καιρου, κρυο-ζεστη-βροχη μαλλον για σεισμο το παει και θα μας κουνησει καλα...
Αυτα τα λεει η πεθερα μου που ειναι 80 χρονων

Ιδια μυαλα εχετε
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.548
Κριτικές
1
Like
7.670
Πόντοι
2.306
Τα 750 δις που ριχνει η ΕΚΤ στο παιχνιδι, θα σωσουν αρκετα την κατασταση. Ολα βεβαια θα εξαρτηθουν και απο το ποσο θα κρατησει αυτη η λαιλαπα
Χωρίς να έχω ιδιαίτερη γνωση νομίζω ότι τα λεφτά αυτά είναι υπό τη μορφή δανεισμού. Υπάρχουν απόψεις που μιλούν για τύπωμα χρήματος το οποίο χρειάζεται τώρα, ως «πραγματικό χρήμα» στην οικονομία. Οι δε φόβοι για υπερπληθωρισμό δεν έχουν βάση λόγω της κατακόρυφης πτώσης της κατανάλωσης. Πιθανόν πιο ειδικοί στο νήμα να μπορούν να τοποθετηθούν.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.953
Κριτικές
16
Like
14.894
Πόντοι
6.515
τύποι τώρα στις δύσκολες στιγμές λέτε η εκκλησία να κάνει καμιά δωρεά στα νοσοκομεία που βελλάζουν ή θα χορτάσουμε πάλι χριστιανοσύνη?

Το σεναριο της αμυθητης περιουσιας τυπε?
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
Τυποι μην την πεφτετε ολοι στον claud
Ετσι κανατε και με τον pussy, τον διωξατε και μας ηλθε ο καπα φ που ειναι χειροτερος
:S :S :S

Reverse troll ειναι ο κλωντ ρε τυπε. Απλα εχει δοσει και αυτος απο μονος του υλικο ως κασιανη :grin:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
To εχει σκεφτει παντως καποιος οτι αμα κανει ενα σεισμο 6,5 ριχτερ ποσα θυματα θα υπαρχουν που ειναι ολοι μεσα στα σπιτια τους ??

Χτες έκανε ένα σεισμουλάκο στη Σαντορίνη και είπαμε έχει πλάκα με Κούλη να σκάσει και το ηφαίστειο
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
To εχει σκεφτει παντως καποιος οτι αμα κανει ενα σεισμο 6,5 ριχτερ ποσα θυματα θα υπαρχουν που ειναι ολοι μεσα στα σπιτια τους ??

Tυπε αμα γινει σεισμος τοτε θα μας λενε βγειτε απο τα σπιτια? Τι θα κανουμε μπερδευτηκα :S
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μεχρι εννεα ατομα θα βγαινετε στους δρομους τύπε
Απο δεκα και πανω θα συλλαμβανεστε
να σου πω ρε αλεξ,αν ειμαστε 8 και ενας εχει τον ιο δεν θα κολλησουν οι υπολοιποι,μονο από 10 και πανω κολλανε?
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Με το ελληνικο τι εγινε βρε;;

Μπηκαν οι μπουλντοζες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom